המפעלים האירופיים - מכבי ת"א פוגשת את PSV בפליאוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏31/5/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה כל ההודעות שלך נגועות באוטיזם? תחסוך ממני לחסום אותך ואל תגיב לי יותר, משתמש מיותר.

2. Butragueño מנהלים

אין לי בעיה לשחוט גם את בכר, הוא עשה טעויות והפיל את הקבוצה שלו עם מערך מחורבן.
    אבל זה לא אומר שמכבי חיפה עשתה איזה פאדיחה שצריך לעשות על זה 8 אייטמים.

3. Melikson24 Member

בהחלט מביך. אכזבה עצומה ופגיעה כלכלית לא פשוטה. נראה איך חיפה יתאוששו.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

מלכהתחילה שאיפה שלב בתים כלשהו. כן כישלון אישי של בכר אך בר תיקון אם יודה בטעויות.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

5. סמואל אטו Member

המסקנה הכי חשובה שאפשר לקחת מהמשחק הזה היא שאסור לקבל החלטות נמהרות(שוות מיליוני שקלים) בשביל 2 משחקים בלבד.
    כן צריך להתכונן טוב וכמה שיותר מהר, אבל לשמור על איזון ולא לשים דגש על 'מהר'.

שורה תחתונה - או שמחכים לרוקאביצה או ששמים 1.1 מיליון יורו על חלוץ/בלם זר שיכולים לשדרג את הקבוצה. לא על שחקן סתמי.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

עוד לא מאוחר להחזיר את ניקיטה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בריבו גנרי, גוזלן גנרי וגם דוד.

בריבו שיחק חצי מהדקות שהוא שיחק ויחס של שערים לדקות הוא לא נופל ממנו. גוזלן בכלל שיחק בקבוצה הנכה התקפית שלי והגיע לשישה שערים. דוד שיחק בקבוצה נהדרת, קיבל קרדיט בלתי נגמר ותרם תרומה סולידית, סבירה, כי זה מה שהוא. באשדוד ההתקפות היו מאוד מגוונות, המגן הזר בצד שמאל ובן זקן שיחקו מאוד גבוה ותמכו, גורדנה הצטרף מקו שני ואזולאי היה הפידר. המערך הזה ישב עליו מאוד טוב. בוא נראה אותו במערך של מכבי פתח תקווה שבנוייה על הגנה חזקה ומתפרצות של בר ועבדה, או בחדרה שבועטת לשער 4 פעמים למשחק בממוצע והשיטה שלה זה בעיטות מרחוק של מרמרטיני או פלקושצ׳נקו. יש עניין של מזל ואיפה אתה נמצא בקריירה שלך, ועונה שעברה דוד היה במקום טוב, גם כשלא כבש ארבעה וחמישה משחקים היה לו שקט וגב, נראה איך יתמודד עם זה בחיפה.

8. South Boy Member

מה שניסית להגיד לא משנה כי זה מבוסס על קריטריון מטופש. מעבר לעובדה שלדין דוד יש שערים מול חיפה באר שבע בית"ר ובערך כל קבוצה בליגה הזאת כמה הגנות חזקות כבר יש בליגה הזאת בכלל שאתה אומר שהוא לא כובש נגד הגנות חזקות? הוא בלט לטובה בליגה והמספרים שלו טובים, יש לו בעונה שעברה 10 שערים ו-4 בישולים ב-33 משחקים ובעונה שלפניה 12 שערים ו-4 בישלום ב-31 משחקים, הוא יחסית מהיר, הרבה יותר טכני מגוזלן, הרבה הרבה יותר חכם ממנו, יכולת מסירה ותנועה לעומק הרבה יותר טובה משל גוזלן, הרבה יותר נייד מגוזלן, מאיים הרבה יותר מקו שני מאשר גוזלן, עוזר הרבה יותר לשטף המשחק הקבוצתי מאשר גוזלן ובכלל הוא עושה קצת מעבר ללדחוק כדורים או לאיים על השער מתוך הרחבה כמו גוזלן. לגוזלן יש משחק לחץ יותר טוב מדין דוד? נו באמת. נדבר עם אוהדי חיפה בסוף השנה אחרי שראו את גוזלן אצלם בקבוצה ואת דין דוד ושהם יגידו אם ההזיה הזאת באמת נכונה.
    מה הקשר לסטטיסטיקות של חזיזה ואשכנזי? אמרתי את זה כדי להסביר לך כמה הקריטריון שעליו אתה מבסס את חוות הדעת שלך על השחקן הוא מגוחך ולא באמת עוזר לגבש דעה על שחקן. מה זה השטות הזאת "מבקיע רק נגד כפר סבא ונתניה"? לא משנה שזה לא נכון זה נראה לך כמו קריטריון שעליו מבססים רושם משחקן?
    אני לא בעל הבנה גדולה בכדורגל, בטח שלא ביחס אליך, אני גם לא מנסה לשכנע אותך כי אני לא יכול לעשות את זה באמצעות מילים ובמקרה שלך לא נראה ששום דבר יעזור. אני רק אומר שלשפוט אותו על סמך המשחק הזה או על סמך הרושם השטחי שלך מדין דוד שניכר שהוא כזה זה לא רציני. במקום לטחון מים אני אחכה לשמוע מה הרושם של אוהדי חיפה מדין דוד בסוף העונה וכמובן שאעקוב אחריו בעצמי, הרי אם הוא לא יעמוד בציפיות אתה גם ככה תפמפמם את זה כאן ואם הוא יבלוט לא נשמע אותך אז נחכה ונראה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/21
  9. italiano Member

כבר מהמחזור הראשון בעונה שעברה ידענו שהחלק החלש במכבי חיפה זה ההגנה. מגנים ובלמים.
    אם אתה מגיע למצב שאתה מגיע למשחק הראשון באירופה עם גרשון, מאיר וגולדברג - זאת התוצאה.

