מכבי חיפה 2021/2022 - אליפות שנייה ברציפות !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏6/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אמל"ק:
    1) רוני לוי המאמן הכי טוב שאימן אותו.
    2) אריק בנאדו השחקן שהכי קשה היה לשחק נגדו.
    3) אייל ברקוביץ' השחקן הכי גדול ששיחק במכבי חיפה.
    4) לא רוצה תפקיד מקצועי במועדון, מעדיף את הרדיו. מרגיש חלק ממכבי חיפה גם בלי לקבל משכורת מהמועדון.
    5) הרגע הכי מאכזב - 15.5.2010, האליפות עונה אחר כך הכי חשובה.
    6) המשחק הכי גדול - ה - 1:0 נגד הפועל ת"א שהכריע את אליפות 2008/09.
    7) אין לו חברים מהכדורגל. לא מדבר עם בניון 7 שנים ועם דוידוביץ' 11 שנים(מאז שניר הלך לתקשורת והתלונן שקטן לא קרא לו להניף את הצלחת). נתק מוחלט עם שניהם, למרות שפעם היה חבר מאוד טוב של בניון, וכמובן יוסי המליץ עליו לווסט האם.
    8) שחר וינר. בקיץ 2010, אחרי איבוד אליפות הקיזוז, הם היו ביער בבולגריה, שחר בא לנאום ואפילו העצים היו באוויר.
    9) בכללי קטן אהב ששחר בא להרביץ מוטיבציה לפני מחשקים בכפר גלים ואף לא פעם היה מבקש בעצמו ממנו לבוא.
    10) נימני השחקן הכי דומיננטי שראה בחדר הלבשה אי פעם (פגש אותו בנבחרת כמובן).

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/22
    oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Butragueño מנהלים

לא מפתיע אותי שהוא מחמיא לבנאדו ורוני לוי, שני פיגורות בפאן המקצועי, שעוד יכולים לקחת אותו כעוזר מאמן שלהם בעתיד.
    ובכללי מחמיא לפיגורות בתקשורת, כמו ברקוביץ' ואבי נמני.
    והכי חשוב, לשחר.

3. alexshw Member

11) פרש מקורס אימון ממש בהתחלה. לא מעניין אותו לאמן.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

לא חושב שיש קשר לזה שאולי יקבל ג'וב.
    לא נראה שזה מעניין אותו והוא גם לא אמר דברים לא סבירים:
    קטן תחת רוני לוי היה בשיאו.
    ברקוביץ' הוא גדול שחקני ישראל, אין הרבה שיחלקו על זה שאו הוא או בניון הם הכי גדולים שהיו לנו (מלבד המעודדות של זהבי).
    לגבי נימני, גם כאן אני לא חושב שמי שעוקב אחרי הכדורגל מאז מופתע לשמוע שנימני היה מאוד דומיננטי בחדר הלבשה.
    בנאדו גם הוא מגדולי הבלמים שהיו פה, בטח בליגה וזה קנה המידה של קטן.

לגבי שחר, קטן היה הבן המועדף מאיזה גיל 12 במועדון, גם בתקופה ששחר היה מעורב מאוד מאוד מאוד עם השחקנים.
    לדעתי רוב הכוכבים שלנו מהתקופה ההיא ידברו בעיקר טובות על שחר.
    וכששומעים את קטן מדבר מבינים ששחר היה עבורו הרבה יותר ממעסיק\בעלים של מועדון.

de Middenweg, alexshw ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

מאמין לקטן שהוא לא שלח אנשים לשרוק בוז לבניון. יוסי הביא את זה על עצמו עם ההתנהלות הבעייתית שלו.

DaveTheSave ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. alexshw Member

7. Butragueño מנהלים

יאמר לזכות בכר שבנה קבוצה מאוד מאוד מאוזנת.
    אמנם יש עליונות של פלאניץ' בהגנה ושל אצילי בהתקפה, אבל כמו שרואים הקבוצה ידעה לרוץ גם בלעדיהם.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מילה על הראיון עם יניב קטן. הרגשת הבטן שלי אומרת שהוא כן עשה דברים כנגד בניון. אולי זה הגיע לאחרון הרי בניון גם לא טלית שכולה תכלת. מה שכן נשאר בזכרוני אלה שני דברים. קטן אומר על עצמו שהוא יותר מדי "שחור לבן" וזה מוכר לי. גם אני ככה. הדבר השני הוא שאין לו חברים מעולם הכדורגל. גם זה אומר הרבה. לדעתי הוא הסביר מאד יפה למה זה קרה. בסך הכל הוא נראה כבחור כנה וישר ולכן חבל לי שאולי לא היה מודה קצת שקרו בעבר דברים שהוא מצטער עליהם. בטח לגבי בניון אני מרגיש שהוא לא באמת כנה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/22
  9. DRORIKO Member

