לה סקוואדרה אזורה 2022-2023:: מפח נפש נוסף, מונדיאל נוסף ללא איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏26/5/18.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה לקחת קשה את ההפסד. כולה ליגת האומות.
    מה שכן, מנצ'יני חייב להפסיק להתחכם (טרנד מעיק בקרב המאמנים בתקופה האחרונה),בחוד צריך לשחק חלוץ (ולא חסרים כאלה לאיטליה) ולא שחקני אגף.
    פלגריני חייב להיות באנקר בנבחרת הזאת.

2. yonmu Member

קשרים אחוריים/מרכזיים: וראטי, לוקאטלי, זורזיניו, בארלה, טונאלי, כריסטנטה.
    קשרים התקפיים/קיצוניים: פלגריני, זאניולו, אינסיניה, קייזה, ברארדי, ברנרדסקי, אלשע, פסינה.
    חלוצים: אימובילה, בלוטי, קין, רספדורי, סקמקה.

זה מרגיז, אבל כרגע פער האיכות קיצוני מדי. אין חלוץ שראוי להרכב, ויש 4 קשרים מרכזיים מצוינים ו4 קשרים התקפיים מצוינים.
    התרומה של אימובילה ביורו היתה נמוכה מאוד, ואף חלוץ טבעי אחר לא הראה שהוא עדיף עליו.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלגריני מצטיין ברומא בעמדה שלא קיימת בנבחרת (כי המערך שונה) ולכן קשה לדחוף אותו להרכב. אני כן חושב שבפעם הבאה שנפגוש את ספרד צריך לשנות מערך ולא לשחק נגדם ב׳כדורגל שלהם׳ כפי שניסינו ביורו ואמש.

יחד עם זאת, כפי שכבר כתבתי, אם קייליני פותח (היה אדיר אתמול מרגע שנכנס) במקום באסטוני, אם היה שופט אחר, אם אינסיניה לא היה מחמיץ... אני אבין אם מנצ׳יני לא יסיק מסקנות קיצוניות מהמשחק הזה.

itzik.miro ו-EsheD אוהבים את זה.
  4. VAR Member

לא מבין מה התלונות על האדום. צהוב ראשון מחה על החלטת שיפוט (מוצדקת) בצורה די בוטה שרוב השופטים היו שולפים עליה צהוב, וצהוב שני על משחק מסוכן (לשופט אין שיקול דעת בכלל).

5. DRORIKO Member

מתי היה האדום האחרון של בונוצ'י? נראה לי שצריך לחזור פה לימים שלו באינטר חח

6. itzik.miro Member

או עד העונה שלו במילאן אז הורחק בדקה 25 מול גנואה במחזור 10

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

7. DRORIKO Member

טוב במילאן הוא איבד את עצמו לגמרי בכל המובנים. אצלנו או בנבחרת אני לא זוכר אדומים שלו, אם היו כאלה. בלם מאד הגון.

8. itzik.miro Member

אדום אחד בעונת 2010/11 עם דל נרי ובנבחרת עוד אדום אחד.

סה"כ 4 אדומים בקריירת הבוגרים כולל אתמול ב 501 הופעות ביובה ומילאן ועוד 112 בנבחרת.

9. k_700 Member

די לורנצו ואמרסון זה לא בערך הכי מזעזע שאפשר לשים בעמדות המגן?(כן מודע למצב הפציעות).

את האמת עם כמות הכשרון ההתקפי שיש למאנצ'יני בסגל אני לא הייתי פוסל על משחק שמוותר בכלל על חלוץ(מי כבר אפשר לדחוף שם? קין?ברנרדסקי?) ואולי חושב על דרך שאני דוחף את פלגריני עם קייזה בהרכב כשקייזה זה חלוץ(שגם עושה המון תנועה ומחליף מקומות).
    שווה לשקול.

10. itzik.miro Member

ברנרדסקי לא חלוץ
    הוא אילתור. קייזה הרבה יותר חלוץ ממנו.

11. k_700 Member

ברור שהוא לא חלוץ אבל אתמול הוא פתח ככזה כשקייזה בעיקר משחק באגף.
    אני חושב שבהעדר חלוץ שבאמת נותן משהו ברמות הגבוהות(גם ביורו ראו את זה מהאופציות ששיחקו) צריך להשתמש בכל הכשרון ההתקפי שיש לאיטליה בקישור ההתקפי.
    אולי אפילו אפשר לוותר על אחד מבין ז'ורז'יניו וראטי.
    את זאניולו למשל בעתיד אני שם על העמדה ששיחק אתמול קייזה ואת קייזה אני דוחף למעלה כFALSE9.
    פלגריני שהוא אשף של כניסות מאחורי החלוץ, קצת מתחת.

