הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה. אייאקס מתקרבת לסגור דיל עם ברייטון על מכירת קייאל סחרפן. השוער שהיה אמור לעבור בהשאלה לפק זוולה יכניס לקופת אלופת הולנד 5 מיליון אירו.

היה מצחיק לקרוא תגובה של מישהו שטען שאייאקס תקבל יותר כסף על שוערה השלישי מאשר פיינורד על ברחהאוס. לפי סיכום בין קפטן פיינורד והקבוצה השחקן יכול לעזוב בסכום של 4 מיליון אירו...מרק אוברמרס הפך ממנג'ר "קמצן" לאחד שמצליח להוציא מים מן הסלע. אף אחד כבר לא מכנה אותו "מרק נטו" :p

AFCA ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  2. ארז כהן Piet van Reenen

עדכונים על אייאקס:
    1.אייאקס ונורדסילנד הדנית מגיעים לסיכום על העברתו של הגנאי קמל דין סולימאנה(קשר קיצוני) לאייאקס.
    סכום ההעברה 15 מיליון יורו!
    2 קייל שחרפן יעבור לברייטון תמורת 5 מיליון יורו.

עכשיו מדווחים שהעסקה על הגנאי רחוקה מלהיות סגורה.
    נראה מה יהיה...

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/21
  3. k_700 Member

צריך מ ישהו שיספר לדה ברור כנראה שבוטמן זה השחקן הגנה ההולנדי הכשיר הכי טוב שיש להולנד השנה.
    גם יונייטד וליברפול היו בעניין שלו, הסקאוט הבכיר שלנו בסקנדינביה היה שם חזק בעניין, נראה כמו פוטנציאל רציני מאוד.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה מעניינת.
    מרק ואן בומל עומד להיות מאמנה הבאה של וולפסבורג. לפי השמועות הוא כבר שם את סטיבן ברחהאוס ברשימת הקניות שלו. זה אומר שהגרמנים ישלמו 4 מיליון אירו בשביל הקפטן של פיינורד (אני צריך לתקן משהו. הסכום המדובר הוא רק אקטואלי לקבוצות מחו"ל!)

@k_700
    אנסה להגיב יותר מאוחר הערב על מה שאתה אומר על בוטמן. לדעתי אתה טועה, ואני אשמח להביא לך את דעתי בנושא...

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700
    סטפן דה פריי ומתהייס דה ליכט הם כרגע שחקנים יותר טובים מבוטמן. אין שום איש בהולנד שיאשר את מה שאתה אומר. יותר מזה, מאז המפגש הכפול שלו עם אייאקס ההתלהבות ממנו בירידה. אנשי מקצוע לא חושבים שבוטמן שחקן גרוע, אבל לדעתי אתה מגזים בהערכה שלך כלפיו.

אני אומר בכנות שלא עקבתי ברצינות אחרי ליל, אבל מול אייאקס הוא לא הראה דברים מיוחדים. יותר מזה, לפחות במשחק הביתי של הצרפתים הקבוצה של בלמה לשעבר של אייאקס שיחקה בצורה מאד הגנתית.
    באמסטרדם ליל כבר היתה צריכה לנסות לנצח, אבל בסופו של דבר האלופה הצרפתית הפסידה גם בגומלין. שיטת המשחק של הולנד שונה בייסודה מזו של ליל.

חשוב לי להדגיש שאני לא חושב שבוטמן לא כשרוני, אבל לדה בור אין כיום שום סיבה להעדיף את הבחור על פני דה פריי ודה ליכט. צמד שמאד מוערך גם באיטליה. בסך הכל הוא ישתתף עכשיו ביורו הצעירים בגלל שדה בור העדיף שחקנים שיכולים לשחק גם כמגן. אני משוכנע שבסופו של דבר בוטמן ישחק בבוגרים, אבל לעת עתה הדיעה הכללית היא שהמאמן הלאומי עשה נכון כששיחרר את בלמה של ליל לנבחרת הצעירה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/21
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עונת המלפפונים למעשה כבר נפתחה. בימים האחרונים התחילו עם השמועות על שחקנים מסוימים.
    זה התחיל עם סטיבן ברחהאוס שאנשי ה"טלחרף" מדווחים שגם פ.ס.וו ואייאקס במרוץ אחריו. ברור שאם יתן דקות טובות ביורו שגם קבוצות יותר גדולות מוולפסבורג יהיו מעוניינות.

הערב מדווחים שאייאקס מעוניינת למכור את לסינה טראורה. ה"טלחרף" מפרסם שאוברמרס מכוון על סכום של מינימום 10 מיליון אירו. אטלנטה ולוקומוטיב מוסקבה כנראה מעוניינות בחלוץ הצעיר.