אכזבה עצומה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/21
  10. קשר שמאלי Member

בכר קיבל כל מה שהוא רצה
    רצה את דהן - קיבל. 850 אלף דולר על בלם בן 21 מקש
    רצה את מוחמד- קיבל
    רצה את דין דוד - קיבל. 1.1 מיליון יורו על חלוץ כזה סתמי. רצה שהסגל יהיה מוכן וסגור בזמן - קיבל. . כישלון עצום של פפ בכר.

עומר ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא יקרה. שחר עקשן מדי בשביל זה. מבחינתי היו משחררים את דוניו ומביאים חיזוק אמיתי להגנה. מרכז ההגנה שלנו בעיה כי גם ארד ופלאניץ' לא תמיד מביאים את הסחורה. בהתקפה הייתי רוצה לראות את ניקיטה ביחד עם שהר ודין דוד. לצערי זה לא יקרה.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא יכול גם לסיים עונה עם 20 שערים. אני לא מטייל בדיונים שנים אחרונה בשביל להראות שצדקתי, אני לא עד כדי כך מיסניק. סך הכל אמרתי שהוא אוברייטד שלא שווה גם שליש מהסכומים האלה. אתה טוען שהוא שחקן ורסטילי וטכני, עם יכולת איום מקו שני ודריבל, אני טוען שהתרומה שלו היא זהה לחלוצים ישראלים בינונים כמו גוזלן ובריבו. אני חושב שהוא מסוכן רק בתוך הרחבה ואין לו שום תרומה לשטף של המשחק מעבר.

ושוב בנוגע לשורות האחרונות, אל תגנוב דעת, לא שופט אותו על סמך המשחק הזה, אלא על סמך מה שראיתי בשנתיים האחרונות.

13. alexshw Member

בסדר זה עניין אחר. עקשנות של שחר תמיד הזיקה בסוף.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פה מגיעים לויכוח האינסופי מי צריך להחליט על רכש. מנג'ר טכני או מאמן. אני לא אומר שצריך להגיע למצב שבכר לא יכול להביע דיעה, אבל ברור שבשלב הזה הקבוצה לחלוטין לא היתה מוכנה להתמודד עם קבוצה מקזחסטן שנמצאת באמצע העונה שלה.

מבחינתי היו בשני המשחקים האלה גם בעיות בהתקפה. אם אתה מאמין שקאיירט קבוצת אמצע טבלה אצלנו איך הגענו למצב שהבקענו רק פעם אחד בשני משחקים? אצילי לא יכול לבד להציל את המולדת. שחר היה צריך להאריך את חוזהו של רוקאביצה אם הוא באמת היה מעוניין להשאר בארץ. את דוניו היינו צריכים לשחרר ולהביא במקומו זר איכותי להגנה. אתה בצדק כועס על גרשון (וגולדברג גם רכש מיותר), אבל דהן לא היה משפר לדעתי בהרבה את ההגנה היום.

מבחינתי שחר נתן יותר מדי כח למאמן ועכשיו אנחנו משלמים על זה. לגבי רוקאביצה אני מעריך שזו ההחלטה של הבעלים.

15. Raulito Madridista

הגיע מגן ימני שאמור להיות שדרוג ניכר ולא רק קצת יותר טוב מרז מאיר, לא תמיד כל השחקנים זמינים למשחק-שניים הראשונים של העונה, וגם אם היה מגיע למשל ערן זהבי והיה כשיר לא הייתי מצפה ממנו לעשות את ההבדל כבר בהתחלה, הקבוצה 'הייתה צריכה' לנצח עם מה שרץ בשנה שעברה. ההדחה על הראש של בכר שלא עזר עם המערך הכושל, זה נכון. אולי אני בדעת יחיד אגב: לא ציפיתי לאחרת מההגנה הדי בעייתית, אני התאכזבתי קצת מההתקפה כי היה המון כישרון על כר הדשא אך לא היו מספיק מצבים והקבוצה די נשברה אחרי שספגה, לא ראיתי שום דבר יוצא דופן מקייראט.
    את רוקאביצה אי אפשר להחזיר לא רק בגלל אגו, מה, יהיו חמישה ארבעה-חמישה בסגל כשבכר משחק קבוע עם אחד? כרגע דוניו הכי טוב מבין אלה שיש (דוד להערכתי כן שחקן מגוון אבל לא כמו שכטר או עטר בזמנו ולא קרוב לכך) ואם יעריכו את ניקיטה יותר בדיעבד - דיינו.

מצב נושא:
הנושא נעול.