WWE

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י הילד האדום, ‏7/7/05.

1. הרצליה Member

ארז=מכור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

2. idans Member

סליחה על הבורות...מה עם גולדברג? הוא לא היה הכי טוב לאן הוא נעלם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אחרי רסלמניה 20 הוא עזב את החברה.כיום הוא בבית.

4. שבצ'נקו Member

אגב,אני רוצה להבין,קרב הוינג'נס בכלוב בין באטיסטה לטריפל אייץ'- ישודר או שאצטרך להוריד אותו?

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/05
  5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תצטרך להוריד אותו...הוא התקיים לפני שבועיים בערך.

אם אתה מתכנן להוריד ונג'נס,אני ממליץ לך להוריד מייקלס-אנגל,קרב שגנב את ההצגה באירוע הזה.

6. ReL Member

כן אני גם בפורום בתפוז , בכינוי ReL17

ולזה ששאל על גולדברג , הוא לא ידע להתאבק בכלל , רק היה פוצע מתאבקים , ואותם 3 מהלכים שחוזרים וחוזרים וחוזרים על עצמם , ועוד נתנו לו לנצח 75 נצחונות ברציפות , זה היה פשוט אסון .
    כל אחד שבא ולא מבין וצופה מהצד חושב שהוא מתאבק גדול , אני לא יודע כמה פה יודעים שהוא פצע את ברט הארט וגרם לו לשבץ מוחי בבעיטה ישירה למח , וזה גם קרה לו לשיתוק , שהוא יצא מזה לפני חצי שנה , שוב פעם בגלל שהוא פשוט לא ידע להתאבק הביאו אותו מהפוטבול בכלל .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/05
  7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הייתה לי הרגשה שזה אתה!!!...חח כן גם אני חבר קבוע שם.

וכל מילה שלך על גולדברג-בסלע.

8. Yeste Member

קצת מידע על הקרב שבו גולדברג גרם לבראט הארט זעזוע מוח?

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אמממממממ לא זוכר איפה זה היה,נראה לי סטרקייד(אחד הPPV של WCW)

במהלך קרב בינהים ברט נשען על אחת הפינות ביזרה כשאר גולדברג תוקף אותו,בהרבה ראיונות ברט אמר שהוא ניסה לסמן לו ש וואו אחי,חלאס, ואז בעיטה עם רגל ימין של גולברג הישר לראש של ברט.ברט נפל, ותאמת זה נראה משהו רגיל לא יוצא דופן, ורק אחר כך התבררה חומרת המעשה.

גם עוד סיבה לשנאת גולברג,ברט אמר שהוא אף פעם לא קיבל מגולדברג התנצלות או הסבר למה שקרה,הוא פשוט לא התייחס לזה,למרות שבדיעבד מהפציעה הזאת הוא כבר לא חזר.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו הרצליה, ממש עניינת אותי.

קודם כל, לא ידעתי שאלה שנות השפל. אני תמיד חשבתי ששנות השפל של הארגון היו בסוף האייטיז שלאנשים די נמאס מהעניין, ואחרי שברט הגדול פרש. אשמח אם תרחיב איך זה התבטא.
    כעיקרון בארה"ב מאוד באים בטענות ל-WWE שבעצם חיסל את התחרות (כיום יש שתי תחרויות - סמקדאון ו-RAW), כי כולם מרחק עצום מאחוריו, והדרך שבה הוא חיסל את התחרות, וברט אמר את זה גם בתכנית שעשו על הבגידה של מקמהון (שאגב, הבנתי שמתאבק מדי פעם והפך לרע האולטימטיבי של התכנית) ומייקלס בו - הם הלכו יותר לכיוון הוולגריות והציצים מאשר התמקדות בספורט עצמו.

אני חושב שמשנה לשנה החבר'ה נהיים מקצועניים יותר ואתלטיים יותר. לפני 20 שנה היו סתם מביאים חבר'ה גמישים, היום יש אקדמייה קשה וארוכה בעסק. חבר'ה כמו אדי גררו, ג'ריקו ורנדי אורטון מדהימים אותי כל פעם מחדש.
    מה שכן, עם כל הכיוונים שהם לוקחים זה באמת יוצא מגוחך לפעמים. ג'ון סינה - מתאבק מ-ע-ו-ל-ה אבל דמות מטומטמת (ראפר לבן? מה נסגר?).

ומושיקו, אני חושב שהיום העסק הרבה יותר מעניין. אין כבר "טובים" ו"רעים", לא לא חד מימדי כל כך. להיפך, יש מגוון גדול יותר וכ"א בוחר עם מי להזדהות.

ויסטה, גם אני חולה על The Edge! כנראה המקום היחיד שנגיע בו להסכמה. מה באמת קורה איתו? אני זוכר שאמרו שהוא כישרון מבוזבז. איך אפשר לומר את זה בענף שהכל בו מוכתב מראש?

11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

פעם בכמה זמן שמשעמם לי ואני מזפזפ אני נוחת על ה-WWE, נחמד לראות אנשים רבים מכות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

יש לי עדיפות לאידג', הוא שחקן טוב ומתאבק לא רע בכלל.
    ואני די שונא את חסן הזה, לא יודע הוא מזכיר לי פלשתינאי.

