מכבי חיפה 2020/21 - אלופת המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי דיברת על מכבי חיפה. ראיתי איזה שבעה שמונה משחקים שלו, ממש לא צפיתי באנדרלכט או ברוז׳, אז אם דיברת על השילוב שלו שם כמובן שלא לזה התכוונתי.

2. alexshw Member

קשר שמאלי צודק, אבל לא חושב שאנדרלכט תבנה עליו כשחקן הרכב קבוע, אלא כתוסף לדלק.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. קשר שמאלי Member

דיברתי על מכבי חיפה. וגם במכבי חיפה שאני רוצה לראות הוא לא שווה הרכב. באגפים הוא לא משחק כבר 3 שנים. ובקישור ההתקפי אני מעדיף את שרי שיותר דינמי ממנו

4. Raulito Madridista

קראתי גם כן שבאנדרלכט רוצים שיגיע על תקן חונך לצעירים בידיעה שהוא לא ישחק את כל המשחקים. הוא משחק העונה בעמדה קדמית יותר זה נכון ומצד שני אני חושב שהקצב בבלגיה גבוה יותר אלא אם כן אתה משחק נגד מכבי ת"א. רוב הקאמבקים האלה של שחקנים גדולים בליגה פה הסתיימו בצורה לא טובה, נכון שמכבי חיפה לא רקובה כיום כמו הקבוצה אליה חזר בניון ב-2015 אבל זה לא הזמן ואפשר לחיות בלי זה. הוא בן 35 אוטוטו, אם זה לא קורה בקיץ זה לא יקרה בכלל ובסדר יישאר הזיכרון המתוק ממנו מהאליפות ב-2011 כשפרץ סוף סוף אחרי שנים של הבטחות.
    לגבי חזיזה, אמרתי שמדובר רק בהשערה שלי בלבד שהוא לא יכול להגיע לספרד או לקבוצת תחתית באיטליה. הוא קצת דעך האחרונה ואולי זה לטובתכם. מעבר לזה ביולי הוא בן 26, אמנם לא סוף העולם אבל לא יהיה כל כך פשוט לצאת לאירופה.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

6. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה דיווח של ספורט 5, בתקשורת בספרד (המקומית יותר, אין סיבה שידברו עליו במארקה/אס וכו') מדברים במקסימום על זה שהוא לא רוצה להאריך חוזה באוביידו.

אני כבר פחות עוקב אחרי הסגונדה, לפחות לא אחרי הקבוצות הקטנות יותר, אבל ממה שקראתי עליו אחרי שהזכירו אותו בארץ בינואר הוא שחקן אגף שהוסט להיות מגן ימני כמו ספרדים רבים בשנים האחרונות. להגיד שהוא אחד המגנים הטובים בליגה השנייה זה הגזמה לדעתי, אבל גם מגן סולידי בקבוצת מרכז-תחתית בליגה השנייה בספרד יכול להיות שדרוג על מאבוקה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך לירוי גבאי מהנוער?

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ללכת או להישאר: התחנה הבאה בקריירה של ברק בכר - ספורט 5

האם יש פה ניסיון ציני להביא ללחץ מיותר על מכבי חיפה? עוד לא זכינו באליפות וכבר רוצים לגרום לסוף השידוך בין הצדדים? ונגיד שנקח אליפות, למה לא לנסות לפתח שושלת אמיתית? מבחינתי אין סיבה שבכר יעזוב. יש עוד הרבה עבודה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

מה השאלה בכלל? אם יש לו הצעה ראויה באירופה אז ברור שללכת עליה.

