הדיון הרישמי של CM4:

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Ilan, ‏4/1/03.

1. Kiko Member

די הבנתי את זה לבד, אבל מזה הטקטיקה הזאת? זה קשור למערך מסויים?

2. John Barnes Member

מושיקו המערך בטקטיקה הזאת הוא 4-1-3-2 אם לזה הכוונה שלך, ואיכשהו ההוראות בטקיטקה הזאת מנצלות באג כלשהו במנג'ר.
    אגב, התחלתי עונה עם ניוקאסל ואני צריך בדחיפות חלוץ וקשר בצד שמאל טובים וזולים.
    למישהו יש המלצות?

3. Kiko Member

קשר - Leonardo Pisculicuhi, בן 20, עולה בסביבות חצי מיליון יורו, בהתחלה הוא סביר, תוך שנה/שנתיים הוא הופך לשחקן פשוט מצויין.
    אתה יכול גם להביא את Johan Absalonsen.
    חלוץ - Giampolo Pazzini, מאטלנה, בן 19, לא יודע מה התכוונת זול, אבל אם יש לך 17 מיליון יורו שווה מאוד להביא אותו, הופך לאחד החלוצים הכי טובים במשחק. אם אין לך סכום כזה תביא את Suazo ב-5,250,000 יורו(סעיף שיחרור).
    אבל מה שהכי מומלץ:
    תשאיל את Marco Boriello ממילאן לעונה אחת ובעונה השנייה (בעונה הראשונה הוא מושאל לפאלרמו) אתה יכול להביא את Andrea Gasbarroni מיובנטוס שיכול לשחק גם בימין וגם בשמאל, גם כקשר, וגם כחלוץ (עושה עבודה מעולה בשתי התפקידים), הוא יעלה לך מקסימום 6,000,000 יורו (פחות מהערך שלו).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/7/04
  4. burning soil Member

תסבירו על הבאג ועל טקטיקת הדיאבלו בבקשה למי שיודע.

5. John Barnes Member

זמברוטה, קצת יקר עליי מה שהבאת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx , תודה בכל מקרה, באגפים הסתדרתי (שאלתי את נאנו מבארסה בשמאל, ומדס יורגנסן בימין). אז מה שאני צריך זה חלוץ עד 4 מיליון ו300 אלף יורו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx תודה לעוזרים.

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לדעתי השחקן הכי מוכשר במשחק. אני משתמש בטקטיקת הדיאבלו, ומעמדת הקשר עם החץ לכיוון החלוץ הוא כובש את כל הגולים שלו בערך... לשיקולך בלבד.

7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אממ...אני זקוק להמלצה על בלם ברמה גבוהה, שמתאים למחיר של 20 מיליון

8. John Barnes Member

20 מיליון על בלם?? לא חראם על הכסף? תקנה את פיליפ מקסס (אוקזר) בלם צעיר ומצויין ב4-7 מיליון .

9. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אממ...אפשר בלם אחר? כי משום מה אני לא מוצא אותו.

עוד דבר, הבנתי שאני יכול להציע את עצמי לאימון נבחרת שאין לה מאמן, עכשיו...איך אני יודע לאיזה נבחרת אין מאמן? אני צריך לעבור נבחרת נבחרת? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

10. Kiko Member

בלמים יש בשפע, אתה יכול להביא את Mazelder (לא סגור על האיות) מדורטמונד, את בונרה מפארמה, ויש גם שחקן צעיר ומעולה שיודע לשחק בכל התפקידים בהגנה וכמעט אף אחד לא מכיר אותו, שמו הוא Michele Ferri מפאלרמו, אתה יכול להביא אותו בזיל הזול, מאוד מומלץ, הוא גדל במילאן, אגב.

כנס למנג'ר אופצ'נס (איפה שהשם שלך כתוב), אח"כ לג'וב אינפורמיישן, ויש לך שם את כל הקבוצות והנבחרות, תחפש ליד נבחרת שכתוב "פנוי" כנס אליך, ובנבחרת יש לך Applay For Job, כמובן שלא תמיד יש נבחרות בלי מאמנים, חכה שיהיה יורו/מונדיאל ואחרי שיפטרו מלא מאמנים שם, תגיש בקשה.
    נ.ב: זה לא שאוטומטית אחרי שאתה שולח בקשה מציעים ךל לאמן אותה, הסיכוי שלך לא גדול.

11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

איפה אני יכול לראות מיהם השחקנים החופשיים/מתי החוזים של השחקנים הגדולים נגמרים?

12. AleX-Del-Piero Member

חחחחחח תאמינו או לו אני משחק עם בית"ר ירושלים-ויש לי 30 מיליון יורו בקופה חחחחחחחחחחחחח אל תשאלו איך...