אם כבר הוא לא דיבר על הדברים שהיה עושה בחדר הלבשה. למשל הוא לא הפסיק להחמיא לעטר כל הראיון אבל על מה שהוא עשה לו בתור מאמן הוא לא דיבר, יכול להיות שהוא גם ביקש משכנר שלא ישאל אותו על זה.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא מאוד מיתמם על הרבה מהדברים.
    רק בעולם הדמיוני שלו זה נשמע לו הגיוני שהשחקן מתקשר לבעלים כשהוא לא מרוצה מהמאמן/ שחקנים / כל דבר אחר. "הייתי מתקשר אליו גם ב 11 בלילה אם הייתי צריך". כמובן שהוא גם סיפר איך הוא דירבן את שחר להכנס לחדר הלבשה.. עוד שטות.
    "לא יודע אם שחקנים צעירים מפחדים ממני אני פשוט אומר להם מה אני חושב". איך שחקן צעיר לא יפחד ממנו אם הוא מתקשר בחיוג המקוצר לבעלים על כל שטות?
    במשך כל השעה הזאת הוא לא היה מסוגל להגיד משהו אחד על החלק שלו בכישלון של ה 10 שנים בלי האליפות.

סמואל אטו, Clock End Stand ו-DaveTheSave אוהבים את זה.
  11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קטן לא חידש בכלום בראיון הזה. הוא מפמפם את אותם משפטים מהרגע שנכנס לתקשורת.
    הוא יודע טוב מאוד למה חתכו אותו,השנתיים האחרונות שלו היו נוראיות.

בנושא אחר,
    בינואר אנחנו חייבים להתחזק במגן ימני ועוד קיצוני,זה במיידי.
    גם בלם זאת עמדה שחייבים לחזק ,גולדברג עם הערכה,זה לא משהו לרוץ איתו בעונה הבאה.

12. WellNeverDie Member

בעיקר מגן ימני.
    רז לרוטציה בימין ושמאל בנתיים.

בלם יכול לחכות לקיץ. המצב שם לדעתי בסדר גמור.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל עדיף לכם שהבלם יגיע עכשיו ויהיה כבר מוכן ובתיאום מושלם עם פלאניץ לקראת העונה הבאה ומוקדמות המשחקים האירופאים.

14. alexshw Member

עדיף מה שנחוץ עכשיו. מגן ימני ועוד שחקן קו.

15. Raulito Madridista

קטן דווקא כן חידש, הוא אמר שאין לו אף חבר מהכדורגל שהוא לקח 'הלאה' לחיים, הוא גם אומר שחלק מהבעיה היא אצלו אך שזה קרה גם לשחקני עבר אחרים. אני חושב שהחלק השני כן מעניין. מכבי חיפה הייתה בטירוף לזכות באליפות ב-2010/11 בעוד הפועל תל אביב הייתה רדומה, חלק חשבו כבר על פרק ב' ואיך יוצאים מכאן לבונדסליגה או לפרמיירליג. זה ששקטן אמר שהייתה לו מערכת יחסים טובה מאוד עם שחר זה לא אומר שקטן התקשר ודרש לפטר את X ו-Y. לא מוגזם להפיל על שחקן אחד את העשור המחורבן של הקבוצה? הוא לא זכה בכלום בשלוש השנים האחרונות שלו, זה כן. הוא דווקא כן היה אחד שבאמת מתראיין ומדבר אחרי הפסדים ולוקח עליו, לפחות כלפי חוץ.
    כמובן שהוא צבר יותר מדי כוח וזו בעיה שלו שהוא החליט לפרוש מאשר לעשות שנתיים בקבוצה בינונית בליגה שלנו. על הבעיות בגב ואי הכשירות בטח לא שאלו אותו מטעמי חברות. הוא היה צריך לעזוב עוד קודם, עם זה אני מסכים.

לגבי החיזוק - לעונה הבאה מכבי חיפה צריכה להחתים בעולם אידיאלי שלושה שחקנים חדשים ושמנחם יהיה גיבוי, אם מדברים על אירופה חזק וכן הלאה. בפועל יבואו שניים. גולדברג כבלם לצד פלאניץ' זה בסדר גמור לליגה. אגב גם פלאניץ' הגיע בדקה ה-90 והשתלב מהר מאוד וזה גם תלוי באופי של השחקן. מה עוד? לשחרר את דוניו ושהר ולהביא לפחות עוד חלוץ.
    אגב כל הדיבורים וההשוואות שנולדו בעיקר מהכתבות בספורט5, מכבי חיפה הזו מול 1993/94 - אני בגדול מסכים עם אלון מזרחי שאין מה להשוות למרות שהוא כהרגלו מדבר בצורה מזלזלת.

מצב נושא:
הנושא נעול.