היום ה- 19: פורטוגל תהיה בגמר אחרי שניצחה את הולנד

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏29/6/04.

1. burning soil Member

1-0 פורטוגל,רונאלדו דקה 25.

2. milanezi22 Member

אח היה צריך להיות 6 אפס!! מה יהיה עם הולנד אלוהים יעזור איפה ההגנה קוקו וואן ברונחוסט לא יעילים צריך לעשות חילוף בהגנה וללחוץ יותר על הכדור.
    אין התקפה והשחקנים מחמיצים מכל מצב!!
    :aaaprot: :aaaprot:

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/04
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מדהים כמה אנחנו לא מרוכזים ליד השער!
    אובראמרס 7 מטר מהשער, במצב של בעיטת יעף, בועט גבוהה מעל השער.
    רוד שם את הכדור לסיידוף על הראש, וסיידוף, בכניסה לרחבה שמזכירה לי את הגול של רוי קין במדי היוניטד ב99 בגומלין במסגרת חצי גמר ליגת האלופות מול יובה, נוגח מ5 מטרים, לבד, בצורה שנותת לפארירה למנוע ממנו לכבוש.
    מחצית שנייה, עכשיו צריכים ללכת על כל הקופה.
    קדימה הולנד!
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx

נ.ב
    זה רק אני או שגם אתם ראיתם את דויידס חולם בהקיץ בגול של פורטוגל?

4. King Iverson Member

כבר 2-1 לפורטוגל
    רונאלדו את הראשון לפורטוגל
    מאנישה ( או איך שרושמים ) את השני לפורטוגל
    גול עצמי של אנדרדה צימצם ל2-1

עכשיו דקה 70...

5. King Iverson Member

עכשיו זה רשמי!
    פורטוגל בגמר אחרי ניצחון 2-1 על הולנד...

6. E-tam-R Member

אוקיי.. אנחנו שוב באולפן
    פורטוגל ניצחה 2-1 את הולנד ועלתה לגמר

תשדירי חסות וכבר חזרנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

התגובה מוגשת בחסות:

Metz
    המשווקת DivX, DVD וטלויזיות בכל הגדלים
    מץ המשווקת מסכי LCD תוצרת גרמניה

ובחסות

נירלט
    יצרנית ומשווקת צבעים לבית,
    עץ ולמתכת בארץ ובעולם,
    נירלט - צבעים אמנותיים לחידוש
    ועיצוב הבית, לאדריכלים ולמעצבים.

ובחסות

Carlsberg
    יצרנית ומשווקת בירה ברחבי העולם

ובחסות

פלאפון
    מקימה רשת דור שלישי
    לצפייה בטלוויזיה
    על מסך הפלאפון.

ובחסות

אלדן
    השכרת רכב * מכירת רכב * ליסינג תפעולי
    *מלון אלדן ירושלים * מלון וורלן פריז

ובחסות

Xגד
    שירות הסעות אישי
    במוניות

שירות הסעות אישי
    במיניבוסים וטרנזיטים
    בכל רחבי הארץ ובטיסה לחו"ל

ובחסות
    adidas
    משווקת נעליים בטכנולוגית a2

כן וחזרנו אליכם
    מחר יהיה חצי הגמר השני בין צ'כיה המצויינת ליוון
    שיהיה לכם לילה טוב

