WC עד גיל 20: הולנד 2005: ארגנטינה - ניגריה 1:2

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Yeste, ‏11/6/05.

1. cazzo Il Capocuoco

השיטה של הגביע הזה היא כמו במונדיאל שהיה בארצות הברית,עם קבוצות שעולות מהמקום השלישי.
    אגב,מתאים לאיטליה לאכזב בשלב הבתים ולהמשיך בשלבים המאוחרים,אבל אני עדיין לא מאמין מה ראיתי נגד סוריה.
    עדיין בהלם.איטליה הרבה יותר מוכשרת מסוריה וראו את זה,ואני עדיין בהלם,עדיין.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הערב מתחילים משחקי שמינית הגמר מתחילים במוקד:

18:30:

ארה"ב - איטליה (שידור ישיר בלייב ספורט)

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/05
  3. Reyes Member

מה שמוזר זה שארה"ב באה כפייבוריטית לקראת המפגש הזה מול איטליה. לא רק בגלל האכזבה מאיטליה אלא בגלל שארה"ב הרשימה עד עכשיו בכל משחקיה. מול גרמניה וארגנטינה היא שחקה נפלא לפי מה שקראתי, בעיקר במחציות הראשונות. יש לה התקפה מהירה וצעירה והגנה יציבה ואני מעריך שמול איטליה, שרק הודות למזל הצליחה להעפיל לשמינית הגמר, היא תצליח לנצח. בנוסף לכל איטליה תחסר שני קשרים (קארוטי וקאצולינו) וקאסיני הבלם בספק.

לגבי יתר המשחקים:

סין - גרמניה: סין גם היא הרשימה כאשר ניצחה את כל שלושת משחקיה במסגרת הבתים (טורקיה, אוקראינה ופנמה). גרמניה אמנם הפסידה לארגנטינה במשחקה האחרון אך זאת כשהיא כבר ידעה שהיא עלתה לשמינית הגמר. הבחירה שלי היא גרמניה.

מרוקו - יפן: למרוקו יש קצת יתרון ביתיות שעזר לה במהלך משחקי הבתים ויעזור לה גם הפעם, מאחר והרבה צעירים מרוקאיים חיים כיום בהולנד ויגיעו למשחק. יפן עלתה רק בזכות שיוויון מאוחר מול האוסטרלים שנתן לה את המקום השני בבית אחרי הולנד. המרוקאים טובים יותר בלי שום קשר ליתרון הקהל, אני הולך איתם.

ברזיל - סוריה: אין כמט ספק שברזיל תעלה. סוריה תאלץ להפרד אחרי שהשיגה תוצאות מוכבדות שכוללות ניצחון על איטליה ותיקו עם קנדה.

ניגריה - אוקראינה: ניגריה פייבוריטית ברורה. נבחרת חזקה, מאורגנת, בעלת הגנה סולידית והתקפה טכנית ומוכשרת ביותר. שיחקה טוב מול ברזיל בהתחלה, הייתה טובה יותר ויכולה הייתה לנצח (השיגה רק תיקו). מול קוריאה במשחק השני הייתה רעה ומול שוויץ לא התקשתה לנצח 3-0. ניגריה זו הבחירה שלי.

קולומביה - ארגנטינה: ארגנטינה מציגה יכולת שרחוקה מלהרשים. היא משחקת יעיל אבל אין לה שחקנים טכניים או יצירתיים שמאפיינים בדר"כ את הנבחרות הארגנטינאיות. אין לה חלוץ טבעי והיא כולה בנויה על ליאונל מסי מברצלונה. מול ארה"ב במשחק הפתיחה שיחקה רע ולא הגיעה למספיק מצבי כיבוש, מול מצרים במשחק השני ניצחה בקלות ומול גרמניה במשחק האחרון שלטה במגרש, הייתה טובה יותר וניצחה בצדק. קולומביה נחשבת לנבחרת לא רעה בגילאים האלה ואני צופה משחק מעניין. אין לי הימור פה.

הולנד - צ'ילה: הולנד לא אמורה להתקשות. היא נבחרת טובה יותר ומשחקת בבית.

