מכבי חיפה 2021/2022 - אליפות שנייה ברציפות !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏6/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. G.B7 ירוק עולה

רודריגז לא היה הבעיה אתמול בשום צורה (כן הוא לא שיחק מושלם ולצד פעולות לא טובות בכלל היו גם כמה שהיו בסדר גמור וטובות.
    אשכנזי היה רע והוחלף במחצית.

בכללי קישור של לביא, אבו פאני ומוחמד
    הוא מדהים לליגה שלנו וגם רודריגז יכול להוסיף עומק.

נקודת החולשה באזור הזה במגרש היא בעיקר אשכנזי ולוי שהם בתקווה שהכל יסגר עם אבו פאני ושלביא יחזור טוב יהיו בסוף הרוטציה.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לזה יש כסף, להתווכח עם אבו פאני על כמה עשרות אלפי שקלים.. זה לא.

Sturridge, oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  3. Raulito Madridista

עם כל הכבוד להתקדמות האדירה שלו, אבו פאני לא ההבדל בין זכייה באליפות לבין מקום שני, כמות התלונות קצת מוגזמת לדעתי, תראו כמה חרא במכבי ת"א. כמובן שצריך להסתכל על הקבוצה שלכם אבל פרופורציות. אבו פאני לא שווה את הסכומים האלה ומי אמר לכם שלא יקבל אותם? עלי מוחמד הגיע בקיץ כי חשבו שהוא יעזוב, בין היתר. בסה"כ היה משחק אחד מחוץ לסגל ומענק החתימה שהוא דורש מאוד-מאוד שמן. ככה זה משא ומתן, להזכיר לכם שגם היו ימים 'מתוחים' עם בכר ובסוף הוא המשיך ולא במפתיע. הסגל מצוין במונחים של הליגה. שרי לעת צרה יכול לשחק בכנף, גם דין דוד יוצב שם לדעתי אם לא תהיה ברירה. הבעיה האמיתית היא הכושר הגופני.

4. oranfu Member

עם כל הכבוד, אבו פאני שחקן מאוד חשוב ובורג מרכזי בקבוצה. חד משמעית.

במקום לשלם משכורות לכלום ושום דבר כמו אשכנזי, או להחתים עוד שוער - שיתנו את הכסף לאבו פאני.

אז משכו אותו ומשכו אותו כי לא בער להם כלום וחשבו שאין צורך להחתים על חוזה כי חבל לתת לו משכורת גבוהה יותר בזמן שיש לו כבר חוזה, ועכשיו אוכלים את הצינור.
    כרגיל, אגב, כי ההתנהלות הזאת חוזרת על עצמה באופן כמעט קבוע אצלנו.

גם עכשיו, לפי הדיווחים, המשכורת שמציעים לו היא פשוט לא רצינית.

מעבר לזה, אני לא מבין את הרציונאל מאחורי זה שהחליטו שבגלל זה לא יהיה בסגל. את מי מענישים פה לא הבנתי?
    מעבר להתנהלות מטומטמת מול השחקן, שרק מעצימה את העצבים בין הצדדים, זאת התנהלות מטומטמת מבחינה מקצועית.
    הרי, אם הוא מחכה להצעות מחו"ל - החלון נסגר מחר. איך זה שהוא לא שותף אתמול עוזר לנו?
    ואם זה לא עוזר לנו בעניין הזה, אז במה זה כן עוזר לנו? כי לדפוק אותנו זה דופק.
    היה בוער לעשות לו סדרת חינוך במשחק שאין גם את לביא ואת חזיזה ומגיע אחרי משחק בחמישי שהשחקנים יותר עייפים מהרגיל (שגם ככה הרגיל אצלנו עייף)?

רודריגז היה בעיה אתמול כמו שהוא בדרך כלל בעיה. אין בו שום דבר בשחקן הזה.
    כשיש לידו עוד קשרים שמחפים עליו אפשר עוד איכשהו לשחק כדורגל, אבל בלי כאלה...
    עם הכדור הוא סביר, אבל הוא כזה איטי שבהגדרה ההגנה פגיעה כשהוא משחק.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבו פאני קיבל הרבה מעבר למה שביקש בהתחלה. נתנו לו הכול כולל הכול (החזר רטרואקטיבי על שנה אחורה). יותר ממה שקיבל זה כבר חמדנות.
    אבו פאני צריך להבין שזה שהוא נתן שנה טובה אצלנו,לא הופך אותו מועמד לליגה איטלקית או משהו בסגנון כמו שהוסכנת שלו הכניסה לו לראש. ועוהדה שלא זרמו הצעות,ובזמן הזה בכר עוד נתן לו לשחק באירופה,וזה עדיין לא הביא הצעות.
    אני באופן אישי מת עליו,אבל הוא צריך לרדת לקרקע ומהר,אחרת הוא ירוויח ביושר את הישיבה ביציע.