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי הולנד ממש לא צריכים להיות מאוכזבים מהתוצאה, אולי מהנבחרת אבל לא מהתוצאה שעשתה צדק.
    הולנד הגיע לחצי הגמר שלא בצדק, הולנד הייתה נבחרת חלשה ששיחקה רע כבר במשחק הראשון והייתה חלשה מגרמניה, אך למזלה הצליחה להשוות. במשחק השני היא הפסידה לצ'כיה, ואת הניצחון היחיד שלה היא השיגה נגד נבחר לטביה החלשה. נכון, תגדו לטביה לא הייתה חלשה היא הוציאה תיקו מגרמניה, אבל נבחרת כזו ברגע שהיא סופגת את הראשון, היא גם תספוג את השני ואת השלישי, מה גם שהיא ספגה מפנדל ומשער לא חוקי. ברבע הגמר, הולנד שוב הוכיחה שמקומה לא ברבע הגמר והציגה את אחד המשחקים החלשים ביותר של נבחרת ביורו. אך בעזרת הרבה מזל וקורות היא הגיעה עד לפנדלים וניצחה. היום כבר הצדק נעשה והולנד ששוב הייתה חלשה, הפעם גם הפסידה ועפה. הולנד נבחרת שלפי היכולת לא הייתה צריכה לעלות מהבית צריכה להגיד הרבה תודה למזל שהביא אותה עד לחצי הגמר.
    וגם מואן ניסטרלוי (המלוכלך) ההולנדים לא יכולים להתלהב, רוד כבש אומנם 4 שערים אך 2 מהם היו מנבדל והנוסף מפנדל, אז רק השער היפה כשלעצמנו לרישתה של גרמניה, היה הדבר היחיד שרוד עשה בטורניר, חוץ מכמובן כמה בעיטות ופרפקים לשחקי היריבה.

פורטוגל היא נבחרת שמגיעה לה להיות בגמר, היא הנבחרת שמשחקת את הכדורגל הכי טוב עד כה בטורניר, היא שיחקה נגד יריבות קשות כמו ספרד, אנגליה וגם הולנד ותמיד הציגה כדורגל טוב ונעים לעין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/6/04
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין, דווקא אתה רונאלדו?
    רונאלדו עם שער ובישול מעיף את הולנד.
    כואב, כמה כואב.
    אני פשוט לא מאמין ששוב אנחנו עפים בחצי הגמר.
    רייזחר שוב כמעט גרם לי לשבור דברים בסלון, כמה הוא גרוע, איך הוא לא יכול להרים כדור פשוט לרחבה.
    ופיגו, דווקא היום הגיע לאליפות.
    פורטוגל היו היום טובים, כל הכבוד להם על הניצחון.
    פשוט מדהים, פורטוגל מעיפים את שתי הנבחרות שלי(אנגליה והולנד).
    ועכשיו, מי לעזאזאל אני אתמוך?

עכשיו יצטרך לבוא השינוי בהולנד.
    דיק חייב ללכת, עם לא לבד אז שההתאחדות תעיף אותו.
    קוקו ורייזחר חייבים לפרוש, כמה אפשר לסבול משני העגלות האלה?
    צריכים לבנות את הנבחרת על הצעירים.
    וכן, זה אומר שנצטרך להיפרד מהאיש והאגדה, מארק אוברמארס, שבמחצית הראשונה היה פשוט נפלא.
    אני מאוד מקווה שקוקו, רייזחר, דה בור(עוד אגדה שהגיע סופה), זנדן, ובוסוולט לא יהיו בתוכניות העתיד של הולנד.
    הנבחרת הבאה חייבת להתבסס על רפאל ואן דאר ואארט, רובן, מקאי, רוד ואן ניסטלרוי וארחן רובן.
    בתקווה שסתאם וואן דאר סאאר עוד יהיו בכושר טוב.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בואנה אתה מזיין את השכל בכמויות.
    הבנו, איטליה הקבוצה הכי טובה בטורניר, אף קבוצה לא יכלה לנצח אותה, והיא עפה רק בגלל קונסיפרציות(למרות שהניצחון היחיד שלה בטורניר היה על בולגריה העלובה משער בדקה ה95).
    הבנו, הסכמנו, אולי תעבור כבר הלאה.
    הולנד שיחקה בבית הכי קשה בטורניר.
    בבית אחד עם צ'כיה שמחר ככל הנראה תעלה לגמר והיא הפיבוריטית שלי לזכייה.
    עם גרמניה, הפינאלסטית של המונדיאל.
    ועם לטביה, שלמרות שלא הציגה כדורגל גדול, עשתה בעיות גם לגרמניה וגם לצ'כיה.
    מול צ'כיה הולנד הייתה יותר טובה, ורק חילוף מטומטם שבו המאמן שלנו הוציא את רובן והלך על הגנה החזיר את צ'כיה למשחק.
    להזכיר לך ולשאר הטוענים שלהולנד לא הגיע לעלות, אותו משחק מול צ'כיה היה בין הטובים בטורניר, ואולי הטוב ביותר.
    במשחק מול גרמניה הולנד לא נפלה מגרמניה.
    גרמניה הייתה יותר יעילה, אבל ממש לא הציגה כדורגל גדול, ולמעט המצבים הניחים לא בעטה בכלל לשער של הולנד.
    במחצית השנייה הולנד הייתה יותר טובה, ואז היא גם כבשה.
    מול לטביה הולנד הייתה מעולה ודרסה את הלטבים שעמדו עד לאותו משחק בכבוד בטורניר.

