מכבי תל אביב 2020/21 - מחזיקת הגביע וסגנית האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raumdeuter, ‏29/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אפשר לדבר כאן קצת על כדורגל ופחות על קונספירציות, אני חושב שזה אולי הקיץ הגורלי ביותר של מכבי תא בעידן ההצלחות האחרון.
    אני חושב שבאופן טבעי לסיטואציה, שכללה בין היתר סגל מתבגר, כוכבים (ברמה המקומית כמובן) שבעים שמיצו ורוצים לצאת ואחרי השנים האחרונות והעונה ההיא שספגתם גול וחצי, הייתה אווירה של זחיחות בשילוב עם שאננות וכל זה הוביל לנפילה בליגה.
    עצם העובדה שהשחקן הכי טוב גם עזב, סאבוריט וזראלדד לא הציגו את היכולת שלהם מהעונות הקודמות וכמובן העובדה שחיפה מתנהלת בצורה יוצאת דופן הקיץ (לא מבין איך לא הלכתם על מוחמד + דהן במקום נחמיאס, למרות שגם הוא שדרוג על הקיים).

אני מאוד סקרן לראות חשיבה מחוץ לקופסא של מכבי בבחירת הזרים ובכלל בשדרוג הסגל. לדעתי צריכה להעשות מיני מהפכה, אך הבעיה שמרגיש לי שהיצע הצעירים המוכשרים לא נגיש לכם כמו בשנים עברו. אותם כוכבים שכן קיימים בשוק נעים בין ליאל עבדה שראה מה קרה לסולומן כשיצא ישר לליגה חזקה יותר, אל אוסאמה חלאיילה שהוא לדעתי אוברייטד רציני שלא הראה עוד כלום מלבד נתוני פתיחה מרשימים על הנייר. מערכת הסקאוטינג שלכם תצטרך לעבוד חזק גם בגזרה המקומית, אני לא סקאוט וכבר שנה אני מתפלא מה כישרון כמו בזיע עושה באחי נצרת. היו כאן דיווחים שעקבתם אחריו ובפינאטס שנצרת מכרה אותו לאשדוד יכלתם בקלות לרכוש אותו ולכל הפחות להשאיל אותו לאיזה חדרה/נוף הגליל. אני אתפלא אם ג׳קי לא יעשה גם עליו אקזיט.
    בנוסף צריכה להעשות שינוי מדיניות בנוגע לצעירים מבית.
    קארצב, בתור אחד שראה אותו עונה שלמה מקרוב, חושב שהתקרה שלו גבוהה לא פחות משל אבו פאני, גם אלמןג שאני מבקר אותו הרבה, לא מקבל מספיק הזדמנויות באופן רציף להוכיח אחרת. הבאה של שחקן כמו טל בן חיים למשל, פגעה בדקות של אלמוג וחוזז אפילו וחבל. אין הרבה ישראלים טובים בשוק ומכבי תא חייבת לטפל נכון יותר במה שכן יש לה.

2. Butragueño מנהלים

@Ori8
    אתה צריך לשתות מים.

מכבי ת"א הולכת לאבד את מרכז השדה החזק שהיה לה העונה. לאורך העונה ראינו שמה שהחזיק אותה במירוץ נגד מכבי חיפה היה העליונות שלה ב-3 הקישור: פרץ, גלזר וגולסה. פרץ כבר לא איתם, גולסה עושה רושם שלא יכול לשחק יותר מ-20 משחקים בעונה עם כמות הפציעות שהוא סוחב, המחליפים - ריקן ישוחרר (לפי הדיווחים האחרונים), ברסקי לא רוצה לחזור אם לא מובטח לו יותר דקות, מעידו שחר לא הצלחתי להתרשם בכלל, מה שכנראה יכניס ל-3 הקישור (אם לא יגיע זר או ניר ביטון) את קארצב.

גם בעמדת הקיצון מעניין מה יקרה. יונתן כהן רוצה חוזה בחו"ל ( - מה קורה עם זה באמת?), טל בן חיים ובלקמן מהחלשים ביותר העונה, איילון אלמוג לא נספר, מה שמשאיר אותם עם גררו.

