גמר יורו 2004: יוון אלופת אירופה ! אתונה צוהלת!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏3/7/04.

1. burning soil Member

מדהים.

הגיע הזמן שאנשים יכירו בכך שפורטו היא אלופת אירופה לקבוצות,ויוון היא אלופת
    אירופה לאומות,כרגע הדרך לא חשובה,אלא התוצאה,ולמרות שיוון לא הרשימה מבחינת
    כדורגל,היא שיחקה נכון ומגיע לה הרבה כל הכבוד.

ראיתם את האוהד שפרץ למגרש לקראת סיום המשחק? זה פשוט קרע אותי שהוא נכנס ברשת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

2. Max Member

נסטה, לדעתי התקשורת לא צריכה לוותר לאיטלקיות אלא גם לעשות אותו דבר ליוונים, גם גמר ליגת האלופות היה משעמם ורק התוצאה הגבוהה הצילה אותו מקטילות, בכלל, כל הכדורגל הבינלאומי השנה חוץ מרבעי הגמר בליגת האלופות וחצאי הגמר בין מונאקו לצ'לסי לא התעלו לרמה גבוהה וחבל, אני מקווה שהשנה הזו תשפיע בעיקר לטובה על הקבוצות הגדולות שילמדו לקחים ועם הכוכבים יפסיקו לזלזל, יתחילו להשקיע ונראה גם איכות וגם נשמה על המגרש.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני מסכים איתך בעניין, אם אתם מלכלכים על צד X אז אל תעשו הנחות לצד Y, הגמר של פורטו לא היה יותר טוב כל כך מהגמר של מילאן.

הבעיה שלי הייתה הצביעות של התקשורת הישראלית, שיתקנו את עצמם או שיגיעו למסקנה המתבקשת שכל סוגי הכדורגל טובים.

4. Javier Zanetti Member

בליגה האיטלקית מילאן רומא אינטר ולאציו הציגו כדורגל משובח לדעתי .
    ומהכדורגל של פורטו דווקא נהניתי , אני חושב שמי שמתלונן על הכדורגל השנה לא מתלונן בגלל שהוא לא אוהב את הסגנון אלא רק בגלל שהוא לא מסוגל לעכל שמי שמככב זה חאריסטאס ולא רונאלדו ,קראגוניס ולא טוטי וכו' .

5. Barcik Member

אוסף עובדות אקראי:
    1) יוון הציגה את הכדורגל הטוב ביותר ביורו 2004.
    2) יוון הייתה הנבחרת המרשימה ביותר ביורו 2004.
    3) יוון היא אלופה ראוייה ליורו 2004.

ותגידו מה שבא לכם, ותרדו על מי שבא לכם, זה מה יש. למעשה, יוון שיחקה היום לא פחות התקפית מפורטוגל - תראו את וריזאס, עם ביצי היען שלו (תודה על הביטוי, גל) והמסירה היפהפיה. תראו איך דלאס עובר שחקנים תחת לחץ ובקור רוח, או את חרסטיאס.

לצערי, אני לא אוכל לתת תגובה רציונלית כרגע בגלל המצב הקצת מסובב שלי. אז, בסך הכל, תודה לך יוון על תחרות נהדרת! ותודה לך ג'ימי ג'אמפ, על שעשית לפיגו את אשר מגיע לו.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/04
  6. ArsenalFan Member

למה יש לי הרגשה שהתמונה הזו הולכת להיות חתימה פופולרית בקרב אוהדי בארסה בקרוב? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. Barcik Member

הקדמת אותי!

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דבר ראשון ללא ספק ה-קטע של המשחק זה האוהד האדיר הזה שהדביק לפיגו בפרצוף את הדגל של בארסה. זה פשוט היה ענק.

