ליברפול 2015/16: ימי קלופ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא נעשה שום דבר עם הכסף הזה, אז היה עדיף בהרבה לשלוח את אייב להשאלה.
    סקרטל כבר בטורקיה, בנטקה ואייב בדרך החוצה, כנראה שגם אלן, אנחנו גורפים פה מעל 60 מ' ליש"ט על השחקנים האלה והרכש הרציני היחיד שעושים זה מאנה ואולי זילנסקי הזה? זה לא עובר חלק בגרון. אני מאוד מקווה שיש דברים בגו שאנחנו לא יודעים עליהם.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. StevenGerrard Member

קלופ חתם עד 2022.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

3. Mellow29 Kopite

6 שנים זה כמעט נצח במונחי כדורגל. קבוצות הפרמיירליג החליפו בין 3 ל-4 מאמנים בפרק הזמן הזה, להוציא את ארסנל.

אופתע אם הוא באמת יסיים את החוזה הזה פה. זה כן יאפשר ל-FSG לדרוש פיצוי גבוה יותר אחרי כמה שנים אם ירצה להתקדם למועדון עם אמביציות גדולות באמת. ובכל זאת נחמד שהוא איתנו.

4. oranfu Member

בארט אומר שהמפתחות לגמרי בידיים של קלופ בכל הנוגע לצד המקצועי של המועדון. זה לא ועדה והוא, זה הוא - ואז כל השאר.

סה"כ חדשות חיוביות מאוד. אחד המנג'רים הכי טובים בעולם קשור בחוזה להרבה שנים (יחסית) זה חדשות טובות.

אנחנו הולכים להכניס לפחות 70 מיליון פאונד הקיץ ממכירות לדעתי. זה בלתי נתפס אם לא יגיע עוד רכש רציני ואני לא מדבר על צ'ילוול וזיילינסקי. גם אם נוסיף אליהם את דהוד זה לא ממש מספיק. מינימום של המינימום צריך להיות הוצאות ברוטו של 100 מיליון הקיץ.
    אפילו בקטע של משכורות חסכנו הרבה (סביר להניח).

הקטע עם סאקו זה פשוט ביזיון. כמה אפשר למרוח את זה? לא מבין איך הנבלות האלה מושכים אותנו ככה.

עושה רושם שהחתמנו את רפא קמאצ'ו, קשר התקפי פורטוגלי בן 16 שהיה עד עכשיו בסיטי. אם אני זוכר נכון הוא היה בהתרשמויות גם אצלנו וגם ביונייטד בעבר. אמור להיות פרוספקט רציני ביותר.

מצב נושא:
הנושא נעול.