הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שאני עכשיו מבין אייאקס הודיעה לו רשמית שאין בכוונתה להחתים אותו. שיהיה לו בהצלחה בצרפת. את הכסף אולי נוציא על שחקן שכן רוצה לשחק בשבילנו. קצת לא ברור לי מה סולימאנה בעצמו רוצה, מילא אם אייאקס היו מקבלים תחרות רצינית מהיונייטד אבל ראן? עזוב, על שחקן שכזה עדיף גם ככה לוותר. בסוף היה חותם אצלנו ובקיץ הבא היה מתחיל לעשות בלאגן בשביל לעזוב. טוב שלא מתחילים עם שחקנים כאלה.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

משני המועדונים אפשר להתקדם. רן משחקת בליגה טובה יותר ואילו איאקס בצ'מפיונס. בדרך כלל סוכן משגע במקרים כאלה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס מנצחת בבלגיה 2-0 את אנדרלכט. את האמת, זה היה קל נורא. הבלגים נמצאים שבוע לפני פתיחת הליגה. אנחנו הופענו עם שמונים אחוז שחקני ספסל וצעירים. האלר כבר צמד. רפאלוב שותף בחצי השני, אבל נראה כמו קבוצתו מאד חיוור.

בסך הכל אפשר להיות מרוצים. באיינדהובן עושים עכשיו הרבה רעש אחרי הניצחון שלהם על פאוק (1-0), אבל פ.ס.וו שיחקה כבר למעשה עם ההרכב הראשון שלהם. הם גם צריכים בעוד שבוע לשחק באירופה מול גלאטסאראיי. ב-7 באוגוסט אנחנו נפגוש אותם ביוהאן קרויף ארינה במגן הצדקה. עד אז אנחנו נתכונן בשקט.

4. Raulito Madridista

1. סיפור משעשע: במירור הבריטי פורסם שקפטן הנבחרת, וירג'יל ואן דייק, וכן ג'ורג'יניו ווינאלדום ועוד שחקנים בכירים נוספים, ניסו להעפיל לחץ ולגרום 'למרד' כדי שלואי ואן חאל לא יקבל את ג'וב המאמן הלאומי. הבלם מיהר להגיב על כך בטוויטר: "הסיפור הזה שקרי לחלוטין. מעולם לא היה חשוב לעיתונאים להגיד את האמת אלא להמציא דברים. תתביישו".

2. סתם מחשבה חגיגית ונוסטלגית: לאור הפרישה של אריאן רובן יצא לי לחשוב על זה - לדעתי הוא השחקן ההולנדי הגדול ביותר ב-30 השנה האחרונות קרי מאז מרקו ואן באסטן. נכון שדניס ברגקאמפ שינה מועדון כמו ארסנל והכדורגל שלו היה עוצר נשימה, כאילו לא כבש שערים מכוערים, ועדיין: רובן היה חלק חשוב במפלצת כמו באיירן מינכן, הצליח קצת יותר ממנו בנבחרת וכמובן בליגת האלופות| אגב, פרנק ריברי ממשיך לרגש והעלה תמונה של שניהם וכתב: "קראו לזה רוברי פעם".

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito
    בהולנד הזכירו רק את ואן דייק וויינאלדום. אני לא יודע עד כמה ה"מירור" צודק. באנגליה עיתונות הצהובה תמיד ממציאה דברים. לא מן הנמנע שלא כולם מתלהבים מלואי ואן חאל, אבל מבחינתי הוא האיש המתאים לתפקיד (אין לנו כרגע מועמד יותר טוב). האווירה הכללית בהולנד היא כרגע לא בדיוק בעד רצון השחקנים. מתי שקומאן עזב לברצלונה ההתאחדות הלכה עם השחקנים (דבר לא חכם במיוחד) ומינתה מאמן פחות דומיננטי כמו פרנק דה בור. הדבר לא הביא להצלחה. מבחינתי השחקנים יכולים לרצות מה שהם רוצים, הם נכשלו.

להגיד על שחקן זה או אחר שהוא "הכי טוב" זה לדעתי דבר שאי אפשר להוכיח. ברור שרובן אחד השחקנים הכי טובים במילניום הזה, אבל אפשר לטעון את אותו דבר גם על סניידר. הוא לקח עם אינטר בשנת 2010 את הטרבל והיה האיש המרכזי כשהולנד הגיעה לגמר המונדיאל. מבחינתי שני השחקנים יכולים לקבל את המקום הראשון. ואן פרסי במקום השלישי.

6. Raulito Madridista

אני לא ממש זוכר איזה מאמנים..לא יודע איך להגדיר, 'טובים' או 'סמכותיים' היו פנויים שקומאן עזב את הנבחרת. לא ממש משרת החלומות של אף אחד אני מניח. תהליך שקורה לא פעם - מאמן הנבחרות הצעירות שנמצא כמה שנים בתפקיד עושה עבודה לא רעה ומקבל קרש קפיצה. נניח בספרד עם ז'ולן לופטגי, גארת' סאות'גייט באנגליה. אני פחות מאמין לדיווח הזה, גם בגלל אופי הנפשות הפועלות שאני כביכול חושב שאני מכיר וגם משום שמדובר במאמן נבחרת, זה לא כמו במקרה של ריאל שראמוס רצה להטיל וטו על קונטה.

