הפועל באר שבע 2021/22: מסיימים עונה עם מקום 2 וגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חאתם עבד אלחמיד:
    ״אתמול במהלך האימון התנהגתי בצורה שלא מתאימה לי ולא מתאימה לשחקן מקצוען. מי שנמצא איתי במועדון וקרוב אליי במיוחד בימים אלה, יודע כמה המשחק מול מכבי חיפה חשוב לי, וכמה אני מדבר בימים האלה עם האוהדים שלנו בעיר וסופג מהם את האנרגיות והכוח להעביר גם לשאר חבריי בחדר ההלבשה.
    אני מתנצל מעומק הלב על ההתנהגות שלי אתמול, בפני רוני וכל הצוות וכמובן גם בפני האוהדים. מה שאנחנו צריכים להתעסק בו עכשיו זה לבוא כולנו יחד עם כל האנרגיות הטובות שלנו לטרנר ולעשות את מה שאנחנו יודעים הכי טוב!״

https://img.haarets.co.il/img/1.7852972/721252879.Xxx

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שלא הועף ליציע .
    זה לא פעם ראשונה וגם לא תיהיה אחרונה שהוא מחרבן על המועדון ועושה מה שהוא רוצה.

3. italiano Member

קשקוש.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. חאתם חמום מוח עם המון אגו וכן זה גם יכול לגרום לו לשים את עצמו מעל לקבוצה.
    היו לי חברים שטסו לאלבניה והיו עם הקבוצה באותו מלון והיו עם השחקנים באותם ימים. חאתם הודיע לברק שהוא לא משחק אחרי שיחת טלפון מדודו דהן. האכזבה של ברק הייתה גדולה בגלל שלפני הטיסה הוא דיבר עם חאתם אחד על אחד ואמר לו שהוא צריך לדעת את האמת כי אם חאתם ישחק הוא לא מביא איתו עוד בלם לסגל שטס וחאתם נתן לו מילה ואחרי זה הפר אותה אחרי ההוראה מדהאן וברק נשאר בלי בלם מחליף בסגל.
    לכולנו גם זכור הסירוב שלו לשחק כמגן וההליכה הביתה במחצית בשנה שעברה.
    גם אתמול חאתם טעה בהתנהגות שלו אבל בשורה התחתונה זה חאתם לטוב ולרע.

2. האכזבה הגדולה שלי היא מרוני לוי. אני מבין שהוא דוגל בגישה של רסר משמעת עם דיסטנס מהשחקנים. אבל הכדורגל השתנה בשנים האחרונות וגם דור השחקנים היום הוא לא מה שהיה לפני 15 ו-20 שנה. יש היום שחקנים שצריכים שיבינו אותם, שילטפו אותם, שישחררו להם לפעמים את החבל.
    טוני נואקמה הוא דוגמא מצוינת. גם הוא היה מחסיר אימונים, גם הוא כשביקשנו הרבה כסף מהסינים נטש את האימון על דעת עצמו, גם הוא כשהיה מרגיש רגישות לא היה משחק לפעמים גם שבועות. אבל ברק ידע להבין אותו, ידע לוותר לו כשצריך, לא לשמוע כשצריך, ולמנוע את הפיצוץ לפני שהוא קורה.
    אין לי ספק שההתנצלות של חאתם הגיעה אחרי לחץ מאליה ואלונה עליו, אבל אני גם מקווה שיש לחץ דומה על רוני לוי לא רק לגבי שיתוף של חאתם בשני אלא לגבי זה שיהיה לפעמים חכם ולא צודק, שיתקדם קצת עם הגישה שלו לכדורגל המודרני וידע שלא כל השחקנים דומים ויש כאלה שצריך להבין אותם.

italiano אוהב/ת את זה.
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר , אתה יכול להגיד קשקוש ומה שאתה רוצה .

אני גם אנטי רוני לוי אבל שזה לא פעם ראשונה אצל חאתם(להזכירך סירב לשחק מגן ולא עלב לשחק מחצית שנייה) אז זה כבר לא המאמן הבעיה.

לירן אוהב/ת את זה.
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חאתם ממשיך לספור פוסטים של התנצלויות והבהרות. דביל.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

7. Designer Member

אני מאוד מרוצה מאיך שדברים נפתרו בסוף.