ברבע הגמר הולנד פגשה את שבדיה, הנבחרת שרבים טענו שהיא הנבחרת הטובה בטורניר.
    משחק חלש, נכון, אבל להגיד שלא הגיע להולנד לעלות זה פשוט סילוף העובדות.
    באותו משחק גם שבדיה לא שיחקה טוב, אז על סמך מה מגיע לשבדיה לעלות ולהולנד לא?

היום, בחצי הגמר, היה בהחלט משחק טוב.
    נכון שהפורטוגלים היו יותר טובים, אבל היה משחק שקול מאוד, שהיה יכול גם להיגמר בשיווין.

אז תפסיק לבלבל לי את השכל.
    ובקשר לרוד, לפי החשבון שלך(מכיוון שאתה מוריד לו גולים שכביכול היו בנבדל, למרות שרק אחד מהם היה בנבדל) אני יכול להוסיף לרוד שלושה שערים בגלל שהיו עליו 3 עבירות ברחבה שהיו חייבות להישרק, ואז הוא היה כובש את הפנדלים והיו נוספים לו 3 שערים.
    בכדורגל אין "אם", "אם" לא תופס, ולכן אני לא מדבר על 3 הפנדלים של רוד כביכול יש לו עוד 3 שערים, וגם אתה לא צריך לראות כאילו לרוד יש בטורניר 3 שערים.

בסך הכל, שניים מהמשחקים היותר טובים בטורניר היו משחקים של הולנד, ושניהם היו בגלל שהולנד, בניגוד לנבחרות אחרות(שיעול איטליה שיעול) לא סוגרת את המשחק ומשחקות התקפי.
    עם כל הנבחרות היו משחקות כמו הולנד, היינו רואים הרבה יותר משחקים ברמה גבוהה...

10. Paolo Maldini שחקן ותיקים

מהמשחק הזה
    הבנתי דבר אחד

פיגו גאון כדורגל

אילו מסירות, אילו בעיטות, אילו דריבלים, איזו שליטה בכדור, פשוט גאון.

פורטוגל שיחקו פשוט מעולה, הולנד פרט לדקות שנשארו אחרי השער העצמי לא באו למשחק.

11. אור. Member

חחחחחחחחחח,מהמשחק הזה?????
    איפה היית במשך 10 שנים? או יותר נכון,באיזה כוכב? בטח שלא כדור הארץ.

