הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700
    בוטמן היה כל כך גדול שאיקונה סבסב אותו בחצי השני במחצית המגרש כמו סביבון ולשמחת כולנו שחקנה של ליל החטיא כמו טירון....כן, הוא גדול על הרמה הזאת. לא, הוא לא והוא גם לא יותר טוב מדה פריי או דה ליכט שבצדק יהיו הבלמים שלנו ביורו. אנא, אל תעשה מבוטמן משהו שהוא לא. אמרתי לך כבר שיש לו פוטנציאל, אבל אין לי מושג למה אתה הופך אותו למשהו שהוא לא. לפחות לא כרגע.

לגבי המשחק עצמו. ניצחנו ואני שמח, אבל צרפת בסופו של דבר הרסה לעצמה את המשחק. עכשיו בחצי מחכה לנו את גרמניה שבשלב הבתים סיימה איתנו בתיקו. זה היה משחק משעמם עם שער יתרון מזליקי שלנו.

נראה מה יהיה. על הנייר היינו היום האנדרדוג הגדול, ביום חמישי זה לדעתי די שווה כוחות, אבל לך תנצח את המנטליות של הגרמנים...נקווה לטוב.

Roma ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  2. Ajax Amsterdam Member

@de Middenweg אתמול היה הניצחון הכי גרמני שלנו מאז שאני זוכר את הנבחרת

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי איכות השחקנים צרפת היו צריכים אתמול לנצח, אפילו בקלות. הקטע הוא שלפעמים על הדשא דברים מתפתחים אחרת. הטריקולור ללא ספק הנבחרת הכי מרשימה בטורניר, אבל כבר בשלב הבתים היא התקשתה. בקטע הזה ההפסד שלה אתמול לא הפתעה.

הצלחנו אתמול לנצח מעמדת האנדרדוג, אבל כשרואים איך איקונה מחטיא (באותו מהלך שהוא עשה צחוק מבוטמן) אז ברגע הזה אולי שחקני הולנד הבינו שאלילת המזל איתם. מה שקרה בדקה ה-93 גם ארוע מעניין. הכדור היה אצל ביילו, במקום ללכת על הארכה הוא ראה את סטנגס חופשי והשאר היסטוריה. כמו תמיד לכל מטבע יש צד שלילי, אבל אתמול הרגע המבריק עבד. צרפת הפייבוריטית נשארה שניות לסוף עם המכנסיים למטה.

בחצי הגמר נקבל משחק אחר לגמרי. הגרמנים על הנייר פחות טובים, ראיתי את זה בשלב הבתים, אבל אם אתה מזלזל בהם הם ישפילו אותך עד השנייה האחרונה. חצי גמר זה חצי גמר ומבחינתי לא נגיע איתם לפנדלים כי אז לבטח נפסיד....יהיה מעניין לראות איך השחקנים יתמודדו ביום חמישי עם הסיטואציה החדשה. הכל אפשרי.

4. Ajax Amsterdam Member

בחיי שאוננה ייזכר כאחד השחקנים המגעילים באייאקס. כזה שלא שווה קבוצה גדולה באמת כי ההתנהגות שלו ילדותית ולא מקצועית.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוננה בדרך לארסנל בשביל סכום של איזה שני מיליון אירו מסכנים. השוער דפק אותנו בכל צורה אפשרית. אי אפשר להחזיר את השעון אחורה אבל אן יכולנו אייאקס היתה צריכה להעיף אותו לכל הרוחות. לא מן הנמנע שהוא השתמש בחומרים אסורים בכוונה תחילה. הוא נתפס, אייאקס עשתה את הדבר הנכון ועכשיו בשביל התודה הוא לא מאריך חוזה ולמעשה עוזב בחינם. פשוט גועל נפש.

ידיעה אחרת מהנבחרת.
    סיליסן שוחרר מהסגל. השוער נדבק בקורונה, ונמצא עכשיו בבידוד. מרקו ביזוט יצטרף כשוער שלישי.

