המפעלים האירופיים - מכבי ת"א פוגשת את PSV בפליאוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏31/5/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

הייתה לבכר עונה שלמה להבין שארד לא מתאים להיות בלם ראשון, ובטח שהמחליפים (חבשי וגרשון) לא מתאימים לליגת העל או לספורט מצקועני. אז לא להביא בלם בכיר זה על הראש שלו.

2. Butragueño מנהלים

יש הבדל בין קבוצות ממדינת הכדורגל שבית"ר הודחה מולן לבין טוטנהאם וקאיירט.

Love Is Red ו-Raulito אוהבים את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@לירן
    ההפסד הוא גם של שחר ששחרר את רוקאביצה (רק חסר לנו שיחתום במכבי ת"א) ולא חיזק את הקבוצה כמו שצריך. כולם פה עושים עליהום על רמי גרשון, אבל לא היה לך על הספסל שום שחקן רציני אחר. ללכת על גולדברג זו בושה, אבל להפוך עכשיו את דהן למשיח זה מוגזם. ארד פצוע וגם ככה אוברייטד לא משנה על כמה גרשון גרוע (וצריך להיות משוחרר).

גם ההתקפה פשוט פישלה היום בגדול. אם אצילי לא מבקיע אף אחד אחר מסוגל לשים את הכדור בשער. דוניו, שהר ודין דוד לא מסוגלים להשכיח את רוקאביצה. לא היום לפחות. כשלון מערכתי גדול ביותר שמתחיל מהבוס, עובד דרך המאמן ונגמר אצל השחקנים. הקבוצה כולה לא היתה מוכנה לקמפיין האירופאי, אבל מה חדש אצלנו?

4. Butragueño מנהלים

כמה אפשר לדבר פה על רואקביצה.
    הפסדנו בגלל הגנה שנראית מפוחדת מעצמה. אמנם חטפנו רק 2 שערים היום בגלל ההגנה, אבל זה יכל להיות גם 5 בגללה.

עם הגנה כל כך מבולבלת וקשרים אחוריים שלא מפסיקים לרדת לעזור לה אי אפשר להבקיע שערים, גם עם פעמיים רואקביצה על המגרש.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אין אוהד אחד של חיפה שחשב ששיטת שלושת הבלמים עם גולדברג בתור בלם שלישי ועם גרשון זה משהו שיעבוד. אבל בכר תמיד מנסה לחשוב שהוא יודע יותר טוב מכולם. מילא לעשות את זה במשחק אימון, מילא בגביע הטוטו, גם בליגה עוד אפשר לתקן, אבל במשחק כזה?
    זה גם אפילו לא היה בלם שלישי ושני שחקני כנף תוקפים זה היה 3 בלמים ורק מגן ימני אחד. אילתורים בקיצור.

ההדחה הזאת היא נטו על הראש של בכר.

oranfu ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  6. Butragueño מנהלים

אגב גם את הקונפרנס ליג כנראה נפתח ללא לביא, סטראיין וארד. ואליהם מצטרף מוחמד שקיבל אדום ישיר.

7. Raulito Madridista

אסור היה להתחכם במשחק כזה מבחינת המערך, והטעות השנייה של רמי גרשון בלתי נסלחת בניגוד לשער הראשון (הרי ברור שרמי גרשון לא זריז, בטח לא היום, אולי לפני חמש שנים). אני חושב שדוניו נכנס והוסיף קצת עם המהירות והקשה על שחקני ההגנה, לא אצלוב את דין דוד ביום בו אצילי לא שחזר את יכולתו ושרי לדעתי קצת ברח מהכדור, אבל בכר טעה והחילופים היו מאוד מאוחרים. אני כן חושב שזה כישלון גדול אבל לא ממש רלוונטי לגבי מאבק האליפות, איזה קבוצה מרשימה יותר? כל אלה אתמול באולפנים של ערוץ הספורט שהריצו את ב"ש למאבק האליפות - זה נראה לי מוגזם ולא רק בגלל נקודת התורפה על הקווים. לא כל רכבת שחקני הרכש הם איכותיים, לוקח זמן להדביק קבוצה. וביחס לארץ מה שיש למכבי חיפה מספיק.

8. קשר שמאלי Member

פפ בכר, אני מבקש. הפלצן הזה חי בסרט שהוא פפ גוארדיולה. גם בליגה הוא מכר אותו לא מעט פעמיים בעונה שעברה, למזלנו היו מספיק משחקים לתקן. פלצפן חסר אחריות

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון, אל תכניס לי מילים לפה, לא השוותי דבר על סמך המשחק היום. מה שכתבתי כאן, כתבתי אחרי החתימה לפני בדיון של חיפה.

