לה סקוואדרה אזורה 2022-2023:: מפח נפש נוסף, מונדיאל נוסף ללא איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏26/5/18.

1. טל. Member

מה לא עובד כבר חצי עשור? הרגע הניפו גביע.

2. itzik.miro Member

לא בזכות אימובילה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

3. VAR Member

אני לא נגד תחרות פנימית אבל הסקת המסקנות הזאת ממשחק אימון רשמי היא לא רצינית. קן וראספדורי לא היו המחליפים היחידים אתמול שעלו בהרכב. אז מה הדיבור, להמשיך עם ההרכב הזה גם נגד נבחרות יותר מאתגרות?

מנצ׳יני הוכיח man management מדהים מאז שמונה לתפקיד. קן וראספדורי עם כל הכבוד עוד לא עשו רבע בקריירה שלהם מאימובילה. אם מישהו מהם ימשיך להרשים הוא ימשיך לשחק.

4. itzik.miro Member

אם לא ננסה אותם נגד נבחרות יותר רציניות לא נדע האם ולמה הם מסוגלים. אימובילה לא מצליח להביא בנבחרת את האיכויות מלאציו וזו לא בושה להוריד אותו לספסל ולבדוק אופציות אחרות.

5. VAR Member

ה'לא מצליח להביא בנבחרת את האיכויות מלאציו' מסתכם ב4 הופעות לא מרשימות (בלשון המעטה) בשלב הפלייאוף של היורו האחרון. ולא צריך לשים על זה משקל גדול מידי כמו שלא צריך לשים על המשחק אתמול משקל גדול מידי.

התובנה היחידה היא ששווה להמשיך להריץ את קן וראספדורי גם במשחקים הבאים. תובנה שגויה היא שצריך להפסיק לזמן את אימובילה מעתה ועד עולם.

6. itzik.miro Member

עם הפסקה האחרונה אני מסכים, עם הראשונה פחות. אימובילה כבר 3 שנים לא מספק בנבחרת מה שהוא נותן בלאציאלה.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשקופית ההרכב, איפה שכתוב '9', שם לא עובד. לפני, אחרי ותוך כדי הנפת הגביע.

אני לא רואה בשום מקום הסקת מסקנות ממשחק אימון בודד. התכונות והכישרון של קן מוכרים כבר מס' שנים וההצדקה היחידה לאי זימונו ליורו זה הAttitude שלו שמנצ'יני לא אהב (כפי שעכשיו קורה עם סנסי). אני מבין שהצמד של סאס פחות מוכר ולא יכול להיות קונצנזוס סביב שחקנים בתחילת שנות ה20 שהרגע פרצו בליגה, אבל אם מנצ'יני מכוון לטורניר הבא, מוטב שכבר עכשיו השלישיה הזו תקבל כמה שיותר הזדמנויות ובשיקלול עם העונה הקרובה יקבלו\לא יקבלו זימון למונדיאל.

לא. להתייחס רק לשחקנים הרלוונטיים לדיון - קן, ראספדורי, וסקמאקה.

אני לא לגמרי מבין איך איטליה מגיעה לעשרות מצבים מצויינים ונתקעת דווקא אצל השחקן הקרוב ביותר לשער שלא מזמן זכה בנעל הזהב, אבל, זו עובדה שחוזרת על עצמה פעם אחר פעם כבר מס' שנים. לכן, לדעתי, חייבים לקבל אותה ולנסות כל אלטרנטיבה שמריחה כמו כישרון טופ (כמובן לאחר סינון של קוטרונה, פינאמונטי ושאר הסריה בי material).

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  8. VAR Member

@Un bombón
    מה שקן עשה בחצי עונה בפ.ס.ז' אימובילה עושה בלאציו כבר 5 שנים. אני חושב שזו סיבה מספיק טובה להעדיף אותו גם אם מתעלמים מהattitude של הראשון.

כמובן שאם רוברט לבנדובסקי היה משנה את שמו לרוברטו לבאנטוני זה היה מקל עלינו את החיים אבל עד אז, או עד שקן אשכרה יוכיח שמקומו בהרכב הנבחרת (צמד מול נבחרת ברמה של ישראל זה לא מספיק), אימובילה הוא clearly האופציה הכי טובה שיש לנבחרת הזאת.

לאיטליה יש פריבילגיה אדירה בעמדת המאמן. הוא באמת היחיד מהfirst tier של הנבחרות שלא מכניס פוליטיקה וחשבונות אישיים לשיקולי ההרכב שלו ושם שחקנים בעמדה שלהם ובמערך שמתאים להם ולא מביא איתו מערך מהבית ושהשאר יתיישרו. לא מובן לי למה לא פשוט להישען לאחור ולתת לו לעשות את העבודה שלו. בכל הזדמנות שיש לו הוא עושה אודישנים לשחקנים חדשים. ולכן, ספוילר: הטקסט הבא -
    זה בדיוק מה שיקרה.