ספרד - טורקיה: ספרד שיחקה מעולה בבתים. הטורקים גם הם יהנו מיתרון הקהל כי כמו עם המרוקאים, גם לא מעט צעירים טורקים חיים בהולנד. טורקיה לא מספיק טובה, מול אוקראינה במצב של תיקו 2 ויתרון מספרי (11 מול 10) היא לא הצליחה לכבוש במשך חצי שעה ולבסוף סיימה רק בתיקו. אין לי ספק שהספרדים (ססק, לורנטה, חואנפראן, זפאטר, ויקטור וג'ונתן הם רק חלק מהשמות), שעד היום דרסו כל מה שעמד בדרכם, יעלו.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמינית הגמר:

ארה"ב (1) 3:1 (0) איטליה - סיום

מחצית ראשונה בקרב המרכזי של שמינית הגמר. המשחק הוא בעל קצב מהיר ביותר, כאשר האמריקאים הם אלה שמגיעים להזדמנויות הראושנות. בדקה ה-22 דאבל פס אמריקאי הסתיים בבעיטה לחיבורים אך השוער האיטלקי הדף. 3 דקות לאחר מכן בעיטה מחוץ לרחבה של האמריקאים אילצה את השוער האיטלקי למתוח את אבריו ולהדוף. לקראת סיום המחצית הראשונה האיטלקים הם אלה שמחזיקים את הכדור אך נתפסים שוב ושוב במלכודת הנבדל שהגנה האמריקאית מציבה להם. דקה לסיום המחצית הראשונה האמריקאים קיבלו בעיטת עונשין מ-11 מטרים. פרדי אדו ניגש לבעיטה אך השוער האיטלקי, הדף. השופט? הוא קבע בעיטה חוזרת, שנתנה לארה"ב את היתרון. הקהל קיבל את השריקה לפנדל חוזר בשריקות בוז. ממש לפני השריקה למחצית האמריקאים מצאו את עצמו עם הזדמנות טובה לכבוש את השני באחד על אחד אבל השוער האיטלקי יצא עם ידו על העליונה. איטליה יוצאת בזול מהמחצית הראשונה.

איטליה פתחה את המחצית השניה טוב יותר, כאשר היא שולטת במרכז השדה, ומכתיבה את קצב המשחק, אולם עד עתה לא הצליחה להגיע להזדמנות ממשית בכדי כיבוש. הסבלנות משתלמת, בדקה ה-54 דניאלה גלאפה לוקח את הכדור ומשחרר אותו אל עבר השער מ-25 מטרים, הכדור פוגע בשחקן אמריקאי וקופץ היישר לרשת, 1:1. איטליה ממשיכה ללחוץ על הדוושה ולנסות להגיע למצבי כיבוש. מהפך! מהפך! מהפך! 62 דקות של כדורגל גראציאנו פלה, עושה זאת עבור האיטלקים, מקבל כדור 16 מטר מהשער, מטעה שחקן ומעביר מרגל שמאל לימין, ושולח טיל לחיבורים, 1:2 איטליה. לאחר השער איטליה האטה את הקצב ואיפשרה לארה"ב להגיע למצב אבל הכדור של האמריאים חלף על יד העמוד של ויויויאנו. אבל האיטלקים כמו אצל האיטלקים, תמיד נזכרים לשחק אחרי שסופגים תחילה, ואיטליה סוגרת את הסיפור 14 דקות לסיום אחרי שקלסטן האמריקאי מגיע לכדור רוחב של האיטלקים ושולח את הכדור לשערו הוא, 3:1 איטליה. 12 דקות לסיום המשחק ארה"ב ניסתה לצמק את התוצאה, אך הכדור הנהדר של אוצ'וה, אשר עשה את דרכו לחיבורים נהדף על ידי ויויויאנו. עד לסיום המשחק שמרו האיטלקים על התוצאה, ואילו האמריקאים שויתרו על המשחק לא הצליחו לעשות די בכדי לשנות את התוצאה הסופית. איטליה מנצחת 1:3 ועולה לרבע הגמר. האזוריני רשמית הגיעו לטורניר.

סין (2) 3:2 (2) גרמניה - סיום

הסינים הובילו 1:0 משער של טאו צ'ן אחרי 4 דקות. לגרמנים לקח בדיוק דקה להשוות בזכות שער של כריסטיאן גנטנר. בדקה ה-20 הסינים החזירו לעצמם את היתרון בזכות פנדל של טאו צ'ן אבל הגרמנים הישוו את התוצאה בדקה ה-0 בזכות שער של ניקי אדלר. שער הניצחון של הגרמנים הגיע בדקה ה-89, מארווין מאטיפ מעלה את הגרמנים לרבע הגמר

