WWE

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י הילד האדום, ‏7/7/05.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אכן.תיקון קטן לא צוק סלאם,טומבסטון.

הקרב הזה ידוע כאחד הבודדים בהיסטוריה שלמתאבק ירד דם מהמכות עצמם(אם שאלתם איך תמיד יורדים להם דם ואם זה אמיתי,אז כן זה אמיתי,הדם כמובן.איך זה נעשה?ולכל אחד יש בנעל מין סכין כזאת קטנה שנקראת "בלייד" ושמתקפלים "מכאב" חותכים את עצמם במצח בדרך כלל)

בקרב הזה מייקלס לא השתמש בבלייד ודימם כתוצאה מהמכות.דבר שאני חושב קרה אולי עוד פעם אחת בהיסטוריה.

2. Yeste Member

ראיתי איך אנדרטייקר דפק לו את הראש בסורגים איזה 100 פעם . השיא הגיע כשאנדרטייקר זרק אותו מהכלוב לשולחן של עמדת השידור.
    אוץ , זה היה חתיכת קרב ברוטלי.
    ואם כבר,ידוע לך אם לבראט הראט היה אי פעם קרב של הל אין אסל?

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/05
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ברוטלי?וואו.טוב בלי קשר שזה כן היה ברוטלי היו דברים יותר,הרבה יותר.אתה רוצה לראות משהו יותר ברוטלי?דמיין את התמונה הבאה.אתה זוכר איך הכלוב הזה נראה? עכשיו תדמיין שאנדרטייקר תופס על הגג את מנקיינד(אחד המתאבקים הגדולים אולי אתה מכיר אותו בשם מיק פולי) מרים אותו לצוק סלאם על הגג של הכלוב הזה אני מזכיר......הכלוב נשבר ומנקנייד מתרסק מלמעלה אל תוך הזירה.

רוצה לראות בעצמך? מנקיינד-אנדרטייקר הל אין ה סל.נפוץ מאוד בתוכנות ההורדות.

לא,לא היו. מה נדמה לי שאתה מבין,אבל בכל מקרה יש הבדל בין קרב כלוב להל אין הסל . כלוב המטרה לצאת ממנו והל אין הסל כל הקטע הוא הברוטלית שבפנים ובחוץ יש גג שסוגר את המתחם בניגוד לכלוב.
    אז קרבות כלוב היו לבראט.הל אין ה סל לא.

4. שבצ'נקו Member

ומה לגבי התקיפה של קורט אנגל על השדר לפני שבוע בערך עם המיקרופון?

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן מה איתה?

6. שבצ'נקו Member

הדם שהיה לו זה אמיתי או שגם טריק?
    ואני רוצה לדעת איך בדיוק הם מארגנים את הקרבות,יש להם הכנות כל הזמן לזה?
    לדוגמא גם המקרה שטריפל ופלייר תקפו את באטיסטה ואז פתחו לו תפנים..

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עוד פעם אני יסביר.הדם הוא אמיתי.אבל הוא לא נגרם כתוצאה מהמכות (חוץ מלעיתים נדירות כמו שרשמתי על טייקר מיקלס). המתאבקים חותכים את עצמם שהמלצמה לא נמצאת,או שהם מקפלים מכאבים כזה. המקרה של טאז(השדר) אותו דבר.

לא הבנתי תשאלה השנייה.

אם הכוונה לאיך שני המתאבקים מכינים תעצמם?זה תלוי.מתאבקים מנוסים שהתחרו בעבר אחד בשני לא צריכים הכנות מסוימות.לפעמים יום לפני הקרב הם עובדים אחד עם השני,הכל תלוי במי נגד מי.

לא יודע אם לזה התכוונת, אם לא תסביר שוב אני ינסה לענות.

