מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

החלטנו שהשנה יהיה דיון נפרד לענייני הצהובים באירופה ובליגה ושי (LIverpool87) לקח על עצמו את המשימה לכתוב סיקור פתיחה לדיון, אבל אז החליטו הפלשתינאים שלא מתאים להם והשביתו את הפורום. העונה כבר החלה וצריך להמשיך, לכן זה יהיה הדיון של הצהובים השנה בדרך שלהם להגנה על התואר המקומי והאירופאי.

דיון נעים!

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

טיוס ודווין סמית' לא יטוסו עם מכבי למוסקבה. אני קונה עכשיו ברגע זה הפסד ב-20 הפרש.

3. yon2303 Member

גם צסקא בלי דה קולו חריאפה ניקולאס דימיטריס ומרקוישווילי
    הסיכוי של מכבי טוב גם בלי סמית וטיוס

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גם אם מכבי היו בהרכב מלא וצסקא לא, הסיכוי לא היה טוב, ככה שעכשיו זה אפילו לא מתקרב. מכבי עדיין מאוד מוגבלת, קבוצת ריבאונד זוועתית, לא הכי מחוברת והמשחק במוסקבה. אני קונה 20 הפרש.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מחצית, 7 לרוסים במחצית שאנחנו יכולים להרגיש סופר פראיירים. צסק"א לא מזכירה ולא במאומה את הקבוצה המאיימת, אבל הריבאונד או האי ריבאונד שלנו הורג אותנו ברמות מטורפות וגם כמה זריקות מיותרות שלנו לשלוש במקום להכנס פנימה די הרסו לנו. עוד דבר: עניין האקסים עובר רק נגד מכבי? שרק האקסים שלנו מצליחים מולנו? כי פארגו עד עכשיו במחצית מזעזעת. נקווה לחצי שני טוב יותר אבל אני מאוד פסימי. מצד שני, ניצחון ברוסיה לא נמצא בלוח שלנו אז אני לא לחוץ, אבל גיא חייב לראות איך פותרים את בעיות הריבאונד הקשות.

6. EuropeGuy Member

לכמה זריקות פנויות אוחיון זקוק כדי להכניס אחת? הוא נראה מעופף לגמרי העונה על המגרש.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

נגמר מבחינתי בדיוק כמו בשנה שעברה, מול קבוצה פחות טובה של צסק"א. הלוואי שגם העונה תגמר בדיוק כמו שנה שעברה, אבל בקצב הזה של הריבאונד אנחנו יותר קרובים לסיים בטופ 16 ולא מעבר. זה בגבול הביזיון שקבוצה (ולא משנה איזו) לוקחת כפול ריבאונדים מיריבתה. זה מבחינתי מה שגמר היום את המחק כי באמת שהרוסים לא היו כאלו גדולים, אבל כשמקבלים 2-3 הזדמנויות בכל התקפה, משהו בסוף ייכנס.

8. yon2303 Member

משחק רע מאוד באמת בלי סמית וטיוס אבל בעיקר סמית הקבוצה לא שווה הרבה
    אני במקום גודס חותך את לינארט ומחתים שחקן שעמדה 3 אחר כמו דיזון תומפסון

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא מסכים, יש לנו את דווין, פניני ובמידת הצורך גם את סיל אם צריך 3. מה שאין לנו, זה גבוהים נורמלים. מאריץ' לא לרמות האלו, רנדל נהדר אבל לא נחשב לגבוה באירופה, סופו מוגבל בדקות וגם לא מתקרב לכושרו הטוב, טיוס עושה טובה שהוא משחק וג'ק כהן...נו, ג'ק כהן. בגלל זה המשחק נגמר אח"כ ב-20 הפרש ריבאונד לרוסים ואפילו הפסד בריבאונד לחולון ולנס ציונה. אז בוא נסגור קודם את נושא הגבוהים (שלא לדבר על כך שבקושי יש לנו משחק פנים, רוב הנקודות מגיעות משחקני הקו האחורי + רנדל) ואח"כ נתפנה לעמדות אחרות.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. yon2303 Member

אני חושב שסופו וטיוס הם שני גבוהים טובים עכשיו לגודס יש אפשרות להחתים או שחקן בעמדה 3 או5
    הוא גם יכול לחתוך את מראיץ׳ ולינארט ולהחתים סנטר
    לא קרה כלום שמכבי הפסידה אבל עדיין היא חייבת סנטר נוסף מסכים איתך

