המפעלים האירופיים - מכבי ת"א פוגשת את PSV בפליאוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏31/5/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

או איך אנחנו נתייחס.

2. Roy t Member

ברלין פעם ראשונה באירופה, תהיה התלהבות

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההגרלה של מכבי חיפה -
    שווי טרנספרמרקט:
    1. פיינורד - 97 מ' יורו
    2. סלביה פראג - 91.60 מ' יורו
    3. אוניון ברלין - 80.50 מ' יורו
    4. מכבי חיפה - 17.48 מ' יורו

ההגרלה של מכבי תל אביב -
    שווי טרנספרמרקט:
    1. לאסק - 31.7 מ' יורו
    2. מכבי תל אביב - 17.8 מ' יורו
    3. אלאשקרט - 5.13 מ' יורו
    4. הלסינקי - 6.2 מ' יורו

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם השווי של לאסק הוא 30, של מכבי 17.8, ושל סלביה יותר מיוניון ברלין אני צנצנת. בשום עולם השווי של השחקנים של הקבוצה הכי טובה מצכיה הוא לא יותר גדול מהקבוצה שסיימה מקום 7 בבונדסליגה.

השווי של מכבי תא הוא לא יותר מ10 מיליון אירו. כנל של לאסק

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקהל לא יגיע כי הקבוצה שלו לא אטרקטיבית. צוסיף לזה את היריבות הלא אטרקטיביות בעליל. גם אני שאני בעל מנוי לא אבזבז שקל על היריבות האלה כמו שלא בזבזתי שקל על היריבות עד עכשיו בטח נוכח העובדה שהקבוצה שלי נראית על הפנים

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תן לי את איכות ההתקפה של מכבי חיפה וסביר שהיינו משחקים בימים שלישי-רביעי על העפלה לצמפיונס במגרש סולד אאוט ולא במפעל הכי לא מעניין באירופה מול איצטדיון 1/3 מלא

מכבי חיפה לא היתה 8 שנים בערך במעמד של לעלות לשלב בתים כלשהו. גם לא בפטאנק. לאוהדי חיפה יש רעב והתלהבות. עוד שנתיים שלוש וגם את סמי עופר תראה 1/3 מלא מול יריבות כאלה.

בסוף זה ענין של הרגל. תרגיל טת הקהל ליריבות פחות איכותיות באותו כסף עם קבוצה פחות איכותית מהצד שלך והוא לא יבוא. תרגיל אותו לקבוצה שלך טובה ויריבות חזקות והוא יבוא. קהל בסוף גם כשהוא קהל שבוי הוא עדיין הלקוח של הקבוצה. גם לו נמאס כשהוא מקבל מוצר פחות טוב עפ אותה עלות.

איפה חיפה לאב? נטש אותנו?

7. Ori8 Member

הדבר המרשים ביותר בעיני, מעבר לעובדה שלולא המזל והכסף של הקנדי מכבי זה מועדון דרג ז׳ מליגה א׳,
    זה ההיכרות העמוקה פה של משתמשים עם כל קבוצה קזאחית, הונגרית, בולגרית, צ׳כית, סלובקית ואוזבקית.

מכירים את הסגלים, יודעים באיזה מערכים הם משחקים, מי פצוע ומי כשיר, מי טוב ומי פחות. זה פשוט מדהים.

איזה ערוץ משדר את הליגות האלה שאתם כל כך בקיאים בהם? אתם אנשי מבוגרים ויש לכם זמן לראות ליגה הונגרית? זה מדהים. לא ברור למה מועדונים לא משלמים לכם כספים יפים על סקאוטינג איכותי.

אני רואה מכבי נגד סכנין ואני נרדם בדקה ה-15 וזה אם ישנתי טוב בלילה והגעתי רענן למשחק.

אנשים רציניים פה.

8. Telkiyski Member

ושנה שעברה?
    אתם קיבלתם מדרג 3 לברקוזן, סלביה וניס.
    הם מאותו דרג קיבלו קראבח (מלחמה אירחו בטורקיה), ויאריאל וסיבאספור.

שלא נדבר על מוקדמות.

הייתי אומר שימלאו לוטו אבל הם לא צריכים.

מצפה שלאסק לינץ תקבל השעיה מהקאס, המגרילים לכלכו פה שלא יצא לינקולן, צריך לפצות.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/21
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסתכל על שאר הבתים, תאכלס להוציא את הבית של מכבי חיפה ואת בית G עם טוטנהאם רן ויטסה ומורה, כל שאר הבתים היו נאמרים שמכבי זכו להגרלה טובה. מכבי קיבלה בהכרח את הבית הכי טוב, אבל אם היתה נופלת בבית של פצ קופנהאגן סלובאן ברטיסלבה ולינקולן זה היה בית שגם בו היתה פייבוריטית למקום 2 כנל בית D של אלקמאר, קלוז, יאבלונץ וראנדרס, מכבי היתה שם פייבוריטית למקום 2.

