הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. Ajax Amsterdam Member

הופעה בהחלט מרשימה של פ.ס.וו ובלי להוריד מהתצוגה שלהם גאלאטאסאריי נראו עלובים מאוד. נקווה שזו תהיה השמחה היחידה של האיכרים

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל משחק רשמי ראשון של העונה פ.ס.וו בהחלט היו מרשימים, אבל הטורקים הגיעו למשחק לגמרי לא מוכנים. דיברו בשבועיים האחרונים פה על הבלאגן שיש שם. זה שהם היו כל כך חלשים זה גם בגלל המארחת, אבל אני חושב שלא צריך להגזים. לדעתי יש לפ.ס.וו סגל די קצר וברור לי שואן חינקל וגצה לא ישחקו כל משחק. השלישייה מאדואקה, זהבי וגקפו יכולה לעשות לנו עוד הרבה צרות, אבל גם להם אין מחליפים ראויים. סניידר אמר אתמול בשידור שאין טעם להביא את לוק דה יונג, אבל אם פ.ס.וו תעפיל לשלב הבתים אני משוכנע שהוא יבוא. אי אפשר להסתמך רק על זהבי בשפיץ.

בהגנה גם ראיתי בעיות. המגן הימני החדש מאוונה היה חלש. מקס אחלה בהתקפה, אבל בהגנה הוא לא יציב. הבלמים גם לא עבדו יותר מדי קשה אתמול, אבל כן קיבלו בחצי הראשון משום מקום שער. פ.ס.וו היתה אתמול הרבה יותר מוכנה מאשר היריבה שלה, אבל אוטוטו יתחילו להגיד לנו שהם יזכו בדצמבר כבר באליפות....לאייאקס יש עוד מה להגיד בנדון...בסך הכל אני צופה מרוץ יותר צמוד בין השניים העונה בגלל שכרגע נראה ששאר הליגה נחלשה. AZ עומדת לאבד את כל השחקנים הטובים שלה, פיינורד איבדה את שחקנה הטוב ביותר. גם ויטסה תאבד כנראה את באזור וטאננה. יש לי הרגשה שאייאקס ופ.ס.וו יכולים באמת לברוח מכולם, אבל זאת רק הרגשה.

אפשר לסכם שפ.ס.וו נראתה אתמול טוב, זהבי כבר פתח את הפה כמו שרק הוא יודע (והתקשורת הישראלית הופכת אותו לרונאלדו...) והחיים טובים באיינדהובן. אחלה, אבל זה היה רק משחק אחד...אייאקס תשחק מחר משחק אימון נגד ביירן. העונה שלנו רק נפתחת ב-7 באוגוסט כשנארח את ה"אלופים" מאיינדהובן למגן הצדקה. פ.ס.וו יגיעו למשחק הזה פייבוריטים ואפילו אם ינצחו 5-0 זה לא יגיד הרבה. את הכסף סופרים במאי, לא בקיץ....

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אם פ.ס.וו בונים על עונה של גצה וואן חינקל אני רגוע. השברירים האלה איפשהו בספטמבר כבר לא יתפקדו.
    זהבי יבקיע את שלו אבל זה לא חדש ולא מטריד אותי.

אנחנו צריכים לעשות את שלנו. גם כרגע (ואני מניח שנעשה עוד רכש אחד או שניים) אנחנו טובים מהם.

4. Telkiyski Member

לא הבנתי אוהדי איאקס עוד מתרגשים מאליפויות?

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  5. Ajax Amsterdam Member

תמיד במיוחד אחרי הבלאגן ב-2020

6. VAR Member

אתה מאכיל טרול

Roma ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אריק בוטגין?

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלם נחמד שיש לו בעיה אחת: הוא כבר לא מהיר. היות שאני מעריך שאסקולי קבוצה שתלחם על חייה בליגה הבכירה באיטליה החיסרון של המהירות אולי תהיה פחות משמעותי. בכל מקרה גם בשיאו הוא היה לדעתי שחקן די בינוני, אבל זו דעתי.

9. ארז כהן Piet van Reenen

ממש חבל שבאיירן מינכן עולה למשחק נגד אייאקס בעוד 45 דקות עם הקבוצה הרביעית שלה.
    עכשיו זה יהיה ממש בושה אם אייאקס לא תצליח לנצח

10. ארז כהן Piet van Reenen

ההרכב הכמעט ראשון של אייאקס נאבק כדי לא להפסיד לקבוצת הנוער של באיירן
    איזה בושות!!!

