הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. k_700 Member

רבע גמר עם הדוני ואן דה בייקס האלה זה סנסציה כמו של יוון ב2004.

שפשפתי את העיניים איזה 15 פעם כדי לראות שאני רואה נכון.
    איך סוון בוטמן לא בנבחרת הזאת?
    מה הוא היה צריך לקחת, בלון ד'אור?

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בגדול ההגרלה שלנו זה אוסטריה, צפון מקדוניה אוקריאנה . מאמין שנגיע לשמינית ופה זה כבר הרבה עניין שלי הגרלה והמיקום ממנו נגיע (1, 2 כשגם חלק ממקום 3 עולה). בגלל זה אמרתי רבע גמר זה הגג.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן, ואיזה רונאלדו אחד והגנה חזקה מאוד.
    אמחנו לא בכיוון אפילו.

4. alexshw Member

לא הגנה של שמות טופ בהכרח. הסתמכו על משחק הגנה קבוצתי חזק.

5. k_700 Member

2 עולות ? כבר לא סגור מה עשו פה.
    את הכסף שלי אני שם על אוסטריה ואוקראיינה.

מה ההסבר אגב שבוטמן לא הוזמן?

6. AFCA Member

למה האטבור בחוץ??

תזונאי ומאמן אוהב/ת את זה.
  7. Ajax Amsterdam Member

לא חושב שהנבחרת בינונית, החומר שחקנים טוב אבל אף אחד מהם עדיין ממש כוכב דומיננטי בקבוצתו, נראה שהבלגים החליפו אותנו קצת

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@AFCA
    בהזדמנויות שהאטבור קיבל הוא לא היה טוב. בסך הכל מדובר במגן שמעדיף גם לשחק בשיטת 3-5-2. קרוב לוודאי שלא נראה את הולנד משחקת הרבה עם שלושה בלמים.

@k_700
    בוטמן מצטרף לסגל הצעירה שתשחק ברבע הגמר מול צרפת. בגלל לוח זמנים צפוף הוחלט שלא ייצטרפו שחקנים מהצעירה לבוגרת. בסך הכל עמדת הבלמים הוא אחד הטובים אצל הבוגרים. בוטמן יקבל בשנים הבאות את הסיכוי שלו, בטח אם ימשיך לשחק כמו בעונה האחרונה.

אגב, אנחנו לא מועמדים לזכות בשום דבר, אבל אוקראינה ואוסטריה יגיעו לאמסטרדם בשביל לנסות לנצח אותנו שם. למרות שלא נראה איצטדיון מלא צופים הביתיות אמורה לעזור לנו קצת. את האוקראינים אני בהחלט מעריך, אבל ממתי אוסטריה כזאת טובה? ביום רגיל ננצח אותה בבית עם או בלי קהל.

@Ajax Amsterdam
    יש לנו 2-3 שחקנים ברמה הכי טובה שיש. לצערי ואן דייק פצוע, אבל כמו שכולם יודעים הוא לא בדיוק נגר. הרכב עם דה פריי, דה ליכט, פרנקי דה יונג וג'יו וויינאלדום הוא לא בדיוק הרכב בינוני. ביום טוב ממפיס גם שחקן שיתרום. כולם רואים שבחלק ההתקפי אין לנו כוכבים אמיתיים, אבל כולי תקווה שכמה חבר'ה אולי יעשו כמה צעדים קדימה. אם לא בטורניר הזה אז בהמשך השנה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/21
    Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  9. AFCA Member

דווקא לדעתי 3-5-2 תפור על הסגל הזה אם בלינד בכושר, אבל לזכרוני לא ראינו אותו בהכנה אז באמת לא סביר שנשחק ככה.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

1-2 עולות
    4 מקומות 3 הטובות ביותר (מתוך 6 בתים) עולות גם. 6 בתים, 1-2 מכל בית (12 סך הכל) פלוס 4 המקומות השלישי המובילות - סה"כ 16 קבוצות.

בוטמן בצעירה וינסה לעזור לה לזכות בטורניר המקביל. לא יודע למה כזה קריטי שינצחו שם, אבל לדה בור התשובות.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מול קבוצות נחותות אין שום סיבה לשחק עם שלישיית בלמים. הולנד הפכה כידוע למדינה מוכרת בגלל שיטה אחרת. אני לא חושב שמדי פעם אפשר לשנות, אבל מול אוקראינה, אוסטריה וצפון מקדוניה פשוט צריך לשחק 4-3-3. אגב, בתקשורת יש הרבה ביקורת על ארווין ואן דה לויי שבצעירה משחק בשיטה של רוג'ר שמידט. בזמנו גם שיטת שלושת הבלמים לא התקבל כאן בהרבה אהבה, בטח אצל התקשורת.

12. סמואל אטו Member

יש חדש לגבי הרצון של ברובי להישאר?

13. Ajax Amsterdam Member

@de Middenweg
    דווקא אני מסכים איתך לפי התגובה הקודמת שלי. אני פשוט קצת נזכר בתקופה הקודמת שבה היה לנו כוכבים בכל עמדה. ללא ספק שדה ליכט, פרנקי וואן דייק הם כוכבי וחלקם אפילו כוכבי על.
    אבל איפה הנבחרת של קלייברט פותח, אם לא קלייברט אז רוד ואן ניסטלרוי, אם לא רוד אז רוי מקאיי. הבלגים לעומת זאת עם סוללה פסיכית אם כי לפי דעתי הם קצת נחלשו בחוליית ההגנה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו מתחזקת בעוד שני שחקנים. אחרי שהשוער דרומל הצטרף הקבוצה מאיינדהובן ממשיכה במסע הרכש. אתמול החתימו את הבלם אנדריי ראמליו והיום סגנית אלופת הולנד עומדת להחתים את פיליפ מוונה. מגן אוסטרי של מיינץ שבסוף נופה מהנבחרת לקראת היורו. השחקן יעבור לפ.ס.וו בהעברה חופשית.

אתמול נקבע שפ.ס.וו צריכה לעבור שלוש סיבובים בשביל להגיע לשלב הבתים של ליגת האלופות. אם היונייטד היו לוקחים את הגביע סיבוב אחד היה נמנע. לאור העובדה הזאת מסע הרכש המהיר הוא בהחלט הכרחי בשביל להגיע לרגעי האמת עם סגל מלא.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, לפני מספר שנים אפילו לא שיחקנו בטורניר גדול. היה לנו דור מאד בינוני של שחקנים ודיברו פה ללא הפסקה על איך יוצאים מהמשבר. היום לשמחתי המצב טיפה שונה. אנחנו עדיין רחוק מהמטרה האמיתית, אבל רואים שיפור.

הבלגים עדיין מאד טובים, אבל הם יצטרכו מתישהו להזרים דם חדש לנבחרת. הימים של הזאר ודה ברוינה לא ימשיך לעד. הגנתית ה"שדים האדומים" בנסיגה. לדעתי אפילו אנגליה כבר לא צריכה לחשוש מהשכנים שלי. צרפת לדעתי אמורה להיות הכי חזקה באירופה כשספרד גם עדיין שם. את פורטוגל וגרמניה לא יעברו אף פעם בקלות למרות שאני מרגיש שהגרמנים לא מועמדים לקחת את הטורניר.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.