דבר שני, אני לא מצפה ממנו לכלום, טענתי שהוא לא שווה גם 200 אלף יורו, שהוא חלוץ סולידי לליגת העל ולא מגוון כמו שניסו לצייר אותו. אתה מדבר בציניןת על ריאל מדריד, ומה שניסיתי להגיד זה שמול הגנות חזקות הוא באופן קבוע מתקשה לכבוש, הוא לא יציב לאורך כל הקריירה וזה בקבוצה בה היה מטרה מרכזית בחוד עם אחלה שחקנים יצירתיים מאחוריו.

דבר שלישי אתה משווה את ההסתכלות על הסטטיסטיקות של דין דוד לפני ששילמו עליו מיליון יורו, אל הסטטיסטיקות של חזיזה שהיה עונה בקושי בליגת העל והוא בכלל לא חלוץ והגיע בחצי מהסכום יחד עם אשכנזי, ואני מראה חוסר הבנה?

למה גוזלן ודוד הם לא אותו טייפ של שחקן בוא תסביר לי. שני חלוצים אפורים שהטיקט שלהם הוא יכולת מיקום ותנועה, ולשניהם לכאורה משחק ראש יחסית טוב. שניהם מוגבלים מאוד שלא יכולים למלא שום תפקיד שהוא לא חלוץ מרכזי, לשניהם יכולת סיומת בינונית מאוד, שניהם לא רלוונטים התקפית בשטחים שמחוץ לרחבה, אין בעיטות מחוץ לרחבה יוצאות דופן, שניהם לא מסוגלים להוביל כדור, לשניהם אין טכניקה לדריבלים איכותיים, לשניהם אין יכולת מסירה יוצאת דופן והם מסוכנים באותם השטחים בדיוק.

ההבדלים הקטנים ביניהם הם שלדוד יתרון הגבוה, וגוזלן עם משחק לחץ טוב יותר ויותר חזק ממנו.

עכשיו אתה, בעל ההבנה הגדולה בכדורגל, תסביר לי למה לדעתך הם שונים.

* לצערי ראיתי מספיק משלושתם. דוניו 3 רמות מעליהם, את שהר ראיתי בעיקר בשיא ואמרו כאן החבר׳ה מב״ש שמאז המחלה הוא שחקן אחר, לכן זה בעירבון מוגבל. דוד בתור ספסל וגיבוי לדוניו? אחלה. על זה מיליון יורו?

10. South Boy Member

עונה ארוכה בקונפרנס ליג? באר שבע וחיפה צריכות להגיד תודה לאלוהים אם יצליחו להעפיל בטעות לבתים, הגרלת הפלייאוף קשה בדיוק כמו הפלייאוף של הליגה האירופית וכוללת קבוצות כמו אותה טוטנהאם שחיפה נתנה לה שביעייה, רומא ועוד קבוצות שלא נמצאות באזור חיוג של ליגת העל. היחידה שנמצאת בפוזיציה יחסית סבירה לעלות היא מכבי שתהיה מדורגת בפלייאוף, אבל עם איך שהקיץ שלהם נראה גם אם הם יעלו זה יהיה נס.
    חיפה יכלו לסדר לעצמם עונה אירופית בסבירות גבוהה אם רק היו עוברים את המשוכה הלא גבוהה הזאת, לא רואה סיכוי שהם יעפילו לבתים של הקונפרנס עם הדירוג שלהם.

ייא אוהב/ת את זה.
  11. yedidel Member

הגולדברג הזה עלה שנה שעברה לשלב הבתים וגם שיחק בהרכב שהדיח את אותה קאיראט לפני שנתיים.
    הבעיה העיקרית שבכר היה צריך להתעקש על בלם זר איכותי, זה חובה בשביל להתקדם באירופה. פלאניץ זה בלוף

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

7 לקבל גם מריאל מדריד זה פדיחה.
    ולעוף לקבוצה קזחית ועוד במוקדמות ליגת אלופות, לא חושב שזה קרה אי פעם לקבוצה ישראלית.

כישלון כפול של בכר בזירה האירופאית, עזוב בית"ר עכשיו, גם את איביץ' שחטו על הרבה פחות מזה.

קשר שמאלי ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  13. Love Is Red Member

חיפה לפחות עם היסטוריה באירופה, ביתר שלך מודחת כל פעם מחדש ולא עשתה שלב בתים אחד

14. קשר שמאלי Member

בסדר עם נכה אחד בהגנה עוד אפשר להסתדר, בטח מול קבוצה פח כמו קאיירט, אבל כשאתה עולה גם עם גרשון הדוגמן זה כבר אסון. פפ בכר מכר אותנו היום ובשבוע שעבר. מאמן פלצפן וחסר אחריות. במקום שחר אני מעיף אותו היום מהקבוצה

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וככל הנראה גם נעוף מול טיביליסי או נפטצ'י. שחר ובכר לא לקחו את הקמפיין הזה ברצינות.

Sturridge ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.