הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. alexshw Member

התנהגות מביכה של שחקן. מצד שני הצעת פאניקה של יונייטד. הבחור לא עולה את הסכומים האלה.
    סוארס שנראה חיה רעה לחלוטין אצלכם ולגמרי שחקן שלם, עלה פחות גם באופן יחסי למחירים של 2011. וזה שחקן שהיה כדאי לשבור בנק עבורו.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ajax Amsterdam
    כן, ראיתי עכשיו תגובות של אנשים שאמרו שהוא נעדר מהאימון. שמע, אין לי בעיה שאנתוני רוצה לעזוב, אבל גם לא קונה שהוא הולך לעשות מרד. הוא ככל הנראה נעדר כי אולי הוא ימכר בקרוב.

@alexshw
    איך אתה יודע שאולי אייאקס בעצמה ביקשה שלא יגיע לאימון בגלל שיש עכשיו סיכוי רציני לדיל? אין טעם להשוות אותו גם לסוארז. לדעתי כשלואיס שיחק אצלנו מידת ההשפעה שלו היתה דומה לזו של אנתוני עכשיו. גם ככה שני השחקנים לא ממש דומים. אנתוני קיצוני אמיתי, סוארז הרבה יותר חלוץ ומבקיע שערים.

3. Ajax Amsterdam Member

נשאר בנושא הזה חלוקים כי אני מאמין שהוא כן עושה מרד אבל אתה עדיין חבר יקר :)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ajax Amsterdam
    זה בסדר דרור, טוב שאנחנו לפעמים גם לא מסכימים, נכון? :lol:

מייק וורוויי הוא נחש לא קטן בדיוק כמו הבוס שלו ולנטיין דריסן. בהחלט יכול להיות שאנתוני כועס ועושה עכשיו מרד, אבל העובדה שפבריציו רומנו מפרסם שיש אנשים באייאקס שרוצים דיל אולי אומר שמשהו אחר קורה עכשיו ביוהאן קרויף ארינה.

אני יודע שאנחנו צריכים להתכונן לעסקה היסטורית. אם יעזוב עכשיו אנתוני יכניס לנו המון כסף למועדון. לא מעניין אותי אם הוא שווה את זה, סוף סוף משלמים לנו על שחקנים כמו שצריך. מקצועית הוא ישאיר חור, אבל נראה איך אייאקס תתמודד עם זה. בוא נהיה כנים, יש לנו חוץ מהברזילאי עוד כמה שחקנים נהדרים בהתקפה. זה לא שפתאום נתמוטט נכון? את דעתי על אריק "אני בהחלט מרגיש אייאקסיד" טן האח די שיניתי לרעה, אבל אנחנו ממשיכים הלאה. פ.ס.וו לא תטייל לאליפות...

AFCA אוהב/ת את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה המחליף של סחורס:

Ajax signs contract with Ahmetcan Kaplan

אחרי שהחתמנו איטלקי ראשון בתולדות הקבוצה אז מגיע גם טורקי :D . בסך הכל בחור צעיר שיכול אולי לתת עוד כמה משחקים ביונג אייאקס. גם קונססאו כבר הספיק לשחק עם הצעירים (וכבש מול טלסטאר).

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פתאום החדשות מגיעות כל כמה דקות....
    קלווין סטנגס או ייספר קארלסון מועמדים להגיע אם גקפו עוזב את פ.ס.וו. לפי הדיווח בתקשורת המקומית של איינדהובן סטנגס יותר זול.

את האמת, שני שחקנים טובים, אבל על הנייר ההתקפה שלנו עדיין תהיה יותר טובה גם ללא אנתוני...

7. Ajacied Member

כבר פחדתי שהם מועמדים לאייאקס..
    אם אנתוני אכן עוזב, מקווה שנעשה ניסיון להחזיר את זייח

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ajacied
    בדיוק עכשיו קראתי כל מיני תגובות עם השם זייך. הקדמת אותי :D
    את האמת שזה ישמח אותי אם חאקים יחזור. הוא כמובן כבר עבד עם שרודר באייאקס. אנתוני יותר מלהיב עם דריבלים נהדרים, אבל זייך יתן לאייאקס יותר אפשרויות של מסירות אומן.

לא יודע, משום מה לא אתאכזב יותר מדי אם אנתוני עוזב וזייך יגיע.

AFCA אוהב/ת את זה.
  9. AFCA Member

המחשבה של "הוא שחקן אדיר ותמיד יהיו קבוצות עשירות אז תמיד נוכל למכור בסכום גבוה" היא נחמדה אבל לא תמיד נכונה. מציאות משתנה מהר. כמה כסף "הפסדנו" על אוננה ועל ניקו באותו מצב? שחקן יכול להפצע/לרדת ביכולת באופן לא צפוי/דברים אחרים לא צפויים.