מכבי צריכה להוציא כמה שיותר נקודות דירוג מהבית הזה, בלי לחשוב בכלל על מקום 1 או 2. והנה, למכבי יש 18 נק' דירוג והזדמנות מצוינת לעשות קפיצת מדרגה בנקודות דירוג - אני לא אפנטז על 6 נצחונות ששוות 12 נקודות דירוג כי זה לא ריאלי, אבל כן, לשאוף לנצח 4 משחקים (פעמיים אלשקארט, פעם אחת לאסק ופעם אחת הלסינקי) זה עוד 8 נקודות ששוות דרג 1 בקונפרנס ליג בשנה הבאה. באמת שמכבי קיבלה הזדמנות פנטסטית לעשות מקפצה שתשרת אותה במשך כמה שנים בנקודות דירוג מהסיבה הפשוטה: תסתכלו על הנקודות שהיא מאבדת ב-3 השנים הקרובות: 3.0, 2.5, 2.0.

זאת אומרת שאם מכבי אכן תעמוד במשימה שאני אישית מציב לה של 4 נצחונות - זה אומר 26 נק' דירוג - שייסחבו איתה ב-3 השנים הבאות, כל עונה.

הדבר היחידי שאכזב אותי היה לראות שהגביע נראה כמו גביע אופ"א 1 ל-1 עם תצורה קצת שונה - לא אהבתי את זה ואופ"א פשוט אכזבה - הגביע היה צריך להיות ממותג אחרת. נראה אחרת, סתם גנרי כמו של גביע אופ"א.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/21
    prica9 אוהב/ת את זה.
  10. prica9 Member

אבל אתה מפריע לנרטיב

11. Telkiyski Member

בוא נראה מה יכולתם לקבל מדרגים 1+3 חוץ ממה שקיבלתם (לאסק+ארמנים), וזה עוד בהנחה שכאילו מדרג 4 לא יכולתם לקבל קבוצה קשה (שזה לא נכון):

גנט + פלורה טאלין
    רומא + צסקא סופיה
    אלקמאר + יאבלונץ
    סלביה + אוניון
    קופנהאגן + סלובן בראטיסלבה
    טוטנהאם + ויטסה
    באזל + קייראט

כל צמד מ-7 שנתתי פה, אולי חוץ מגנט + פלורה טאלין (שגם בו אתם לא חולמים על מקום 1) - זה חזק בהרבה ממש שקיבלתם (לינץ + ארמנים).
    אם אתם נניח נופלים בבית של אלקמאר + יאבלונץ או קופנהאגן + סלובן בראטיסלבה - לדעתי אתם לא עולים שלב בכלל.

וזה לפני שאני מדבר על דרג 4 שיכולתם לקבל בו את אומוניה, ראנדרס (דנמרק) ובוד גלימט (נורבגיה) וקיבלתם hjk שזה אמנם לא לינקולן או מורה אבל זה בכל מקרה החלק התחתון של הדרג בוא נגיד ככה.

12. prica9 Member

אתם עדיין בדיון המאוס הזה?

13. Telkiyski Member

למה דיון מאוס?
    לדעתי מעולם לא היה רצף מתמשך של מזל מטורף בהגרלות כמו שיש לכם. עונה אחרי עונה, שלב אחרי שלב.
    מהעליה הטכנית לבתים על פאוק, דרך כל מיני דינמו ברסט ועד קראגנדי וארמנים העונה.
    עשיתם הסטוריה.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל הבתים פרט לטוטנהאם וחיפה, - בהינתן הסגל של מכבי, שציינת, מכבי פייבוריטית למקום 2, וזה בדיוק מה שאמרתי. יאבלונץ תזכיר לי מי זו? קבוצה מספר 6 בצכיה? כנ"ל סלובאן בראטיסלבה לא עפתי מהכיסא. שוב לא שמכבי זה איזשהו שם מפחיד, אבל בהשוואה אליהן יש לה יותר ניסיון, גם בסגל הזה. מכבי צריכה לעלות מהבית שהיא קיבלה, בוודאות, עם אופציה ריאלית למקום 1. כל דבר אחר זה כישלון.

15. Haifa love Member

להזכירך מכבי תל אביב ניצחה את פאוק סלוניקי במשחק הראשון בחוץ 2-1.והיא בכל מקרה הייתה מגיע לגומלין בבלומפילד ביתרון אים שני שערי חוץ.ככה שגם אם לא היה את הניצחון הטכני מכבי תל אביב כנראה הייתה עולה.והכדורגל הישראלי פספס באותה עונה היזדמנות של שתי קבוצות בבתים באלופות.אים לא השער הדפוק שקיבלנו מרוזנבורג בדקה 90.זה היה היזדמנות שלא תחזור יותר.ובלי קשר אני חושב שuefa צריכה לחזור למודל של שנות ה90 ושנות ה2000 בכל הקשור למוקדמות של ליגת האלופות.

מצב נושא:
הנושא נעול.