11. Ajax Amsterdam Member

נו איך אתה מחכה לזה ישר מחכה לקצת שליליות.
    א. זה משחק אימון והם לא אומרים כלום
    ב. בלינד, קודוס, קלאסן , ברחהאוס, מרטינז, אלברז, אנטוני, ניקו לא בהרכב או שחלק לא בסגל בגלל שהם בדיוק חזרו מעונות עמוסות.

במשחקי אימון מנסים דברים ובוחנים שחקנים מסוימים. האם אני רוצה לנצח גם אותם ? כן! אני רוצה לנצח כל משחק אימון אבל אני בחיים לא אתייחס אליהם יותר ממה שהם.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@ארז כהן
    אתה צריך ללמוד לראות את הדברים בפרופורציות הנכונות. אין שום סיבה בעולם לכעוס או להתאכזב. שתי הקבוצות מתכוננות לעונה החדשה ובמשחקי ידידות גם ככה לא נותנים מאתיים אחוז בשביל לנצח. אם אתה עכשיו מתחיל להתרגז יהיה לך עונה ממש ארוכה...תאמין לי שגם פ.ס.וו תגיע לאמסטרדם בעוד שבועיים כפייבוריטית בעיקר בגלל שהיא כבר שיחקה משחקים רשמיים. זה לא אומר שבמאי אנחנו אולי שוב נחגוג דאבל...

הדבר היחיד שאתייחס אליו זה עניין החלוץ המרכזי. איבדנו שני חלוצים ואני די מחכה לראות אם יגיע עוד חלוץ או שמה טאדיץ' יהפוך גם להחליפו של האלר. היות שסולימאנה היה כמעט שלנו אני נוטה לחשוב עכשיו שטן האח ישתמש יותר בטאדיץ' כחלוץ. נראה מה יהיה עד תחילת ספטמבר.

13. ארז כהן Piet van Reenen

אייאקס קבוצה חלשה מאוד.
    ההגנה שלה רכה ושברירית, מרכז השדה לא יצירתי, אין לנו מהירות בכנפיים ויש לנו חלוץ גמלוני שטכניקה זה ממנו והלאה.
    אני צופה לכישלון בעונה הקרובה.
    אייאקס תושפל קשות בשלב הבתים של ליגת האלופות.(רק אציין שההפסד הגבוה ביותר של אייאקס באירופה זה 5-1 מבאיירן בתחילת שנות ה- 80)
    כואב לי הלב על המועדון שאני אוהב כל כך.
    לצערי אחרי העונה הזאת יזכרו אותנו באירופה רק בגלל התבוסות הקשות שנחטוף.
    כמו שזוכרים לברזיל 7-1 מגרמניה ולברצלונה8-2 מבאיירן מינכן.
    נ.ב אייאקס ובאיירן בשיחות על העברת אנטוני.
    אייאקס ז"ל

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיינורד מתחזקת בבלם האוסטרי גרנוט טראונר. הבלם האוסטרי מצטרף לקבוצה מלאסק לינץ'.

פ.ס.וו עומדת בימים הקרובים לסגור שתי עיסקאות. מאלן יימכר בשלושים מיליון אירו לדורטמונד, רוסאריו מצטרף לניס בשביל סכום של שש מיליון אירו.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה ידיעות על הבוקר:
    מרק אוברמרס אמר בראיון שהוא לא מוכן לשחרר את אלברז ואנתוני. ניס מחזרת אחרי המקסיקני והיו דיווחים מגרמניה שאנתוני מבוקש בביירן. המנהל המקצועי לא רוצה לשמוע על שום עסקה אפשרית.

המצב עם אוננה לא פשוט. ליון מעוניינת בשוער, אבל אוברמרס כבר לא שמע שבוע מהמועדון הצרפתי. אייאקס רוצה לראות 10 מיליון אירו, הקבוצה החדשה של פטר בוס לא רוצה ללכת כה רחוק. אני מעריך שבסוף הליצן יעזוב בחינם. מאד מתסכל ששחקן גורם לכזה נזק. ההערכה שלי לשוער הקמרוני נמוך ביותר.

יש סיכוי לא קטן שנרס יימכר בקרוב. כך מעריך המנהל הטכני שלנו.

AFCA ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.