הדיון הרישמי של CM4:

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Ilan, ‏4/1/03.

1. רון Member

מישהו יודע????????????

2. Joel Gion Member

אם יש לך אימיול,כנס לLionetwork.net,תכתוב מנג'ר בחיפוש וזה ימצא לך.

3. רון Member

אין לי אימיול, יש איזו דרך אחרת להוריד?? קאזה אולי?

.

4. Joel Gion Member

צריך להיות בקאזה.תחפש שם ותראה.

5. רון Member

טוב תודה אחי

6. Diego Member

זה של סי אם 4? בגלל שניסיתי לחפש אותם בסי אם 03/04 וחלקם לא נמצאים וחלקם יקרים או שהם זקנים..
    ד"א יש לי המלצה, לכו תחפשו שחקנים במקסיקו!! יש בה שחקנים מלכים!
    המלצות:
    Medina: קשר ימני צעיר בן 20 מקסיקני, טוב עונה או שתיים הוא הופך לשחקן ברמה גבוה, מומלץ לקבוצות טובות! מחיר: בין 2 מיליון וחצי ל5,6 מיליון...
    matias Delgado: קשר נהדר, צריך לעבוד עוד על הסיום שלו אבל בהחלט קשר נהדר... הוא די יקר (טוב הוא מבאזל).
    Lampety: בעיקר חלוץ לקבוצות קטנות, החלוץ הגאני הוא חלוץ משוחרר שאי אפשר להצטער כשמביאים אותו (רק אם אתה קבוצה גדולה...), כמו שאמרתי הוא חופשי!

יש לי רעיון!
    אולי נעשה תחרות ה :aaa7: הכי יפה שהובקע במנג'ר? (סורי זה כמו במנג'רסט) רק שבגלל שאני חושב שאין מישהו שיודע להכין סרטון מלא גולים כמו במנג'רסטנט אז פשוט נספר איך היה הכל וכל מה שאתם רוצים...
    ולא יהיו פרסים, כי זה סתם! (לא כמו במקומות אחרים)

7. נדב Member

זה נורא חשוב לי, אף אחד לא יודע?

8. Kiko Member

פשוט מאוד.
    כנס לנבחרת שלהם, אפשר לעשות את זה ע"י לחיצה על הלאום שלהם בפרופיל (ליד הגיל). שם תיכנס ל-Fictures, ותראה מתי המשחק.
    עצה שלי: אף פעם אל תתן לשחקן לצאת למשחק ידידות, לא משנה מתי, אפילו אם זה לא נופל על משחק שלך זה סתם מוסיף עומס מיותר שבעקבות זה הוא יצטרך מנוחה.

9. נדב Member

אבל זה לא נכון, יכול להיות שהשחקן יחזור אליי בין המשחקים ויכול להיות שהוא לא יחזור בדיוק אחרי המשחק האחרון שלו ויכול להיות שהוא לא יילך בדיוק ביום של המשחק הראשון שלו, מבין?

10. John Barnes Member

עזרה: אני צריך קשר אחורי ברמה גבוהה למחיר של עד 12 מיליון .

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהולנד(במיוחד פ.ס.ו) יש הרבה.
    תנסה את צ'אבי, אולי תצליח להביא אותו...

12. John Barnes Member

אז ככה: התחלתי לשחק עם בטיס , ה"ציפיות" של ההנהלה היו לסיים במקום באמצע הטבלה , וכמובן שעם סגל מפוצץ בכישרון,ף המטרה שלי הייתה כמובן: אליפות. לשם כך שאלתי מולנסיה את מיסטה. מאוקזר את מקסס, וקניתי את בריאן מקברייד הפנומן. רכש צנוע במגבלות התקציב. את העונה פתחתי בניצחון משכנע בסן מאמס על בילבאו 0-3. שגרר אחריו סידרה של ניצחונות משכנעים נוספים והסתכלתי על הליגה מהמקום הראשון במחזור ה-10 מאחוריי דולקת דפורטיבו עם אותו מספר נק' כמו שיש לי (28). ובמחזור ה-11 התמודדתי מולם , משחק עם מלא החמצות של מיסטה מקברייד וקאפי, שער אחד של טריסטן בדקה ה30 ניצח את המשחק . בעוד אני מנצח ניצחונות משכנעים , דפור' המשיכה לשחק מגעיל ולנצח . גם שנפגשנו שוב בסיבוב השני , הם הצליחו להוציא ממני תיקו 0-0. עד המחזור ה35 עדיין היינו עם אותו מספר נקודות (וד"ש חם לרונאלדו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ). מחזור 36: דפור' יוצאת לויאדוליד, אני לדרבי לוהט נגד סיבילה.
    ויאדוליד לשמחתי סוחטת תיקו!!! , ואני בניצחון ענק 1-5 על היריבה השנואה. דפור' ניצחה את השניים הנותרים לא שעזר עזה לה במשהו (מה, אני לא ניצחתי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ). בגביע אופ"א הגעתי עד לגמר אחריי ניצחנות ענקיים על לאציו ושאלקה. זימוני נבחרות שהשאירו אותי בלי דנילסון, אססנאו, ומקברייד . גררו הפסד 0-1 לברמן, משער שמי-אם- לא אאילטון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx . בגביע זכיתי אחריי 1-3 על סלטה בגמר (אבל משום מה בספרד אף פעם לא קיבלתי מילה טובה על הזכייה בגביע הספרדי). ההרכב שלי היה (טקטיקת דיאבלו).
    קסאס
    וארלה, חואניטו, מקסס, ריבס.

אססנאו
    חואקין(מעולהאך מרבה להפצע),קאפי(אחד הקשרים הטובים במשחק) ,דנילסון (כנ"ל).

מקברייד, מיסטה.

כרגע אני בתחילת העונה השנייה אחריי מסע רכש מחייב (פציעה של חואקין ל-7 חודשים.) ,הבאתי במקומו את לי בוייר. לוצ'יץ' השוודי המצויין הצטרף כדי לחזק את ההגנה. אססנאו מכר לרומא (תמורת אלסיו סרסי, באטסיטוטה , 2 מיליון , ו40 אחוז מהמכירה הבאה). מיסטה חזר לולנסיה (אחרי 30 גולים ,הבינו שם בו משהו...) . מקסס נשאר לעוד עונה השאלה, אולייביה דאקור ( חרא של קשר) הובא במקום אסננאו. אך הוחלף במהרה על ידי מקללה. ג'ון קרו הגיע בהשאלה מולנסיה, מנדוזה (חלוץ ענק!!) בא מקלאב ברוז'.
    ועכשיו השחקנים הותיקים בקבוצה כועסים עליי בגלל "שלא הייתי סבלני על השחקנים". מה אני עושה בשביל לרצות אותם?

13. נדב Member

אני צריך קשר התקפי ימני עד 10 מיליון יורו (עדיף צעיר) לעונה שנייה עם רומא (מנסיני מעוצבן עליי ולא מסכים לחדש ת'חוזה ומקבל הצעות מ- ליברפול, בולטון וניוקאסל... (בטוח יבואו עוד...)).

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

את absalonsen הזכרנו כבר?

15. נדב Member

מצטער לא הייתי הרבה זמן בפורום (אם לזה התכוונת)

בן כמה הוא
    כמה הוא שווה
    מאיפה הוא
    ואיפה הוא משחק?