הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. ארז כהן Piet van Reenen

לגבי הפנדל שדורטמונד קיבלה זה ממש גבולי.
    היה מגע אבל קשה לדעת עד כמה המגע הזה באמת גרם לשחקן ליפול.
    בכל מקרה גם אם לא היה נשרק פנדל, דורטמונד ב -11 שחקנים היתה מנצחת את אייאקס בקלות.
    גם בהרכב חסר הגרמנים יותר טובים מאייאקס

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצינות, כבר חודשים אתה משאיר פה רק תגובות שליליות. ברגע שאייאקס מנצחת אתה לא מופיע. כבר הופתעתי שהגבת אתמול, אבל כמה טיפוסי שזאת היתה תגובה מלאת שליליות. עזוב שעלינו לשלב הבא, וזה אחרי 4 משחקים בלבד!!! לא, נשמעת כאילו שאתה באבל. שום דבר חיובי. אתה מתחיל על ההרכב החסר של ספורטינג כאילו לנצח 5-1 בפורטוגל זה כמו להביס את VVV בתוצאה של 13-0 (...). אתה מתחיל לרדת על הקבוצה שלנו שניצחה את בשיקטאש מוכת הפציעות. מה היה קורה אם היינו מנצחים בתוצאה גדולה? אתה היית הראשון שהיה כותב שזאת לא חכמה. לא היה פה איש שחגג ניצחון "מרשים" על הטורקים, אבל ברור לי שאתה בכל מקרה מסתכל רק על הכוס הריקה.

אתמול שמחים פה שעולים אחרי 4 משחקים ואתה מיד בא להרוס את החגיגה. אף אחד לא אומר שהיה כרטיס אדום בשביל הומלס. לא, אנחנו צריכים להתבייש שניצחנו במקום שלא קל לנצח בו. עזוב שזה מעצבן אותי, משתמשים אחרים כבר ירדו עליך בגלל דעתך השלילית על טן האח. דיעה שברובה לא קשורה לשום דבר. המאמן לא יכול לעשות אצלך שום דבר טוב. לפני שנתיים ההגעה לחצי הגמר האלופות היתה בגלל השחקנים הטובים שהיו לנו. המאמן לא עשה דבר אז, כנראה שהוא ישב על הספסל רק בגלל שהוא סתם ליצן או משהו כזה. העניין הוא שמתי שמפשלים שנה אחרי זה (המטרה הושגה בבית לא קל) צריכים לצלוב את טן האח. אתה רואה את הצביעות? מאמן תורם להצלחות וגם לכישלונות. אריק לא משיח ולא שום דבר אחר. הוא בן אדם עקשן, אבל גם אחד שמביא רגעי נחת לכולנו פה. כנראה חוץ ממך...

אז מה אתה רוצה שאנחנו נהיה עכשיו באבל בגלל שעלינו שלב. אני ודרור מאד מציאותיים ויודעים מצוין שיש באירופה כבר קבוצות הרבה יותר טובות במפעל. משום מה אתה לא מתייחס לעניין הזה. עכשיו אתה בא ואומר שלפני הכל אתה רוצה לראות צדק לפני הצלחת אייאקס. לא ידידי, אתה סתם מחפש תשומת לב. אני בן אדם שלא יכול נגד חוסר צדק, אבל מה לעשות שכל החיים לא הוגנים? הייתי יכול לקבל את הדיעה שלך אם היית פעם אומר משהו חיובי על אייאקס. משהו חיובי על טן האח. משהו חיובי על השחקנים הצעירים שהוא נותן ביטחון, משהו חיובי על שחקנים כמו קלאסן שגם לא יכול לעשות אצלך שום דבר טוב. עזוב את הרשימה של שערים חשובים, סתם קוראים לו "מיסטר 1-0". ולא קלאסן לא כוכב על בקנה מידה עולמי, אבל הירידות שלך עליו לא רציניות.

אין לי שום דבר אישי נגדך, אבל בוא תראה לנו שאתה גם יכול לשמוח מתי שאייאקס מנצחת. פשוט קצת...

