Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה גם מה שאני חושב אבל כל המציצות התקשורתיות שקינאם מקבל לא עוזרות למצב כי הן משכנעות את האוהדים ומוסיפות לחץ שמאמנים שמרנים (וזימר למרות האהבה הוא אולטרה שמרן) מעדיפים להימנע ממנו. מה גם שהזמן הולך ואוזל כי לזרוק את טדי למים העמוקים ישר במחזור 16/17/פלייאוף זה לא אידיאלי בכלל. אם הולכים על זה אז זה חייב לקרות בקרוב מאוד על מנת שיוריד חלודה של שנתיים ויתחיל להיכנס לקצב.

2. Hakeem Nicks Member

מזכיר במקצת את מה שהיה שנה שעברה עם דאלאס. קבוצה שרצה יפה ולא רוצים לעשות שינוי בעמדת ה-QB כי לא מתקנים את מה שלא שבור אבל לכולם ברור שיש על הספסל QB עם פוטנציאל יותר טוב לקחת את הקבוצה יותר רחוק. אבל במקרה הזה טדי חוזר אחרי באמת הרבה זמן, אני לא יודע אם זה שווה את ההימור.

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מארווין ג׳ונס ממשיך להיות אודל בקהאם לעניים. תפיסות לא מהעולם הזה.

4. מגןימני Member

תגידו מה שתגידו על קינאם, אבל הזריקה שלו בט"ד השני (שעשתה סקור 20-3) IS A THING OF BEAUTY בהתחשב בשור שהיה במסלול התנגשות איתו

Sprewell אוהב/ת את זה.
  5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק (הזכיר לי את המסירה האדירה של בראדפורד מהמחזור הראשון מול הסיינטס) אבל כמה אתה סומך עליו לתקתק את המסירה הזאת בגמר ה-NFC בפילדלפיה? והכל מתחיל ונגמר בשאלה הזו מבחינתי. אני לא מסתפק רק בהגעה לשם, במיוחד לא בליגה כל כך חלשה. למינסוטה יש סיכוי אמיתי לסופרבול בהנחה שהם מקבלים יכולת סבירה מה-QB.

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד לא התחיל המשחק וכבר פיליפ הלוזר הזה מחטיא פילד גולס מ-20 יארד. מה יהיה הסוף עם הלוזר הזה. מתי הוא פורש כבר?

7. מגןימני Member

כמה אני סומך? אני אהיה כנה ואודה- זה הפעם הראשונה שאני רואה את היצור הזה במשחק אותו אני רואה בצורה סדירה ולא מתקצירים. הוא לא בדיוק הסתובב בקבוצות שעניין אותי לראות

המזל העלוב של ריברז מדהים, אבל אני צריך לציין. היה לו את בנג'מין פתוח לגמרי לאנדזון. הוא לא העריך נכון כמה הסייפטי היה מחוץ לעמדה

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן אבל אני חושש שזו הזרוע החצי מתה שלו יותר מאשר הערכה לא נכונה. כבר תקופה שה-deep ball שלו גרוע ותמיד מסתיים ב-underthrows.

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו הבכיין הזה גם פצע את הקיקר שלו וייאלץ ללכת על 4th downs כל המשחק. תמיד טענתי שאין לו תקנה ושאי אפשר לנצח איתו.

10. sandro Member

אולי מזל עדיין אין לו, אבל לפחות הזרוע שלו מתפקדת הכי טוב שיצא לי לראות בשנתיים האחרונות. מטיס כדורים עם דיוק ומהירות לרסיברים שלו.

