Veni, Vidi, Vici

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏26/5/12.

1. Don Joan Roman Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. skyday20 Member

שוויני רץ מול יוון, 11881 מול איטליה 11734, מול דנמרק 12194, מול פורטוגל 11908, מול הולנד 11952.
    הממוצע פחות מ12.

מה ששיפר את הממוצע של מרקיסיו זה המשחק מול אנגליה עם 15223.
    עוד 3 קילומטר לחלק לשאר המשחקים, חוץ מזה הוא לא עבר את ה12.5...

מול אירלנד הוא רץ 10969, מול קרואטיה 12011. מול ספרד 12179. אתמול 12187.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

http://img.uefa.com/imgml/TP/players/3/2012/113x133/1902468.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/12
  3. Don Joan Roman Member

מדהים, ידעתי ששוונשטייגר מתקרב ל12 אבל בטח לא 12.5 זה נראה לי מוגזם מדיי בכל משחק לרוץ ככה כמו מטורף, אבל בהחלט נותנים מדהימים של שניהם, במיוחד של מארקיזיו, נתון שמראה למה פראנדלי ממשיך להרכיב אותו, הקילומטראז' שהוא עושה שווה לפעמים יותר משערים

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/12
  4. 亚历山大帕托 Member

נוצ'רינו עושה את זה במשך כל העונה ומבקיע בצרורות בנוסף. אם פראנדלי יעלה את מרקיזיו תשוש בגמר, הקישור של ספרד יעשה ממנו קציצות.

5. Don Joan Roman Member

אמרו את אותו דבר גם על גרמניה, אני מבין את האנטי שלך כלפיי כל מה שקשור ביובה ויכול באמת להיות שצריך לתת למארקיזיו מנוחה ולהרכיב את נוצ'רינו בגמר, אבל מארקיזיו נותן טורניר טוב מאוד עד עכשיו כמו כל הנבחרת

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם העובדה שנוצ'רינו מבקיע בצרורות נכונה אך חלקית אם משווים בין השחקנים, כי מרקיזיו הבקיע את אותו סדר גודל של כמות שערים העונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/12
  7. 亚历山大帕托 Member

שחקן אחד מתוך 7-8 יובנטינים בסגל = "כל מה שקשור". http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

"כמו כל הנבחרת" - בדיוק. הוא לא אחד המצטיינים והוא בקלות הכי פחות טוב מבין ארבעת הקשרים. אפשר לוותר עליו בכל משחק וצריך לוותר עליו בגמר לטובת שחקן עם רגליים טריות יותר שאיטליה תצטרך מול הקישור של ספרד.

היא לא נכונה חלקית, היא נכונה. זה לא נאמר בהשוואה למרקיזיו אלא כטיעון נוסף בעד הצבתו בהרכב.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסוכן וודאי יחלוק עליי, אבל אני חושב שמרקיזיו שחקן טוב יותר,גם בתרומה שלו להתקפה,גם במשמעת הטקטית וגם בניידות שלו.כל זה כמובן בלי להגיד מילה רעה על נוצ'רינו,שהוא שחקן נהדר שאני עדיין דופק תראש על איך שחררנו אותו(גם אז הייתי מהמתנגדים למהלך).

ויחד אם כל זה,יש מקום לפראנדלי לחשוב על להכניס את אנטוניו בגמר,מרקיזיו אמר שבהחטאה שלו הוא פשוט כבר ראה שחור,הוא כל הזמן מדבר על זה שהוא עייף מאוד.
    אני מודע לזה שמעטים המאמנים שעושים שינויים כאלה,בטח כשהקישור רץ ביחד כל הטורניר,ואני מבין את זה לגמרי.
    ובכל זאת,אני אשמח לראות את נוצ'רינו פותח.

9. Alta Tensione Member

מבחינת איכות סגל השחקנים אין מה להשוות בין הנבחרת הנוכחית לזאת שהניפה את את גביע העולם בברלין. אולם לדעתי הנבחרת של פראנדלי יותר מאומנת וגמישה טקטית מהנבחרת של ליפי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/12
  10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מאוד מצער לשמוע את פראנדליי רומז רמזים עבים עד כדי ברורים שהוא יעזוב את הנבחרת כמו ליפי בזמנו לפני המונדיאל. אני לא זוכר כבר אם ליפי אכן הכריז לפני אוא אחרי אבל חבל שאין המשכיות, בכל תוצאה שתהיה ביום ראשון הוא הוכיח את עצמו וגם לרבים כמוני שאולי לפעמים מוקדם לבקר ולחרוץ גורלות.

11. cazzo Il Capocuoco

כנראה שלפראנדלי חסרה החיות של כדורגל משבוע לשבוע, כמו גם בניית קבוצה ואימון קבוצה.

12. VAR Member

זה פשוט לא להאמין איך צמד בחצי הגמר יכול להפוך אותך ממושא ללעג לשחקן הכי מדובר בעולם. הזיכרון של אנשים יותר קצר מחוד של נעץ.

אני מוכן להמר על משכורת צבאית שלמה שבגמר הוא יהיה אחד השחקנים הכי חלשים על המגרש.

