הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. כינוי כי הכח זהו כח

מזל טוב לנתניה!
    חזרו מפיגור 2:0 בסדרה כשהם בפיגור 17 באמצע משחק שלוש באשקלון לניצחון ענק בסדרה ועליית ליגה
    פרט קצת איך אתה מרגיש @yakov_y
    מי היה מאמין שמלפתוח את העונה במאזן של חמישה הפסדים תנצחו את פאקינג אשקלון

Sir Alex Ferguson, yakov_y ו-abcd אוהבים את זה.
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מדהים. עליית ליגה מדהימה. לחזור מפיגור 0-2 מול פייבוריטית ברורה. מדהים.

ברכות @yakov_y

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

Sir Alex Ferguson ו-yakov_y אוהבים את זה.
  3. Telkiyski Member

גם פעם = לאשקלון איזה קטע כזה של סדרה שהייתה 2-0 והתהפכה ל3-2.
    לדעתי זה קרה נגד נהריה לפני איזה 12 שנה.
    אז אשקלון הייתה זו שהפכה, אבל בצד המפסיד היה גם אז אריק אלפסי.

בכל מקרה יותר מעניין שגליל עליון חזרו, וכפר בלום חזר.
    הגיע הזמן!

עכשיו נשאר הפועל ר"ג ואפשר לעשות ליגה של 14.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

טכנית, גליל\גלבוע לקחו איתם את ההיסטוריה של גליל עליון. גליל עליון עברה לבעלות מועצת גלבוע והקבוצה גלבוע\גליל והמשיכה משם על כל השחקנים + ההיסטוריה.

גליל עליון הנוכחית זו קבוצת אוהדים שקמה אחר כך בליגה ב'. אבל זה גדול. גליל עליון נגד גלבוע/גליל בשנה הבאה. ממש כמו לשחק נגד עצמך.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  5. yakov_y YNWA

הליגה חוזרת ל-12, יורדת 3 בעונה הבאה.

למה ? לדוגמא הפועל ת״א מתנגדת ל-14 קבוצות, פחות כסף שאתה מקבל כי הכסף מתחלק בין יותר קבוצות.

6. Telkiyski Member

יורדות 3 מ-13 שנה הבאה?
    מסוכו

7. yakov_y YNWA

טוב, את ההודעה הארוכה וההסבר המלא לעונה ולשנים האחרונות אני אכתוב בהמשך כי אני עסוק בטירוף.

לפני כמה שנים רשמתי כאן איזה כיף שעלינו ללאומית, עכשיו אני רושם...
    איזה כיף שעלינו לליגת העל.

מטורף, זה דבר שלא קרה בספורט, מדברים איתי על ה-2:0, יש דברים הרבה יותר גדולים מ׳זה, לא האמנתי.
    לא הסתכלתי על אף משחק, במצטבר אולי 30 דק׳ כדורסל בכל המשחקים כי לא הייתי מסוגל, בכוונה קבעתי עבודה והשתדלתי לא לחשוב למרות שלא הצלחתי.
    אושר גדול, באמת, לא האמנתי, ארחיב כמו שצריך בהמשך.

תודה לכולם.

Sir Alex Ferguson ו-הרצליה עד המוות אוהבים את זה.
  8. כינוי כי הכח זהו כח

אם נתניה לא עולה מה שקורה הוא 2 יורדות (חיפה ונתניה) ועולה אחת גליל. בכך הליגה מצומצמת בחזרה ל-12 קבוצות וחוזרים לעולה ויורדת אחת.
    אם נתניה לא תנצל את העליה שלה ללאומית היא תפגע אנושות בליגה הלאומית ובכל המאבק שנעשה פה בשנים האחרונות להחזיר 2 עולות ו-2 יורדות.

9. Telkiyski Member

גלבוע מאזנת ל1-1.
    מחר (!!) משחק 3. בדיחה.

