מחזור 18 בליגת העל: מאבק בירוק בסמי עופר, הפועל ב"ש מארחת את מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/1/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

*ייערך בהמשך*

2. Raulito Madridista

איזו שבת עלובה, עצם זה שהשיבוץ מלכתכילה הוא שני משחקים בלבד - זה מביך ועכשיו לא רק שיש משחק אחד אלא גם אין בו 'קבוצה גדולה' עם כל הכבוד לעונה הנהדרת שעוברת על רן בן שמעון ומ.ס אשדוד. לא היה קורה כלום אם מכבי חיפה הייתה משובצת עכשיו. שימו לב שאשדוד לא מצליחה לסיים בתיקו משחקים חלשים שלה. לדעתי זו קבוצה שכן נותנת לשחק, אולי מכבי נתניה תעשה משהו במתפרצת נורמלית. אני מאוכזב מהשחקנים הוותיקים בנתניה כמו אלמוג כהן או חן עזרא ופחות מהילדים המוכשרים שמסתובבים שם. גם קניקובסקי בינתיים טוב כשהכל טוב. אטוולד אמנם מנסה לשחק כדורגל מסודר וזה אחלה אבל זה לא מספיק. בכל מקרה בדרך כלל בליגה הזו קבוצה שנמצאת 'על הגל' בשבוע אחד - מזייפת מייד לאחר מכן.

קראתי שאצילי בתמונת ההרכב נגד כפר סבא, זה טוב לבוא במגמה התקפית נגד יריבה כזו, אני מקווה שהם לא שכחו את ההפסד בסיבוב הקודם. מרכז השדה גם זקוק לרענון| כמובן שאי אפשר בלי לדבר על הקורונה, טוב שבהפועל תל אביב אף אחד לא נדבק והמשחק נגד ק"ש ייערך כרגיל ובכלל כרגע שישה משחקים במחזור.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  3. Butragueño מנהלים

מכבי חיפה לא בנויה לשחק ברביעי ושבת, ככה שטוב שזה בראשון. מי ששיחקה בשלישי יכלה לשחק היום.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין יותר מדי מה להגיד על המשחק. משחק סביר של שתי הקבוצות, כמו שהסטטיסטיקה מלמדת, אבל הייתה קבוצה אחת שהייתה תכליתית יותר.
    תמיד טוב לנצח וכיף כשזה קורה בתוצאה משכנעת של 3:0.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לוז המחזור הזה ?
    איזה הזייה שבת עם משחק אחד (גם אם זה היה 2 זה בושה )

6. Raulito Madridista

שני משחקים מחר - ראשון ועוד שלושה ביום שני: הפועל תל אביב - עירוני קריית שמונה (20:00), מכבי חיפה נגד הפועל כפר סבא (20:15), אלה מחר| בשני: בני יהודה - הפועל חיפה (19:00), בני סכנין נגד הפועל חדרה (19:30) והמשחק המרכזי הפועל באר שבע נגד מכבי תל אביב (20:45).

אני חושב שביום שבת בכל תסריט שהוא צריכים להיערך לפחות שלושה משחקים ואני בכלל בעד יותר, כמה שיותר קרוב לפעם, גם בעידן קורונה בו הלו"ז קשה ויש משחקי גביע באמצע השבוע. אי אפשר היה לקיים את הפועל - ק"ש היום משום שהקבוצה של רפואה הייתה נחה רק יומיים וזה קצת מוגזם אולי, אבל בהחלט היה אפשר לקיים את המשחק בין "הירוקות". אני בטוח שבמכבי חיפה רצו מאוד לשחק כבר...כל יום של התבחבשות בכמה הם לוזרים - לא טוב.

והנה ראינו היום, בדיוק כמו שאמרתי - כמה קל לשחק כשאין עלייך לחץ או לפגוש קבוצה חלשה כמו בני יהודה (עכשיו תתחיל ההתעוררות עם אבוקסיס, זה מדאיג עבור כל אוהד הפועל ת"א), אשדוד באה כפייבוריטית בכמה מידות על מכבי נתניה וגם הניצחון המוחץ בסיבוב הקודם - 0:4. עם כל הכבוד להתעלות של גבי קניקובסקי שתענוג לראות אותו - מישהו ראה את הקבוצה של רב"ש? עונה טובה שלה ועדיין שבעה הפסדים העונה, בדומה להפועל חיפה התשיעית לדוגמא. הם לא יודעים לקחת נקודה ביום בו דברים לא מסתדרים, וגם ההיעדרות של שגיב יחזקאל שעדיין לא היה כשיר - בטח שלא מהווה תירות.

7. Butragueño מנהלים

אם חשבתי שבונקר אבוקסיסי קלאסי יגרום לנו להרוויח 2 נקודות פער על מכבי תל אביב במחזור, אז גם פה טעיתי. מי אמור להוביל את ב"ש נגד מכבי תל אביב? אילוז? ברדה? מליקסון? מקווה מאוד שהשחקנים יבואו לשחק כדורגל ולא ישברו את הראש "מי המאמן הבא".

G.B7 אוהב/ת את זה.
  8. italiano Member

ברדה מושעה :)

9. DRORIKO Member

שאלה לאוהדי מכבי פה. מה הסיבה שמכבי ויתרה על קניקובסקי?

10. Raulito Madridista

לא ניצחנו פעמיים רצוף מאז פתיחת הפלייאוף העליון בעונה שעברה, ממש רגעי השיא שלנו מאז 2013/14. בשנה שעברה ניצחנו את ק"ש אבל יש לנו מאזן שלילי נגדם בליגת העל והם די מנחוס, ניצחו אותנו בעונה שאחרי הדאבל, וגם ב"משחק העונה" ב-2011/12 עם שער של אלרואי כהן הליצן. כמובן שגם יש את עניין רפואה. כששי אליאס בחוץ זו הזדמנות טובה לתת לאייזן לשחק ולהחזיר אותו לפורמה, לא רואה משהו מיוחד בדן עזריה ולא צריך גם להיות אובר-התקפי למרות שזו כולה ק"ש ממול ולא סיטי. שוב תלויים הרבה באושר דוידה וייצור המצבים, נקווה שגיל יצחק יהיה חד. אני חושב שלידור כהן מסוגל לספק קצת מהירות ודריבל מהכנף, עדיין לא בא לידי ביטוי. חייבים לנצח כדי שתהיה משמעות לנקודות בטדי. כן אנחנו קבוצה נוראית אבל לא רוצה שנרד ליגה..

11. Morientes Member

השאלנו אותו לעכו עם סעיף רכישה.
    אני מניח שפשוט כי יש לנו הרבה מושאלים ואין מקום לכולם, אז העדיפו להשאיל אותו עם אופציית רכישה כי חשבו שהסיכוי שהוא יחזור וישחק במכבי ממש נמוך.
    אני דווקא אז מאוד החזקתי ממנו, אבל בגילאים הצעירים כולם נראים מוכשרים אז קשה לדעת.
    חשבתי גם שאור דסה יהיה לא פחות ממנו.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליניב ריצה את העונש מול סכנין. יעמוד על הקווים ביחד עם מאור.

13. italiano Member

הוא לא אמור לעמוד לדין?

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, השאלה מתי תערך ועדת המשמעת, אם לא היום אז יעמוד על הקווים.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועדת המשמעת תערך ביום רביעי.

מצב נושא:
הנושא נעול.