הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

מכבי הייתה פייבוריטית ברורה לקחת אליפות בכל שיטת הכרעה ובכל סגל שהיה לחולון או אילת. כמו תמיד.

2. Roma מנהלים

נכון.

אבל אם לדוגמא סקוטי ווילביקין וזיזיץ' היו עוזבים ולא חוזרים ומנגד חולון בהרכב מלא אז ברור שמאזן הכוחות משתנה. השנה הרגשתי שהפערים לא כל כך גדולים בין הקבוצות בסגל מלא, לפחות המאצ' אפ של חולון - מכבי.

---

לא צריך ללכת יותר מדי רחוק אם פ'ארתר לא נפצע הוא קולע סל וקובע יתרון לאילת ויכול לקחת את הסדרה למשחק שלישי שאי אפשר לדעת איך הוא היה מתפתח.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הכל יכול להיות - תמיד. אני חושב שהעונה הקבוצות האלה (פגיעות מדהימות בזרים) היו מאוד קצרות ונפלו מהרגליים בכל מיני שלבים. אחרי ההפסד בחצי גמר גביע חולון התפרקה בנוקיה ואחד הזרים שלה אמר משהו בסגנון תודה לאל שיש פגרה (בדיוק יצאו לפגרה).
    בסידרה של הטוב מ-5 (או הטוב מ3, בגדול היה צריך להיות הטוב מ5 ברבע גמר וחצי גמר והטוב מ-3 בגמר, אבל הכל השתנה בגלל המבצע ולוח הזמנים) שמשחקים כל 48\72 שעות הסגל כל כך רחב שאני לא רואה את אילת וחולון לוקחות 3 משחקים. אבל שוב, דעה שלי. אני חושב שבמשחק אחד הכל פתוח (ולראייה חצי גמר הגביע שחולון כבר היה לה ביד) אבל בסידרה עם חלוקת הדקות הבלתי הגיוניות של הקבוצות האלה הם היו נגמרים.
    במשך כל הפלייאוף כולל נגד מכבי (ובליגה) פארתר ורגלנד שיחקו 35-37 דקות בערב. אפשר לנצח ככה סידרה של הטוב מ-5. כנ"ל מגי והאריס (טרום המלחמה). לכן אני חושב שהכתרים לאילת וחולון שרק אם היה נשאר להם הזרים הם כבר עם הצלחת - מוגזמים.

ואני מדבר על מה שהחולוני אמר פה (והוא לא היחיד) וגם על זה
    אפיק ניסים
    "לפני המבצע הצבאי, אילת הייתה בכושר הכי טוב בליגה - והיה לה סיכוי הרבה יותר גבוה לעבור אפילו את מכבי ת"א. לפעמים מומנטום וטיימינג זה שם המשחק"

גלדסטון ענה לו אגב (ומחק את הציוץ) שלפני המבצע, אילת הפסידה בבית ב20 הפרש לירושלים ומיד אחרי זה בנוקיה בעשרים ומשהו הפרש.

4. Roma מנהלים

מאילת אני פחות מחזיק, חולון בהחלט יכולה לעמוד במכבי גם בסדרה של 7 משחקים. אתה שוכח שחולון רצו באירופה עד הסוף, משהו שמכבי לא עשתה ורק התבזתה כל המפעל.
    חולון בנו השנה סגל עמוק ורחב, ההצלחה באירופה סחטה להם את הלימון בעונה הכי עמוסה שהייתה אי פעם בעקבות הקורונה והמבצע הצבאי שהגיע בטיימינג נוראי.

אני באמת אם אתה מזלזל בקבוצות האחרות שאתה פשוט מחזיק מהסגל של מכבי? סגל חלש מאוד שהיתרון שלו שהוא מלא בשחקנים בינוניים שזה מצוין לליגה הישראלית שהפכה לחצי NBA בלו"ז המטורף שנוצר.

גלדסטון דובר של מכבי, הוא לא מעניין. בדיוק כמו אפיק ניסים.

ואחרי כל מה שאני כותב, מכבי עדיין הייתה פייבוריטית אבל זה כמו בעבר שלנצח את מכבי הייתה מוגדרת כמשימה בלתי אפשרית.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נו, מה שאמרת מסכם את מה שאני חושב. הסגל גרוע מאוד ברמה האירופית אבל לליגה עם העומק שלו (טי ג'י קליין שחקן 9-10...) זה יתרון על הקבוצות כשנכנסים לסידרה ארוכה (אני שוב מזכיר שהיינו אמורים להיות היום עם הטוב מ-5 עד הגמר). זה הכל.

