מחזור 2 בית ג': ניצחון דחוק לפרו על מכסיקו

הנושא בפורום 'קופה אמריקה 2011' פורסם ע"י cazzo, ‏8/7/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

טאבארס פספס לדעתי בחילוף האחרון, היה צריך מישהו רענן בהתקפה ולא להכניס את אגורן. אבל כנראה שתיקו מספיק, לאור המשחק זה לא מפתיע.

אם ואלדיביה לא היה כשיר במאת האחוזים כשהוא עלה לדשא, מעניין לכמה אחוזים האורוגוואים הורידו אותו בדקות שהוא על המגרש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx שחקן מדהים, אם אני לא טועה גם החל את הגול של צ'ילה עם מסירה נהדרת. חייב לפתוח לפני מתיגול או כל אחד אחר, אין להם עוד שחקן כזה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/11
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

משחק נהדר, לטעמי הטוב בקופה עד עכשיו. אני מאוד נהניתי. אני חושב שאני לא מפתיע אף אחד בזה שאני אגיד שלדעתי צ'ילה כיום היא לפחות הנבחרת מספר 2 בדרום אמריקה, פשוט תענוג לראות את הנבחרת הזו, בתהליך שהחל ביאלסה לפני 4 שנים. מועמדת מבחינתי להגיע לגמר ומי יודע, אולי הפעם זה באמת יהיה שלהם. התוצאה משקרת, בסך הכל הכללי צ'ילה היתה טובה יותר ובעיקר בחלק האחרון של המשחק, אבל מוסלרה השאיר נקודה לסלסטה. נראה מה יקרה בין פרו למכסיקו אבל סה"כ הבית הזה עונה על הציפיות, בית מותח לחלוטין. ואלכסיס סאנצ'ס, יוצא מן הכלל.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מישהו מוכן להסביר לי את קללת המחצית הראשונה? מחצית ראשונה מספר 12 בטורניר, פעם 10 שמסתיימת ב-0-0! לא ברור.
    מכסיקו מפתיעה אותי לטובה ובניגוד לקוסטה ריקה הצעירה, היא הרבה יותר יוזמת ותוקפת ולא רק מסתגרת בהגנה. הטרי הצליחו להביך כמה פעמים את ההגנה הפרואנית ואני לא אתפלא כשהגול יגיע בחצי השני. מנגד, פרו מאוד מאכזבת אותי דווקא לאחר שציפיתי מהם ליותר לאור ההופעה הדי טובה מול אורוגואי. כנראה שגם לפרו יש בעיה מסויימת של להיות פייבוריטית במשחקים, אז הלחץ הרבה יותר גדול, וככל שמצפים מהם לכבוש כמה שיותר מהר, ככה העסק נהיה קשה יותר. נראה כאילו המשחק של הפרואנים תקוע, ומארקאריאן חייב להעיר אותם בדחיפות כי אם הם לא מנצחים פה היום, אני לא רואה סרט שהם מנצחים את הרוחו. בגדול, מחצית חלשה.

4. itay7 Member

תשימו כבר גול חבורה של )*$&$@)*!&$)@!*&!

שתי קורות של וארגאס... מה יהיה?!

דרוש: חלוץ!

5. Valencianista Member

:aaa021:

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

20 שנה מהחיים ירדו עכשיו למארקאריאן עם הגול של גררו. לאור המחצית השניה גול צודק, אבל קצת חדות של מכסיקו וגם פרננדס היה מוציא כדור מהרשת. פרו חייבת להשתפר לקראת הרבע שאני מניח שהיא תגיע אליו, כי זה ממש לא נראה טוב היום. חואן וארגאס מעל השאר.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