AFCA ו-Ajacied אוהבים את זה.
  3. Bruno Fernandes Member

אייאקס כמובן נחותה משמעותית מול מנ סיטי או באיירן וכאלו.
    אבל במפעל הזה ב30 שנה שאני צופה בו תמיד פייבורטיות לזכיה עפות על ידי האנדרדוג.
    גם זה לא הוגן לשפוט לפי החיסורים שמנגד, כן אמנם אייאקס ניצלה את החיסורים של היריבות עד תום על מנת להעפיל כנראה ראשונה.( יש קבוצות שבנו היסטוריה על חיסורים של הצד השני)
    ועם זאת-יכולת התקפית קטלנית .
    אייאקס להוציא נפילות קטנות בליגה -שוחטת וקילרית בצורה בלתי רגילה.
    אמנם פחות מוכשרת מעונת מפח הנפש- אבל כן קרדיט לטן האח ואוברמארס שמעמידים פה קבוצה ראויה ברמת הצאמפיונס למרות המחסור בשטרות (אחלה אוברמארס אין מגן שהוא לא אנס במאצפ
    גארי נוויל עד היום פונה לסיוע נפגעי תקיפה מינית)

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי סיום כל המשחקים במחזור האירופאי אני חושב שכולם בהולנד צריכים להיות מבסוטים.
    התוצאות המלאות:
    דורטמונד - אייאקס 3-1
    מונאקו - פ.ס.וו 0-0
    א.ז - קלוז' 0-2
    אוניון ברלין - פיינורד 2-1
    טוטנהאם - ויטסה 2-3

ציפיתי להפסד פ.ס.וו, אבל היא הוציאה נקודה מאד חשובה. המשחק היה רע, אבל האורחת הגיעה כמובן לנסיכות ללא רב שחקני ההתקפה הטובים שלה. שמידט הפתיע עם הרכב והרוויח בזכות את הנקודה.

פיינורד גם הפתיעה בגרמניה עם ניצחון חשוב. א.ז עשתה את מה שציפו מהם וההפסד של ויטסה בלונדון היה כמובן צפוי. כן הופתעתי מהתוצאה הסופית כשבנוסף השופט הרחיק שני שחקני ויטסה ואחד מהמארחת. בסך הכל שבוע טוב לנציגות שלנו!

חוזרים לליגה!

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים מדווחים שנק ניימייכן לא יכולה לשחק עד הודעה חדשה עם קהל באיצטדיון שלה. בבדיקה יסודית התגלו עוד יותר בעיות בבנייה של היציעים. הדבר שאותי מאד מדאיג זה שכנראה מדובר בטעויות שכבר קרו בבנייה של האיצטדיון. אחרי האירוע מול ויטסה אמרו בטלוויזיה שבכל שנה האיצטדיון עובד בדיקה שנתית. אני שואל את עצמי מה בודקים אז...?

לא מן הנמנע שיש פה שחיתות מאד גדולה. יותר מזה, מה קורה באיצטדיונים האחרים?

הרצליה עד המוות ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווסלי סניידר ודירק קויט נחקרו בנושא הימורים בלתי חוקיים. המשטרה מנסה לסגור תיק כנגד עבריין רציני מדן האח. הצמד לא מואשם בשלב הזה בשום דבר, אבל העובדה שהם נחקרו לא יוסיף להם הרבה כבוד. אגב מסניידר אני לא מופתע. כבר בעבר פורסמו ידיעות שיש לו קשר טוב עם כל מיני עבריינים קטנים באוטרכט. דווקא קויט תמיד מתנהג כאילו הוא טלית שכולה תכלת, אבל גם זה כנראה לא נכון.

פיינורד סיטי ירד ככל הנראה עכשיו לגמרי מהפרק. אין מספיק כסף, זאת הסיבה הרשמית. אני רק לא מקווה שנקבל בקרוב איזה שייח ערבי או מיליארדר משועמם שיחליט להפוך את הקבוצה לאימפריה אירופאית...

