הנאראזורי - לאן מכאן?

הנושא בפורום 'פורום אירוח - שגיא כהן' פורסם ע"י Gaizka Mendieta, ‏27/10/05.

1. Gaizka Mendieta Member

שלום שגיא!! ברוך הבא לפורום ולהנה השאלה שלי :

:aa1: משנת 1989 לא זכתה אינטר באליפות.
    זה פשוט נראה כאילו בשנים הקרובות ואלי עד סוף העשור בעצם זה לא הולך להשתנות..
    כל מה שאינטר תעשה וכל כוכב שהיא תביא לא יתעלה על הסגל של יובנטוס או מילאן.
    אפילו נגד רומא אתמול היא הוכיחה שגם השנה למרות הסגל הגדול ו"החדש" היא מפנה דרך בקלות ליריבות הגדולות..

רציתי לשאול את דעתך בקשר לאינטר מילאן ולאן לדעתך היא הולכת בשנים הקרובות...

בתודה מראש , אדיר :aaa021:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/10/05
  2. שגיא כהן Member

עם כל הבושה, אני חייב להודות שהייתי משוכנע שהשנה אינטר תהיה גורם משמעותי במאבק האליפות. הסגל נראה לי מצוין בכל עמדה, השיטה היתה ברורה ותורגלה אשתקד והתוספת של שני שחקני אגף יצירתיים נראתה לי בדיוק מה שצריך. אז הנה, בא המשחק בפלרמו, ואחרי המשחק נגד יובנטוס ואחרי המשחק בפורטו ואחריו המשחק נגד רומא אתמול והבהיר לי מה אני מבין. קשה לי , מכאן, לאבחן מה בדיוק לא בסדר באינטר - כי זה לא כדורגל, ובטח לא רק כדורגל - אבל התחושה היא של קבוצה שחגגה אליפות עוד לפני שהתחילה העונה וברגע שהדבר הראשון התקלקל (פלרמו) פתאום החגיגות הפכו להטחת האשמות קולקטיבית. פתאום החלוצים לא טובים (אדריאנו?) פתאום הקישור לא עובד (קמביאסו?) פתאום ההגנה מזלזלת (סמואל?) התחושה היא שמה שהפרשנים האטלקים אומרים, שמדובר בקבוצה שהגיע לליגה יהירה מדי, ולכן שבירה מדי, יש בו לא מעט מהאמת. לגבי העתיד אני פסימי: אם גם העונה הזו כלום לא יילך, קל לראות את מאנציני מאבד את האמון שהוא קיבל ואת אינטר נכנסת לעוד סחרחורת של חילופי מאמים נוסח מורטי ושל החלפת סגלים שלמים על פני שתיים-שלוש עונות. אינטר צריכה (אינטר חייבת!) יציבות. עושה רושם שכל מה שקורה שם כרגע הולך בדיוק בכיוון ההפוך

3. Gaizka Mendieta Member

כנראה שבאמת לא יציב שם...

...תודה לך שגיא כהן!! מעריך את תגובתך!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/10/05