The Australian Open 2012

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏15/1/12.

1. Selby Member

מה זה אומר אם במשחק של 6 שעות הקהל האוסטרלי שהוא אולי הטוב בעולם לא כל כך מתלהב והאווירה לא תואמת את ההייפ?

אני חושב שמה שג'וקוביץ' עושה יעלה לו בנזקים גופניים. כל ההצגות האלו זה לא רק בשביל לעבוד על היריב אלא גם כדי להיראות הירואי כמו בסרט הוליוודי(היום היה בדיוק כמו רוקי) ולקנות מעריצים.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/12
  2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה אומר שלקהל יש טעם טוב. נדאל, כמו שהשדר גם אמר, הוא השחקן הכי אהוב בסבב.
    עריכה: וזה לא לגמרי נכון כי זה נראה שהקהל ג'נטלמני מאוד כרגע ומפרגן יפה.

לגבי הקונספרציות שוב, תחסוך ממני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. h2z Member

אני לא מבין: יורדים כאן (בעצם זה רק משתמש אחד) על העייפות הקיימת או לא קיימת של ג'וקוביץ'? אני לא אוהד של השחקן, או עוקב אחרי טניס יותר ממה שמשדרים בטלויזיה, אבל לשחק שני משחקים של 5 שעות בשלושה ימים זה לא דבר פשוט בכלל. אני לא חושב שיש ספורטאי כלשהו, בענף ספורט כלשהו שמשחק כל כך הרבה בתקופה כל כך קצרה.
    את הנשיקה על הצלב באמת אפשר להחשיב כהצגה, אבל אם זה עוזר לו להמשיך אז למה לא. זה לא שהוא שיחד מישהו או לא זכה בזכות חוסן מנטלי ויכולת יותר טובה לאורך רוב המשחק.

והצגות בשביל לעבוד על היריב? היריב צריך להיות טיפש מאוד אם הוא משנה את צורת המשחק שלו בגלל שאולי השחקן השני עייף.

4. shlomydavid מנהלים

5. Vanitas Member

צר לי בשבילך סלבי שאתה כל כך אחוז שנאה, אי אפשר להנות מטניס ככה. אתה בטח סובל נורא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/1/12
  6. JohnTerry26 Member

לעזאזל מה זאת השעה הזאת?! בא לי לבכות שפספסתי את זה...

7. פול סקולס Member

כנ"ל.
    מבאס ממש.

מה דיוקוביץ' עשה במערכה החמישית?
    חבל שדווקא ספורטאי מדהים כמו ראפא צריך לסבול מגועל נפש שכזה במעמד כזה.

8. h2z Member

מצד אחד אתה אומר שפספסת את זה, מצד שני אתה טוען שהוא התנהג בצורה לא נאותה. אז אני רואה את זה ככה: או שאתה שקרן (ואני מניח שלא), או שאתה מבסס את הדברים שלך על דברים של אדם אחר, נכונים או לא, למרות שהרוב בדיון לא מסכים איתו. כך או כך, זה לא מציג אותך באור חיובי...שקרן או סובייקטיבי קיצוני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חשבת לרגע, ולו למען ההגינות, לראות או לקרוא על הדבר עליו אתה מחווה דעה לפני שאתה יורה?

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ותודה ל-h2z על שתי תגובות ענייניות והגיוניות להטיה שיש פה נגד הטניסאי מספר אחד בסבב כיום (בתגובה לסלבי וסקולסי).

אחרי שעבר שני מרתונים מתישים בחצי ובגמר ג'וקוביץ' זוכה בעוד טורניר גדול, אבל במקום לקבל שמות תואר כמו "גלדיאטור", "איזה לוחם" בלה בלה, שמחולקים בקלות לטניסאים אחרים (דוברי אנגלית לרוב, במקרה?), אנחנו קוראים רק גילויי שנאה...

סלבי, אפילו לפאהס הדוחה, דעה ששנינו שותפים לה, נתת מחמאות ובירכת על הזכייה שלו.

11. פול סקולס Member

"שקרן קיצוני"... אפשר לחשוב שאתם ממש נעלבים בשמו.
    לא ראיתי במה מדובר, והסתמכתי על תגובות שנכתבו פה שתיארו את זה ככה. חשבתי שזה ברור.

כדי שתישנו בשקט, אני אשנה את זה ל"אם אכן קרו דברים שכאלה מצד דיוקוביץ', חבל שרפאל נדאל נאלץ להתמודד עמם".

עכשיו אפשר לדעת מה הוא כביכול עשה?

12. h2z Member

הטענות הן נגד העייפות שהייתה או לא הייתה לו במהלך הסט האחרון: באמצע הסט הוא כבר נראה כמישהו שבקושי עומד על המגרש וראו שהזריזות שלו נעלמה - כמעט ולא זז מקו הבסיס (למרות שזה הסגנון שלו בכל מקרה). הייתה פעם אחת שמאוד זכורה לי אחרי ראלי ארוך שהוא פשוט קרס על הרצפה, ואחרי כל ראלי ראו שהוא מתנשף בכבדות. לקראת הסוף הוא נישק את הצלב שעל צווארו.

13. פול סקולס Member

לא רואה פה שום דבר שצריך להתעכב עליו...
    אם ביום מן הימים נובאק ימצא את מה שכתבתי ויתרגם ב גוגל טרנסלייט, הרי שאני מתנצל מקרב לב.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בדרך אגב, יורוספורט האריכו את החוזים עם ה AO והרולן עד ל 2014, כך שאפשר להיות שקטים (אני לפחות).

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/12