לגבי 'ההולנדי הגדול במאה ה-21' או משהו כזה - סתם מחשבה שעלתה לי ככה באוויר. כביכול אם נלך לפן הילדותי אז מבחינתי רובן > ברגקאמפ ואני יודע שאוהדי ארסנל ישנאו אותי ושמבחינת הקלאסה, האלגנטיות והיופי שבכדורגל זה בדיוק הפוך. תראה אם אתה מותח את סניידר ורובן לנקודות השיא בקריירה אז כן, שניהם היו אדירים במונדיאל ההוא וזכו בטרבל. אבל רובן הציג הרבה יותר עונות כשחקן על. חוץ מהטרבל סניידר היה סביר באינטר, לא רע באליפות עם ריאל ב-2008 ובגיל 32 בערך כבר היה לא רלוונטי לכדורגל ברמה גבוהה. מעבר לכך בעוד רובן החלים מסרטן בצעירותו - סניידר היה יוצא למועדונים, שותה ומבלה וזה מגעיל. אני חושב שרובן משמעותי ממנו. ואן פרסי מ-2010 עד 2013 הצליח לשחק כדורגל רציף סוף סוף ויכולנו ליהנות ממנו.
    אתה יודע כשמדברים על השניים האלה אני ישר מריץ בראש את ה-1:4 של הולנד על צרפת ביורו 2008 ב'בית המוות', כששניהם עלו מהספסל ושיגעו את הצרפתים וכבשו שערים, אתה אומר לעצמך 'למה הם לא פתחו???' ואז נזכר שהיו פצועים. וכמובן שהן לא היו בריאים ליותר מחצי טורניר. רובן לדעתי לא היה כשיר נגד רוסיה.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito
    אני לא יודע אם אני מאמין לדיווח. בתקשורת ההולנדית אמרו לפני איזה שבוע שבזמנו ואן חאל לא הזמין את ואן דייק לנבחרת בגלל שהוא חשב שבאותו הרגע לא מגיע לו. קשה לי לתאר לעצמי שואן דייק עוד כועס על זה בגלל ארוע שקרה בשנת 2014, אבל לך תדע. ה"מירור" מנסה לדעתי גם להצית אש נוספת וזה הקטע עם צבע העור. גם בהולנד יש מתח בין ההולנדים הלבנים לבין הולנדים עם רקע סורינאמית. לא סתם יש בפרלמנט פה אישה שמוסיפה כל הזמן דלק למדורה. כבר בשנות התשעים כבר ראינו את העניין הזה בתקרית שנקראת פה "הכבל". הויכוח הקשה על המשכורת בין הלבנים והסורינאמים באייאקס הגדולה. העובדה שהעיתון האנגלי מדגישה שואן דייק וויינאלדום רוצים את טן קאטה אמור לתת את ההרגשה שגם צבע העור של ואן חאל אולי מפריע לצמד. ביחד עם ממפיס שחקני הנבחרת בראשות השלישייה הזאת פתחו בחרם על תכנית כדורגל מפורסמת בגלל שאחד ממגישיה אמר משהו על ראפר הולנדי שלא מצא חן בעיני כמה שחקנים. אני באמת לא יודע עד כמה הידיעה ב"מירור" נכונה, אבל לא מן הנמנע שכתבו אותה רק בשביל לעשות פרובוקציה.

לגבי הנבחרת הצעירה. משום מה תמיד בוחרים שם מאמנים שלא מועמדים לקבל את הג'וב אצל הבוגרים. למה אין לי מושג. בחודשים האחרונים דיברו פה בעניין הזה בגלוי. לא ממש מבינים את זה. היום מאמן הצעירים אריק ואן דה לויי שהוא מאמן די בינוני. אולי זה משהו שגם צריך להשתנות, אבל במציאות ששחקני נוער כבר מועמדים לשחק בבוגרת הנבחרת הצעירה אף אחד לוקח ברצינות.

אני רוצה להוסיף משהו על רובן. אם לא היה בכל יום שני וחמישי פצוע הבחור היה ללא ספק מועמד לקבל את פרס כדורגלן העונה. בקטע הזה לא מתווכח איתך :D

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס צירפה את מרט אלגוז לקבוצת הנוער U-17. פיינורד, גאלאטסראיי ופנרבחצה חיזרו אחרי השוער הצעיר של ספרטה. איבדנו לאחרונה את רוי סטור שעזב ללברקוזן. אלגוז אמור למלא את החור שנוצר.