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://image.ibb.co/hcuy56/image.Xxx

גיבור ישראל

12. shlomydavid מנהלים

13. sandro Member

אז אחרי צפייה בפילם של ג'איינטס - צ'יפס 2 מסקנות:
    1. ההגנה של ניו יורק עדיין גרועה, הם פשוט פגשו בשבוע החרון 2 QB שגרמו להם להיראות טוב.
    2. אלכס סמית' כל כך גרוע שאני חושב שאפשר לומר בבטחון שבליגה מלאה בכל ה- פיטפטריק, מקאון, ברוטלס, האנלי ודומיהם, הוא אחד משלושת הגרועים ביותר ב4-3 השבועות האחרונים.
    חילצתי כמה פנינים שלו מהמשחק, אבל באמת שבערך 75 אחוז מהמהלכי המסירה שהוא היה מעורב בהם היו מכאיבים לצפייה. אזהרת תמונות לא פשוטות וכל זה:

ברווז נוראי לקלסי, חופשי לגמרי ללפחות 25-30 יארד.
    https://media.giphy.com/media/xUOxf7m9PO7ALRmp1u/giphy.Xxx

שימו לב לסלוט רסיבר בתחתית. הוא רואה אותו, הוא רואה שהוא חופשי לגמרי, פאקט נקי, מהסס ולא זורק. במקום טאצ'דאון קל, סאק ודאון רביעי.
    https://media.giphy.com/media/3o6fJeBIFNtaTwTihO/giphy.Xxx

קלסי (תחתית התמונה), וכנראה הריד הראשון או השני במהלך מנפנף בקלות את השומר שלו והוא חופשי לגמרי. סמית', כנראה שנבהל מהתנועה הרבה באזור הזה של המגרש (אין הסבר אחר) מוותר על הזריקה הזאת תוך חצי שנייה והולך לTE השני שלו, שגם לו יש יארד על המגן שלו .overthrow כמובן.

https://media.giphy.com/media/xUOxf1Gzs3CAedr7ry/giphy.Xxx

עוד החטאה איומה לקאלסי יחסית פנוי. QB סביר פלוס, היה מנצל את הפוקט הנקי לגמרי, מחזיק את הכדור עוד איזה חצי שנייה ומוצא את היל בgo route סטייל ווטסון את פולר, או הולך על אחד הרסיברים ליד הקווים שגברו על המגנים שלהם בקלות. אבל זה כבר יותר מדי לבקש מאלכס.
    https://media.giphy.com/media/xT0xeHEFp0GmWd9uIo/giphy.Xxx

רבע אחרון, שוויון , 2 דקות לסוף המשחק. סמית' אולי בפעם היחידה כל המשחק מנסה לשים את הכדור בחלון צר יחסית. זה מה שיצא לו:
    https://media.giphy.com/media/3ohs7H3U90eq46MPq8/giphy.Xxx

אתה רואה כל הדברים האלה ומבין למה בגיחות למשחקים של KC ברדזון אתה רואה את קלסי והיל מתחילים לזרוק אינטרספשנס בכל מיני טריק פלייס. ריד יודע שכל עוד סמית ימשיך לשחק ככה אין לו סיכוי לנצח משחקים והוא מתחיל לאלתר. השאלה היחידה היא כמה עוד גרוע הוא יצטרך לשחק בשביל שנראה את מהומס משחק במקומו, ואם הרצף האיום הזה של המשחקים היה מגיע בתחילת העונה והם היו פותחים ב1-4 הוא עדיין נשאר הסטארטר שיש לך QB על הספסל שהשקעת בו המון בשביל להביא אותו. אני בטוח שהוא היה מסופסל אחרי 3 משחקים, אבל כרגע חמשת המשחקים הטובים שלו בתחילת העונה משאירים אותו כפותח.

מגןימני, Sprewell, golding ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

PREACH סנדרו, PREACH...