יוון זכתה באליפות אירופה בצדק מוחלט ואין לי ספק שברור שהגיע לה יותר מלפורטוגזים. היוונים אולי שיחקו הגנתי אבל יוון זאת לא איטליה ויש לה סיבות מקלות כי מה לעשות אין לה כלים כמו טוטי, דל פיירו, קסאנו, ויירי ופיורה. ליוונים מותר לשחק איך שהם שיחקו כי הם קבוצה קטנה וחסרת אמצעים "תותחים" והם באו ושיחקו בצורה פשוט מושלמת, זאת נבחרת של מאמן- אוטו רהאגל. מהרגע שיוון עברה את צרפת האמנתי שהם מסוגלים לקחת ואחרי זה זה כבר לא נחשב בעיניי להפתעה. היוונים הדהימו את כולם ביום הראשון של האליפות והדהימו את כולם פי 100 ביום האחרון, כמה סמלי.

דלאס השחקן שהכי הרשים אותי ביוון יחד עם המגן סייטרידיס. דלאס פשוט בלם ענק... העבודה שלו היא מדהימה והוא מתקל בצורה מושלמת, הוא תמיד שולח את הרגל למקום הנכון בזמן הנכון ומתקל בצורה הכי יפה וחלקה שיש, הוא פשוט השתיק יחד פיסאס (נדמה לי שהוא הבלם השני) את התקפת צרפת, צ'כיה ופורטוגל ובדרך גם הסתדרו עם צרפת.

ויש לי גם מילה על הקהל הפורטוגזי. הם פשוט היו בשוק ברגעים האמיתיים של הנבחרת שלהם ולא דחפו ברגעים החשובים והיו עסוקים בלכסוס ציפורניים. נגד אנגליה זה היה ברור, שליטה של האנגלים ביציע גם מבחינה כמותית וכמובן גם מבחינת אהדה בגלל שברגעי האמת המקומיים היו עסוקים בלבדוק את מצב הלב במקום לדחוף את נבחרתם. היום היוונים היו במיעוט אבל עשו בית ספר לעידוד לקהל המקומי, הפורטוגזים פשוט.. לא יודע איך להסביר את זה. לא שם כשצריך אותם. וכן מגיע להם מילה טובה על זה שבסוף המשחק הם מחאו כפיים.

אז תם לו היורו הזה, מפתיע, דרמטי ומעניין מאוד אולי לא איכותי אבל מעניין היה.

להתראות בגרמניה 2006.

9. שבצ'נקו Member

כל הכבוד ליוון,אבל בטורנירים האלה אני כועס על הקבוצות הגדולות שלא שיחקו כמו שצריך, והיו אמורות לתת יותר ניצוץ, ואני לא כועס על יוון,אלא על הנבחרות הגדולות שנתנו ליוון לשחק ככה וליצור שוב טורניר בלי קבוצות מהדרג הראשון.
    במה שאמרתי שהכדורגל נהרס, התכוונתי שהקבוצות הגדולות לא שיחקו את הכדורגל הטוב ,ובטורנירים האלה רוצים לראות כדורגל יותר מלהיב.

10. Reyes Member

גועל נפש! מה מרשים אותך בדיוק בוריס? שיוון לא עוברת את החצי כל המשחק וכשהיא עושה זאת היא כובשת? השנאה שלך לפיגו עוברת גבולות, אה? זה פשוט לא ייאמן ניצול המצבים הזה. מתחילים את המשחק בבונקר (ואדון רצון, זה בונקר ולא משחק הגנתי), יוצאים להתקפה אחת, כובשים וחוזרים לבונקר עד סוף המשחק. ואלים, לא אלים. לא יודע. מה שאני יודע זה שיש להם טונות של מזל. ואל נא תתקנו אותי, זו לא מקריות, בפירוש לא. ובכל אופן, הפורטוגזים לא היו במשחק אתמול. השמירות האישיות עשו את שלהן. פיגו היה חלש להפליא ודקו המשיך את היכולת הרעה שלו (וכן, עד כה לא ציינתי זאת, אך לדעתי דקו מתברר כבלוף). אצל היוונים היו חריסטיאס וניקופולידיס מעל כולם. חריסטיאס נמצא בכל מקום במגרש וניקופולידיס (בן כמה הוא?) הצטיין בשער. ולגבי הקטלוני הארור שזרק על פיגו את מה שזרק - לכלוא אותו. חמור. בגללו הלכו דקות יקרות שמרק הגרמני לא דאג להוסיף (ואגב, סיים את המשחק חצי דקה לפני כאשר הכדור ברגלי שחקני פורטוגל).