אממ תגידו, יש משחק מחשב לכל הקטע הזה?

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

האייטיז היו השנים הטובות ביותר לWWE מלבד שנות האטיוטד (גישה)שכמו שציינתי סוף שנות ה90 ותחילת ה2000..

איך זה התבטא? במילה אחת: רייטניג. פחות הזמנות של PPV פחות צפיות בתוכניות הרגילות אם אתה רוצה אני יצטרך קצת לחפש כי אני לא זוכר איפה זה אבל אם תרצה אני ימצא לך נתנוני רייטנג מתחילת הWWE ועד היום. בגדול זה התבטא ברייטנג שבאמת היה בשפל.

לגבי ברט ושון. נכון מאוד זה מדויק מה שאמרת .זה באמת הכיוון של הWWE שהתשנה מימי 93-95 למה שאתה פחות או יותר רואה היום. אבל בנוגע לספורט זה לא שוויתרו עליו הכיוון היה לתת קרבות מלאי דם כסאות שולחנות ו"באמפים" מושגעים. סוגי גימיקים שונים של קרבות כמו : קרב רחוב,הל אין סל (כלוב הגיהנום),קרב הכנעות ועוד(הכל במינון נכון )

בגדול מה שאני מנסה להסביר זה פשוט מאוד. קהל היעד השתנה. אם בשנות 93-95 הכיוון היה יותר לילדים מגיל 3 ו4 עד 15 עם דמויות של ליצנים וכו', אז הכיוון משנים 96-7 ומעלה הוא לנערים ומבוגרים כאחד .

יסטה ואתה. שניכם ישנים ...מבוזבז?!!קרבות גדולים היו לו וישנם (ממליץ על שני בקרבות הTLC שלו.אם אתם מעונייינים תחפש פשוט WWE TLC זה ימצא לכם). וכרגע הוא מחזיק במזוודה עם חוזה לקרב אליפות אותו הוא הרוויח בקרב נהדר ברלמניה 21.(מי שרוצה את זה גם יכול לרשום במנוע חיפוש של תוכנת ההורדות שלו......Wrestlemania 21 money in the bank ladder match) קרב בהשתתפות 6 אנשים.

הוא כרגע שואף לתואר העולמי כמובן. ולכולם אין ספק שזה עניין של זמן עד שהוא יהיה האלוף הבא (הימור לדעתי סאמרסלאם הקרוב,21 באוגוסט). אז מבוזבז הוא ממש לא.

שמח שאני מעניין אותך אחי חח...אם תרצה משהו שאלה, המלצה לקרבות,כל דבר, אני אשמח לענות.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/05
  13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שכחתי משהו לגבי התחרות שהזכרת. כן יש טענות שברגע ש WWE קנתה את WCW היא סגרה למעשה את התחרות. וכשאין תחרות הרמה יורדת.

זה לא שמתלוננים עליה,פשוט רוצים תחרות כמו בימים העליזים של WCW מולWWE.

כרגע יש חברה בשם TNA שתאמת מספקת קרבות לא רעים ובעתיד אחת השאיפות שלה הוא להגיע לתחרות מול הWWE.כרגע היא לא ממש מספקת תחרות.

יש המון ארגוני האבקות אינדיז קטנים. הבולט בהם הוא ROH שאולי מי יודע יום יבוא ויהווה תחרות לWWE.

בתכלס אין תחרות כיום. זה מוביל מה לעשות לירידה ברמה לעומת השנים 97-2001.

14. Barcik Member

הנה לך שאלה: מה זה ECW?

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הנה לך תשובה:

ECW היה ארגון האבקות בזמנו של המאבק בין WCW לWWE.

אז מה הקטע שלו? העניין בECW זה סוג הקרבות.בעוד שהWWE מספקים סגנונות שונים של קרבות, ECW היה סגנון אחד.הארדקור. כל הקרבות היו מלאי דם כסאות שולחנות חוטי טיל וכל דבר שרק אתה רוצה לדמיין. בעוד שבWWE רוב הקרבות הם עם "חוקים מסויימים" (למשל יש פסילות למי שמשתמש בכסא וכו' בתוך הזירה) בECW הכל הלך.

בקיצור החוקים של הECW היו פשוטים.אין חוקים.הכל הולך.

הנה מאמר שיסביר לך הרבה יותר טוב ממני.

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/art...=636&sc=0&ssc=0

לפני 3 שבועות היה PPV של הWWE כמחווה אליו.למה נזכרו בו פתאום אתה שואל? בתחילת השנה הWWE הוציאו DVD של עלייתה ונפילתה של ECW(ממליץ בחום). ההצלחה הייתה אדירה והחליטו לקיים PPV עם מתאבקי עבר של ECW שחלקם פעילים היום בWWE.(מסטריו,גררו,בנואה,ואן דאם,טאג'ירי ועוד)

גם בעקבות קרבות טובים שנתנו חברי הECW בעבר באותו PPV (אלה שהיום לא בWWE) החליטו להחתים את חלקם בWWE (פסיכוסיס,סופר קרייזי ועוד).

מקווה שקיבלת תשובה.המאמר ארוך אבל יסביר לך אני מאמין יותר טוב ממני.

זהו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/05