Transfer Deadline Day

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏31/1/13.

1. Mellow29 Kopite

היינו כאן בקיץ, וכעבור קצת פחות מחצי שנה אנחנו חוזרים ליום הכי מעניין בעונת המלפפונים - הטרנספר דד ליין דיי. העקרון כבר מוכר, ומי שלא מכיר מוזמן להצטרף: כל השמועות, ההצעות, המסוקים וההזיות של היום האחרון של חלון ההעברות של ינואר 2013.

וגם, יותר ברצינות: האם ספרס יביאו חלוץ? האם ונגר השתכנע שארסנל לא צריכה חיזוק? סיטי מחפשת מחליף לבאלוטלי, וליברפול בקרב מבטים עם בלקפול בנוגע לתום אינס - מי תמצמץ ראשונה? גם עתידו של "ג'ו הארט הבא" עשוי להיקבע, כאשר צ'לסי וסטוק סיטי רוצות את ג'ק באטלנד.

תבלו :)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/1/13
  2. Mellow29 Kopite

קצת שקט משום מה...

בגזרת רדנאפ: סקיי ספורטס דיווחן שכריס סמבה עבר מדיקל לפני מעבר אפשרי מאנז'י. הוא עזב אתמול את מחנה האימונים של הקבוצה וטס ללונדון. כנראה שההרפתקה הרוסית שלו, בה סבל מאוד מגזענות, עומדת להגמר.
    לפי עוד עדכון של סקיי, רדנאפ גם רוצה את דיוויד בנטלי. WTF

טוני בארט בטיימס כותב על שמועות שצ'לסי תנסה ללכת על פלאייני. אברטון עדיין לא קיבלה שום הצעה, אבל הרכישה של לירוי פר עשוייה לרמז על מחליף מראש לפלאייני. לפי דומיניק קינג הליצן מהדיילי מייל, אברטון גם רוצה את אלברו נגרדו.

נוריץ' פנתה ללידס בנוגע ללוסיאנו בקיו.

ואחרון חביב ביינתים: דני גרהאם, שהגיש בקשת העברה מוקדם יותר, בדרך לבורו. הצעה שלהם על סך 5 מ' פאונד התקבלה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/13
  3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירוי פר לא חתם באברטו.

4. Mellow29 Kopite

5. GentlePunter Member

Footy Accumulators ‏@FootyAccums

DeadlineDay or as many #Arsenal fans call it... Thursday

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

6. OriRR Member

פולהאם החתימה את אורבי עימנואלסון בהשאלה.
    סמבה מצטרף לרנדאפ.

7. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

המעבר של סמבה פשוט הזוי. אם אפשר לקבל בהבנה את רצונו להימלט מהגזענות ברוסיה, קשה להתייחס באותה צורה לויתור על הזדמנות לזכות באליפות היסטורית ולהשתתף בליגת האלופות, עבור התבוססות בבוץ של תחתית הפרמיירליג עם פאקינג QPR. בהתחשב בגילו של הבלם הקונגולזי, עושה רושם שהוא גרם לקריירה שלו נזק בלתי הפיך.

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא עוזב מקום אותו שנא כדי לחזור לקדמת במת הכדורגל (עם כל הכבוד לליגה הרוסית), וכמובן שלונדון מפתה יותר ממחצ'קלה... כלל לא הזוי.

9. Mellow29 Kopite

הזוי? המעבר שלו לאנז'י היה הזוי, זרקו עליו שם בננות והכל בשביל קצת כסף. עם כל הכבוד לאליפות רוסיה והשתתפות אפשרית בצ'מפיונס ליג, סביר מאוד ש-QPR תצא מהתחתית עם הרכש שהיא עושה. אם זה יצליח, אז בשנה הבאה רדנאפ אולי יוכל לקדם אותה עוד יותר. זה ש-QPR תשלם לו 100 אלף פאונד בשבוע זה אולי קצת הזוי, אבל הוא בלם מצוין ואין לו סיבה להישאר בשולי הכדורגל העולמי ולסבול מגזענות.

10. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. צר לי, אבל במציאות הנוכחית, מעבר ממחצ'קאלה לQPR הוא הדבר הכי רחוק מ"חזרה לקדמת במת הכדורגל", בטח ובטח אם QPR תשחק בעונה הבאה בצ'מפיונשיפ ואנז'י בליגת האלופות (שני תרחישים ריאליים).
    2. סמבה ושאר חבריו לקבוצה (לשעבר) כלל לא התגוררו במחצ'קאלה. למעשה, בגלל המצב הבטחוני בחבל דגסטאן, הם שהו והתאמנו במשך מרבית ימות השבוע במוסקבה - עיר לא פחות "מפתה" ויוקרתית מלונדון.

