גביע איטליה 2022/23 :: פורמט חדש יוצא לדרך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏11/8/21.

1. DRORIKO Member

זה אתה אמרת לא אני :)

2. טל. Member

*הגול של אלכסיס סאנצ׳ז חתום על שמו של אוליביירה ׳׳השדרוג של ינואר׳׳.

*כל המשך העונה הזו ברומא היא סתם בזבוז זמן אחד גדול.
    מוריניו ופינטו מבזבזים לכולנו את הזמן...
    (וגם לפרידקינים. -עזבו כסף. הם מבזבזים לדן פרידקין את הזמן. מוזר שהוא לא רואה את זה).

*הדבר היחיד שאני אזכור מהמשחק הזה, זה הקוון שגזל משקרינייאר את הצלת העשור.

DeRossi16 אוהב/ת את זה.
  3. DeRossi16 Member

אכן משחק חלש מאוד של אוליביירה , בשביל משחקים כאלה הנחיתו אותו

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דרמיאן לא גמור ואלכסיס בכושר הכי טוב מאז ארסנל.

הראש היה בנאפולי וזה הורגש מהדקות הראשונות עד הסיום. מזלנו שמוריניו לא בונה על אף תרומה התקפית של שחקני הקישור וההגנה, כך שלא היינו צריכים להתאמץ יותר מדי.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. Zakutaroma Member

לא מבין על מה כל הרעש,
    אינטר קבוצה עדיפה בכל רמה ובכל עמדה, בנוסף זה משחק חוץ לכל דבר אז על אחת כמה וכמה.
    בהחלט יש כשלים בבחירת הרכב, אבל שום דבר לא היה מונע פה הפסד חברה, מי ישמע בגלל המשחק הזה זרקתם את העונה לפח.

6. DeRossi16 Member

זה המפעל האחרון שנותר לנו להתחרות עליו , אלא אם אתה בקטע של קונפרנס , לא אלופות ולא גביע, ממשיכים בשביל הקרב על מקום 6?

7. טל. Member

אתה שם הרכב סולידי רציני של שחקנים בכירים כדי המשחק ייראה סולידי ורציני כמו של שחקנים בכירים.

אם אתה שם שחקנים בכירים - ומקבל מהם פאניקה והתרגשות ובלבול וטעויות ותצוגות של שחקני פרימוורה - אז וואלה כבר עדיף להרכיב מלכתחילה שחקני פרימוורה. -לפחות הם יתנסו וילמדו משהו מכל זה...

ככל שהזמן עובר אני יותר ויותר מבין שהתבוסה בנורווגיה היתה הרגע המכונן (השלילי כמובן) של העונה ואולי אפילו של כל הקדנציה הנוכחית של פינטו ומוריניו ברומא.
    התבוסה הזו גרמה לתגובת יתר בתפיסת העולם, ששינתה את המסלול.

8. Zakutaroma Member

ממתי בשנים האחרונות הגביע האיטלקי היה מפעל שרומא התחרתה עליו?
    התקרה של רומא זה רבע גמר כי שמה תמיד היא תפגוש גדולה יותר, ואם לא רבע, אז בטוח בחצי היא בחוץ.
    אם מוריניו יסיים מקום 6 ויקח את הוקנפרס אני לא אשקר שאגיד שזאת עונה בינונית אבל לפחות הביא תואר, משהו שלרומא לא היה אתה יודע כמה שנים.

9. SerieA Il Capitano

אני חושב שהיה משחק טוב שלנו, ואלכסיס חייב לפתוח בנאפולי.

ועם זאת, אני לא מבין למה חזרו לשיטה שהקבוצה הטובה יותר מארחת. הייתה איזו עונה שאטאלנטה הגיעה לגמר כי אירחה את יובה ברבע הגמר. למה חזרנו למצב שהחזקות מרוויחות שוב?

10. itzik.miro Member

בכלל מבחינתי עד החצי גמר (שם צריכה להיעשות הגרלה בהתאם למשתתפות) בכל שאר השלבים הקבוצה הנחותה צריכה לארח.

גם את זה שאת הסופר קופה עורכים בסן סירו את הגמר באולימפיקו כשאחת מהביתיות משחקת צריך לשנות.

אם לגמר מגיעות לאציו ואינטר - שישחקו בפריולי למשל.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

SerieA אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

גול גדול של דז'קו שממשיך את העונה הגדולה שלו (מודה שהייתי קצת סקפטי, בעיקר אולי לגבי הכשירות), ואפשר היה לשרוק לסיום כבר לאחר מכן, ראיתי על הפנים של שחקני רומא שאין סיכוי שהם יתנו פייט. מצד אינטר, אלה בדרך כלל השינויים שגם קונטה היה עושה בחלק מהזמן בגביע, לאוטרו על הספסל ואלכסיס במקומו (גם אני חושב שהתרומה שלו כשחקן 12-13 בסגל היא נהדרת) וגם המגן הימני חכימי נח למשל ובימים אלה דומפרייס.
    מוריניו אולי הוסיף קצת עניין עבור רומא - לאלה שהם לא אוהדי הקבוצה ולא ממש מתעניינים בכדורגל האיטלקי אבל כאן זה נגמר. היא לא מנצחת אף קבוצה גדולה ואתה אומר לעצמך - נו, זה צריך לקרות מתישהו, אבל לא. אגב, לא שזה חידש לי שאמרו את זה בשידור ועדיין זה בומבסטי - רומא בדרך לסגור קרוב ל-15 שנה בלי תואר, מאז הגביע ב-2008. לאציו ונאפולי לקחו שני גביעים, ללאציו יש גם שני סופר קאפ ולנאפולי אחד..

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כביכול מכניס יותר כסף. הרייטינג לנאפולי-מילאן או יובה-אינטר גבוה יותר מהרייטינג של אטאלנטה-לאציו או טורינו-ססואולו רחמנא ליצלן. לכן השיטה בנויה במטרה שיהיו כמה שיותר מפגשים גדולים בין הגדולות וכמה שפחות מקרים של קבוצות "קטנות" יותר שמסתננות לשלבים האחרונים.

במילים אחרות, אטאלנטה בגמר זה אסון. הפנטזיה היא יובה-אינטר כל שנה.

זו פוגע משמעותית מהקסם של המפעל אבל המחשבה היא כלכלית קצרת טווח באופן מובהק. לא משהו מפתיע כשמדובר באיטליה.

itzik.miro ו-SerieA אוהבים את זה.
  13. SerieA Il Capitano

אפילו עם ההיגיון המחורבן הזה, למה שרומא לא תארח את אינטר באולימפיקו? רומא-יובה בגמר זה לא טוב?

14. DRORIKO Member

לאציו בהתפרקות טוטאלית. כל גול פה מביך אבל הגול השלישי זה אחד הגולים הכי מביכים שראיתי בשנה האחרונה. הקבוצה לא מאומנת בגרוש.

15. SerieA Il Capitano

ברכות
    @uri

uri אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 29)

1. yonmu