קונפרנס ליג 22/23 - מחזור 6: ב"ש מקווה לנס; ניצחון מול האוסטרים וניצחון ספרדי מול פוזנן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏22/5/22.

1. DRORIKO Member

אחי הבאנו השבוע מגן ימני. נראה לי שגם הביאו לרוטציה מישהו ממכבי פתח תקווה או משהו, אז בצד הזה אנחנו סגורים. היייתי מביא גם לצד שמאל, אבל כמו שאתה בעצמך אומר, לא בטוח שנוותר על רודריגז.

קיצר אני לא רואה איזה מהפכות בסגל, ולא רואה את יענקל’ה מוציא ערימות. אלא אם אצילי יעזוב אבל זה כבר דיון אחר.

2. Roy t Member

זה היתרון היחידי בלהיות מוגרלים מולם

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שי אוהב/ת את זה.
  3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי בהגרלה מול אזרביגנים , נראה קל מאוד על הנייר

4. abcd Member

איזה שחורים אנחנו, לא רק שאין פייט אפילו לנסוע אי אפשר.

oFiRzZz, Roma ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

21.7 טרנר 28.7 בלארוס/מונטנגרו

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב אם הוא לא היה כובש מישהו אחר היה כובש, אני זוכר את אולימפיאקוס באותו משחק, הם היו די זבל, באר שבע היתה הרבה יותר טובה מהם בטרנר. הרבה יותר טובה.

בכלל אני מסתכל על הסגל של אולימפיאקוס, הרבה שמות, בתאכלס, רוב השמות הם סוסים מתים, שחקנים שהשיא שלהם הוא הרבה הרבה אחריהם, ואגנר לאב-ארשאבין כאלה אבל פחות טובים מהם. אולימפיאקוס באמת לא כזו קבוצה גדולה כשאני מסתכל עליה, קבוצה עם שמות על הנייר שלפני 7 או 8 שנים היו רובם בטופ של הכדורגל האירופאי, מאנולס היה גם ב-2018, אבל תאכלס? קבוצה לגמרי עבירה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נזרום שמכבי חיפה גונבת את הדירוג שלהם: היריבות הן אפולון לימאסול, בודו גלימט, קלוז', שריף, פרנצווארוש ולודוגורץ...אין באמת כזה הבדל גדול מול המדורגות שהן מאלמו, הכוכב האדום, פלזן, זאגרב וקרבאח

פאנצווראוש יותר טובה מקרבאח ויש מצב שגם ממאלמו, הכוכב האדום טובה, פלזן זו מזמן לא הקבוצה הגדולה של לפני 6 שנים שמכבי הדיחה, ודינאמו זאגרב תלוי איך אתה נופל עליה מבחינת הכוכבים שנמכרים בקיץ, אתה יכול ליפול על קבוצה מעולה ואתה יכול ליפול על קבוצה בינונית. הרבה יותר בעייתי לקבל קלוז', בודו גלימט, ופרנצווארוש מקרבאח, פלזן ומאלמו בעיניי.

8. DRORIKO Member

נכנסתי עכשיו לפייסבוק של אולימפיאקוס, רוב האוהדים בוכים על זה שאין רכש וחלקם אף מקווה שיביאו את זהבי. קיצר שיהיה לנו בהצלחה נגד מכבי תל אביב.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי וב"ש צריכות לעבור עם הנוער מחוזק, נתניה באסה שקיבלו באשקשיר, היה נחמד, בהצלחה בליגה.

10. DRORIKO Member

בליגה הטורקית התכוונת

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אתה חושב שנתניה תעבור אותם? מבלי לדעת מי יש שם בסגל נשמע לי שזה משוכה גבוהה מדי עבור מכבי נתניה, אבל בהצלחה מה אני יגיד לך. נראה לי שהיה עדיף לנתניה לקבל יריבה יותר נוחה מהרשימה מאשר אותם

12. oranfu Member

אה נכון הבאנו איזה מישהו ממכבי פ"ת. החתמה כל כך מרגשת שכבר שכחתי ממנה והיא יצאה לפועל בשבוע שעבר.
    המגן הזר עוד לא פה.

לא תוציא סכומים משמעותיים על חיזוק אז לא תיקח תואר, ככה פשוט.
    הסגל הזה לא מספיק טוב.

אז מה מכבי ת"א עם הגרלה של גביע האינטרטוטו לנערות?
    הרבה זמן לא הייתי מופתע ככה.

13. DRORIKO Member

אמור לחתום בימים הקרובים. צריך לעבור רק בדיקות רפואיות. מבחינה כספית כבר סגרו איתו הכל. ההוא מפתח תקווה לא אמור להיות החתמה מרגשת אלא גיבוי, בטח כשרז מאיר בחוץ.

לא אמרתי שהסגל מושלם אבל גם לא כזה שדורש שדרוג מאסיבי ויקר. צריך שפצורים ובינתיים מתחילים לעבוד על זה. המגן השבדי לא יהיה הרכש האחרון.

14. oranfu Member

כשהוא יחתום נדבר.

לא שדרוג מאסיבי, אבל בהחלט נדרש שדרוג איכותי.

לא אמרתי שלא יעשו שדרוג, אגב. אני רק לא הסכמתי עם הטענה שאין צרכים דחופים לקבוצה הזאת או שחלוץ זה לא קריטי.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה רוצה מההגרלה של מכבי אני לא מבין, מה רצית שהם יקבלו? באזל? קבוצה מדורגת שהאפשרויות שלה היו קבוצות קיקיוניות. ממש סליחה שהקבוצה מדורגת...היתה כנראה צריכה לבקש יריבות כמו של נתניה. זה המפעל, אתה מעדיף להתחלף איתם ולשחק מול קבוצת חור תחת באזרבייג'אן מאשר אולימפיאקוס? לא נראה לי.