ואני בכלל חשבתי שזה לא פייר שהאליפות מוכרעת במשחק אחד.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקורא
    yakov_y -

https://scontent.fhfa1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/201387437_776005276325694_2264894303381170439_n.Xxx?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=R75P2jGR850AX_o0omy&_nc_ht=scontent.fhfa1-1.fna&oh=49afd464cc01bbc2a22573a8d5500988&oe=60CF827E

yakov_y אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

כספי נראה כמו אוהד שפרץ למגרש

12. DRORIKO Member

אז הייתי היום בהיכל אחרי שמישהו סידר לי כרטיס בחינם ברגע האחרון, ודווקא ביציע של הגליל. האווירה כיאה להיכל היתה נהדרת, מה שהיה על המגרש קצת פחות. חוץ מג'ונס וקלויארי אין מישהו שאפשר לציין. עמרי כספי כמאמר הקלישאה פרש מבלי להודיע, כל רגע שהיה על המגרש הוא שיחק לטובת הגליל. ועם כל זה הגליל לא באמת אתגרה את מכבי. ברכות על ה-55.

13. Roma מנהלים

https://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1478500.Xxx

שהוא רוצה הוא בין הטובים ביבשת.

14. DRORIKO Member

משחק סביר בקנה מידה שלו, יכול לשחק טוב יותר

15. כינוי כי הכח זהו כח

הקיץ הגיע והשנה הוא הולך להיות עמוס מהרגיל כשגם מכבי תל אביב, הפועל ירושלים, גלבוע שתרצה להמשיך את המומנטום, ראשון שרוצה להיות שוב למעלה, העולות שצריכות לבנות סגלים כמעט מאפס, שוק המאמנים עמוס מאוד.
    אני אתן את שני הסנטים שלי ואני אתחיל מהשוק שנפתח.

לפני שאני אתחיל אני אציין נקודה מעניינת, המון קבוצות ישראליות נרשמו למפעלים של פיב"א: הפועל חולון, הפועל ירושלים, הפועל חיפה, גלבוע/גליל, נס ציונה, ראשון לציון, הפועל אילת.

לליגה הישראלית יש כרטיס אחד לבתים וכרטיס אחד למוקדמות של האלופות ובנוסף יש לפיב"א מספר כרטיסים חופשיים לבתים שככל הנראה ירושלים תקבל אחד מהם לאור דירוגה הגבוה במפעל (ירושלים מדורגת שמינית במפעל).
    חולון אמורה להיות הקבוצה הישראלית שתממש את המקום בבתים והקבוצה הישראלית שתהיה במוקדמות היא ככל הנראה אילת או הפועל חיפה (תלוי אולם אני מניח). בנוסף עירוני נס ציונה נרשמה למוקדמות האלופות ואני לא יודע אם תקבל כרטיס או לא מכיוון שהיא זכתה ביורופקאפ, בכל מקרה במפעל השני של פיב"א היא תשחק. גליל/גלבוע נרשמה ישירות ליורופקאפ (מאמין שוב בגלל האולם) והיא תשחק בשלב הבתים, אילת גם אמורה לדעתי לשחק באירופה ואולי גם הפועל חיפה. ראשון לא תשחק עונה הבאה באירופה ככל הנראה כי לא העפילה לפלייאוף בארץ וזאת תהיה עם בעיה עם נועם דוברת מכיוון שמאוד חשוב לו עונה הבאה לשחק במפעל אירופי ואני די בטוח שהוא גם ציין את זה

אף קבוצה ישראלית לא נרשמה ליורוקאפ למרות שהיו דיבורים שראשון מעוניינת.

בכל מקרה אחלה קידום לכדורסל עשו מלשחק עם נס ציונה.