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק מספר דקות בחצי השני (זמני המשחק ברוסיה תמיד לא נוחים לי) ואז הרוסים כבר פירקו אותנו. אני לא ממש אתייחס למשחק הספציפי הזה, אבל בכללי. למרות ההפסד ברור לכולנו שיש בעיה קשה בריבאונד, את זה כבר ראינו מול לימוז'. אז אי אפשר לבוא בטענות לראשי מכבי לגבי מצבו של סופו או המשחקים של טיוס, אבל כן הביאו את מאריץ' ולינהארט. עדיין אפשר לתקן ולא צריך להכנס לפאניקה, אבל אנחנו צריכים עוד שחקן פנים.

מילה לגבי טיוס. הבחור הלך לבקר בארינה. מצדי אין בעיה, אבל לאור ההתנהגות שלו אני מרגיש שהמתאזרח רוצה להתנגש חזיתית עם ראשי מכבי. זה לא היה מקרי שהוא הלך לראות את הפועל ירושלים. לי יש הרגשה שמדובר באקט שנועד לגרום לצעד כלשהו מכיוון הנהלת מכבי. ההרגשה שלי היא שבכל מקרה הבחור לא ימשיך בקבוצה, אבל אם הוא חושב שהוא יכול להרוס את הקבוצה מבפנים אז אני מקווה שאורי אלון כבר עכשיו יחתים אותו. ברצינות, לדעתי אנחנו עלולים לקבל סבון רציני כולל משחקים בהם הבחור עושה שביתה איטלקית. אני לא יודע מה קורה כרגע מאחורי הקלעים במכבי, אבל אני מרגיש שהמצב עלול להסתבך בצורה מאד לא רצויה.

ומילה אחרונה תיאודוסיץ...אם ימשיך ככה הוא מסוגל להוביל את צסק"א לגדולה. הבחור חזר ממונדיאל הכדורסל בכושר מצוין והיום הוא היה אחד הגורמים לפירוק מכבי. שחקן נהדר!

idans10 אוהב/ת את זה.
  12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לירושלים אין סיכוי להחתים את טיוס, כי הם לא יכולים ולא ישלמו יותר מחצי מיליון דולר גג (לא לשכוח שהוא ישראלי וההוצאות עליו יותר כבדות) ובשביל זה הוא לא יעזוב. מה שכן, ועד כמה שהתרומה שלנו גדולה מאוד, השתן עלה לו מהר מאוד למוח וגם אם הוא מתוסכל, אפשר להמשיך כמקצוען עד סוף העונה ולא להתחיל עם שביתות איטלקיות. שידבר עם כל שאר השחקנים שניסו בעבר ללכת ראש בראש עם מכבי, נראה לאיזו מסקנה הוא יגיע...

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק ממה שהבנתי טיוס שחקן חופשי בקיץ לא? קשה לי להאמין שהוא יבחר ללכת לירושלים כי ברור לי שממוסקבה עד מדריד/ברצלונה יהיו מוכנים להחתים את המתאזרח.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מכבי הציעו לו לשדרג לו את החוזה ל-3 שנים בסוף העונה שהיתה, הוא טען שהסכום לא מספק אותו והעדיף להמשיך השנה עם ה-375K דולר כדי להיות שחקן חופשי בסוף השנה. חבל רק שהחמור לוקח סיכון כי אם הוא לא ישחק טוב, אף אחת לא תירק לכיוון שלו.

15. zivmay Member

מכבי שיחקה מחצית אחת סבירה, אבל הרבע השלישי פשוט זוועה.
    מרגישים טיפה ירידה במשמעת הטקטית בקבוצה, גודס ובמיוחד פיני, זה לא דיוויד בלאט עם הפדאנטיות שלו, הדוגמא הכי טובה, זה הצבתו של סופו ברבע השלישי, ואי הורדתו לספסל רק אחרי 25 הפרש. בלאט היה פותח עם מאריץ, שהיה די טוב, או עם רנדל כ-5 כדי להוריד את הסקור המטורף של הרוסים. שמשום מה קיבלו כלכך הרבה זריקות חופשיות שזה היה כבר מביך.
    אולי זה יסתדר בהמשך, אבל חבל שהרבה מזה תלוי בפארגו. מה שכן, חייב להביא קומבו גארד במקום לינהארט, ואולי גבוהה די מאסיבי, ויותר מהיר ממאריץ. כי בינתיים ההגנה זוועה.