ובקשר לאשכנזי,שחרר אחרי. נתפסת עליו כאילו הוא ה-בעיה של הקבוצה.
    יובל אחלה שחקן,שתמיד נותן הכול,עולה מהספסל לא עושה פרצופים, לא מתבכיין. ושלא לדבר על זה שמכול הקשרים שלנו הוא היחידי שמספק מספרים.

על רודריגז יש לנו הסכמה,שחקן מיותר שלא תורם בכלום,אין לו שום ערך מוסף,והוא הראשון שהייתי חותך אותו מהקבוצה. בחיי שלא ברור לי מה בכר רואה בשחקן הזה שאנחנו לא.

6. oranfu Member

אני ראיתי שמציעים לאבו-פאני 180 אלף דולר לעונה הקרובה ואחרי זה 220.
    צר לי, זאת לא משכורת של שחקן מוביל פה בליגה.

אשכנזי זבל של שחקן. מה יש לו לעשות פרצופים? גם הוא בטח לא מאמין שהוא שחקן במכבי חיפה.
    זה שחקן לליגה השניה.
    אני לא מאשים אותו, הוא עושה מה שיכול. אני פשוט לא מסוגל לראות אותו. זה אחד השחקנים הכי גרועים שראיתי אי פעם במועדון הזה, וכבר עברו פה כמה שחקנים עלובים ב30 שנה האחרונות.
    אני לא נהנה להיכנס בו, הוא עושה רושם של בחור נחמד, הסיפור סינדרלה מרגש, אני לא אשרוק לו בוז חלילה, אבל חלאס.
    איך שחקן כזה נחשב שחקן לגיטימי במכבי חיפה???

גם אני הייתי חותך את רודריגז ראשון, כי הוא בתיאוריה אפילו שחקן הרכב.
    וכי הוא תופס מקום של זר.
    מה בכר רואה בו? אולי זה שהוא כאילו שחקן חכם שיכול לשחק גם קשר וגם בלם.
    בפועל? זה כמו ששהר יכול לשחק גם חלוץ וגם בלם.

WellNeverDie אוהב/ת את זה.
  7. קשר שמאלי Member

הקסקט אוהב את שחקני הבית שלו צייתנים כמו נטע לביא. נראה לכם שהוא היה מגיע למצב כזה עם שחקן בכיר שהוא לא שחקן בית? הוא משוכנע שאבו פאני היה היום בעירוני קריית אתא אם הוא לא היה נרשם לחוג כדורגל של מכבי חיפה בגיל 6. אדם בזוי.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/21
  8. Raulito Madridista

נטע לביא זו דוגמא טובה כדי להציג את הטיעון הנגדי דווקא - כנראה שמכבי חיפה כן תחרותית אם היא לא ויתרה על הקפטן שלה באמצע העונה על אף הצעה כלכלית קוסמת מאוד ונטע כן רצה לעזוב, זה ברור לכם. למספרים לגבי אבו פאני צריך להוסיף את הדרישה של 250 אלף דולר כמענק חתימה - נראה לי שקצת 'עלה לו' - בגלל אוהדים כמוך (צוחק). עומר אצילי, צ'רון שרי, בוגדן פלאניץ', נטע לביא וג'וש כהן הם עוגנים חשובים יותר בסגל מבחינתי לפחות. לא זרקו אותו ליציע במשחק על העלייה לבתים בקונפרנס-ליג שעתיד המועדון תלוי בו אך זה גם מסר לשחקן שלא ייקח את המקום שלו כמובן מאליו. מה העדכון האחרון, איזה קבוצות רודפות אחריו? בגדול, מסכים לגבי חוסה רודריגס האוברייטד ויובל אשכנזי הבינוני אבל לא ברמת הביקורת שלך.