וברור ששום דבר לא בלתי אפשרי . ואני בהחלט חושב שגליל שנהנית מסגל מלא לכל אורך הדרך הולכת לעשות את המוות למכבי ותהיה סידרה צמודה (אני מהמר על 1-2 קשה למכבי).

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

7. Roma מנהלים

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בית הדין החליט - הפסד טכני לחולון.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת ובתמים מנסה להבין למה אי אפשר לחדש היה את המשחק? עדיין לא ברור לי למה שחקני חולון חשבו שזה "מסוכן" לגמור את המשחק? יש עכשיו רולאן גארוס בטניס, קורה שבגלל גשם עוצרים משחקים לשעות. לא שמעתי אף פעם שחקנים אומרים שזה "מסוכן" לחדש את הפעילות. לפעמים אפילו משחקים הרחק אחרי חצות...

ונגיד שלא יכלו לגמור את המשחק, למה צריכים להתחיל אז מההתחלה? לא מבין את העניין הזה אפילו אם הדבר אולי כתוב בתקנון. אם זה היה סיכון לגמור את המשחק מאוחר בערב אז היו צריכים למחרת לגמור את את הדקות שעוד נותרו. באמת אין סיבה להתחיל מההתחלה. זה גם לא קורה בכדורגל. כמה פעמים ראינו 22 שחקנים עולים לכמה דקות משחק ביום המחרת?

זה החלק המקצועי. מבחינתי אחרי כל הסערה הזאת צריך לבדוק אם צריך לעדכן את התקנון. אם הגליל היו אחראיים לגבי הגנרטור השני אז הם צריכים לקבל עונש. מבחינתי האולם הזה גם ככה כבר לא מתאים לשנת 2021, אבל אם מאפשרים לקיים שם משחקים אז שהחוקים יהיו ברורים.

בסך הכל אני רואה סערה בגלל מה? אני עדיין לא יודע. היתה הפסקת חשמל, יכלו לחזור לשחק, חולון לא רצו ועכשיו הם ספגו הפסד טכני. לפעמים אני מרגיש שבארץ מומחים בלהפוך כל אירוע קטן לאסון לאומי. לשמחתי מכבי לא קשורה עכשיו בנושא אחרת בכלל היתה לנו חגיגה...

10. DRORIKO Member

הופה תראו מי נזכר להגיע. משטרת ישראל הנפלאה שלנו. איפה הייתם עד עכשיו? אם לדבריכם יש שם ליקויים בטיחותיים חמורים למה אישרת את האולם הזה מלכתחילה. למה כי עכשיו האולם בכותרות אז אתם מחפשים לרכב על זה כהרגלם? משטרת קקמייקה

בעקבות הבלגן במשחק מול חולון: האולם בגן נר נסגר

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    מבחינתי זו קודם כל הבעיה של המנהלת שכנראה אין לה מושג מה קורה עם האולמות. גם לגליל/גלבוע יש לי טענות. כל הגורמים אשמים, החובבנות חוגגת דרור. אנחנו צריכים להיות מבסוטים שמדובר רק בגנרטור ומצלמות לא עובדות. בצורה הזאת הייתי בודק גם אם היציעים בסדר...המציאות העגומה היא שבשנה האחרונה ראינו כבר מספר אסונות ואני כבר לא מופתע משום דבר.

12. ייא Member

הגעתה של גליל בעונהבאה לחולון שקולה להגעתה של בית שאן לבלומפילד ב1999.

Roma אוהב/ת את זה.
  13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הערעור של חולון התקבל. משחק חוזר היום ב16:00 בדרייב אין.

הזייה מוחלטת.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

14. yakov_y YNWA

המשחק נקבע למוצ״ש.
    הזוי לגמרי שחשבו בכלל לקיים היום, הזוי הלו״ז הקיים ומטורף מה שמחכה לקבוצות בסדרת הגמר, אין ערך ספורטיבי.
    חייבים לחרוג מהתאריכים ולא לספור אף אחד.

מנהלת הזויה, ענף שמנוהל מטורלל.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. Roma מנהלים

החלטה נכונה, שגליל ידאגו למתקן העלוב שלהם. בתיכון היה לנו אולם יותר מרשים.

מכבי והעולה לגמר צריכים לשחק משחק בודד על האליפות אצל מכבי, אין מה לעשות גם ככה עונה עם כוכבית.

מצב נושא:
הנושא נעול.