שחקנים ישראלים הם המצרך היקר, הרבה מסיימים חוזה, הרבה רוצים לקחת צעד קדימה וחלק פוטנציאלית חוזרים לארץ.
    ראשון נתחיל מהישראלים בחו"ל גל מקל ושון דוסון סיימו חוזה בספרד והם שחקנים פנויים כרגע מאוד הגיוני לי שדוסון יחזור לארץ (קורא שראשון מעוניינים בו), בצרפת אולי תומר גינת האריך חוזה בפריז אבל לאיתי שגב הייתה עונת רוויה בפציעות ופחות מרשימה באופן אישי ונראה שהוא חושב על לחזור לארץ כשהפועל ת"א הביעה בו עניין, הישראלי השני שמועמד לחזור ארצה הוא רפי מנקו שלמרות עונה אישית לא רעה בכלל קבוצתו ירדה ליגה והוא לא ימשיך (שידוך להפועל ירושלים לטעמי מתבקש מפני שהוא ישראלי בכיר לעמדה שירושלים צריכה והוא גם שחקן בית), ג'ייק כהן גם כן אחרי עונה לא רעה בספרד כנראה חוזר למקום מוכר וליורוליג במדי מכבי. אפשר גם לציין שאדריאן בנקס גם שחקן חופשי בקיץ הזה. יש עוד ישראלי אחד שאני אציין שהוא פשוט החלום של מכבי והוא טי ג'יי ליף שהוא זכה לכבוד להיות הישראלי הראשון שמשחק בפלייאוף NBA במדי פורטלנד ואף קלע 4 נקודות.

מבחינת ישראלים בליגה אפשר למצוא בין השחקנים החופשיים את: עוז בלייזר, טי ג'יי קליין, דורי סהר (יושאל ככל הנראה), עידן אלבר (יושאל ככל הנראה), עידן זלמנסון (אלא אם מכבי תפתיע ותשאיר אותו אצלה), רומן סורקין, מייקל בריסקר, יובל זוסמן (אולי יצא לקבוצת יורוליג אחרת?), ג'ו אלכסנדר, עמית זיס, יפתח זיו, נתנאל ארצי, נמרוד לוי, איתי מושקוביץ, גיא פלטין, גל גילינסקי, אור לאומי, מקס היידגר (יושאל או יהיה במכבי), גולן גוט, איגור קולשוב, כרם משעור. אולי שלו לוגשי יהיה שווה ליגת על, פול דילייני גם אופציה.

יש עוד שאלה שאפשר לשאול האם תהיה תנועה מכיוונם של ים מדר ונועם דוברת. האם ים מדר יגיע עונה הבאה לבוסטון? האם קבוצה מהיורוליג תשלם ביי אאוט לראשון על דוברת (לא אתפלא אם מכבי יעשו את זה על חשבון ג'ון די)

גם מבחינת מאמנים יש עומס ולא הרבה קבוצות, בקיץ המאמנים החופשיים יהיו אורן עמיאל, עודד קטש, ליאור ליובין, אבישי גורדון/גיא קפלן, בראד גרינברג. הקבוצות היחידות שיצטרכו מאמן הן נס ציונה וירושלים, מלבד זה אולי העולות והרצליה יחליפו מאמן.

בכל מקרה חלק מהקבוצות התחילו לבנות לעונה הבאה.
    מכבי תל אביב תמשיך עם סקוטי, ז'יז'יץ ובנדר בטוח כשגם קלויארו ודיברתולומאו אמורים להמשיך עונה הבאה מכיוון שיש להם חוזה. מלבדם גם ג'ייק כהן וקינן אוואנס עושה רושם שסגורים ויש מגעים לפי כתבים אמינים עם ג'ורדן מיקי

בהפועל חיפה השאירו את המאמן אלעד חסין לעונה נוספת והחתימו את הגארד קאדים אלן. יתרה מזאת עמית שמחון אמור להישאר כי יש לו חוזה לעוד עונה ואותו דבר לגבי איגור נסטרנקו ואני מאמין שהקפטן אופק אביטל יישאר גם כן. בנוגע לכרם משעור אני מקווה בשבילו שיישאר כי הקבוצה נרשמה לאירופה וגם הוא די עבר בה תחייה מחדש לקריירה שלו.