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

@Clock End Stand
    עלי מוחמד עולה 1.4 מיליון יורו שהם כ-5.4 מיליון שקל, אורי דהן יעלה כ-2.8 מיליון שקל לפי הדיווחים.
    נחמיאס עולה לכל היותר 1.75 מיליון שקל דמי השבחה, מקוזז עם השאלת שחקנים.

איך אפשר לאזן את כפות המאזניים עם העסקאות הללו? יש כאן פער של יותר ממיליון יורו וחצי.

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

במכירת שחקנים כמובן, בשביל להתחזק צריך לבצע וויתורים אין מה לעשות. כל מי שעוזב אתכם סיים חוזה או מה? אתם קבוצה עם לא מעט נכסים, סירבתם מצד אחד להצעה של 2.5 מיליון יורו + 50 אחוז מהכנסות עתידיות על אלמוג ומאידך נתתם לו פירורים. לפני שנה וחצי, במקום להבין לאן נושבות הרוחות עם הנכס הכי יקר שלכם, ולקבל החלטה למכור אותו במידה ולא יאריך, איבדתם אותו בחינם.

תקף אגב גם לכהן, רוצה לעזוב, החוזה שלו אולי נגמר עוד 12-18 חודשים, מיליון יורו אם היו מציעים עליו צריך להעיף.

5. Telkiyski Member

בית ספר לניהול.
    להסתכל, ללמוד ולהריע.

oranfu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

על אלמוג הציעו מיליון פחות משציינת, ולמכור את יונתן כהן במיליון יורו זה מטומטם יותר מלקנות את רייכרט באותו הסכום.

עם דור פרץ נוצרה סיטואציה עקומה הרבה כי הוא נפצע והחסיר את רוב העונה שעברה. יכל להימכר בקיץ הקודם.

7. Butragueño מנהלים

המספרים הם עד כה. התכנון, לפחות במכבי חיפה, היה למכור את אבו פאני בשביל לחסוך עלויות על מוחמד (ברור שבסופו של דבר היינו נשארים במינוס של 200-300K לכל היותר מההפרשים). לגבי דהן, עדין לא נקבו בסכום. אבל אצלנו בעיקר רוצים להשתמש בפלקונשצ'נקו, טוואטחה וחבשי כחלק מהעסקה כדי להוריד עלויות.

8. Telkiyski Member

למה זה מטומטם למכור את יוני במיליון יורו לפני שהוא הופך לשחקן חופשי ומוצא לעצמו איזה אנורתוזיס?
    גם לתת את אילון הטאלנט בפאקינג 1.5 מיליון יורו לחוגג חשבתם שזה טמטום. היום לבחור יש מעמד של שלומי אזולאי וגם זה לא בטוח. אל טאלנטינו דה לה פינגווין.

9. קשר שמאלי Member

מכבי חיפה מציעים לאבו פאני חוזה ארוך טווח בשכר של שחקן בכיר, איזה רוצים למכור? הוא רוצה לעזוב. לא חסר כסף במכבי חיפה. יש פה 3 מועדונים מאוד עשירים שכסף זה הבעיה האחרונה שלהם

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/21
  10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לכהן יש חוזה עד ל-24'.

11. Telkiyski Member

נו, אז?
    אם מציעים עליו עכשיו מיליון יורו אני נותן אותו בשניה (בהנחה וכסף זה פרמטר לפחות).

הוא כאילו שווה יותר?

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני.

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיבלו החלטה, עכשיו מה? אחרי חצי עונה בחוץ לפרץ לא היה שוק והוא סירב להאריך חוזה. מה היית עושה במקום מכבי?

14. Ori8 Member

האמת שאתה צודק. זה באמת בית ספר לניהול. סירבו למכור שחקן שהוגדר מגיל מאוד צעיר כפוטנציאל גדול. פספסו מכירה טובה בשביל הסיכוי שיצא ממנו כוכב. יצא שלא, קורה. יופי של החלטה. אם היינו מוכרים אותו אז לבית"ר זו הייתה שערוריה

15. Telkiyski Member

כן.
    חוגג ניסה לבזוז לכם את הטאלנטינו ב1.5 מיליון יורו ואתם סירבתם.

החלטה גדולה.

מצב נושא:
הנושא נעול.