כרגע נראה שלוק דה יונג בדרך לטורקיה, אבל לפי הדיווחים פ.ס.וו עדיין מאד מעוניינת להחזיר את החלוץ בחזרה לאיינדהובן. מאלן ודומפריס לא ישחקו לפחות במשחק הראשון במוקדמות ליגת האלופות. הם עדיין בחופש ולא יחזרו לפני ה-22 ביולי. הצמד מועמד גם ככה לעזוב. דורטמונד מאד מעוניינת במאלן.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://media.nu.nl/m/a2mxkw2ayocz_wd1280.Xxx/ajax-presenteert-berghuis-dappere-strijders-maken-dappere-keuzes.Xxx

זהו זה רשמי. ברחהאוס אייאקסיד.

לחדשות הפחות נעימות.
    חלק מהאוהדים משני הצדדים מתקשים להתנהג כמו בני אדם ולדעתי סיר הלחץ בין החוליגנים רק נעשה יותר גדול. מצד אחד כתגובה על העסקה החליטו "אוהדים" של פיינורד ליצור שלט המאיים למעשה ישירות על השחקן ברצח. בספרד איבד אוהד של פיינורד את חייו כש"אוהדים" של אייאקס תקפו אוהד של פיינורד. לצערי אני חש שאנחנו עומדים פה לפני עלייה במדרגה מצד שתי המחנות.

עריכה:
    עכשיו מדווחים שקרובי משפחה של הבחור בן ה-27 אומרים שהדיווח לא נכון. יקיריהם היה דווקא אוהד אייאקס....

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה ידיעות:
    אקלנקאמפ מבוקש בהרטה ברלין. ההערכה היא שאוברמרס יצליח להוציא מהגרמנים כמה מיליונים בשביל הקשר לו יש חוזה עד לקיץ הבא.

ראן מאד מתעניינת באלברז. אייאקס רוצה ככל הנראה לראות עשרים מיליון אירו.

הנק פרייזר מועמד להיות עוזרו של ואן חאל בנבחרת.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך פיינורד הגיעו למצב שהם מוכרים את הכוכב הגדול ביותר שלהם לאייאקס?
    מכדורגלנים כבר אין לי ציפיות, 99.9 אחוז מהם זונות אבל מהמועדונים אני עדיין מצפה לא לחרבן על הקהל שלהם.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מאד. לברחהאוס היה סעיף בחוזה שמשחרר אותו בארבע מיליון אירו. גם לאייאקס. השחקן כבר חשב לעזוב לפני שנה, אבל נשאר. הצדדים הגיעו להסכמה והנה עכשיו החתמנו את קפטן פיינורד...אגב, לפני כמה שנים זה היה הפוך. שוער אייאקס לשעבר, קנת' וורמיר, השתמש בסעיף שחרור מיוחד בשביל לחתום בדרום רוטרדם. הקטע הוא שבזמנו השוער לא נחשב לשחקן הכי טוב באמסטרדם, אבל כעיקרון הדילים דומים.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נדפקו עם סעיף שחרור הזוי שאייאקס פשוט הפעילו אותו.

ברחאוס לא פיינורדי מלידה לא גדל על הברכיים בדה קייפ. שחקן שהגיע לשם לפני חמש שנים והתבלט בערימת הזבל שם (עבר הרבה תחנות בדרך עד לשם) ויפה בשבילו אבל כל הניסיונות להציג אותו כאיזה בוגד יאללה נו.... בערך כמו הבגידה של דגני שעבר אליכם.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

AFCA, de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיינדהובן יכולים כמה ימים לחגוג. בשביל משחק רשמי ראשון העונה זו תוצאה נהדרת. ללא ספק שאם שמידט ישחק למעשה 4-3-3 הדבר יתרום גם לזהבי. לדעתי ההרכב האידיאלי מבחינת ההתקפה זה מאדואקה וגקפו בכנפיים, זהבי במרכז.

למרות הכל יש לדעתי לפ.ס.וו בעיה אחת די בולטת. האם הסגל מספיק איכותי? ההרכב הזה עבד הערב נהדר, אבל ואן חינקל וגצה לא ישחקו כל משחק. כולם יודעים את המציאות עם הפציעות שלהם. לא יודע עד כמה הספסל שלהם איכותי. בשביל משחק אחד הכל עבד יופי, אבל העונה ארוכה, ארוכה מאד. ברור לי שאם מאלן ודומפריס יימכרו הקבוצה תתחזק. לא יודע, אם פ.ס.וו תגיע לשלב הבתים בליגת האלופות לא אופתע אם לוק דה יונג יצטרף. בסך הכל זהבי לא שחקן שמרבה להפצע, אבל ברור לי ששמידט ירצה עוד חלוץ מרכזי.

בשביל פ.ס.וו העונה התחילה עם הרגל הנכונה. אנחנו מתכוננים בשקט...

Ajax Amsterdam ו-GRANDE LAZIO אוהבים את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה אחרת, ואן חאל חתם לקדנציה שלישית באוראנייה. המטרה היא להוביל את הנבחרת למונדיאל בקטאר. בצוות שלידו יהיו דני בלינד והנק פרייזר.

דבר אחד בטוח, משעמם לא יהיה עם לואי */aaarofl