מחזור 34 בעליון - למרות הפסד למכבי ת"א, בפעם השנייה ברציפות - מכבי חיפה אלופה !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏9/5/22.

1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום שלישי 20:30 (שעה אחידה לכולם) :

מכבי חיפה - מכבי תל אביב

מכבי נתניה - בני סכנין

הפועל תל אביב - הפועל באר שבע

2. קשר שמאלי Member

משחק העונה שלנו ואנחנו בלי קשר אחד בכושר נורמלי
    ובמשחק מול סכנין אנחנו בלי אצילי, דוד וחזיזה

גם אם ניקח את האליפות הזאת, זה יהיה בדם יזע ודמעות
    בכר בנה פה קבוצה יהירה עם מנטליות הכי שכונתית שיש
    הוא צריך ללכת הביתה אם הוא מאבד את האליפות הזאת
    וגם אם בסוף נזכה, שחר צריך לקחת אותו לשיחה, להגיד לו שים סוף לשכונה בקבוצה או שאתה הולך הביתה
    אי אפשר להמשיך עם החובבנות הזאת. יש לי בחילה מהקבוצה הזאת. הפרצוף של הכדורגל הישראלי

3. Raulito Madridista

הולך להיות מעניין היום? או שלא. אם מכבי תל אביב תבקיע ראשונה נגד מכבי חיפה אז בהחלט כן. אני חושב שעדיין יש חשש מסוים מצד מכבי חיפה, שאכן בכושר רע מאוד, חילצה תיקו בבלומפילד בפוקס. קאמבק ה-2:3 כנראה לא הספיק כדי למחוק כל כך הרבה תצוגות נופל. אבל מכבי לא מסוגלת להציג משחק הגנה נורמלי. קניקובסקי כקשר אחורי וכן הלאה זה לא מספיק נגד מכבי חיפה. אני הייתי עולה עם ג'אבר בקישור ולא עם נטע שהוא כאילו שם גדול עכשיו אבל שחקן בכושר איום ונורא. לא הצלחתי להבין מדוע חיפה הייתה כל כך לחוצה ועצבנית במשחק הקודם. היום זה קצת יותר מובן. יובאנוביץ' נגד כל העולם בערך מהצד של מכבי.

לגבי הפועל תל אביב? זה סוג של תקדימי משחק בית היום עם קהל חוץ בלבד, לא? נראה לי שיהיה יותר מעניין מה שיקרה בחוץ, המחאה של הקהל שאני אדיר את רגליי ממנה - כמה יגיעו, האפקט אם בכלל וכן הלאה. בדרבי השחור הפועל הוכיחה שאין לה לב מעבר לזה שאין לה כדורגל, העונה גמורה, גם רפואה גמור. עם חלוץ ב-11 היה יותר קל אבל זה לא משנה. חבל שלא משתמשים בשחקנים מהנוער ושדוידה ב-11 שוב על אוטומנט. בשני המשחקים האחרונים היינו הרבה יותר טובים מבאר שבע והסתפקנו בתיקו. תלות מוחלטת בשלומי אזולאי. נראה אם ההגנה העלובה שלנו מסוגלת לא לקבל גול.

הטבלה "הראויה" לסיום העונה מה שנקרא: 1. מכבי חיפה| 2. הפועל באר שבע| 3. מכבי תל אביב| 4. מכבי נתניה| 5. בני סכנין| 6. הפועל תל אביב

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכר צריך ללכת הביתה מפי אוהד חיפה.

רוני לוי על המדף.

Sturridge, Ajax Amsterdam ו-italiano אוהבים את זה.
  5. קשר שמאלי Member

שחקני מכבי חיפה כבר חגגו פעמיים העונה אליפות
    פעם אחת אחרי הניצחון מול סכנין, ופעם השנייה אחרי הניצחון על הפועל תל אביב בבלומפילד לפני 8 ימים
    כולם ראו בבלומפילד את חגיגות ''האליפות'' של השחקנים שלנו על הדשא
    זה לא פשוט להגיע מפוקסים אחרי ירידות מתח כאלה. קבוצה עם מנטליות חובבנית. אני בז לקבוצה הזאת
    אבו פאני ואצילי צריכים ללכת הביתה יחד עם בכר אם אנחנו מאבדים את האליפות הזאת

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/22
    Love Is Red אוהב/ת את זה.
  6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בז בעיקר כי באת עם מנטרות מהבית לאורך העונה שבאר שבע לוקחת את האליפות הזו בקלות.