זה קצת נוגד את האיטליה המסודרת והטקטית של מאנצ'יני אבל זה להשתמש במיקסום הכשרון שיש לדור הזה.

12. cazzo Il Capocuoco

מעצבן, תמיד כשאני מגיע לסן סירו והקבוצה שאני אוהד פוגשת יריבה שקולה וחזקה, או מילאן מפסידה או נבחרת איטליה מפסידה. ב-2007 רומא ניצחה את מילאן משער של ווצ׳יניץ, ב-2009 אינטר של מוריניו הביסה את מילאן 4-0 בדרבי היסטורי והפעם איטליה מפסידה בפעם הראשונה בסן סירו אי פעם (במילאנו האזורי הפסידו להונגריה ב1925 ועוד פעם אחרת להונגריה לפני יותר ממאה שנה).
    https://pbs.twimg.com/media/FBCIeMqWEAE5O40?format=Xxx&name=medium
    ביליתי בציריך כשאיטליה ששיחקה נגד שוויץ בבאזל (לא התאפשר לי לקנות כרטיס עקב תקנות הקורונה של אופ״א ופיפ״א) אבל למזלי התאפשר לי להיות בסן סירו וזאת תמיד חוויה להיות שם, הייתי גם במשחק של מילאן נגד ונציה (אווירה קצת שונה, עם קצת פחות קהל) והפעם ממש הרגשתי רע עם הסיפור מסביב לדונארומה. לפני שנכנסתי לאצטדיון ראיתי את האוהד שהגיע עם שלט ״דונארומה אתה אורח לא רצוי״ ואחרים רצו לצלם את השלט. היו הרבה ספרדים והרבה ספרדיות ביציעים והאווירה הייתה של משחק גדול גם אם הטורניר הזה שווה בחשיבותו מבחינתי למשחק ידידות יוקרתי. ישבתי ליד יציע העיתונאים והרבה מאלו שישבו לידי מחאו כפיים לדונארומה בזמן שהרבה אחרים שרקו לו בוז עוד בחימום וגם אחר כך כל פעם שהוא נגע בכדור, אני בטוח שזה השפיע עליו במשחק. עצוב, כאוהד מילאן אני מאוכזב ממנו אבל אני לא מתעב אותו (יותר מתעב את ראיולה ודומיו) הייתי אולי שורק לו בוז אם היה מגיע לסן סירו במדי פ.ס.ז., אני בדעה עם מנצ׳יני שלא צריך לשרוק בוז לשחקן שלך שמשחק בנבחרת שלך, אך האיטלקים הם ברוב הפעמים יותר מילאנזים או נאפוליטנים או רומאים מאשר איטלקים, מה שנקרא campanilismo.
    אני מסכים עם אורי, מנצ׳יני מעדיף להמשיך עם הזהות ועם המערך שהוא חושב שעדיף ונאמן לו, אבל עם ספרד לא מספיקה רק רוח הלחימה של קייזה, אלא אולי גם מערך אחר, בסגנון של אנטוניו קונטה שניצח את ספרד ב-2016 עם פלה, פארולו, ג׳אקריני וקייליני. מול בלגיה זה יהיה גם משחק ידידות יוקרתי, עם הזדמנות למצוא פתרונות התקפיים אחרים, הרבה יגידו שזה משחק מיותר אבל משחק הכנה חשוב לקראת המשחק הקריטי נגד שוויץ בחודש הבא. נקווה שצפון אירלנד תפתיע שוב את מוראט יאקין. פורצה איטליה!
    נ.ב. מי שרוצה צילומים יכול להגיד שלום בפרטי…:)

נערך לאחרונה ב: ‏9/10/21
    uri אוהב/ת את זה.
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה-28 שזימן מנצ׳יני לקראת המשחקים הגורליים מול שוויץ וצפון אירלנד. פובגה עם זימון בכורה!

https://scontent.fcdg1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x296/253567950_10158590314883831_1030971196646975574_n.Xxx?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BwDBl8tTwm0AX_htaFw&_nc_ht=scontent.fcdg1-1.fna&oh=717b081cab44cc82147af411cd4ab8aa&oe=618ABE2C

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאטלדי ופסינה זומנו במקום פלגריני וזאניולו הלא כשירים.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אימובילה נפצע. סקאמקה זומן במקומו.

עריכה: גם קייליני עזב.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/21