5. cazzo Il Capocuoco

למרות הבושות מול סוריה,לא חסק תותחים באיטליה,כמו גראציאני פלה שהוא פיזי וחזק,מזכיר לי את לוקה טוני+טכניקה.
    שחקן נהדר,גם לינו מארצוראטי מוכר לנו ממילאן,מגן ימני.וגם רפאלה דה מרטינו מרומא,קשר שמאלי.
    הכי עיצבן אנטוניו נוצ'רינו הקשר המרכזי נגד סוריה,הכל הוא עשה מעולה,פירפר סורים הגיע למצבים רק בעט לשוער.
    אותה הנבחרת הזאת פגשה את את ישראל של אותו גיל וניצחה בדרך לאליפות אירופה שהייתה בשוויץ.
    מול קנדה שהם ניצחו 4-1 ראיתי את התקציר,גולים נהדרים,פשוט נבחרת שפישלה מול סוריה,ודווקא מולם.
    בקיצור,כמו שאני מכיר את האיטלקים,מפשלים בבתים ואיכשהו מגיעים לשלבים המאוחרים.

6. M_T_A Member

מה עם פאציני הוא משחק בטורניר הזה?

7. cazzo Il Capocuoco

פאציני מבוגר מידי.יליד 84,פה משחקים שנתון 85-86.אגב עכשיו ברזיל מובילה 1-0 על סוריה,המנצחת תפגוש את גרמניה.
    כרגע מחצית ראשונה בין מרוקו ליפן הסתיימה ב0-0,והמנצחת תפגוש את האזוריני ברבע הגמר.

8. cazzo Il Capocuoco

ראיתי את מרוקו-יפן,רשיד טיברקאנין מצא את מוחסין יאז'ור שהעביר בין הרגליים לשוער נישיקוואה,בדקה ה90!!
    כל המרוקאים-הולנדים ביציעים השתגעו ואפילו אחד מהם פרץ למגרש,אחר יפן ממש לפני השריקה החמיצה כל כך קרוב!!
    ברזיל רק בפנדל ניצחה את סוריה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx יש לנו רבע גמר,איטליה-מרוקו וגרמניה-ברזיל.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמינית הגמר משחקי הערב:

מרוקו (0) 1 - 0 (0) יפן - מחצית שניה

יאז'ור כובש את השער היחיד במשחק בדקה ה-90!

ברזיל (1) 1 - 0 (0) סוריה - מחצית שניה

לברזיל כבש ראפאל בפנדל בדקה ה-43.

רבעי הגמר שידועים כרגע:

איטליה נגד מרוקו

גרמניה נגד ברזיל

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מסתמן גמר אגדי בין איטליה וברזיל, למרות שגרמניה יכולה להפתיע את ברזיל, שימו לב לכריסטיאן גנטנר מגרמניה!!!!

11. el loco Member

ארגנטינה מנצחת 2-1 את קולמביה כבשו לארגנטינה ליונל מסי ובארוסו בדקה ה90!!! לקולמביה כבש אוטלברו

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/05
  12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניגריה ניצחה 0:1 את אוקראינה והצטרפה לחבורת רבע הגמר.

ספרד והולנד גם בדרך מובילות 3:0 בדקה ה-85

13. Yeste Member

http://www.marca.com/fotos05/seleccion05/juanfran_espa%F1a.Xxx
    ספרד בינתיים כבשה 13 שערים וספגה שער 1(ממרוקו) בארבעה משחקים.
    חואנפראן עם צמד ורובוסטה הוסיף עוד אחד.

רבע הגמר ב5 ביוני:
    מרוקו - איטליה \ניגריה - הולנד
    גרמניה - ברזיל \ארגנטינה - ספרד

14. p_shay Member

האם יש שידור של המשחר בין ברזיל לגרמניה?
    אני מודה מקרב לב למי שיענה לי

15. cazzo Il Capocuoco

לצערי אין שידורים ישירים,לפעמים ארט ספורט מראה תקצירים ואת המשחקים של הערביות {מרוקו,סוריה}.
    אז יצא לי לראות את איטליה מפסידה לסוריה,אבל עכשיו שאיטליה ברבע הגמר וסוריה חזרה הביתה אני מרגיש מצוין.
    כבר הזכרתי את המספרת של דניאלה גאלופה נגד קנדה,ואת הפיזיות של גראציאנו פלה? :aaa15:
    כרגע איטליה לא מרשימה אבל אני מקווה לניצחון על המגרבים היום ואז אולי אולי סנסציה על הולנד הפייבורטית!