האיטלקיות במפעלים האירופאים 2021/22:: רומא חוגגת קונפרנס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏26/8/21.

1. DRORIKO Member

דווקא מבסוט על ברנה אתמול, למרות שבתחילת המשחק לא היינו חברים טובים. אחלה בישול לקייזה, המון לחימה לאורך כל המגרש(המצב של קייזה במחצית הראשונה הגיע מחטיפת כדור שלו) אם הוא רוצה להראות שהוא ברמה של יובה(לא מדבר על הרכב) הוא צריך לתת הרבה יותר משחקים כאלה.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל דבר פרט לשני ניצחונות על מוסקבה לא יתקבל על הדעת. פורצה פטאניה!

3. itzik.miro Member

אתמול נהנתי ממשחק ההגנה של יובנטוס בפעם הראשונה אחרי שלוש שנים. עמידה למופת שהובילה לניצחון חשוב ושחקנים שנתנו הכל על המגרש (ועדיין ראביו המשיך להיות הפחות מחוייב מבין כלל השתקנים. השחקן הזה מייאש אותי כי יש לו נתונים מטורפים והאדישות קוברת את זה) וזה היה כיף לראות.

כמובן שבשבת יש משחק אחר, לא פחות קשה שבו נצטרך לשלוט יותר ולייצר יותר מצבים מול טורינו שעושה לנו בעיות כמה שנים ועם יוריץ' בכלל ולכן אין פה מה להשוות אבל אני מאמין שעצם העובדה שלא ספגנו מול התקפה כמו זו של צ'לסי תגביר קצת את הביטחון של השחקנים וזה חשוב. הגיע הזמן שנגיע לעונה הזאת.

ברנרדסקי נותן עבודה ולסוג המשחקים הזה שבו ה- work rate והסטמינה חשובים מאוד הוא יכול להתאים אבל מול קבוצות מסתגרות חוסר הביטחון שלו וחוסר החדות בפעולות ההתקפיות הופכות אותו לבעיה עבור יובה. הלוואי והוא היה מצליח להשתלב כמו שצריך כי אני כן מעריך את ההשקעה שלו על המגרש.

וקייזה - מהרגע שנחת ביובה הוא שדרג את עצמו ברמות ויש לו עוד הרבה גם לאן להתפתח. כוכב כדורגל. לעומתו קולוסבסקי מאכזב אותי מהרבה בחינות, אני מאוד מקווה שלא יתברר כברנה 2.0 - שחקן מוכשר מאוד שהגיע לקבוצה גדולה ונפל בין הכיסאות.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בניגוד לדיאוורה\ויאר, דרבואה לוקח את הצ'אנס.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחילו מצויין, אחר כך כמה החמצות, אדום של רוי והמחצית (הארוכה) הזו הפכה למורטת עצבים.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מובנת לי ההתעלמות של מוריניו ממיוראל? אפילו במשחק כזה מייבש אותו בחוץ,זה נראה שהוא מסמן לו את הדרך החוצה.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה משחק די שקול ואז הגיע החילוף הכפול של אברהם וזאניולו שחיסל את האוקראינים. הדבר המעניין הוא כמובן הרזבס. דרבואה נתן משחק מצויין. גם קלאפיורי. קרלס פרז עדיין שחקן מעצבן.

Zakutaroma אוהב/ת את זה.
  8. Zakutaroma Member

לגמרי דרבואה וקלאפיורי עם משחק מעולה, סמולינג גם היה יציב.
    עדיין לא ברור למה כריסטאנטה שיחק 90 דק?
    איבנייאז היה מזעזע בתור מגן ימני.
    עכשיו פתאום מתחילים להבין למה השחקנים שעלו היום לא מקבלים דקות בליגה(רובם).
    מחצית ראשונה מזוויעה נגד פאקינג זוריה.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולי תקווה שנאפולי תציג את אותה היכולת ורמת הריכוז גם ביום ראשון מולינו. ושלאציו תציל לי את ערב הכדורגל הזה.

10. טל. Member

למה היה צריך את המשחק הזה כדי לדעת שדרבו הוא פוטנציאל לסופרסטאר?
    הרי הוא כבר הוכיח את זה בסריהa מול יריבים 3 דרגות מעל האוקראינים האומללים.

-גם בווה כזה וגם ז'לינסקי.

יחד עם שלושת הילדים המוכשרים יש גם 6 שחקני נבחרות בוגרים... ולא יעזור כלום עד הרגע האחרון אני אמשיך להחזיק מוייאר ומדיווארה. ששניהם שחקנים מעולים... -לרומא יש עושר ומבחר אדיר במרכז השדה.

חחח. איפה זה ואיפה ההיצע העלוב שיש לנו בעמדות המגינים והבלמים ושחקני הכנף.

כל שדרוש הוא מאמן שיידע להעריך ולנצל את העושר הזה. ולמצוא את התבנית המתאימה לניצול שלו.

(תבנית שהיא בפירוש לא זו שמוריניו משום מה ננעל עליה).

