הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חצי ראשון טוב, חצי שני לא. יש לי הרגשה שזה הלך קל מדי וראו את אותו חוסר ריכוז שמאפיין הרבה פעמים את הקבוצה בליגה. היינו צריכים לכבוש יותר, אבל זה כרגע מה יש.

ביום ראשון משחק קשה מול אוטרכט.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

משהו אחר.
    אוברמרס אמר לפני המשחק שאין כרגע מגעים על חוזה חדש לאוננה. השוער שלפני כמה ימים התראיין בטון פייסני כנראה לא התכוון לדבריו שהוא בהחלט ירצה בסיטואציה מסויימת להאריך חוזה. המנהל הטכני אמר שכבר זמן מה אין מגעים בין הצדדים. אייאקס מאד רצו להגיע לדיל בקיץ, אבל השוער נשאר אצלנו.

פברציו רומנו אומר שטן בכל מקרה לא יעזוב באמצע העונה את אייאקס. המאמן נמצא ברשימה של מחליפים אפשריים לקומאן.

3. ארז כהן Piet van Reenen

איאקס לא תגיע רחוק עם האידיוט הזה טן האח.
    יש לו המון שחקנים איכותיים וטכניים והוא מעדיף לעלות בהרכב את כל המוגבלים האיטיים וחסרי הטכניקה.
    גועל נפש אני מתבייש בקבוצה שלי

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

@de Middenweg
    אני מסכים שהחצי השני היה חלש אני פשוט לא חושב שריאלי לצפות מאייאקס 90 דקות לכתוש כל הזמן שלוש פעמים בשבוע. הקבוצה משחקת טוב מאוד ובמחצית המשחק היה סגור. נכון, ירדנו ברמה ויכולנו לספוג אבל קשה לבקש לשמור על כזאת אינטנסיביות.
    ביוםר ראשון בשעת צהריים מוקדמת מול אוטרכט יהיה קשה.

בפרפרזה ל2019 שם טן האח "נאלץ" בתחילת עונה לשחק עם טאדיץ כחלוץ כשדולברג נפצע והדבר הטיס את הקבוצה קדימה - אז הפעם הפציעה של קלאסן "הכריחה" את המאמן לחפש פתרון והוא שם את ברחאוס כ-10 והדבר הזה כרגע מסתמן כבינגו רציני. קצת מסכן קלאסן אבל אין מה לעשות ויש עוד הרבה משחקים לשחק בהם והוא יאלץ ביינתים לתת תפוקה מהספסל.

בוא נקווה שהתוצאות של 2021 יזכירו קצת את 2019..

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

AFCA ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  5. ארז כהן Piet van Reenen

דורטמונד תחזיר את אייאקס ואוהדיה לקרקע
    הגרמנים יפרקו את אייאקס פעמיים.
    קלאסן אלבארז האלר פחחח
    שחקנים פח זבל.
    אבל זה מה שטן האח אוהב והתרגל מתקופתו באוטרכט.
    טן האח תמשיך לעשות פוזות עם אייאקס על קבוצות כמו פורטונה קאמבור וקבוצת הנוער של בשיקטאש.
    גונב דעת ומשלה את כולם

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@de Middenweg
    האווירה הכללית אצל האוהדים שלנו באינטרנט היא שהיינו צריכים לכבוש יותר, אבל שמחים עם היכולת הכללית. מול אוטרכט זה כבר משחק חדש. אני מעריך שנראה כמה מחליפים. קצת לשנות, קצת לשמור על ריענון. כשאני רואה את מאזראווי במיטבו אני נהנה, אבל הוא שורף עכשיו דקות. הבחור מכיר פציעות ואני חושש. רנש אופצייה טובה, אבל נוס היה היום שוב אחד הטובים.

אני לא חושב שכדאי להתחיל לדבר על 2019. זה פשוט מוקדם מדי. יש בהולנד עיתונאים שכבר סוגרים את העונה בגלל היכולת שלנו. זה כמובן מוגזם וזה לרב אנשים שלא בדיוק אוהדים שלנו. אנחנו אוטוטו חיים באוקטובר. מה גם שאנחנו לרב גם מתקשים בדצמבר וינואר. מיותר לציין שב-19 לדצמבר אנחנו משחקים אצל חובבי ציון...בסופו של דבר יגיעו גם משחקים קשים ללא תוצאות חיוביות. בכל מקרה אין טעם להשוות. אני גם לא מאמין שנגיע לחצי הגמר, אבל לך תדע. את הבית הזה פתחנו בצורה טובה. הניצחון בפורטוגל יכול בסוף לתת לנו את המקום השני. נראה בהמשך, עכשיו נהנים.