11. GentlePunter Member

תשמע, הבחור בן 28, זאת ממילא הישורת האחרונה. המספרים שאני קורא עליהם קצת לא נורמליים, אבל זה מה שאומרים, קופון של מאה אלף ליש"ט לשבוע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx עסקת חייו ללא ספק, גם אם מדובר בחצי מהסכום.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כולם חושבים שכמה משחקים בליגת האלופות בעונה זה פיצוי אם מה שמסביב לא נוח. אפשר להבין למה אחרי שטעם מהליגה הרוסית הוא רוצה לחזור לאנגליה, גם אם יש סיכון לירידת ליגה (ואולי יהיה לו סעיף שחרור או משהו במקרה הצורך).

13. Mellow29 Kopite

זו כן חזרה מסויימת למרכז הבמה. אני לא יודע אם הוא ישאר שם (ובמשכורת הזו) אם הם ירדו ליגה, בהנחה והם ישארו אני לא חושב שה-6-8 משחקים בליגת האלופות אמורים לעשות כזה הבדל. אם הוא היה שחקן צעיר עם פוטנציאל להגיע לקבוצה ענקית - אני יכול להבין את המשמעות בחשיפה כזו. אם הוא משחק בקבוצה גדולה שיכולה לזכות בתואר - אני גם יכול להבין את החשיבות. אבל מה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לשחקן במעמדו? שהוא יקבל הצעה טובה מקבוצה סבירה באנגליה? נו, אז הנה הוא קיבל בלי צ'מפיונס...בעייני זה קצת כמו המעבר של סניידר לגאלאטסריי.

לגבי מוסקבה, תלוי. לא הייתי רוצה להיות אדם כהה עור ברוסיה. אני לא מבין איך אפשר לנתק את זה מכל הדיבורים המקצועיים, כאילו שאין בינהם קשר. יש סיבה כלכלית לחזור ל-QPR, יש גם סיבה מקצועית, בנוסף בנוסף לדבר הכי משמעותי וזה הגזענות. אתה מסכים עם כך שהגזענות זו סיבה טובה מספיק ("אם אפשר לקבל בהבנה את רצונו להימלט מהגזענות ברוסיה"), אז איך יכול להיות שאתה אומר שהמעבר הזה פשוט הזוי?

GentlePunter
    אני חושב שבמחצ'קאלה הוא מרוויח סכום דומה למה שיתנו לו ב-QPR. חצי מהסכום זה המון כסף אבל זה לא משהו יוצא דופן בכדורגל האנגלי בשנים האחרונות. לא הייתי אומר שהוא עשה את עסקת חייו אם הוא היה מקבל 50 אלף, אבל 100 אלף זו כבר נקודת ציון משמעותית.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנז'י לא תזכה בליגת האלופות וסביר להניח שלא תגיע לשלבים הגבוהים. אולי עצם ההשתתפות היא חוויה, אבל הוא פוגש קבוצות מהטופ בתדירות גבוהה יותר בליגה האנגלית. מעבר מהליגה הרוסית לליגה האנגלית הוא הדבר הכי רחוק מחזרה לקדמה הבמה... זה הזוי. אם QPR תשחק בעונה הבאה בליגת המשנה אני לא מאמין שסמבה יישאר שם. יהיו עליו מספיק קופצות.

למען האמת, אם ישחק טוב יהיה לו בגיל 30 יותר סיכוי טוב יותר להגיע לארסנל או טוטנהאם מ-QPR מאשר מאנז'י, למרות שלדעתי את הרכבת הזו הוא כבר פיספס.

15. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

למען הסר ספק - לא טענתי שסמבה צריך להתעלם מ?מה שמסביב? ולוותר על רווחתו, בתמורה להשתתפות המיוחלת בליגת האלופות. הרעיון המרכזי של דבריי זה ששחקן ברמתו ראוי למקום קצת יותר מכובד מהעורף של הקבוצה הגרועה בפרמיירליג. גם אם בשלב זה לא עמדו בפניו של סמבה אפשרויות אחרות, אני סבור כי מוטב היה לו ?לסבול בשקט? עד הקיץ ורק אז לחפש אלטרנטיבה נורמלית לאנז?י.