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/21
    Ajacied, AFCA ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס וגו אהד איגלס עומדים להגיע להסכמה לגבי העברת השוער הצעיר ג'יי חורטר. הדיווחים אומרים שאלופת הולנד תשלם מיליון אירו לאיגלס בשביל השחקן שגדל באמסטרדם. אם הכל יסתדר יתחיל המו"מ בין אייאקס לשוער.

7. Ajax Amsterdam Member

לא בושה לפטר את דה בור לפני היורו

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך לפטר אותו. הנבחרת קיימה בימים האחרונים אימונים טובים. היום שחקנים כמו וויינאלדום ופרנקי הוחלפו אחרי חצי שעה משחק. דה בור בכוונה ניסה דברים (שיטת 5-3-2 שלא מתאימה לנו).

משחק אימון ותו לא.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

2-1 לגרמניה הצעירה במשחק חלש שלנו. אילולא שלוש כדורים לאלומיניום היינו סופגים תבוסה קשה. אפשר לסכם את הטורניר בקצרה. לא ראיתי בכל הטורניר כדורגל. שחקני AZ שהיו אמורים להוביל לא הצליחו במשימתם. שחקן כמו ג'סטין קלייברט פשוט אוברייטד. אהה, ובוטמן? כן, הוא רק חיזק את דבריי. משחק נורא שלו. עשו עליו בכל המשחק צחוק והוחלף בצדק. טוב שלא הוזמן לנבחרת הבוגרת.

עכשיו כל העינייים מופנות לבוגרים. אתמול משחק מביש מול הסקוטים. מבחינתי זה רק היה משחק אימון, אבל השחקנים וכמובן דה בור צריכים להראות סימני חיים. מה שקרה עם סיליסן לא ברור לי. אני יכול להגן על המאמן כשהוא עושה ניסויים במשחקי אימון, אבל למה שיחרר את השוער אני לא מבין.

10. Andrei Kanchelskis Member

ארווין קומאן(האח של...) מאמן שאיכשהו תמיד נראה לי כמאמן שמתקשה לפרוץ קדימה ושגם כשחקן תמיד חסה בצלו של האח הקטן(עשה קריירה סבירה ולא מעבר) הוא המאמן הבא של בית''ר ירושלים(הקבוצה האהודה עליי בישראל). ללא ספק מינוי שיכול להתגלות כהברקה גדולה אך גם כבלוף גדול כמו לא מעט מאמנים זרים שאימנו פה. אותי מעניין לדעת האם הצלחה בבית''ר תסייע לקומאן לקבל מישרה בקבוצה סבירה בליגה ההולנדית, והעונה הקרובה תתן לנו את התשובה לכך.

כמה מאמנים הולנדים אגב אימנו בעבר בישראל? רק פיטר בוס עלה לי לראש עד עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/21
  11. South Boy Member

טון קאנן? ג'ורדי קרויף?

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרד רוטן, רוב מאס (שניהם מכבי חיפה), ריימונד אטוולד (נתניה). האחרון עדיין עובד בעיר היהלומים.

לגבי ארווין קומאן אני לא יודע. בית"ר תחת חוגג קבוצה נורא לא יציבה. יותר מדי רעש מסביב או עם הקהל. אני מנחש שבגלל הדברים האלה הוא יפוטר כבר מאד מהר.

13. Andrei Kanchelskis Member

התכוונתי למאמן לא למנהל מקצועי כמו שהיה קרויף, אבל לגבי קאנן אתה אכן צודק.

14. alexshw Member

קרויף גם אימן

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

15. Roma מנהלים

https://pbs.twimg.com/media/E3EHdoQXwAAZGOz?format=Xxx&name=medium

תקנו אותי אם אני טועה אבל 4-5 שחקנים פה לא היו שייכים לנבחרת הולנד הצעירה ואפילו נחשבו לשחקנים מבטיחים?