חיפה לא מרשימה, חיפה לא יציבה, חיפה נחנקת פה ושם, עם אמאנגה סיבכו את העניינים, העונה סיבכו את העניינים, הכל נכון. אבל מה האלטרנטיבות? אתה בדרך ל 2/2 אחרי עשור שחון עם סגל לא יציב, עם גולדברג ורז מאיר ודין דוד.

זה ההיצע, הגבלת הזרים מייקרת את השוק הישראלי הדל גם כך, זה מה יש. איזה מאמן יגיע לחיפה? אולי אתה מוכן להמר על ויזינגר הצעיר שעושה דברים יפים בעפולה?

בכר לא מושלם, אני לא חושב שנראה אותו עוד עשור בפרמייר ליג, אבל אין לך משהו יותר טוב ממנו.

* עכשיו ראיתי שלא רק בכר צריך ללכת הביתה אלא גם אבו פאני ואצילי. יפה. עוד קצת ואתה משתווה להצהרה מהדיון האנגלי שפריים סון > רונאלדו

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito מה קורה עם החוב ההוא לאופ״א שבגינו אסרו עליכם להשתתף במפעלים יבשתיים? אם אתם עושים מקום 4 אתם תהיו במוק הקונפרנס?

8. alexshw Member

מכבי חיפה הגדילה את הפער בסיבוב הראשון של הפליי אוף. אחלה החנקות. יש להם בעיית כושר גופני כל העונה, מלבד הזחיחות.

9. Love Is Red Member

אתם לא תאבדו, אבל אם כן אז ברק בכר צריך להתפטר

10. abcd Member

או משחק העונה הראשון מבין שניים או דה פקטו סיום הליגה.
    לא מאמין ב"מגיע", לא מקל ראש בכלל בלתת 3-0 לחיפה אבל זה שווה 3 נקודות בדיוק כמו כל ניצחון אחר. אם סכנין הגיעה רגע מסיום העונה כשהיא נקודה יותר אז כנראה שגם היא עשתה כמה דברים ואני לא שוכח מהפועל כמובן שבמרחק נגיעה ואלוהים ישמור אם יגיעו ביום שני כשניצחון והם מעלינו.
    רוצים להגיע לאירופה, זה הזמן להתעלות (ולכן אני דואג..).

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

אני חושש שהפער אחרי הערב יצטמצם. אני מעריך של-4 נקודות.
    מקצועית אין לי ציפיות כבר מהקבוצה, חודשים של יכולת גרועה לא ישתנו פתאום דווקא נגד מכבי ת"א.
    מקווה שמנטאלית הם יתעלו, כמו שידעו להתעלות גם בעונה שעברה.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  12. Sturridge Member

בעמוד בפייסבוק כמובן העלו את ה- 3-2, בעיקר עשה דיכאון לראות את אצילי מבשל שני שערים בפעולות גדולות, או בכלל לחשוב שהיינו אז בכושר הרבה יותר טוב, ואם זה עדיין היה על הקשקש אז הפעם מה יושיע...

וגם זה הזכיר לי את גיא צרפתי מורחק תוך כדי השער השלישי כמו ערס מטומטם.

מבחינתי שיהיה 0-0. אם אפשר לסגור משחק אחד בלי להיות נגדם בפיגור עוד לפני שהתחיל המשחק, תודה.
    וגם בלי איזה מורחק.

בעולם שיש מי שיחליף אותו בהחלט. רק לראות את ההיצע בחוץ עושה חלחלה.

בכר צריך לקבל בראש לקראת עונה הבאה בכל מקרה. אבל זה לא יקרה עם אליפות, וזה כנראה גם לא יקרה אם תהיה איזו דרמה במחזורי הסיום כי יאשימו את כל העולם חוץ מאת עצמם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

אין מה לשחק על תיקו. צריך לסגור סיפור עם ניצחון. מכבי ת"א לא מרשימה כל העונה. שיפסיקו לפחד מהם, שיעשו מאמץ לשחק בקצב גבוה.

לקראת עונה הבאה בכר חייב צוות פיזיולוגיה מחו"ל וחייב להתחיל לשלוט יותר בקבוצה שלו. יש לי תחושה לא נעימה שהוא חושב שהוא גדול על המועדון.

14. italiano Member

לא ברור לי מאיפה הלוזריות הזאת הגיעה לאוהדי מכבי חיפה.
    צחקו על עמה יעמיק שלנו אבל זה היה אחרי 40 שנה במדבר. לא כאלופה, לא כקבוצה הטובה והחזקה בליגה.

לא יסגר היום אז יסגר בשבוע הבא.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  15. קשר שמאלי Member

מול סכנין אנחנו נופיע בהרכב טלאים. היום זה משחק העונה שלנו, אם לא ננצח, המשחק מול מכבי נתניה יהיה על החיים ועל המוות