13. משוגע בירוק Member

ישלי רק דבר אחד להגיד שטקטיקת דיאבלו פשוט לא שווה. זה הורס את המשחק. שימו לב למסע שלי עם נבחרת ישראל.

סתם היה לי משעמם ולקחתי את נבחרת ישראל. התחלטי די מאוחר כי ישראל הייתה כבר כ מעט בסוף המוקדמות. לקחתי אותם מהמקום השלישי במוקדמות למשחק חשוב מול סלובניה. הרחיקו לי את אוזן ובאדיר ובמזל סיימתי ב-0-0. סלובניה עדיין הקדימה אותי ב-2 נקודות.

במשחק הבא שיחקתי נגד מלטה וסלובניה מול צרפת. צמד של קטן סידר לי ניצחון, בעוד סלובניה מובסת 6-0.

במחזור האחרון התכוננתי לעוף. לי היה משחק מול צרפת בחוץ וסלובניה אירחה את קפריסין. אני הפסדתי 4-0 כשהכל נראה גמור ורק הפסד של סלובניה היה מעלה אותי להצלבה קפריסין ניצחה 2-1 בתוספת הזמן.

במשחקי ההצלבה פגשתי את טורקיה החזקה. בחוץ היה משחק שרק טורקיה בעטה לשער, אך כבשה רק שער אחד והמשחק נגמר 1-0. בבית היה משחק מצויין. כבר ב-20 הדקות הראשונות הבקיעו זנדברג ונימני מטילים מרחוק. הכל נראה יפה, אך כבר בפתיחת המחצית השנייה טורקיה צימקה ואחר כך גם השוותה. הייתי זקוק לשני שערים לעלות ליורו. נימני הבקיע את השני שלו מבישול ענק של באדיר. בדקה ה-90 יוסי הגדול (בניון) נכנס לרחבה הפציץ את החיבורים והעלה את ישראל ליורו.

הגרלה קשה ביותר קיבלתי. יוון, איטליה וצרפת. לא היו לי הרבה סיכויים. בטח לא אחרי שבניון וברקוביץ' נפצעו דווקא עכשיו ויחמיצו את כל שלב הבתים.
    אבל השיא היה במשחק הראשון מול יוון. אחרי שליוון הורחק שחקן בדקה ה-6 התחלתי לכבוש. נימני (2), רביבו, בן חיים, דגו ועידן טל. זה היה המשחק הכי טוב שלי ביורו.
    במשחק השני מול איטליה הם שיחקו במערך מוזר ואני המשכתי עם הדיאבלו שלי. קאסאנו כבש שער כבר בדקה ה-9 וכך גם הסתיימה המחצית. בדשקה ה-60 הכנסתי את ברדה וכבר אחרי שתי דקות הוא חתם את תוצאת המשחק והשחיל לטולדו בין הרגליים. 1-1 סנסציה!!
    במשחק האחרון מול צרפת אסור היה לי להפסיד גבוה. ודווקא רביבו כבש ראשון בדקה ה-51. צרפת השוותה בדקה ה-90, אך זה לא עזר לה. צרפת בחוץ - ישראל ואיטליה בפנים.

למרות שעליתי מהמקום הראשון רבע הגמר סידר לי מפגש קשה עם הולנד. שער אחד של בניון שחזר לשחק העלה אותי בעוד סנסציה גדולה לחצי הגמר. שם הייתי צריך לפגוש את המארחת פורטוגל או את שבדיה.

כבר התכוננתי למשחק מול המארחת, אך השבדית הפתיעה ועלתה לחצי הגמר. היה משחק משעמם בינינו שהוכרע בפנדלים. ברקוביץ', רביבו, בניון וזנדברג כבשו ובשבדיה כבשו איברהימוביץ',אולבאק, אנדרסון, וליונברג. נימני החטיא, אך גם מלברג החטיא. דוידוביץ' ניגש לבעוט וכבש. וילהלמסון החטיא ואני בגמר!!!!

צפיתי במשחק חצי הגמר בין איטליה לגרמניה. גרמניה הובילה במחצית 1-0, אך המשחק נגמר 2-1 לאיטליה וסידר לי גמר מוכר. איטליה - ישראל בגמר. ואתם בטח חושבים שזכיתי ביורו? לא... איטליה ניצחה 2-0 וזכתה ביורו, אך אני עליתי למקום ה-11 בדירוג פיפ"א וגם הבנתי שדיאבלו זה שיעמום...

14. Hammers Fan Member

אני חייב עזרה דחוף!

מישהו יודע מאיפה אני יכול להוריד את הקראק לפאץ' 4.1.5 לCM03/04?

התקנתי את הפאץ' כמו אידיוט בלי לחשוב מראש ועכשיו אני תקוע בלי מנג'ר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

15. Reyes Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/7/04