ההחלטה לדחות הצעה של 80 מיליון יורו היא אמיצה מאוד. זה סכומים לא נורמליים שעד לפני 4 שנים לא היינו באזורים שלהם בכלל. החלטה מאוד קשה אם למכור הקיץ או לא וכנראה שרק בדיעבד נדע מה הייתה ההחלטה הנכונה. יש לנו סגל מספיק עמוק ואיכותי מבחינתי כדי שנדע להתאושש מעזיבה כזאת בתזמון כזה.

10. k_700 Member

מה לא אנתוני? השחקן עכשיו מבצע לך סוג של מרד.
    משחרר לכל הכתבים שלכם שהוא רוצה העברה לא חוזה חדש ומתאמן לבד בgym.

עד מתי תעצום עיניים?

מצחיק.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@AFCA
    כמו תמיד המציאות באוגוסט גורמת לנו האוהדים להמון רגשות מעורבים. מאד לא קל לתאר לך מה אני מרגיש כרגע. מצד אחד אי אפשר לסרב סכומים כאלה, מצד שני אני נורא כועס ששוב באים אחרי שהעונה שלנו כבר נפתחה. אני לאו דווקא מאשים את היונייטד שלאור מצבן לגמרי בפאניקה אלא הכעס שלי הולך לכיוון אופ"א. למה אי אפשר פשוט להגיע להחלטה שמתי שהליגה באותה מדינה נפתחת שוק ההעברות נסגרת? יותר מזה, אני הולך לצעד עוד יותר קיצוני. תסגרו את הכל מתי שקבוצות צריכות לעבור מוקדמות באירופה. תודה לאל שאנחנו לא צריכים לשחק בשבוע הבא משחק קריטי על המון כסף. ברצינות, פ.ס.וו עושה מאמצים אדירים בשביל להגיע לשלב הבתים של האלופות, פתאום מתחילים עכשיו לטלפן לגקפו.

השיחרור של אנתוני גם עלול לחזור לפרצוף לאייאקס אחרי שבשנים האחרונות הן הצליחו לשמור בצורה יפה על הסגל מתי שקבוצות עשירות באירופה דפקו על הדלת שלנו. טן האח רצה גם את טימבר, מה הוא יגיד עכשיו אם אנתוני ילך? לך תדע, אולי גם הוא עוד רוצה לעזוב.
    אני באמת מאמין שגם ללא אנתוני יהיה בסדר, אבל מה שקורה עכשיו די מיותר.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שילוב קטלני של מועדון מזובל (יונייטד), בן אדם חצוף (טן האח) ועכשיו שחקן שעושה בעיות. סיטואציה מרגיזה כי ברור שלא נשאיר שחקן בכח. קיוותי שירצה להשאר ולעשות דברים בגלל המונדיאל אבל מסתבר שלא.

כנראה נקבל את הכסף הגדול והוא ילך. זה בעיקר הפסד לכל הכיוונים. הוא לא יצליח שם, אייאקס לא תצליח למצוא לו מחליף ותדרדר והקבוצה המסריחה של טן האח בטח תמשיך לראות את הגב של סיטי וליברפול גם בשנים הקרובות.

שיהיה לו בהצלחה מה אני אגיד. מניח שלא נראה מחליף עד ינואר ונסתדר עם ברחאוס בצד ימין שיחסור לימיו היפים (?) בפיינורד.

קפלן חתם. מחליף של סחורס. בהצלחה.
    אברטון בעקבות קודוס.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  13. Ajax Amsterdam Member

שי אני חושב שזה גם באופי של שחקנים. טימבר קצת יותר מיושב בדעתו ויותר יודע שהוא צריך ללמוד עוד, אמר את זה גם בראיונות

14. Ajax Amsterdam Member

זייח לפי הדיווחים כנראה יחזור

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@הרצליה עד המוות
    אני מבין את הכעס שלך, אבל הרשה לי בכל זאת להגן טיפה על אנתוני כי כמו שהבנתי זה היה ה"טלחרף" שבא עם הדיווח שאנתוני עושה מרד. הבוקר ולנטיין דריסן בעוד התקפה שלוחת רסן תקף את המועדון בגלל שרוצים לצרף את יו"ר האולימפי לשעבר, מאוריטס הנדריקס כיד ימינו של ואן דר סאר. האיש שבמקור בא מההוקי גורם עכשיו "שקרויף מתהפך בקברו". זה היה ציטוט מדויק של דריסן. אתה מכיר את אנשי ה'טלחרף' לא? יכול להיות שאנתוני מתנהג כמו ילד מגודל, אבל יכול להיות שזה שוב טריק של אנשי קרויף ז"ל כדי להכתים את האנשים שבשבילם מעין אויב ציבור.

יש שמועות שזייך יחזור. כבר אמרתי לך אתמול שאתה לא צריך להכנס לפאניקה. אם יבואו עם סטנגס כמחליף של אנתוני אז תשמע ממני דברים אחרים. גם אם לא יגיע מחליף, אבל לדעתי יש סיכוי מצוין שאולי נאבד שחקן עם יכולת אישית נהדרת, אבל נקבל שחקן שישדרג את כל הקבוצה. על היונייטד ובעיקר טן האח אין לנו ויכוחים. יהיה בסדר ידידי, עם או בלי אנתוני.