8. שבצ'נקו Member

נגיד ויש קרב בין 2 מתחרים ויש כל מיני כאלה נפילות מסוכנות או שהם דופקים עם הכיסאות או השולחנות או במדרגות וכו'(יכול להיות שהשולחנות בנויים לנפילות קלות?)...
    ונגיד מישהו נפגע פגיעת יתר בזמן הקרב,מה אז? או שנגיד יהיה מהלך שלא היה אמור לקרות.
    תנסה להבין למה אני מתכוון.

9. אלי מתחן Member

מעניין אותי מאוד, היה אי פעם קרב בין גולדברג לברט הארט?

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

באמא שלי שאני מנסה.נראה לי הבנתי,אתה מתכוון אם הכל הכל מבויים?איך מביימים את זה וכו'.?
    נו אני מקווה שאני צודק ואני ינסה לענות.

אמממ אז ככה ההתחלה והסוף ידועים למתאבקים עוד לפני שהם נכנסים לזירה ,כנ"ל גם משהו באמצע (משהו שמלהיב,משהו שמשנה את הקרב וכו')

כל השאר,הם פחות או יותר "מאלתרים" אבל כל הזמן הם נמצאים בקשר אחד עם שני. נפילות מסוכנות וכל זה ידוע למתאבקים עוד לפני שהם נכנסים לקרב(חלק מהאמצע,המשהו שמשנה שמלהיב וכו') כסאות זה דבר די זניח יחסית לנפילות מסוכנות,אז תלוי בקרב,אם החלק המרכזי בו (נגיד בקרב רגיל) זה שמישהו דופק במישהו אחר כסא אז זה מתוכנן מהתחלה. בקרבות הארדקור קרבות שכסאות ושולחננות עפים חופשי,אז אין מה לתכנן מהתחלה כי זה די ברור שתהיה פגיעה עם כסאות וכו',הם מתאמים ביניהם את הפגיעות במהלך הקרב.

השולחנות עשויים מעץ יחסית פשוט.לפני הקרב מנסרים טיפה את השולחנות בשני הקצוות כדי שהשולחן ישבר בנפילה.

זה עדיין לא נעים במיוחד אם אתה שואל.

מקווה שלזה התכוונת.....

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן ואפילו 2.בWCW.

12. idans Member

ארז תודה!!
    סוף סוף אני אוכל להסביר עכשיו לחבר שלי שזה לא אמיתי...הוא מבין שזה לא כ"כ אמיתי אבל הוא לא קולט שהכל לא..אני מנסה להסביר לו תמיד שהכל מבוים כולל הדם והכיסאות.
    אם אפשר עוד קצת פרטים על זה תודה..

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חח עידן אחי זה קצת מורכב, בעיקרון כן הכל מבויים. המתאבקים לא באמת רוצים להכאיב אחד לשני.הכל נעשה על ידי שיתוף פעולה והכל מתוכנן.

אבל.....אם אתה חושב שלמתאבקים זה לא כואב,טעות. חלק מהנפילות האלה תאמין לי מאוד כואבות רוב המתאבקים משתמשים במשכי כאבים ולצערנו בעסק הזה יש גם המתכרויות אליהן(בריטיש בולדוג שנפטר כתוצאה מזה). הדם אמיתי אבל כמ ושאמרתי המתאבקים חותכים את עצמם,וגם זה לא כזה נעים.

כסאות,ברור שהמתאבק השני יודע שכסא הולך לפגוע בו, אם תשים לב תמיד בשנייה האחורנה הוא ישים את היד כדי שהיא תספוג תמכה(במקרה שזה מכוון לפנים),זה עדייין לא נעים ליד. שזה פוגע בפנים זה גם ממש לא נעים,כנ"ל בגב.

בעקרון כן הכל מבוים,אבל יש כאב, יש פציעות(והמון) ויש מדי פעם דברים לא מתוכננים. אני חושב שאם תסתכלו על זה כבידור ולא כספורט,זה יהיה יותר קל.

14. אלי מתחן Member

מי ניצח?

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אחד הסתיים בלי ההכרעה.(השופט קיבל מכה בא מישהו בקיצור קצת סיבוך)

השני ברט ניצח לאחר התערבות של הNWO.