10. Sturridge Member

מת לראות את הליצן כושר שלו באירופה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. South Boy Member

אם אני לא טועה בערוץ הספורט בעצמם אמרו לא מזמן שבכר ימשיך לעוד עונה בלי קשר למאבק האליפות.
    הוא שווה ליגה מכובדת באירופה אבל במידה וחיפה תיקח אליפות זה יהיה טיימינג מאוד רע עבורו לעזוב, מה גם שאולי זאת קצת קפיצה גדולה מדי קדימה אבל קמפיין אירופי טוב עם חיפה במידה ויזכה באליפות העונה יכול אפילו להקפיץ אותו לג'וב אפילו יותר טוב ממה שהוא יכול להשיג עכשיו בתור מאמן באירופה.
    זה בעיקר תלוי במה שיעבור על חיפה בקיץ, לפי איך שזה נראה כמה עוגנים כנראה יעזבו בקיץ ואז יתחיל המבחן האמיתי של בכר ולא פחות מזה של יענקלה, אם הוא ימשיך להתגרזן ויחכה שיגדלו לו עוד לביאים ואבו פאנים הוא יחזור מהר מאוד אחורה ואז גם לבכר אין כל כך סיבה להישאר.
    אני חושב שהוא לא צריך למהר, הוא עדיין צעיר מאוד, יש לו המון מה להשיג עם מכבי חיפה ויש לו גם המון מה להוכיח אחרי השנתיים הכושלות בבאר שבע.

12. alexshw Member

כמו שהיה טיימינג רע לעזוב ב - 2018?
    שחר הוא הבעלים לרסק כל הצלחה אפשרית. אין לו שום יכולת למנף הצלחות.

13. South Boy Member

קל לומר בדיעבד שלעזוב ב-2018 הייתה החלטה נבונה, בשטח אף אחד לא יכל לדמיין סיטואציה שבה בכר צריך לעזוב אחרי שלוש אליפויות רצופות, גם לא אנשים כמוני שכתבו כאן שחור על גבי לבן שהאליפות השלישית היא שירת הברבור של הקבוצה הזאת ושכבר אז אפשר היה לראות שהקבוצה מתחילה ללכת למקום לא טוב, הירידה הייתה צפויה אבל אף אחד אפילו לא שיער שזה יגמר בכזאת התרסקות מבזה.
    ברק בכר לא נכשל בגלל שהוא לא לקח אליפות רביעית רצופה, הוא נכשל כי נראינו כמו כלום ושום דבר ואת המכות שהוא הנחית על הקבוצה הזו אנחנו מרגישים עד היום, גם אלונה כמו יענקלה תרמה רבות לכך אבל אי אפשר לנקות אותו מאחריות. ועדיין בנקודת הזמן שאחרי אליפות שלישית ברציפות לא הייתה לו שום סיבה לעזוב.

14. alexshw Member

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/21
  15. Raulito Madridista

כבר אמרתי שאני לא חושב שנראה נהירה המונית של שחקנים החוצה וזה הזמן של מכבי חיפה לעשות מכבי תל אביב בפן הזה (למרות שברור לי שחלק מהדיווחים שהיו לגבי השחקנים שלהם אינם מדויקים). נטע לביא כן עשוי לעזוב והוא עשה קפיצה אדירה, לחלק מהשחקנים האחרים בהחלט יש תחליף - אבו פאני, רודריגס לדוגמא, גם ללא ניקיטה התרגלו לשחק לצורך העניין. אני מזכיר שאף אחד לא חשב שדולב חזיזה יהיה כזה גדול לדוגמא. לבכר יש אתגר גדול לזכות בעוד אליפות ולשלב עונה מוצלחת למשל עם אירופה. ובמקומו לא הייתי עוזב בכל הכוח אלא רק להצעה קוסמת, לא ללכת לקבוצת תחתית בבלגיה או לקבוצת תחתית מקפריסין. אפשר לחשוב יש כאן גלאקטיקוס בלתי נשכחים כמו ב-2002/03 וגם לא שחקנים מדהימים כמו ב-2005/06. אגב בכר לא אמר שהוא אוהד מכבי חיפה?

אני מסכים לגבי מה שקרה עם הפועל ב"ש, כמובן שיש לו חלק בכישלון והסיומת החלשה של לספוג 4:0 ממכבי ת"א ממשחק הפרידה של אוגו, לא מספיק קרובים לצמרת. מצד שני הסגל של מכבי ת"א היה טוב משמעותית בשריקת הפתיחה ב-2018/19 ואני לא חושב שזה רק עניין וואקמה.

מצב נושא:
הנושא נעול.