מי תהיה אלופת אירופה 2008?

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏31/5/08.

1. Wave Member

פורטוגל, קשה לי להגיד למה, פשוט אני מרגיש שזה הפעם שלהם

2. yonmu Member

(סליחה על האיחור)
    ומה אם באלאק היה נפצע? או ריברי? או רונאלדו?
    כן. שחקן אחד יכול לשנות הרבה, בעיקר כשאין אופציות ראויות על הספסל (סליחה ברזאלי וקאליאני).

אגב, הבלם מס' 1 בעולם כרגע כבר פרש מאיטליה אחרי המונדיאל...

3. Jimmy Member

אני כן מאמין שגרמניה תעשה את שלה ביורו, בניגוד ליורו שחלף.משום שיש להם מנהיג אמתי והוא בשיא שלו באלאק( הוא מאוד היה בולט עם צ'לסי בחצי העונה האחרונה)
    אבל אני מאוד מרגיש שצרפת תהיה מאכזבת כי אין אצלה את המנהיג האמתי וירה נפצע והנרי אין הוא בכושר שלו וריברי לבד(אין הוא רונלדו שיכול לשנות את תוצאת המשחק כמו שעשה רונלדו בהרבה פעמים). מה יעשה ?למרות שאני מחבב את צרפת אבל אם במקרה כל שהוא והנרי יחזור לעצמו אז יהיה סיכוי טוב לצרפת להגיע רחוק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    דיר קאביטאן באלאק אני מאמין שאם תזכה גרמניה בתואר אז יהיה זה בזכותו

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/08
  4. CeSc FaBry 4 Member

לא מסכים איתך,בניגוד לדברים שאמרת על הסגל הצרפתי שהוא לא מתאים לשחק ביורו אז אני אומר לך שזה כן מתאים..נכון שהחור שהעשה לנו דומנק כשהשיב את טרזגה ,מקסס וקלישי(השחקן האקטיבי ביותר ששחק במדי ארסנל השנה בחולייה האחורית)ועוד הרבה שחקנים, אבל עם זאת יש לנו הרבה שחקנים מוכשרים,התקפיים ואטרקטיביים ואני לא חושב שריברי יהיה לבד אם יש לו את בינזמה בהתקפה והנרי גם בניגוד לעונה החלשה ששיחק(שאני לא חושב שהיא שנה חלשה לגמרי כי עשה משהו מיוחד כמו תמיד) ,אבל במדי הנבחרת הכל יהיה שונה..
    רציתי גם לזרוק אור על השחקן סמיר נאסרי שאתה "אישית" דיברת על כשרונו המיוחד ומה הוא רוצה לעשות אם בעזרת השם יחתום בשורות ארסנל,האא אתה זוכר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    ההפתעה שלנו שאולי בעזרתו לא נרגיש בויירה ומאקללה שנמצאים בדמדומי הקריירה שלהם וכמובן שויירה ייעדר ביורו בשל הפציעה שלו - זה ז'רמי טולאלן הקשר האחורי שיכול להיות ההפתעה הגדולה ביותר של צרפת בטורניר.השחקן הזה שהיה מועמד לתואר שחקן העונה בצרפת שנה שנייה ברציפות,העונה שהוכיח בה שהוא השחקן הטוב ביותר והיציב ביותר במדי ליון, אז אני לא חושב שזה יהיה בלגן אם ויירה לא ישחק.
    לסיכום,עם המאמן האידיוט הזה ועם ההחלטות הטפשיות שלו אני מאמין שנגיע למשהו משמעותי השנה ונזכה בתואר אלופת היורו ,אם לא אז שנגיע למקום מכובד..

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/08
  5. A. Arshavin Member

מה שהכי מפתיע לגבי טולאלן, זה שלא ראיתי ידיעה אחת שמקשרת אותו לקבוצה גדולה, גם לא בצהובונים, ולדעתי הוא בהחלט מתאים לרמות הגדולות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/6/08
  6. Jimmy Member

סמיר נסרי הוא נחשב לאחד הכשרונות הגדולים בעולם אבל הבעיה שאין לו את הנסיון למשחקים הגדולים כמו משחקי היורו עוד שמה נאמר עליו נאמר על בן זימה, ולא כל שחקן נחשב ככשרון גדול הוא יכול לשנות הרבה משום שיש עוד אלמנטים שחסרים לשחקנים הצערים גם הנסיון וגם הפחד מהמשחקים הגדולים, אגב אני ישמח אם צרפת תגיע רחוק.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, הגיע הזמן לנעול את הדיון הזה... ולפני הנעילה אני גם כן רוצה להשחיל את הבחירה שלי, שהיא צרפת. למה? את האמת שמבחינה רציונלית לדעתי יש נבחרות אחרות שיש להן יותר סיכוי לקחת מהצרפתים, אבל אני לא אהיה שלם עם אף בחירה אחרת כי את כל היתר אני מתעב. אז alles les bleus ושיהיה לנו יורו נעים.

הדיון יפתח בסיום הטורניר, כדי לבחון את כושר הניבוי של מומחי אייסוקר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/6/08
  8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עכשיו אפשר לעשות את ההשוואה לפי מה שמומחי אייסוקר טענו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. SeRgInHo Member

טענתי שהגמר יהיה איטליה - גרמניה. לא שזה היה כ"כ רחוק...
    איטליה היא הנבחרת היחידה מולה ספרד לא התליחה לעשות כלום.

10. y56kh Member

19 ברי מזל (למרות שאני לא יודע כמה הצביעו ברגע האחרון)

אבל איטליה החל מההפסד להולנד ידעתי שזה לא איטליה מהמונדיאל

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/08
  11. duck kc samara Member

הייתי קרוב שרוסיה שתזכה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

12. BeitaReaLiverpool Member

מי הצביע לפולין? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. צחי לייבמן Member

חחח אולי איזה אמא פולניה שדאגה לבן שלה....