12. milanezi22 Member

אוחיון חזק ואמץ אחי צודק 100% איטליה צריכה לשבת בפינה ולבקות על חלב שלא נשפך כי אפילו לרבע גמר לא הגיעו!!
    לגבי הולנד משחק חלש מאוד לא הגיע לנו לנצח, פורטוגל יכלו בקלות להביס אותנו 6 או 7 אפס!!!
    פריסק הזה חי בסרט הוא לוקח סטרוידים בדוק. איך תמיד הוא רואה דברים שהמצלמות אפילו לא רואות?? יש רק הסבר אחד: בנגים לפני המשחק לא עוזרים לשיפוט!!!! איך צהוב לרובן על עבירה שעשו עליו??
    10 פעמים אם לא יותר לא שרק לעבירות ברורות. מזל שלא היה פנדל במשחק בטוח היה מתעלם החמור הזה.
    אין להולנד הגנה והקישור היה גרוע כל הטורניר. בוא נהיה מציאותיים רגע לא ניצחנו שום משחק חוץ מלטביה!! אחזבה גדולה מאוד אין לנו מה לחפש בגמר עם כזה כדורגל.
    מצאתי את עצמי מקלל את ההולנדים על המשחק המטומטם שלהם עםם ההגבהות הסתמיות ועיבודי הכדור הרבים של סדרוף ודוידס וגם יאפ סתם.

בשער השני לא יצאו לשחקן בכלל ובראשון עזבו את רונלדו. ואן ניסטלרוי לא הגיע לחצי הזדמנות.
    חוץ מהבעיטה של אוברמרס הולנד לא עשו כלום כל המשחק לא רובן לא מאקאי שנכנס מחליף.

"""""""אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל צכיה פורטוגל זה הגמר המושלם ליורו הנוכחי"""".

אוחיון צריך למנות אותך לעוזר מאמן הנבחרת!! השינויים שציינתה הם נכונים בהחלט ויש לך ראיית משחק מצויינת ורואים שאתה מבין כדורגל. הדור הישן של הולנד נכשל בגדול וחייבים להיעשות שינויים.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx :aaaprot: :aaaprot: :aaaprot: :aaaoffto:

13. Barcik Member

קיבלתי היום במהלך המשחק שתי התגלויות.

הראשונה היא שאני ביקרתי את פורטוגל שלא לצדק. מדובר בקבוצה מצויינת, שמציגה כדורגל טוב. הנקודה היא, שהיא כלל אינה מצויינת איפה שכולם אומרים. ההתקפה שלה, פחות או יותר כמו לאורך כל הטורניר, הייתה סבירה ולא יותר מכך. באליפות בה הקהל רוטן על המאמנים ה"פחדנים" ועל הקבוצות ה"טקטיות", כיף הרי לראות את רונאלדו ופיגו מכדררים? מהמקרים בהם הם עושים שטויות, הולכים עם הראש בקיר, ומאבדים כדורים לג'יו ואן-ברונקהורסט ומיכאל רייזיכר (ומהיכרות קרובה עם השניים, אני יכול להגיד שזה ממש לא כבוד גדול) אפשר פשוט להתעלם. הם הרי משחקים יפה כשהם עוברים לא? נונסנס. פיגו איש המשחק? בולשיט. משחק סביר, טוב אפילו. זהו. מספיק פעמים היום הוא לא הצליח לעבור את ג'יו, לא עשה מספיק תנועה ולא היה כל כך מדוייק. אותו דבר תקף גם לרונאלדו. על פאולטה בכלל אין מה לדבר.
    ובכל זאת, פורטוגל היא קבוצה מצויינת - בקישור ומטה. בתחילת האליפות, חשבתי וכתבתי שהדאבל-פיבוט של נבחרת ספרד, אלבלדה-את-בראחה, יביא להם אליפות. עד עכשיו, ראינו איך הדאבל פיבוט של פורטוגל, קושטיניה-את-מאניש, מביא אותם לגמר. יש לשניהם תפקיד חשוב מאין כמוהו - לחפות על השטויות של ההתקפה. והם עושים שטויות בכמויות מסחריות. השניים האלה משתלטים על מרכז השדה, יוצרים חוסר איזון (חיובי) ליד שער היריב והורסים את המשחק של היריבה. מאניש היה היום איש המשחק. פרט לשער שלו, הוא חיבל בכל הנסיונות של הולנד לבנות התקפה וסייע בשמירות על רובן ואוברמארס. בהגנה, מיגל הוא תגלית נעימה, והעלים לחלוטין את רובן שנראה היום חלש ונטול ראיונות. אנדראדה וקרבאליו היו מצויינים כרגיל.
    ונעבור להתגלות השנייה. בעקבות ההתעניינות של ברצלונה בדקו, החלטתי שאני היום עוקב אחרי השחקן הזה - בכל התקפה, הסתכלתי על הכוכב של פורטו. למרות שלא מדובר במשחק גדול שלו, הגעתי למסקנה ברורה - אני מת לראות אותו במדי הבלאוגרנה. מבין כל שחקני פורטוגל - הוא עושה את הכי הרבה עבודה. רגע אחד הוא בונה התקפה של פורטוגל, ברגע השני הוא טס אחורנית והורס התקפה של הולנד. הניידות שלו מאפשרת לו להוות תמיד את הגורם החופשי ולרוב המכריע במאבקים לאורך המגרש. בכלל, מדובר בשחקן חכם מאוד. תראו איך בהתקפות של הולנד הוא עומד על יד הקשר מוביל הכדור של האורנג', לא לוחץ אותו, אך חוסם לו את נתיב המסירה באופן מושלם. תראו איך הוא מפתיע שוב ושוב בתנועה שלו את ההגנה. תראו איך במסירה אחת הוא בונה התקפה על ידי הוצאת שני שחקנים קדימה (ההזדמנות הראשונה של פאולטה). לא נותר בי צל של ספק - דקו יהיה עדיף על שאבי, ובהרבה.