9. italiano Member

אבו פאני חי בסרט על המגרש וכנראה גם מחוצה לו. בהחלט עלה לו יותר מדי.
    אני בכלל לא עף עליו גם מקצועית. מכבי חיפה יכולה וצריכה לקחת אליפות גם בלעדיו(מה שאי אפשר להגיד על אצילי ושרי, נניח, ועוד כמה לפניו ברשימה).

מקסימום ילך ויחפשו זר על הבלטה שלו(במקום רודריגז הגולם).

10. G.B7 ירוק עולה

עפים פה מלא תיאוריות על אבו פאני, בפועל אף אחד לא יודע באמת מה קורה שם.
    יש מצב שהוא דורש סכום מוגזם, יש מצב שהוא מחכה להצעה (פחות סביר בנקודת זמן הזו), יש מצב שהמועדון מגיש לו הצעה לא טובה. בכל מקרה הכל יכול להיות.
    הוא שחקן נהדר ושיפר את המשחק שלו אפילו ביחס לעונה שעברה, אבל החשיבות של לביא למשל פי 100 יותר גדולה.
    נחכה ונראה בתקווה שזה יסגר בצורה טובה ושהוא יחתום.

11. oranfu Member

בסדר, אוהדים של קבוצות אחרות יכולים לא לעוף עליו.

בתור מישהו שרואה כל משחק של חיפה 90 דקות, לדעתי הוא חד משמעית בשורה הראשונה של השחקנים שלנו ביחד עם פלאניץ', לביא, אצילי ושרי ואני לא רואה קשר 50\50 יותר טוב ממנו בליגה (שלא במכבי חיפה).

כשמסתכלים על זה שאם לא הוא יש לנו את אשכנזי או רדריגז בהרכב, החשיבות שלו עוד עולה כפליים.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  12. Butragueño מנהלים

אנשים קצת באים עם דעות מהבית על רודריגז. אני לא מעריץ שלו בלשון המעטה. אבל הוא מהשחקנים היותר טובים שלנו במשחקים האחרונים.
    אז אפשר לצחוק עליו שהוא איטי או לא מועיל התקפית, אבל בנתיים הוא עושה הרבה.

13. Sturridge Member

לאבו פאני יש כל זכות לדרוש שכר שווה או קרוב לזה של המשתכרים הגבוהים בקבוצה. אם זה מה שמציעים לו והוא רוצה יותר- אין לי טענות למועדון.
    אבל גם בלי לדעת את המספרים האמיתיים, אני אוהד מכבי חיפה מספיק שנים כדי להמר שזה לא המצב וזה המועדון שנותן לו הצעה מעליבה.

במקרה בדיוק לפני שבוע שמעתי ממקור ראשון מה עשו לסוף עם ההצעה מפיורנטינה אז. המועדון הזה יודע להתעלל בשחקנים.

ובלי קשר למספרים- מי זורק שחקן ליציע כי הוא לא מאריך חוזה? החלון נגמר היום. תמצא קבוצה- תעבור, לא תמצא- תמשיך לשחק. מה הבעיה לנהל את זה כמו בכל מועדון נורמלי?
    מי ישמע הלך לחתום מאחורי הגב ביריבה הגדולה.

הלכו 2 נקודות על משחקי אגו, נמשיך לספור.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

אבו פאני עדיין לא עזב (אתה לא מכיר את זה? שרירים של כל צד במשא ומתן), אז אני לא מבין את הפאניקה. באמת, מכבי חיפה היחידה איי פעם שזרקה שחקן ליציע? אבו פאני יכול לדרוש מה שבא לו כמובן, וזכותי לחשוב שהוא קפץ מעל הפופיק. אם הטיעון הוא שהמחליפים שלו חלשים זה אחרת. מוחמד עולה עליו בכמה אספקטים לדוגמא. אתה חותם לי שאיתו ב-11 אתם מנצחים את חדרה? קצת יהיר הייתי אומר, לא חושב. דווקא בראשון היה דופק פצצה לחיבור מ-30 מטר או לוקח על הגב שלו קבוצה רדומה? מקבל שהאנרגיות שלו היו חסרות.

15. alexshw Member

זכותו של שחקן לא לחתום חוזה וזה קורה מלא בעולם והשחקן ממשיך לשחק.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.