לא צריך להשלים עם זה שאימובילה זה הכי טוב שיש לנו ולא צריך גם להחליט שמצאנו לו מחליף כי 2 ילדים כבשו צמד נגד פאקינג ליטא.

modric420 אוהב/ת את זה.
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@VAR אגב פאקינג ליטא. מציע לך לבדוק נגד מי כבש אימובילה את 15 השערים שלו בנבחרת (ב 54 משחקים).

10. VAR Member

יודע, נגד נבחרות בדרג הזה. לא חדש לי. יש לך חלוץ איטלקי פעיל שכבש נגד נבחרות יותר איכותיות?

כשמואיזה קן/ג'אקומו ראספדורי יפרצו ויוכיחו עקביות אין לי ספק שהם ישחקו בהרכב והרבה. הם עדיין צעירים מאוד. ממה אתה מודאג? :)

11. yonmu Member

לא צריך להעיף את אימובילה בשביל ילד שכבר צמד מול ליטא, אבל כן צריך לחשוב על האפשרות לשחק בלי חלוץ אם אין אחד טוב מספיק לזה.
    הסגל הנוכחי מזכיר לי את הסגל המיתולוגי של ספרד - פער דרמטי בין האיכות והכמות בקישור לבין ההתקפה.
    וראטי, זורזיניו, בארלה, לוקאטלי, סנסי, זאניולו, אינסיניה, קייזה - אלה 8 שחקנים שמבחינתי ראויים להרכב לפני אימובילה/קן/רספדורי.
    אז ברור שהם לא מתחרים על אותה משבצת, ובכל זאת הייתי שמח לראות את מנצ'יני מנסה דבר כזה, בין אם ב433 או במערך עם 3 בלמים (שאחד מהם יהיה מגן/קשר אחורי).

איטליה אלופת אירופה אבל צריך לזכור שזה ממש לא הלך חלק - הארכה מול אוסטריה, פנדלים מול ספרד, פנדלים מול אנגליה.
    אין חלוץ אמין וכל עוד לא קורה משהו דרמטי (כמו מויסה קין מלך שערי הליגה) קשה להאמין שיהיה אחד כזה, אז צריך להכיר בזה.
    גם ספרד ההיא זכתה ביורו עם חלוץ, ואז הלכה למונדיאל בלי חלוץ - והסתדר לה יופי...

modric420 ו-VAR אוהבים את זה.
  12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yonmu
    מה שעבד לספרד ההיא לא בהכרח יעבוד לאיטליה. זו לא בדיוק אותה שיטת משחק. אומנם איטליה שיחקה לפרקים עם המון מסירות קצרות מרגל לרגל אבל זו לא ספרד של צ׳אבי ואינייסטה, לא בשיטה וגם לא באיכות.

אימובילה שחקן מדהים בלאציו, אבל בנבחרת זה פשוט לא עובד, וזה לא שלא ניסו. זה לא עובד באופן שיטתי הרבה זמן. מה ההיגיון לתת לו את המפתחות שוב? קן וראספדורי (וסקמאקה אולי) שווים נסיון. שילחמו על המקום בהרכב, תחרות זה מעולה. הכי גרוע? שיחזיר את אימובילה.. הוא הרי כנראה יהיה בטורניר בכל מקרה, אבל עד אז כל נסיון למשהו אחר הוא חיובי, כי להישאר עם מה שלא עובד… זה פשוט חסר הגיון בעייני..

uri ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפעם רק 23 למשחק ב 6 לאוקטובר מול ספרד בחצי גמר גביע האומות.

https://scontent.fcdg1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x296/244174102_10158533338413831_823753099359705641_n.Xxx?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=iXXTwjOEBZIAX810-V3&_nc_ht=scontent.fcdg1-1.fna&oh=ad9500f62786c27808f46b9d36e24a10&oe=615BEA13

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הבנתי נכון, הבחור הזה:
    https://pbs.twimg.com/media/FAoPOTeXoEkPK9i?format=Xxx&name=small
    לא זימן את זאניולו בגלל איך שהגיב לאוהדים שקיללו אותו בסיום הדרבי.

בתור אוהד רומא אני כמובן שמח שהוא נמנע מטירטור מעיק, אבל הייתי בטוח שהדבר המביך הזה הסתיים יחד עם הקריירה של פראנדלי.

15. DRORIKO Member

@Un bombón
    אתה אומר את זה מידיעה? כשראיתי שזאניולו בחוץ אז חשבתי שהנבחרת מתחשבת בו שהוא חוזר לכושר ונותנת לו מנוחה. אם מה שאתה אומר נכון אז כנראה שזה ממניעים פחות אציליים :)