13. 亚历山大帕托 Member

אני חושב שהוא יהיה טוב כי המומנטום לצידו.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי רמת התמיכה וההערכה שלי לפראנדלי היא מעל הממוצע כאן בפורום ובכל זאת אני חייב להגיד - בטורניר הזה היו לו הרבה טעויות. אין מה לקחת ממנו את נקודות הזכות בטורניר - ההצלחה על הנייר, ההגנה המעולה, ממוצע הכיבושים הסביר יחסית עם התקפה בעייתית מאוד כשפרט לאירלנד כל המשחקים היו קשים, הכי קשים שנבחרת כלשהי הייתה צריכה לעבור עד עכשיו(כולל ספרד). למרות זאת הוא הוציא ממוצע של מעל לשער במשחק - יותר מפורטוגל, מצרפת, מהולנד, אולי גם מאנגליה - כל זה עוד פעם - כשהוא שומר על ההגנה אולי החזקה בטורניר.
    ובכל זאת(כל הפסקה הזאת הייתה אמורה להיות על הטעויות שלו ויצאה מלאת שבחים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) - הפתיחה עם מונטליבו בחוד של היהלום, ועוד כשאין אגפים באופן מוחלט עם 2 מגנים שלא עוברים את החצי(עד שגרמניה ממש התפרקו) היא טעות. אתה רוצה להתעקש על מונטליבו? שים אותו על חשבון מרקיזיו או שתפתח עם דה רוסי כליברו ועם מרקיזיו-פירלו-מונטליבו באמצע הקישור, כשה2 שהם לא פירלו עושים יותר תנועה. בדיעבד מונטליבו נתן משחק טוב אבל לא מהעמדה שהוא פתח בא ובילה בה את רוב המשחק, המהלכים הכי בולטים שלו היו חלק ממתפרצות - הכדור לבאלוטלי, ההגעה לחצי מצב מול נויר שהוא הסתבך עם הכדור וניסה לעקוף את בדשטובר במקום לבעוט ישר וכו'. ועוד היום מונטליבו נתן משחק טוב, כשהוא היה נפילה מול קרואטיה באותה עמדה זה גמר אותנו.

הלאה. מה פשר זימון שחקנים כמו בוריני ואוגבונה שאתה לא חושב בכלל על לתת להם דקת משחק? אם אתה גם ככה משתמש בדה רוסי כבלם במקרה הצורך, לא עדיף לזמן שחקן כמו סנטון(הבנתי שנראה מעולה בניוקאסל)? אגב, על חשבון מי קרישוטו היה אמור להיכנס? גם על ג'יובינקו הוא היה יכול לוותר אגב כי לא היה לו ליהלום בשום צורה ולא סתם הוא לא פתח בכל המשחקים מאז המעבר ממנו, גם ככה דיאמנטי היה שני לקסאנו.

בעיקרון אני כן הייתי רוצה לראות את דה רוסי כליברו מול ספרד עוד פעם, זה הוכיח את עצמו באופן יחסי במשחק הראשון נגדהם ועם שינויים מסוימים זה יכול לעבוד עוד יותר. בראש ובראשונה טיאגו מוטה צריך ללכת לספסל, גם ככה דה רוסי שימש כסוג של ליברו מאוד מוצלח ואולי אפשר לפתוח עם נוצ'רינו, אבל זה משהו שבחיים לא יקרה(הוא גם ציין את זה). בכל מקרה כן צריכה להיות הסקת מסקנות מהמשחק הראשון מול ספרד, זה יכול להיות יתרון אדיר שלנו מול דל בוסקה שבחיים לא יעשה שינויים טקטיים אמיתיים לקראת הגמר - זה לא משנה אם יפתח חלוץ ברחבה או פברגאס, בכל מקרה המשחק שלהם ייראה בדיוק אותו דבר.
    מצד שני עומד פראנדלי שכבר הוכיח בטורניר שהוא יודע "לשנות תוך כדי תנועה" עם המעבר מה3-5-2 ליהלום.

ואגב, מישהו אמר כאן קודם משהו דבילי בסגנון של "מרקיזיו לא הצטיין בטורניר" - הוא היה מדהים, במיוחד מול קרואטיה והסיבה היחידה שהוא לא המצטיין בקישור זה שיש את פירלו ודה רוסי האלוהיים.

15. Ice Cream חסה

עד כמה מרקיזיו עייף באמת רק הוא יכול לדעת, אבל כל עוד זה תלוי בו הוא לא יבקש לנוח. עם זאת, נראה לי ששחקן שנתן כל כך הרבה קילומטראז'ים ולא משנה כמו נחוש, כבר יגיע לגמר בלי אוויר. כל ההחמצות שהוא הצליח לנפק וחוסר הריכוז שלו בפעולות ההתקפיות עוד מול אנגליה, מול גרמניה זה כבר היה מחריד. אבל גם לא ראיתי שום דבר מיוחד מנוצ'רינו בטורניר הזה, אז אולי כדאי להריץ אותו עוד שעה ואז בהתאם לאיך שיתפתח המשחק להכניס את אנטוניו או את מוטה.

אין מה להשוות את הנבחרת הזו לזו של 2006 למשל (יותר מוקדם לא ראיתי, אבל הבנתי שהיו נבחרות גדולות עוד יותר). פירלו, דה רוסי ובופון הם שרידי אותו תור, למרות שברצאלי, קייליני ובונוצ'י ביכולת שיא נסטה וקנבארו הרבה יותר מוכשרים וגם זאמברוטה וגרוסו כאלה. בהתקפה מה שהיה לדל פיירו וטוטי ברגליים מתעלה על קסאנו, וטוני יעיל יותר מהגנאי. ובקישור מרקיזיו ומוטה רחוקים מחיות הפרא (במובן הטוב) גאטוסו וקמוראנסי. הנבחרת הזה היא חד משמעית נבחרת של משמעת ושל לחימה, דבר שהיה חסר ב-2010 וגם ב-2008.

אני לא קורא תקשורת איטלקית (ובכלל כמעט ואל קורא תקשורת זרה)- אז מה מספרים שם על מצבו של אבאטה? פראנדלי התבטא בנושא?