הרצליה עד המוות ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

סיטי מחפשת עוד קבוצה להשקעה בשביל לצרף לקונצרן שלה CITY GROUP. גם על ספרטק מוסקבה יש שמועות. לדעתי זה יותר בשביל לתת במה לכשרונות צעירים שהם רוצים לפתח בשביל מכירה או אולי מישהו מהם גם עבור הקבוצה הבוגרת כמו השוער זק סטפן.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכנים אוהדי פ.ס.וו, ליבי איתם. ניצחו 4-1 בסיטארד, גל פציעות, מובילים את הטבלה עד שאייאקס משחקת, אבל הם מתעצבנים על כל דבר. נכון, יש פציעות, אבל עם הרכב משני הם פשוט מנצחים בסיטארד. דווקא משחקים כאלה יכולים להיות מוקש מאד גדול. אני לא אהיה בפאניקה אם פ.ס.וו תהיה אלופת החורף, כי אנחנו צריכים עוד בדצמבר לשחק ברוטרדם ולארח את AZ, אבל חסר לי היום אוהדים עם הרגליים על הקרקע. אייאקס כבר "זכתה בדאבל מקומי" ופ.ס.וו "ירדה ליגה". ברצינות, לפעמים זה ממש מעייף העניין הזה. שתי הקבוצות יתמודדו עד הסוף על הצלחת. לשתי הקבוצות סגל מספיק רחב בשביל להתמודד בהצלחה בליגה ההולנדית. לפחות לעת עתה גם פיינורד בתמונה, אבל היות שאין להם עומק על הספסל הדבר הזה יכול לשבור אותם אחרי ינואר.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/21
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיינורד מנצחת משחק שני ברציפות בזמן פציעות (לאקי אייאקס כבר לא קיים...). הפעם 1-0 את AZ בבית. ויטסה מנצחת 2-1 בבית את אוטרכט. בשני המשחקים בעיות עם הקהל. לדעתי יתחילו כבר מהר עם לקיים משחקים ללא קהל חוץ. מקווה שבקלסיקר יתלו מסביב למגרש רשתות כי ברור לי שכל קרן של אייאקס ייגמר בזריקת חפצים. היום ויינדל היה המטרה, ב-19 בדצמבר אלה יהיו כל שחקני אייאקס...אגב בארנהם אלה היו האורחים מאוטרכט שגרמו להפסקה של השופט. די מדהים לנוכח העובדה שמדובר במשחק ללא סיכון. בטלוויזיה כבר דיברו על זה שאחרי העונה ללא קהל יש ככל הנראה מאבק בגרעין הקשה של חבר'ה צעירים שרוצים "להוכיח את עצמם". לא עובר כרגע סוף שבוע ללא אלימות ביציעים.

10. Ajax Amsterdam Member

כמו שאמרתי תמיד אין לנו מה לזלזל בפ.ס.וו וסגור? זה לא. עם זאת היתרונות שלנו ברורים, מבחינתי עשינו את שלנו באירופה ויהיה לנו זמן להתרכז בליגה.

מבחינה כלכלית גם הנוקאאוט הכניס לנו לא מעט

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קלאסן פותח במקום ברחאוס.

ומי בספסל? אוננה.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה קורה פה?!

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי השחקנים פשוט חושבים שהם כבר אלופים. כל האנרגיה הולכת לכיוון אירופה ובליגה מצפים שהיריבות הקטנות כבר יכניסו שער עצמי. לדעתי טוב שזה קורה עכשיו. טן האח צריך להעיר את השחקנים, ולהמשיך הלאה. הבעיה היא אך ורק מנטלית. בחצי הראשון גם הקהל היה לגמרי רדום. הפכנו להיות מפונקים. היריבות שלנו שמים 11 שחקנים בחצי שלהם, מאיטים בכל רגע את המשחק וככה אנחנו מסתבכים.

מאד מתסכל, אבל אין סיבה להכנס לפאניקה.

AFCA ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  14. Ajax Amsterdam Member

הקבוצה הזאת זחוחה ומכניסה את עצמה לצרות. היו לא אגרסיביים מספיק. המחליפים צריכים לקבל בראש כי גם הם עלו זחוחים.

כבר ראיתי בונקרים גדולים מזה נפרצים פשוט צריך קצת יותר רצון ואגרסיבות. אייאקס רוצה להסתבך ? בבקשה. עכשיו תביאו נקודות בליגה ימאנייק

15. Ajax Amsterdam Member

וגם קצת מזל חסר לנו, תמיד היה חסר