אני מסכים עם פרגי שיש שחקנים שדורשים התנהלות מיוחדת, ואם יש לך בקבוצה שחקן שהוא אולי הישראלי הטוב ביותר בתפקידו בליגה, שעל המגרש הוא תמיד נותן 110%, אז אם יש לו לפעמים פאלטה פה ושם צריך ללמוד להכיל ולא לפוצץ.

אם רוני לוי מאמן את טוני לפני 5 שנים, הוא עף בחלון הראשון בגלל שהוא לא רץ על המגרש. שמח לראות שדברים קצת השתנו.

Sir Alex Ferguson ו-italiano אוהבים את זה.
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה כמובן לא סותר את זה שרוני לוי דביל בעצמו עם כרגיל 0 ביחסי אנוש.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

9. Raulito Madridista

אני לא רואה את דין וואקמה כדין אלחמיד, רחוק מכך. מעבר לזה בדקתי את מספרים של וואקמה, בעונת האליפות הראשונה הוא שיחק ב-34 משחקי ליגה מתוך 36 ולפחות לפי Transfermarkt ההיעדרות הכי ארוכה שלו בליגה היא שבועיים ברציפות וזהו זה.
    כשאלחמיד קבע בעבר על דעת עצמו שלא מתאים לו לשחק מגן או משהו כזה - גם כן העברתי ביקורת כי זה לא מתפקידו, יש איתו בעיות לפעמים. אני לא יודע מה נאמר שם אבל על הפרק משחק עונה נגד מכבי חיפה ולא משחק נגד מכבי פ"ת או משהו. ואם רוני לוי דרש ממנו לתת מעצמו עוד קצת? וממתי שחקן נוטש על דעת עצמו את האימון? אם זה היה שחקן פחות אהוב בקרב האוהדים כמו רמזי ספורי לדוגמא איך היו התגובות?

השחקן יפתח בהרכב נגד מכבי חיפה והכל בסדר, ההתנצלות נכונה, הרצון של הקבוצה שייתנצל הכי נכונה. מה הטענות לגבי רוני לוי, הוא זה שהדליף את הסיפור? אני בטוח שהוא רוצה שקט ופוקוס וחדר הלבשה מאוחד לפני משחק כזה וכמובן את הטירוף החיובי של הקהל.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בעד להעיף את כולם ולא להבין שהדור הנוכחי של השחקנים הוא שונה מהדור של לפני עשרים או שלושים שנה.
    להעיף את חאתם שעזב אימון על דעת עצמו.
    להעיף את דור מיכה שבבלומפילד היה אמור להיכנס מוקדם יותר ואמר שלא יכול להיכנס מנטלית.
    להעיף את ספורי שבבלומפילד השתולל בספסל אחרי שהוחלף.
    להעיף את דנילו וחטואל שיצאו למסיבות יום לפני אימון בזמן מגיפה.
    להעיף את כולם.
    להתנהל כמו מוריניו, תראו איזה יופי הוא מצליח בכל מקום שדרך בו בשנים האחרונות כי לא מבין שדור השחקנים של היום הוא שונה וצריך גישה שונה...

11. Telkiyski Member

איך אספרייה הוא כבר "דנילו".
    מה המספרים שלו השנה? 1 ו-1?

Designer אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

התגובה שלך קיצונית ולא זכור לי שאמרתי שאלחמיד צריך לשבת ביציע עד תום העונה, את זה אמר ברקוביץ' באולפן אתמול והגזים. עם אלחמיד יש 'תקרית' אחת לתקופה, אי אפשר תמיד למתוח את החבל. זה באמת לא נורא הפעם אבל התנצלות באינסטגרם לא תמיד פותרת הכל. מה קרה פתאום, אני באמת שואל? הוא בריא כמו אריה וקודם לא? אגב, אני לא זוכר בשנה האחרונה עוד שחקן שאמר למאמן שלו שהוא לא רוצה לשחק בעמדה X והוא מוכן לשחק רק ב-Y.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע שהוא משחק כמגן ימני רוב העונה...

14. yedidel Member

אצל רוני לוי מודדים רק תיקולים

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ליציע, הייתי שולח הביתה (משחרר/מוכר) את אותו שחקן/שחקנים שהדליפו לתקשורת את הנושא וגרם לזה להפוך לסיפור גדול אחרת היו סוגרים את זה בתוך המועדון ואף אחד לא היה יודע מזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.