אגב נתון נחמד. האלר הוא הראשון שבשני משחקים ראשונים שלו האלופות כובש לפחות 5 שערים. כל כך חבל שהוא לא כבש יותר. גם אסיסט הוא היה יכול לתת אילולא החטאה נוראית של הקפטן שלנו.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  7. ארז כהן Piet van Reenen

חובה לזרוק את טן האח.
    עם כל מאמן אחר נראה הרבה יותר טוב.
    מאמן מקובע שמביא חילופים מהבית בלי שום קשר למשחק.
    כל משחק באופן קבוע בלי שום קשר ליכולת או למה שקורה במשחק הוא מוציא את אנתוני מכניס את נרס
    טן האח מוכר לוקשים לאוהדים ולתקשורת וכולם קונים את זה.
    יש שחקנים שהוא מפחד מהם.
    זאת הסיבה שהוא הכניס את קלאסן.
    ההחלטות שלו לא מקצועיות
    יש 5 חילופים אחרי 10 דקות במחצית השניה אתה רואה שיש ירידה תעשה חילופים.
    יש לך שחקנים כמו דראמי וקודוס שמוסיפים יצירתיות אנרגיה ומהירות.
    הבעיה עם השחקנים האלה שהוא לא מפחד מהם.
    בגלל זה הוא מתעלם מהם.
    פשוט מאמן בושה.
    עם פטר בוס אייאקס היתה מפרקת את בשיקטאש 0-6.
    טן האח תעוף לי כבר מהעיניים

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/21
  8. Ajax Amsterdam Member

@ארז כהן אין שום היגיון בדברים שרשמת. טן האח כנראה צריך להמציא מכונת זמן כדי לרצות אותך.
    אחלה מאמן, אני מרוצה מאיך שיחקנו למרות מחצית שנייה בינונית נהנתי.

אחד המאמנים הכי טובים של אייאקס אי פעם

de Middenweg ו-AFCA אוהבים את זה.
  9. ארז כהן Piet van Reenen

התכוונת שאין הגיון בחילופים של טן האח.
    בוא תנסה בבקשה להסביר לי את מהות 2 החילופים ולמה רק בדקה ה70?
    מה נתן לו קלאסן במקום ברחוהויס ונרס במקום אנתוני
    זה חילופים מהבית.
    מחכה להסבר שלך

10. riquelme1 Member

שמעו, ראיתי הזויים, אבל הזוי כמו ארז הקבה זמן לא ראיתי. טן האח מאמן מדהים, מה שעשה באאיאקס בכדורגל של הכסך של היום זה דבר נדיר, אחרי שנים קשות מאוד.

ועוד נהלל את פאקינג פטר בוס הבינוני שאפילו במדינתו הצנועה לא הצליח.

11. alexshw Member

טן האח המאמן ההולנדי הרציני היחיד שאני רואה בכדורגל של היום. כאילו מאמן ברמה גבוהה.
    בעיקרון אני מזהה בעיה בתחום בהולנד ובכלל באיכות השחקנים וטן האח יוצא מן הכלל.

12. ארז כהן Piet van Reenen

רק הזויים עושים השוואהעם מאמנים שאימנו את אייאקס בתקופה שלמועדון מאמסטרדם לא היו יכולות כלכליות כמו היום.
    לאף מאמן באייאקס בעבר לא היה סגל כזה
    פטר בוס הוציא מעל ומעבר בהשוואה ליכולות הכלכליות המוגבלות של אייאקס באותה תקופה.
    זה דבר שאי שאפשר להגיד על טן האח

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/21
  13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

א. צריך באמת לא להתייחס.
    ב. יש לי השגות לפטר בוס אבל הוא היווה סוג של תשתית מהכדורגל האפור והבינוני של דה בור לכדורגל שהביא אותנו לגמר הליגה האירופאית וסוג של חזרה לתודעה ושנתיים אחרי זה כולכם ראיתם עם הקמפיין אלופות. וגם למרות שפיינורד זכו הוא השיג מספיק נקודות (נראה לי 81, לא זוכר בדיוק) . הם פשוט עשו עונה מטורפת וקרדיט להם. לא יודע מה קרה מאז (לברקוזן , לא?) אבל בגדול התקופה שלו באייאקס זכורה לטובה עד כמה שאפשר לזכור לטובה עונה שלא זכה באליפות. אייאקס שיחקה בתקופתו כדורגל טוב מאוד. אחרי שנים של כדורגל אפור גם זה לא מובן מאליו.

14. Andrei Kanchelskis Member

כמו שמרטין יול הכין את התשתית לקבוצה של דה בור שלקחה ארבע אליפויות רצופות אחרי שבע שנים עקרות ורעות, כך גם פיטר בוס הכין את התשתית לקבוצה המצוינת הנוכחית. אם עובדות אי אפשר להתווכח.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יש לי בשבילך נבואה - העונה של אייאקס תקום ותיפול על ההחלטה שלה בעניין השוער. פאסוור עושה שטויות (כמו בפורטוגל), שכרגע בין כל החמישיות והשישיות והתשיעיות נוטים לשכוח. אם היא תצליח לייצב את העמדה הזו שתביא לה תוצאות בימים שלא יהיה 4-5 - וזה יקרה נגד קבוצות אירופאיות טובות יותר ממה שראינו ואולי גם מול פ.ס.וו. - היא יכולה להצליח מעבר למצופה. הסיפור עם אוננה וההחלטה איתו יכולה להיות גורלית. אנשים שוכחים, אבל ב2019 במשחק חשוב בחוץ נגד בנפיקה הוא הציל אותנו בדקה 90 (1-1) וזה בדיוק מה ששוער טוב צריך לעשות. ברגע הזה שיצטרכו אותו להיות שם.
    האם זה אומר שאחרי ההשעיה הוא צריך לחזור לשער? למרות שברור שהוא עוזב בחינם בקיץ? אולי. אולי לא. זאת החלטה קשה. אני הייתי בולע את הצפרדע, עם כל הקושי, ומחזיר אותו לשער.

Ajax Amsterdam ו-de Middenweg אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 88)

1. de Middenweg
  2. Andrei Kanchelskis