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה כי לא לכולם יש את אותו הfatigue. מוריניו טוען שכל מי שהיה עייף קיבל היום מנוחה.

12. Zakutaroma Member

שמע, אפשר להתתווכח על זה, בסוף הוא הוא לא היה במשחק טוב והעייפות לגמרי הורגשה שמה, בעיקר איבודי כדור וחוסר אנרגיה.
    ברור שזה מספיק לזוריה, אבל אני חושב על אמפולי, כי תכלס גם שם ייתן 90 דק, ואז יש לו נסיעה לנבחרת שגם שם ייראה קצת דקות.
    בעיניי הוא היה צריך אם לא לנוח לפחות לצאת במחצית.

13. GRANDE LAZIO Member

זה לא קורה לי הרבה אבל הפסדתי משחק של לאציו ( כי חייב מדי פעם פיפא בסוני עם חברים), אבל עשינו את העבודה, טרם ראיתי אפילו תקציר. הדאגה הגדולה, מן הסתם, הפציעה של צ'ירו במשחק כזה שאפשר להרכיב את מוריקי ועדיין לצאת מנצחים. עדיין לא ידוע חומרת הפציעה, כנראה שהוא out נגד בולוניה וזה כבר רע. נקווה שהגול של באסיץ' יכניס אותו להרכב מבולוניה ומשם לא ייצא ממנו. התיקו של מארסיי-גלא די משרת אותנו.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה היה תלוי בי הייתי פותח עם ויאר-דיאוורה ודרבואה במקום פלגריני מתחת לחלוץ, אבל:
    • כולם רוצים שמוריניו ירכיב 11 מסוף הסגל. זה לא קורה וכנראה שגם לא יקרה עד שנשלים עליה מתמטית. לכן אני לא רואה טעם להתלונן על זה ולקרוא לcaptain obvious כל יום חמישי וכן מנסה להבין את הסיבות, על מי מוריניו לא סומך ולמה יש שחקנים בלעדיהם הוא לא מסכים לעלות לדשא.
    • 7 שחקני הרכב בכל זאת קיבלו היום מנוחה. זה לא מעט ואני לא מכיר מאמן אחר שהיה עושה יותר מזה במשחק רשמי שהוא לא האחרון בבית לאחר שהעליה מהמקום הראשון נסגר.

15. טל. Member

לכל אחד בעולם יש את הסיבות משלו.

שמע. יום שישי היום יש לכולנו זמן בוא אני אספר לך משהו.
    יש לנו בדיחה במשפחה על מישהו שהתחתן עם קרובת משפחה שלי, וברבות הימים גם התגרשו, זה לא משנה. זה לא הסיפור.
    הוא חי בשכירות. לא היה לו בית.
    הוא ירש בית. מאיזה סבתא. לפני איזה 15-20 שנה. לפני הזינוק במחירי הדירות. ירש בית ששוה חצי מיליון שקל.
    קיבל בית במתנה. בן אדם שחי בשכירות. אני מזכיר.

הלך ומכר את הבית שירש - כדי לקנות לעצמו יגואר. תמיד חלם שיש לו יגואר.
    חחח והמשיך לגור בשכירות.

אחרי שדפקו לו את היגואר הזו מכל הכיוונים בשכונת עוני שלו בבת ים - הוא מכר אותה ברבע מחיר וקנה לעצמו מערכת סטריאו.
    כי גם זה הוא תמיד חלם שיהיה לו עם טלביזיה כזו גדולה של סוני שפעם היו כאלה... שהיה לה מאחורה עובי של מקרר. עם רסירבים עם מנורות תוצרת גרמניה ו- 6 רמקולים רצפתיים.

כשהוא מכר את זה אני לא יודע מה הוא קנה. אולי בלנדר.

היום הוא חי בערד מבקש מהילדים שלו שיקנו לו סיגריות עובד חצי משרה בטלמרקטינג או משהו על משכורת של תיכוניסט שליח של פיצה.

גם לו היו סיבות משלו.
    בתי הקברות מלאים באנשים שנתנו להם דרך אחת זהב ודרך אחת של חול, והם בחרו בחול.

---------------------------------------
    לרומא יש סגל - שליש ממנו הוא פציע ברמות מגוחכות. ושליש נוסף אולי לא פציע אבל סובל כרונית מתשישויות פיזיות ומנטליות שמשפיעות עליו בצורה קשה. ואני מאוד נדיב ושמרני בהערכה שלי כשאני מכמת אותה בשליש בלבד.

מוריניו קיבל השנה אחלה אוניה, יותר טובה מזו שפונסקה קיבל, והוא עושה בה חורים... לטבוע היא לא תטבע עכשיו... היא תטבע עוד כמה קילומטרים בהמשך הדרך.

------------------------------------
    רק על הפרידקנים הקלולסים אני מרחם. -חוץ מהחובות שלקחו על עצמם, נזיל, כבר שפכו על רומא חצי מיליארד יורו
    I Friedkin continuano a finanziare la Roma: già messi 500 milioni di euro

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/21
    ASROMA, EO11, Roma ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.