בית 2 - שני בריטים, רוסי וסלובקי נכנסים לפאב

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/5/16.

1. DRORIKO Member

אם בייל מביא את וילס לשלבים המאוחרים אני אסכים איתך. כרגע השער שדה היחיד שלו היה נגד רוסיה המפורקת ששיחקה בצורה מופקרת. וגם זה היה כבר בגרבג' טיים.
    יש שחקנים שכרגע עשו יותר ממנו. הזכירו פה את סוארס. אני אוסיף גם את אלכסיס סנצ'ס

2. Civil Anti Madridista

Alina Henessy (@alinahenessy) • Instagram photos and videos

3. k_700 Member

בייל עושה הרבה יותר מרק לכבוש שערים.
    צריך ממש לעקוב אחרי ווילס בכל הקמפיינים שלה כדי לראות את ההשפעה שלו.
    הוא בונה המון התקפות, הוא מחלק מסירות שמשאירות כל מיני נגרים מול שוער(והם מצליחים להחמיץ כמו היום למשל...), הוא מבשל המון, הוא כובש.
    הוא מוציא 200 אחוז מנבחרת שהיא בתכלס לא הרבה יותר טובה מאירלנד למשל ולא הייתה אמורה לעשות יותר ממנה.

לא יודע אם זה שם אותו כשחקן הנבחרת הטוב בעולם אבל בהחלט כאחד שעושה הרבה מאוד ובעקביות, בכל פגרת נבחרות, כולל במשחקי ידידות, שזה לא מובן מאליו, המון כוכבים באים להתפרזט בפגרות האלה.

אגב, השער שלו נגד אנגליה הוא 99.9 אחוז אשמת הארט, כרגיל שוער אנגלי חייב לדפוק אותנו בכל טורניר גדול לפחות פעם אחת.

4. k_700 Member

אני כל כך מוחא על המשפט הזה.
    באנגליה אין דבר כזה הצלחה, לא היינו עדים לה ולא נהיה עדים לה בעתיד, כמה שיותר מהר אנשים יפנימו שככה מר גורלינו ככה מהר הם ישחררו את המועקה.

בעקרון בכל מצב אחר בטרנפורמציה של נבחרת צעירה(ומוכשרת) הייתי אומר שהאבחנה הזאת נכונה. יש מן שלב של שכר לימוד, נאיביות ואחר כך הבשלה.

באנגליה התהליך הוא אחר, יש מן שלב של נאיביות, טמטום וקבעון של מאמן שמביא הפסדים ושכר לימוד ואז יש הרמת ציפיות כל הדרך על מסלול האוברייטיסיזם(נראה לי המצאתי מילה). באנגליה אין הבשלה אף פעם, לא משנה על איזה דור נופלים, כלומר המוטיב הוא ליפול.
    בסוף נופלים, בעוד שנתיים ניפול, כי זו אנגליה.

אבל האוהדים נותנים אחלה צבע לדעתי.

אגב, ברור לכולם שאם בעמל רב הודג'סון עובר את השמינית גמר הוא מקבל לפחות עוד קמפיין...

5. DRORIKO Member

אם אנחנו כבר מדברים על המוקדמות אז בוא נבחן את וילס מול 2 היריבות הנורמליות היחידות שלה-בלגיה ובוסניה. בארבעת המפגשים בלגיה כבשה רק שער אחד,של בייל. זה שהוא קרקס את קפריסין ואותנו לא עושה עלי רושם,מה גם שכשגוטמן החליט לעשות בונקר גוטמני טיפוסי בייל היה על תקן נוכח-נפקד. עכשיו בוא נעבור ליורו, בשלב הבתים מבין שערי השדה של וילס היה רק שער אחד שלבייל היה בו מעורבות ישירה, שלו עצמו.
    וכל זה עוד מבלי לדבר על כל הטורנירים שוילס נכשלה בלהעפיל אליהם

אז אני מסכים שבייל תורם רבות לנבחרת, אבל מוקדם עוד עם ההפרזות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/16
  6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

איך מוקדם עם ההפרזות ? הביא במו רגליו את ווילס לשמינית.
    מה שווילס לא תעשה מפה והלאה זה כבר "לא משנה" במקרה הזה.
    בלעדיו, הם שקולים עם רוסיה, אולי יתרון מינורי יחסית..

alexshw אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

במו רגליו? לא היה שם עוד איזה רמזי אחד בסביבה?

