טינו רוצה לחזור!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י N-castle, ‏8/8/02.

1. N-castle Member

אגוסטינו (טינו) אספריליה, שחקן העבר הגדול של ניוקאסל רוצה לחזור להופעה מחודשת!
    הקשר הקולומביאני בן ה-32 הובא והוצג בסיינט-ג'יימס לפני המשחק מול בארסה, כי כזכור הוא הבקיע שלושער נגד בארסה לפני 5 שנים במדיי המאגפייס.
    הקהל מחא לו כפיים וקם על רגליו כדי להריע לשחקן העבר הגדול תרם כל כך הרבה למועדון בשנותיו היפות...
    הוא היה אורח של פרדי שפרד הצ'יירמן וסיפר לו כי אין לו קבוצה כרגע, ושהוא רוצה לחזור לליגה האנגלית, והכי רוצה לשחק שוב בקבוצתו האהובה. הוא אפילו הפציר בסיר בובי להחזיר אותו...

תקשיבו. כמה שהבנאדם היה שחקן ענק וכמה שהיו לו שנים יפות במועדון, צריך גם לדעת איך לסיים דברים. הוא פרש בשיא, בימים הטובים שלו. אני הייתי משאיר את זה ככה
    לא כמו נגיד מייקל ג'ורדן פורש בשיא חוזר פורש בשיא חוזר למרות שהוא כבר עבררר את השיא...
    הייתי מחזיר אותו כחבר בצוות המועדון אם כבר.

2. arsenal the champions Member

הוא צריך לשחק כמה שנים בקבוצה אחרת שבא לו לפרוש ואז לבוא לניוקסל בתור צוות ניהולי אם הוא כל כך אוהב את המועדון שלו בעבר...

3. RE-QL Member

אספריאה?!?!? איך הוא רק בן 32 משהו נראה לי מוזר בזה
    והאמת הוא לא היה שחקן כל כך טוב ממה שאני זוכר

4. N-castle Member

גם אני לא היה נראה לי בהתחלה שהוא בן 32 אבל ככה היה כתוב בSKY NEWS...
    הוא היה שחקן מעולה!!
    אבל עכשיו... בוא נגיד את זה ככה: אין לו קבוצה, והוא מבקש מניוקאסל שיקחו אותו בחזרה
    זה מראה משהו על כמה הוא שווה היום
    יאללה בטח יש איזה משרה בצוות הניהולי

5. arsenal the champions Member

אבל הוא בטח עדיין רוצה לשחק לא???

6. N-castle Member

חחחח הוא יכול לרצות
    אני בטוח שהוא יבין בשלב מסויים שגם אם הוא יצטרף הוא יראה הרבה ספסל ויהיה סתם שחקן ראווה... הוא בסוף יצטרף לצוות- זה מה שבטוח

7. arsenal the champions Member

אני מתכוון אולי הוא רוצה עדיין לשחק כדורגל אבל בקבוצה אחרת...

8. N-castle Member

אהה
    לפי מה שאני יודע הוא אמר שהוא רוצה לחזור לליגה האנגלית ושהוא הכי רוצה לחזור לניוקאסל... אין לי מושג מה יהיה אם נדחה אותו

9. arsenal the champions Member

הוא ירגיש מנודה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx סתם...

מה הבעיה אם הוא כל כך רוצה לחזור לליגה האנגלית שילך לקבוצת תחתית בטח יקבלו אותו שמה.

אם לא שיפרוש...

10. Guest

באמת, בלי שום בושה?

הבחור הרס, פשוט הרס את הקבוצה מספר 1 באנגליה. הקבוצה היתה במקום הראשון עם יתרון של יותר מ10 נקודות על מנצ'סטר, ופתאום הוא מופיע. כל הסבלנות, היופי והחוכמה במשחק הנהדר של פרדיננד, בירדסלי וז'ינולה הלך לעזאזל תמורת מתצוגה של מספר עקבים עלובים כל שבת. אחרי זה, כשכבר הכל היה הרוס הוא עזר, אין ספק. אבל זה היה מאוחר מדיי. את הנזק הוא עשה, ושילם ביוקר, כשנזרק מהמחנה הקולומביאני במונדיאל 98. שיילך לעזאזל, שיירקב לו בקולומביה. רק שלא אראה אותו יותר.