זהו. 22 ימים של עונג נגמרו להם. נתראה במונדיאל 2006, אותו אני צופה כטורניר חזרת הגדולות. נקווה שגם אנחנו נעשה משהו. מי יודע. אם יוון עשו, למה אנחנו לא (והתשובה ברורה לי)?

http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/afpji/20040705036/direct-gal-5-fr1b.Xxx

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכשהו דווקא נגד היוונים כולם נהיים חלשים, הא?!
    לא חשבת שיוון עושה את כולם חלשים?!
    במשחק הראשון, אמרו רואי קושטה היה רע וגם סימאו וקואטו, אז החליפו אותם. בצרפת פתאום הנרי, זידאן ופירס היו גרועים, ומול צ'כיה פתאום רוסיצקי, בארוש וקולר היו ביום הכי חלש שלהם. ואז בגמר פתאום רונאלדו, דקו ופיגו קיבלו יום חלש.

מה גם שבמשחק הגמר יוון תקפה הרבה יותר מפורטוגל, הרבה יותר.

באמת, פעם אחת תנסה לחשוב על מה שאתה כותב. נבחרת יוון הציגה את הכדורגל הטוב ביותר ביורו 2004. יוון הייתה הנבחרת המרשימה ביותר ביורו 2004. יוון היא אלופה ראוייה ליורו 2004.

12. Reyes Member

תלמד לקרוא. "השמירות האישיות עשו את שלהן".

13. shmulikwe Member

אין לי מילים להסביר מה שעובר עליי, אני כל המשחקתי התפללתי שיוון יחטפו לפחות שישייה ואם לא, אז לפחות שניים, למה? כי זהו, הלך הכדורגל... אתמול אחרי המשחק, ישבתי המום וחשבתי, למה שמאמנים אחרים לא ישחקו ככה? מה אכפת להם מה הקהל חושב ואוהב (חוץ מכמה מוזרים שאוהבים גליץ' מדוייק, תסלחו לי, אבל זה סטייה!), אלא רק אכפת להם שהם יצליחו, ולא חשוב איך! ואז אמרתי לעצמי, זהו, נגמרת ההנאה מהמשחק היפה בעולם כל הנגיעות היפות וכל המהלכי התקפה היפים יעלמו כשקבוצות קטנות יחליטו לעשות בונקר שלוש משחקים ברציפות ויכבשו בשלושה נגיחות מסריחות (אולי חוץ מזאתי שהיתה נגד צרפת.) ואז התעודדתי לרגע (ראיתי סרט נחמד אח"כ כדי לצאת מהדכאון) אבל מיד אח"כ שוב נכנסתי לזה ואני מתפלל בכל ליבי שככה לא יראה הכדורגל בשנים הבאות כי מה לעשות, אני לא נהנה מגליץ' מדויק או מהגנה בשמירות אישיות ושחקן שמנקה מאחורה, זה פשוט לא יפה!
    אז שיסלחו לי כל האוהדים המגעילים שפה שכשפתאום יוון עלתה לרבע הם אוהבים אותה בגלל סיבות מוזרות, אבל אני שונא אותם !!!(את הנבחרת, לא האוהדים)! שונא! הלוואי ולא היו מגיעים לטורניר הזה ומשחיטים את המשחק היפה הזה!
    כל מה שנותר לעשות זה לשבת, לחכות לתחילת העונה, ולקוות שהמאמנים יארו את השיטה, יפנימו ולא ישתמשו בה בכלל!!!!!!!!!!!!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/04
  14. אלי מתחן Member

בונקר עובד רק מול התקפות לחוצות ועצבניות, לא מול התקפות מסודרות.
    צ'כיה בלי נדבד, ספרד וצרפת בכושר של היורו ופורטוגל עם פאולטה היו כאלה.

15. King Iverson Member

אני לא קולט למה פאולטה שיחק...
    כל הטורניר הוא מאכזב...
    ברגע שנונו גומש נכנס ראו שינוי בפורטוגל..