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ראמזי נותן עד כה יורו מעולה ואני לא גורע מכך, אבל קשה לי להאמין שבלי בייל זה היה נראה בצורה כזו.

9. DRORIKO Member

נו בסדר,אפשר להגיד את זה על כל שחקן שהוא הכי טוב בקבוצה שלו.

התפוקה של בייל עד עכשיו זה 2 בעיטות חופשיות(שרק אחת מהן ניצחה משחק) ועוד שער בגרבג'. ראיתי תצוגות יחיד הרבה יותר מרשימות מזה.

10. RG11 Member

סביר שאתה אוהד ברצלונה ולכן כל הוויכוח הזה מיותר, אבל בייל אחראי (שער או בישול) על 76% מהשערים של הנבחרת בקמפיין היורו (מוקדמות ושלב הבתים). הבנאדם משחק בנבחרת עם פאקינג רובסון קאנו כחלוץ, נבחרת שלפניו לא הגיעה לשום דבר ואיתו מסיימת ראש בית ביורו.
    אז אתה יכול לגמד את העובדה שהוא סוחב נבחרת איומה לגבהים שהיא מעולם לא היתה בהם, אבל כל העובדות יסתרו אותך.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Gianluigi Buffon, ManUnd ו-alexshw אוהבים את זה.
  11. סיונרה Member

לאוהדי ברצלונה אין עיניים?

12. RG11 Member

לא ככלל אבל הוא פשוט מדבר מאוד לא אובייקטיבי וזה שחקן של ריאל מדריד. תחליף את סוארז בבייל באותה סיטואציה בדיוק והוא ידבר אחרת.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

13. ייא Member

הכי באסה שהוא הולך לזכות מלך שערים , היה לו יחס 35, לא האמנתי שהוא יתפור ככה. נגד מי הם צפויים לשחק שלב הבא ווילס?

14. alexshw Member

קודם בוא נראה כמה מיליק ישים היום לאוקראינה :)

15. Raulito Madridista

לא צריך לעשות מגארת' בייל חצי אלוהים אבל אני לא מבין ביקורת מוגזמת כלפיו, זה הצד השני לחלוטין. מעבר לכך שווילס לא רגילה למעמדים האלה ואף-פעם לא ספרו אותו אפילו בקמפיין המוקדמות - בואו נעיף מבט חוזר, שוב, על מה שבייל עשה. במוקדמות הוא כבש שער ניצחון נגד בלגיה - לא מספיק מכובד? והיא אמורה להיות הנבחרת האיכותית בבית; הוא כבש שער ניצחון מאוחר במשחק חוץ בקפריסין. נכון שצמד נגד אנדורה גם אם הוא הוביל למהפך זה לא מפיל מהכיסא וגם בנבחרת של גוטמן אפשר לזלזל - אבל למה להביע ספקות לגבי בעיטות חופשיות? זה לא בידיוק פנדל, וכל גול זה גול לפי מה שידוע לי. בייל עם 10 שערים ו-2 בישולים במוקדמות היורו והטורניר עצמו, זה נכון בלתי-נתפס. יש לו 11 שערים ב-15 משחקים בווילס מ-2014 ואילך.
    אף-אחד לא גורע מלואיס סוארז, אם כי תמיד יש את עניין ההיסטוריה, הסנסצייה, המהפכנות. ווילס הייתה סתם נבחרת זמן רב. ובמונדיאל 2010 למשל פורלהאן היה זה שסחב את אורוגוואי לחצי הגמר עם טורניר אדיר.

הדיון היה בראייה גדולה יותר וגלשנו גם לנושאים כמו מסי וכריסטיאנו. אז שניהם מלכי שערים של הנבחרות ושניהם הגיעו כמעט. אני ממש לא חושב שמסי עשה יותר אלא להיפך וציינתי גם למה. ואגב, יש קצת מעבר למספרים. זידאן הוא שחקן נבחרת גדול וגם רונאלדו השמן. כמובן שהיו להם פרטנרים מדהימים, ועדיין - תראו את צרפת במוקדמות מונדיאל 2006 לעומת הטורניר עצמו החל משלבי הנוק-אאוט כשזידאן התעורר. יש מבין?