בהפועל באר שבע האריכו חוזה עם רמי הדר

במכבי ראשון לציון האריכו חוזה עם גיא גודס ויש בסיס ישראלי לא רע יחד עם נועם דוברת, נועם אביבי וטל פלד שעליו יהיה חיזוק. יש עניין בשון דוסון. יש עניין גם בג'ו אלכסנדר או עידן זלמנסון.

בהפועל תל אביב גם התחילו לעבוד ואני מאמין שדני פרנקו יישאר. רז אדם ממשיך בקבוצה, ג'יי פי טוקוטו וג'יימס יאנג גם ימשיכו. לים מדר יש חוזה לעונה הבאה ואני מאמין שהוא יישאר אלא אם פתאום בבוסטון ירצו אותו, לבר טימור יש חוזה לעוד עונה. יהיה חכם מצד הפועל אם ישאירו את טילמן.

בגלבוע גליל מי שיאמן יהיה אחד מבין גורדון או גיא קפלן ומי שצפוי להמשיך בין הישראלים הוא יותם חנוכי, גיל בני, עמית גרשון (ככל הנראה), בניה סרור. גם חן כלפון שהראה ניצוצות העונה אמור להמשיך. שחקן שגלבוע מעוניינת בו הוא איתי מושקוביץ יצא לי לדבר עליו לא מעט ולדעתי הוא השחקן שירושלים צריכה להחתים במקום יפתח זיו אבל בכל מקרה אם לגלבוע יש הזדמנות להביא אותו הם צריכים להביא אותו לתת לו את המפתחות, אני מאוד מחזיק ממנו ככישרון ובנוסף כבונוס הוא שחקן בית של המועדון. יש סיכוי שמבין הזרים תומאסון ימשיך.

בהפועל גליל עליון אמורים להעמיד תקציב מאוד יפה לליגת העל (יש מאחוריהם גם כלכלי מאוד חזק) ומהקבוצה שנה שעברה אמורים להמשיך אלון ספיר ועומר טל. גבי צ'אצ'אשווילי שלא היה ספק אם ישחק בעונה הבאה בליגת העל ימשיך עם הקבוצה. בגליל צריכים לבחור מאמן לעונה הבאה.

מנתניה כרגע מגיעה השאלה האם בכלל תצליח לממש את העלייה

בהפועל ירושלים כרגע מאוד שקט, אפילו מאמן אין לעונה הבאה. בכל מקרה רוצים להמשיך עם בריימו ואדם אריאל. תמיר בלאט עזב לאלבה ברלין. הם יצטרכו להחתים שחקנים ישראלים מהרשימה שנתתי קודם (אישית הייתי מביא בנוסף לאדם הייתי מביא את מושקוביץ, רפי מנקו, סורקין, אולי זלמנסון ועוד איזה ישראלי אחד מהרשימה). אם יצליחו להנחית זר מהגבוהים של גלבוע יהיה נחמד.

בחולון ממשיכים עם דדאס ולכריס ג'ונסון וסי ג'יי האריס יש חוזה לעונה הבאה, מאמין שפניני ימשיך, לוורקמן יש חוזה לעוד עונה.

בהפועל אילת לבית הלחמי יש חוזה לעוד עונה, בנוסף בן קרטר חתום בקבוצה עד 2023. רוצים להציע חוזה לפארת'ר אחרי הפציעה שלו לעונה הבאה. רועי הובר חתום לעונה הבאה, לצוף בן משה יש חוזה לעונה הבאה. לשוכמן אין חוזה אבל אני מאמין שהוא ימשיך עם בית הלחמי, מאמין ששולדנבראנד ימשיך גם כן.

בנס ציונה כרגע אני בטוח שימשיכו ליאור קררה וטל דן

בבני הרצליה יש לקרביץ חוזה בקבוצה מלבד זה כלום.

yon2303 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.