המשחק הראשון של הלילה היה בהחלט לא רע. צ'ילה הייתה הרבה יותר טובה לטעמי, רצתה יותר, הייתה יותר דומיננטית, במשחק שדווקא אורוגוואי הייתה צריכה יותר את הניצחון צ'ילה הייתה זו שיזמה יותר ותקפה יותר. באורוגוואי סוארז היה מצויין והאיכות שלו באה לידי ביטוי כמעט תמיד שהכדור היה אצלו בהתקפה מצד שני, מצד שני סוארז הראה כמה ניצוצות, השער שלו היה יפה מאוד, וחצמזה ליהטט כמה פעמים עם הכדור, היה טוב.
    השיטה די מוציאה את העוקץ משלב הבתים, קבוצות יודעות שניצחון אחד בגדול אמור להספיק כדי לעלות, אורוגוואי אחרי 2 תוצאות תיקו, בטורניר נורמלי היא אמורה להיות בלחץ, כאן היא אמורה לעלות.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לא הבנתי את החילוף של קאבאני. לא הבנתי מי החליף אותו עד הכדור החופשי שהאפס הזה סידר לצ'ילי. מזל שהצ'יליאנים ממשיכים לבעוט ליציעים, כמו במונדיאל. החלוצים של אורוגוואי, השלושה שפתחו, יותר טובים, אבל מאחור יש להם רק את שני הפריירות. וטאבארס הוציא אחד מהם.
    החתמה טובה של בארסה, יודע לצלול הבחור.

9. Muurad Member

כשואלדיביה תופס יום הוא באמת מצדיק את הכינוי שלו. פשוט תענוג של שחקן.. מזל שהוא בקופה ולא בהרכב נגדנו מחר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נפצע עוד בתחילת המחצית מהתיקול של חארה שהשופט פספס וסחב עם כאבים עד לסיומה, כנראה לא יהיה כשיר למשחק המכריע מול מקסיקו. טאטא גונסאלס היה דווקא בסדר גמור לדעתי, זה גם היה מתבקש שיכניסו מישהו שיעזור למקסי פריירה שהיה רחוק משיאו ופישל בגול.

בכורה טובה של קואטס, ביטל את סואסו, שימשיך לפני גודין וויקטורינו עד הסוף מבחינתי.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הכניסה ששווה אדום היתה ממש בדקה הראשונה. אבל בגלל שקאבאני עשה כמה דברים לא חשבתי שהוא סוחב פציעה.
    קואטס שיחק במקום לוגאנו למעשה, לוגאנו שיחק במקום גודין ובסה"כ היה בלגאנו.
    מקסי אמור לקבל עזרה מהקשרים, ארבאלו ופרס, ולא מחלוצים.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הגדרות על הנייר זה יפה, חלוצים קשרים וכו, אבל מי שאמור לעזור למקסי פריירה מלבד דיאגו פרס הוא קאבאני, והוא עשה זאת היטב כמיטב יכולתו. ברגע שקאבאני לא יכל להמשיך, להתחשב בכלים על הספסל וביכולת הרעה של פריירה, טאבארס שינה מערך ולכן גונסאלס הוא חילוף הגיוני.

דווקא עם כניסתו של טאטא היו לאורוגוואי כמה דקות טובות לפני שהבליץ ה'ציליאני הגיע עם כניסתו של ואלדיביה.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

למישהו יש הסבר יותר הגיוני למה בורגי לא פתח עם ואלדיביה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx פשוט שחקן נפלא.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רק לקראת המשחק הוא התאושש מפציעה. אבל בלי קשר לפציעה הפעם, גם שכולם כשירים בורגי מעדיף אותו על הספסל ונותן למתיגול את המפתחות.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני דווקא מאוד אוהב את פרננדס כשחקן ומאחר ושניהם על אותה משבצת זה כנראה יהיה קשה לשלב אותם ביחד, אבל אם פרננדס לא כשיר אני בכלל לא רואה מישהו אחר טוב מואלדיביה. הזיכרון הכואב שלי עדיין טרי ממה שעשה לנו במדיין במוקדמות האחרונים כשנכנס כמחליף. אומנם אז זה היה ביאלסה אבל אולי חושבים שהוא אפקטיבי יותר כשהוא עולה מהספסל וגורם לשינוי? כי הוא עשה זאת לא פעם אחת, למרות שאני אישית עדיין הייתי פותח איתו.