ידיעה אחרונה באה מאותו העיתון. סטיבן ברחוויין הוא המטרה רצינית לחיזוק הקבוצה. במקרה הטוב העסקה רק תוכל להתבצע ברגע שנרס יימכר. ככל הנראה הדיל יהיה מאד יקר כי טוטנהאם תרצה סכום של 25 מיליון אירו אם בכלל תשחרר את הקיצוני. כרגע גם לא בטוח מה קורה עם סולימאנה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/21
    AFCA אוהב/ת את זה.
  7. Ajax Amsterdam Member

לברחווין עצמו אני חושב שמעבר לאייאקס יכול לעשות רק טוב כי הוא נכשל בבחירת הקבוצה ורץ לעבר זרועותיו של מוריניו. אבל הוא ילד חרא ויש לי קצת בעיות איתו, מצד שני נרס נעלם במהלך העונה יותר מידי פעמים, לפעמים הוא טוב ממש ולפעמים פח אשפה.

הכיוון הוא נכון כי באירופה לא תמיד ההתקפה שלנו תפקדה כמו שרצינו. אבל איזו עונת מלפפונים עומדת בפנינו ואנחנו רק בהתחלה

Ajacied אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ajax Amsterdam
    כמו עם ואן דה בייק, גם ברחוויין בחר בקבוצה לא נכונה. קשה לסרב הצעות כאלו, אבל שני השחקנים פשוט נכשלו מחוץ להולנד. לדעתי שניהם לא צריכים לחזור להולנד, אבל בצורה הזאת חוץ מכסף הם לא מרוויחים דבר...

מילה לגבי האופי של ברחוויין. מה גרם לך לחשוב עליו דברים שליליים? אין לי זכרונות שבהם הוא עשה בעיות או דברים כאלה. בכל מקרה כל עוד נרס בקבוצה השם ברחוויין לא אקטואלי. צריכים לחכות גם מה יקרה עם סולימאנה.

מילה אחרונה על נרס. הוא נעצר אתמול בברזיל בגלל שהיו מעורב במסיבה לא חוקית שלא שמרה על חוקי הקורונה.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  9. AFCA Member

נרס בלי קשר למי בא במקומו צריך ללכת לדעתי. תודה על השנים היפות אבל הוא אצלנו כבר 4 וחצי שנים ואם לא הפך לשחקן דומיננטי כנראה שזה כבר לא יקרה. שילוב של פציעות ולדעתי גם פשוט לא מספיק איכות של סטאר. ברחויין, כמו לפני שנתיים, אופציה נהדרת.

Ajacied, de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  10. Ajax Amsterdam Member

לגבי ברחווין אני חושב שהוא אמר שהוא שמח שאייאקס עפו מול טוטנהאם ולא הייתי רוצה שחקן אצלי שאמר דבר כזה

Ajacied ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  11. Ajacied Member

גם זייח לא בדיוק סיפור הצלחה בצ'לסי.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הערה טובה. לדעתי תשעים אחוז מהשחקנים שהולכים לחו"ל לא בוחרים בקבוצה הנכונה. בטח לא אלה שהצטיינו בליגה ההולנדית. ללא בדיקה יסודית מכל השמות שעזבו בשנים האחרונות (מהקבוצות הגדולות) רק פרנקי דה יונג ומתהייס דה ליכט יקבלו ציון עובר. סטפן דה פריי שכבר עזב את הולנד לפני יותר שנים גם הפך לכוכב. לא כל יום ששחקן הולנדי לוקח את פרס שחקן ההגנה של השנה באיטליה.

זייך כמו ואן דה בייק פשוט בחר בקבוצה לא מתאימה. אולי אם היו בוחרים ברמה טיפה יותר נמוכה הם היו מצליחים, אבל בקבוצות כמו צ'לסי והיוניייטד אתה יודע שאתה צריך להצטיין בשביל לקוות לקבל את חולצת ההרכב.

בסוף היום אני מבין שהליגה ההולנדית לא בדיוק תחרות ברמה הכי גבוהה, אבל לפעמים אי אפשר לסרב לקבוצות כאלו גדולות. אגב, את אותו דבר אפשר גם לטעון לשחקנים שעזבו או עומדים לעזוב את א.ז ופיינורד. האם ברחהאוס יתאים לוולפסבורג? אולי. האם נאפולי קבוצה שמתאימה לקופמיינרס? אני לא יודע. לדעתי חשוב לנבחרת ששחקנים יוצאים לחו"ל, אבל בסך הכל אחוז ההצלחה די נמוך. לפחות בנתיים...

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

"חלום ילדות שהתגשמה". זייך בעננים בגלל שבקושי משחק בצ'לסי, לא שיחק דקה בגמר, אבל קבוצתו עכשיו אלופת אירופה. את האמת שאני לא מבין את התגובה הזאת, אבל שיהיה לו במזל טוב.

AFCA ו-Ajacied אוהבים את זה.
  14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ניצחון אדיר של הצעירה על צרפת החזקה ברבע גמר היורו. 1-2 מצמד של בואדו כולל שער ניצחון בדקה 93.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

Ajax Amsterdam, alexshw ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  15. k_700 Member

בוטמן מספר אחד על המגרש.
    גדול על הרמות האלה, כל כך חכם.

השער הראשון היה בנבדל של איזה חצי מטר של בואדו, אין VAR בטורניר הזה.

נצחון גדול שלכם בטח כשקופמאיירס גם לא הוזמן וצרפת הביאה נבחרת צעירה שיכולה להחליף כמעט כל נבחרת בוגרת בעולם.