The Coca-Cola Championship 2004/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏13/7/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת חבל שלא השאירו את דייויד באטי, שיכל לתרום הרבה מהניסיון שלו.

2. THE STRETFORD END Member

אבי מלר אמר שדיוויד באטי פרש מכדורגל,
    למרות שהיו 30,000 בערך חשבתי שתיהיה תפוסה מלאה,די מאכזב!

3. SchoolBoy Member

W.T.F ??

הארט מגן שמאלי, ריצ'ארדסון קשר ימני. אין קשר ביניהם.

ולשאלתך- ייקח יותר ממשחק אחד טוב, ואפילו יותר מעשרה משחקים טובים של קילאגלון, כדי שבאלנד רואד ישכחו את הארט.

4. THE STRETFORD END Member

SchoolBoy
    תתחיל להתרגל להוטספר,כמו שגיא כהן הוא יודע שמות אבל כלום על כדורגל!

24,138 איש הגיעו להידלסברו לראות את וונסדיי מפסידים 3-0 לקולטצסטר,ליגה שלישית באנגליה,לא ייאמן מה הקבוצה הזאת מעוללת לקהל הנפלא שלה!

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שכשדיברתי על ריצ'רדסון-הארט דיברתי על התכונות שלהם יותר מאשר העמדות, אבל ניחא - יותר כיף לקפוץ למסקנות.

ועם כל הכבוד, ריצ'רדסון בעונה שעברה שיחק בעיקר כמגן. כיוון שראיתי אולי רבע שעה מהמשחק, וראיתי אותו בעיקר על האגפים, אז תיארתי לעצמי שהוא ממלא את תפקיד המגן.

6. Julian Joachim Member

סקולבוי אתה טועה ומטעה. ריצ'רדסון במקור הוא מגן ימני, כשהוא מסוגל לשחק גם כקשר, אבל זה לא מחוייב המציאות.

ואגב, גם לי ההשוואה בין שניהם עלתה לראש (כבר לפני שנה), ככה שהוטספר לא לבד.

לצערי לא יצא לי לראות את המשחק (התחייבות אחרת), אבל אני אשמח אם תעשו לי טובה...

א. מתי יש שידור חוזר ואיפה?
    ב. איך התרשמתם מכל שחקן ושחקן (תעשו את זה מסודר) ומה היה התפקוד של כל אחד. לפי מה שחלק מהחבר'ה כתבו פה ריצ'רדסון וקילגלון שיחקו בקישור וזה קצת מוזר לי.

תודה.

7. ScottishGunner Member

לא חושב שהשופטים לקחו משהו מדרבי, לידס הייתה טובה יותר והגיעה ליותר מצבים במיוחד במחצית הראשונה. צמד החלוצים שלה בהחלט נראה קטלני, יותר מזה של דרבי עם טומי סמית' שכשראיתי אותו לפני שלוש שנים בווטפורד חשבתי שהוא יגיע די בקלות לאחת מקבוצות אמצע הטבלה בפריימרשיפ, כנראה שטעיתי לגביו.
    הגיע ללידס לנצח למרות מס' לא קטן (אבל כן קטן מזה של לידס) של הזדמנויות, כי בניגוד למצבים של דרבי, לידס יצרה את המצבים שלה לבד.

אני לא אכתוב לגבי כל שחקן, אבל כמו שאמרו פה, פיו, ריצ'ארדסון היו הטובים במגרש, ואין ספק שג'ואכים וריקטס יכלו גם להיות כאלה כשבמשך כל המשחק הם עשו את הכל נכון עד לנגיעה האחרונה.

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריצ'רדסון מאוד מזכיר לי את טאריקו מבחינת תפקוד על המגרש, חוץ מהעובדה שהוא יותר התקפי והרבה יותר דינמי.

לשאלתך פולדש, בלילה בין ראשון לשני יש שידור ב-0:40, ביום שני ב-18:40 ובשישי ב-14:30.

9. SchoolBoy Member

ריצ'ארדסון במקור הוא קשר. רק בתקופת ההשאלה שלו בבריטניה סטאדיום הוא הוסב לעמדת המגן.

בעונה שעברה, כשקלי נעדר ומילס נהנה מהחיים הטובים בריברסייד, ריצ'ארדסון תפקד כמן ימני- בלית ברירה. הוא בכל זאת יותר מתאים לתפקיד מאלן סמית'.

10. Julian Joachim Member

העובדה היא שכבר שנתיים וחצי בערך מדברים עליו בתור היורש של גארי קלי (אף אחד לא מתייחס כבר מלפני המונדיאל לדני מילס ברצינות). הוא מגן ימני שיכול לשחק כקשר כי יש לו איכויות טכניות די גבוהות. יכול להיות שהוא אפילו יותר מתאים, אבל אם כבר ההסבה שנעשתה היא הפוכה ולא זו שאתה תארת.

11. Hammers Fan Member

לידס הייתה טובה יותר ובסך הכל קיבלה את שלוש הנק' שהגיעו לה, אבל היכולת הזו רחוקה מהפוטנציאל שטמון בסגל שלה.

העסק עדיין לא נראה מחובר, קווין בלאקוול הוכיח את עצמו בשוק ההעברות, עכשיו מתחיל המבחן האמיתי שלו כמאמן, צריך לגבש את הסגל במינמום זמן ובהתאם לדרישות של הליגה הזו, אםן הוא יצליח לעשות את זה- לידס תעלה, אין לי ספק.

12. Julian Joachim Member

אני לא יוצא מגדרי ולא משחרר הצהרות בעיקר בגלל שלידס ידועה בפתיחות העונה המוצלחות שלה (לפני שתי עונות כשכמעט ירדנו ליגה, פתחנו את העונה עם 4 נצחונות מתוך 6 משחקים). דבר איתי איפשהו באוקטובר, לקראת הסוף.

13. THE STRETFORD END Member

אדי גונסון שחקן מושאל של יונייטד כבש בניצחון של קובנטרי על מיק מקארטי השקרן וסנדרלנד,
    גונסון בנוי כמו חלוץ אנגלי מסורתי,אומנם לא גבוה במיוחד אבל גוף מוצק,בעיטה ונגיחה טובה,
    היה מושאל חלק מהעונה שעברה לאנטוורפן הבלגית וגם שם כבש לא רע,
    פגשתי את חברה שלו במשחק ריסרב של יונייטד,שחקני כדורגל גם אלו שלא ידועים כל-כך זוכים בטובות ביותר בדיוק כמו הטייסים בחיל-האוויר!

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לידס הפסידו 2-1 לג'ילינגאהם בחוץ. דני פיו צמצם ללידס בדקה ה80 אחרי יתרון של 2-0 של ג'ילינגאהם
    משערים של רוברטס ובייפילד.

15. Julian Joachim Member

קצב מטורף מדי יש לליגה הזאת, משחק כל שלושה ימים.

לפי מה שהבנתי, לידס היו די חלשים בהגנה אבל אני שמח לפחות שפיו ממשיך להראות שאולי יש בעל בית חדש בלידס.

מה עם שאר תוצאות המחזור? מישהו ראה את המשחקים או סיכומים שלהם כבר?