הולנד הייתה חלשה מאוד היום. למרות ההכנסות של מקאיי וואן-הוידונק, קשה מאוד לאמר שהם באמת שיחקו ליד ואן-ניסטלרוי אלא בתפקוד מוזר ובלתי מובן כלשהו. דווידס וסיידורף היו שניהם מפוזרים מדי ולא עמדו בלחץ של קושטיניה, מאניש ודקו. ההופעה של רובן צריכה באמת להדאיג את ג'וזה מוריניו - בעקבות השמירה ההדוקה של מיגל, רובן פשוט נהייה מתוסכל ונעלם מהמשחק. אם הוא רוצה להיות שחקן בטופ, הוא חייב ללמוד להתמודד עם מצבים כאלה.

14. אור. Member

בוריס,מעניין שלקח לך כול כך הרבה זמן להגיע למסקנה הזאת..
    בוודאי שדקו טוב משאבי.
    אבל במידה שדקו יגיע לבארסה,יהיה עדיף להשאיל את שאבי לקבוצה אחרת בליגה הספרדית,אתה לא מסכים?

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/04
  15. אלי מתחן Member

דבר ראשון אני רוצה להתנצל בפני רייזיחר, תמיד צחקתי עליו שהוא ברמה של רענן דרעי (ממש לא מחמאה). אתמול הוא היה מספר אחת בהולנד (גם זה לא כבוד גדול).
    דבר שני, המשחק.
    תודה לאל פיגו הגיע ליורו, אתמול הוא היה הטוב בפורטוגל ביחד עם מיגל, דקו ומניש.
    לדעתי סקולארי טעה בחילוף השלישי של נונו גומש שלא הכניס אותו במקום קשר, באותו זמן הולנד שיחקה עם יאאפ סתאם לבד, ו2 חלוצי מטרה יכלו לגמור את המשחק בשביל פורטוגל.
    הטעות של אדבוקט היא שהפעם, הוא החליט לשחק התקפי, הבעיה היא שהוא לא יודע מה זה. 3 חלוצים מרכזיים זה טוב ויפה, אבל ברגע שאתה מרוקן את האגף מרובן ואוברמארס, אתה יכול להעביר אליהם כדורים רק דרך מסירות ארוכות ובעצם לוותר על הקישור, אז למה הכנסת את ואן דר וארט? הרי הוא שחקן טכני, אבל מסירות הארוכות מבטלות שחקנים כמוהו, לכן ראינו במשחק 20 דקות משחק הולנדי שלפורטוגל היה קל להתמודד איתו, הם פשוט יכלו לצופף באמצע, והם עשו את זה.