חרא כזה שחוזר על עצמו שנה אחר שנה כבר עונה רביעית אנד קאונטינג הוא הסיבה שאני בחיים לא אצליח לקחת את קנזס ברצינות לא משנה באיזה רצף מטורף הם יהיו וכמה אנדי ריד בית ספר לאימון פוטבול בע"מ יקריץ עיצובי מהלכים אדירים מהתחת. בכל אחד מה-GIFS ששמת (ואני מאמין שויתרת על עוד איזה 5+) האפסון מפספס יותר מרסיבר אחד. בראשון אתה מתרכז בקלסי כי הוא המהלך ש-QB איכותי צריך להוציא לפועל אבל בגלל שאנדי יודע עם איזה אפס יש לו עסק הוא אירגן לו שם את דימארקוס רובינסון (#14 במרכז הלוגו) בקרוסינג ראוט בזריקה קצרה ופשוטה הרבה יותר. ב-Xxx השני שוב, הוא לא מפספס רק את קלסי אלא את טייריק היל (ראוט באיזור ה-20 יארד ליין) במה שאמור להיות TD קליל לכל QB נורמלי עם זרוע סבירה שמכבד את עצמו. חוץ מפיספוסי READ הוא גםהיה מזעזע מבחינה פיזית במשחק הזה בגלל שהיו רוחות מטורפות ושיחרר 2-3 מסירות אומללות שנחתו על הקרקע אחרי 8 יארד באוויר ואני מניח שזה גם מה שהוביל לאובר שמרנות בשאר המשחק אבל זה מן הסתם לא צריך להיות תירוץ.

אחרי זה אנשים מזיינים את השכל שיש לו "אחוז INT נמוך" או על "אחוזי קומפלישן גבוהים". איך הוא יאבד אם הוא בכלל לא מוכן לזרוק ואיך לא יהיו לו אחוזי קומפלישן גבוהים אם כל מה שהוא כן מוכן לזרוק זה רק את המסירות הכי קלילות בתנאים הכי אידיאלים שקיימים?

שים את רודג'רס בשיטה הזו והוא מסיים כל עונה עם 50+ TD's ומתחת ל-5 חטיפות (ואני לארג', לדעתי יש לו קייס לסיים עונה עם 0). בעצם עזוב את רודג'רס. אנדרו לאק, פיליפ ריברס, טוני רומו או אפילו קארסון וונץ שנדרש להריץ שיטה כמעט זהה אצל פידרסון נראה ב-100 רמות יותר ממה שאלצ'קו נראה אי פעם. מהומס כנראה לא יפתח השנה לצערי לא משנה מה (גם אם אלצ'קו ימשיך להיראות ככה, והוא לא כי הלוח שלהם קליל ומלא משחקי בית עד סוף העונה) אבל גם אני מתפלל כל לילה לפני השנה שהוא הדבר האמיתי ושהוא יהיה מוכן לפחות בעונה הבאה כדי שנוכל לקבל קבוצה נורמלית נוספת לליגה שזקוקה לקבוצות נורמליות כמו ש- @Hakeem Nicks זקוק לכבוד עצמי.

מגןימני ו-sandro אוהבים את זה.
  15. sandro Member

לא יצא לי לראות את מהומס בכלל בקולג'ים, וכל מה שאני יודע עליך בערך זה שKC השקיעו לא מעט כדי להביא אותו בדראפט ושהוא נראה לא רע בקדם העונה. השאלה שלי זה האם אין סיכוי שהוא ישחק נטו בגלל שהוא רוקי והתקפות קולג'ים מול התקפות pro's וכל זה, או בגלל שהסגנון של כQB לא מתאים להתקפה שריד מריץ ויצטרכו לעשות שינוי משמעותית על מנת שתתאים למהומס ולכן זה חסר סיכוי. ניצחון מתוך שלושת המשחקים הקרובים נגיד ואתה ב7-6 והמקום בפליאוף כבר לא כל כך מובטח גם בדיווז'ן החלש שלהם(בטח אם פיליפ והיד הביונית החדשה שלו ממשיכים לשחק כמו בשבועיים האחרונים), מה כבר יש לך להפסיד במקרה שסמית' ממשיך להסריח כמו בחודש האחרון?