הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

ביזיון.

2. Roma מנהלים

אם גליל מהתחלה היו מגלים ספורטיביות ורעות כלפי חולון הפתרון הפחות נוראי היה מתרחש, קרי משחק בשישי ואז במידת הצורך מוצ"ש. היו להם מספיק הזדמנויות לעשות את זה.
    הרי היה ברור שבית המשפט יהפוך את ההחלטה ההזויה הזאת.

שאפו לחולון על המלחמה, יאללה חולוניה פרקו להם את הצורה.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אתם יכולים לעשות לי רגע סדר.
    הבנתי שהיתה הפסקת חשמל, המשחק היה אמור להיות משוחק לאחר 58 דקות. חולון החליטה שהיא לא עולה חזרה לשחק שזה בגדול עונש של הפסד טכני. מכאן מה? מה הטיעונים של חולון על למה בעצם היא לא צריכה לקבל הפסד טכני ויש לבצע משחק חוזר?

4. VAR Member

ואיך היית מגיב אם הפועל חולון הייתה מחרימה את המשחק לפני תחילתו בטענה שהמתקן עלוב ושגליל צריכה לטפל בו קודם? מה זו השטות הזו?

הופעתם למשחק, אין לכם צד בהחלטה האם ניתן להמשיך לשחק שם או לא. זו החלטה של צוות השיפוט בלבד.

זה ביזיון אדיר. אשכרה עשו דין לעצמם ולא רק שניצלו מהפסד, הם עוד הרוויחו מגרש נייטרלי למשחק השני. גליל צריכה להחרים את המשך הסדרה. זה מכור.

DRORIKO ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני הצדדים אשמים בשטויות האלו. האולם היתה בעיה ולא היתה שום סיבה לחולון לא לחזור לשחק לכן לא ברור לי למה האורחת קיבלה את כל מה שביקשה. אפשר היה להמשיך ברוממה את המשחק בתוצאה והזמן המקורי.

6. DRORIKO Member

אני לא מבין למה משחק חוזר ולא 6 דקות אחרונות כשגלבוע מובילים ב-5 הפרש

7. Roma מנהלים

תתעורר אני אוהד ירושלים, לא אכפת לי מחולון. מכיר את היריבות?
    אישרו את המתקן בתחילת העונה לצערנו, אני כבר מזמן הייתי פוסל אותו לשימוש בליגת העל.

דין לעצמם? גם גליל לא בדיוק תלית שכולה תכלת. היו צריכים לדחות את המשחק ביום והיה משוחק בשישי ב16:00 בגליל(!) והכל היה טוב.

DRORIKO
    המשחק מחודש ב0-0 כי זה התקנון, בניגוד לחוקים שהמציא נציג המנהלת במגרש. לחולון לא היה בעיה להמשיך את המשחק מנקודת הפסקתו סתם שתדע.
    ואני אחזור על זה שוב ושוב, 5 הפרש 6:58 לסיום עם כדור חולני זה לא יתרון כל כך משמעותי.

8. VAR Member

אני יודע שאתה אוהד ירושלים. זה בכלל אמור לשנות משהו?

הפועל חולון במשך עשורים שיחקה באולם שלא לחינם נקרא "הפחים". מישהו אי פעם העלה בדעתו לא להופיע למשחק שם כי האולם לא נראה לו? אלה המתקנים, זה מה שיש. באיזה קטע קבוצה תופסת טרמפ על הפסקת חשמל כדי לפוצץ משחק? אתה לא חושב שיש גבול לעליבות?
    מה זה בכלל קשור לעניין?

9. DRORIKO Member

איפה כתוב בתקנון שבמקרה של הפסקת חשמל עושים משחק חוזר מ-0:0? שואל ברצינות

10. כינוי כי הכח זהו כח

בתקנון כתוב שכל משחק שלא הגיע לסיומו וצריך חידוש מתחיל מ-0:0.
    גם בלאומית היה מקרה כזה שהייתה אזעקה במשחק של מוצקין מול רעננה באמצע הרבע הרביעי כרעננה הייתה ביתרון 20.
    אחרי האזעקה הזרים של מוצקין לא היו מוכנים לחזור והמשחק הופסק והוחלט על משחק חוזר מ-0:0 (כמובן שזה היה מאוד מסריח כי היה 20 כמה דקות לסוף משחק)

11. DRORIKO Member

אז תסלחו לי אבל שלומי פרי יצא אפס מאופס ולדעתי עוד היום היה צריך לשים את המפתחות. ועוד האוזמן ושלף מלקקים לו בחמישיות ושואלים אותו אם בא לו להיות קומישינר. קומישינר של הביצים הוא יכול להיות.

12. כינוי כי הכח זהו כח

מחילה לא קראתי טוב.
    בנוגע לחידוש המשחק באותו הערב כלומר בדד-ליין של שעה ההוראה היא להמשיך מאותה נקודה.
    בנוגע לסוגיה של משחק חוזר אחרי שהוחלט לא להמשיך את המשחק (לדוגמה אם הייתה עוברת יותר משעה והמשחק היה נגמר) אז היה מתחיל מ-0:0 במועד אחר, כמו שעושים משום מה עכשיו.
    בכל מקרה אי אפשר לעשות סדרת גמר בגלל החלטת בין הדין הנוכחית, פשוט אין מספיק ימים לזה...

13. DRORIKO Member

גם לפי התיקון שלך פרי יצא פארש ונראה שהוא בכלל לא בקיא בתקנון, ואפילו לא טרח באותו ערב לעשות טלפונים לאנשים באיגוד כדי לברר אותו. אין שאלה בכלל שהאיש צריך ללכת הביתה.

14. רוברטו באגיו31 Member

אני בהלם שביטלו את ההפסד הטכני הצודק של חולון, ודפקו פעמיים את גליל .
    גם ביטלו את הניצחון שלהם וגם המשחק השני יהיה במגרש נייטרלי ולא אצלהם .
    החלטה ביזיונית לחלוטין, יש לי הרגשה שהרבה כסף מתחת לשולחן היה מעורב בהחלטה הזאת .

דרך אגב, כמו תמיד בחיים כששניים רבים השלישי מנצח .
    מכבי זוכה למנוחה של שבוע בזמן שאחת מהקבוצות תגיע עייפה מאוד אחרי 2 משחקים ב 24 שעות .

דבר אחד שלא הבנתי זה מה יהיה הלו"ז של הגמר :
    במידה וחולון ינצחו מחר ויהיה משחק שלישי, אז משחק הגמר ייערך ביום שלישי נכון ??

ומתי ייערכו 2 המשחקים הנוספים ?? יום אחרי יום ??

15. DRORIKO Member

כן, כמובן שאין כאן שום סיכון לבריאות השחקנים. את זה קבע גיא פניני שהוא גם רופא במקצועו(למשל הוא זה שהודיע לשולדברנד שלאבא שלו יש סרטן)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.