מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. Bruno Fernandes Member

תרום להם כמה גרושים.
    יביאו את פולנארה, גריגוניס והזוניה

2. Telkiyski Member

מי יהיה בפרומו ברקנטי שיצעק "מכבי באה למילאנו!" או משהו כזה?
    אה פניני.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ניבו חתם. 800 אלף דולר לשנתיים.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/22
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה שיפה זה שהרצליה המרגשת, שמילאה את היובל ועשתה מסע מופלא שחיבר את העיר (ואותי גם) עשתה לרוב עם הוקר/קופר, באב, סנדי, ואן לוויט ואוונואקו בחמישייה שלה. 4 אמריקאיים ומתאזרח אחד (סנדי).
    וכן היה לה גם את קרביץ/דאוסן שנכנסו מדי לחמישייה.

אבל שהם זוכים ככה בגביע זה מרגש. שיש הצלחות, התעודת זהות פחות מרגשת. כשאין....אז פתאום "הזהות" חשובה. הכי ישראל ישראלי שיש.

5. DRORIKO Member

וחולון לא לקחה אליפות על טריו של אמריקאים? הבעיה שהישראלים כל כך גרועים שגם אם תביא את האמריקאי הכי כושל שיש הוא עדיין יהיה טוב מהם.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ברור שכן. גם יעקב בראון זה מרגש. ואווונואקו זה מרגש. רק מכבי זה אמריקאים מגעילים חסרי זהות.

7. DRORIKO Member

Roma אוהב/ת את זה.
  8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בולדווין סגר. אין זר נוסף.
    ליף יהיה ה-4 ביחד עם בונזי.

קו אחורי טוב. קו קדמי בעייתי.

9. DRORIKO Member

בולדווין מהאקדחים או אחד אחר?

10. zivmay Member

בולדווין החיזוק הכי משמעותי, במידה ויגיע.
    יחד עם בראון, אפשר לומר שסוף סוף מכבי הלכה על רכזים טהורים ולא טמבלים שמעדיפים לזרוק 800 פעמים למשחק, ואין להם מושג איך משחקים לעומק.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בולדווין הוא רכז/סקורר בדומה לסקוטי.
    בראון הרבה יותר דומה באמת לרכז אמיתי. החתמה גדולה של מכבי.

הם יכולים לשחק ביחד ובטח שבהרכבים שבראון יהיה בספסל בולדווין יקבל את עמדה 1.

Roma ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצה מקבלת לאט לאט צורה. היא עברה מתיחת פנים רצינית ואני מקווה שעוד נראה מספר ארבע טוב בשביל אירופה (לא מתכוון לליף). אני נותן לזה הזדמנות למרות שמבחינתי קטש לא בדיוק המאמן האידיאלי שלי. אולי הוא יפתיע אותי לטובה. מצד אחד חבל שדווקא שסוף סוף מצרפים רכז נורמלי סקוטי כבר לא בקבוצה, אבל אין מה לעשות. ברור שבמכבי אין זמן למשחקים, אבל צריך לתת טיפה זמן בשביל למצות את כל האפשרויות של הסגל הזה. רק טיפה מדאיג אותי הקטע עם ההתנהגות של בולדווין. יש לו נטייה להיות טראבל מייקר, אבל סגל עם רק נערי מקהלה אולי גם לא טוב לקבוצה.

אני נכנס לעונה החדשה עם open mind ומקווה לטוב. לא תמיד צריך סופרסטארים אלא קבוצה שמוכנה לעבוד ביחד גם יכולה להגיע רחוק. למכבי אין את התקציב שיש לעשירים ביורוליג, אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים לאיים על המובילות. עם בנייה נכונה אפשר להפתיע. אולי סוף סוף זה יקרה השנה.

13. zivmay Member

בולדווין הרבה יותר רכז מסקוטי, כי סקוטי לא רכז.

14. Bruno Fernandes Member

בראון,היליארד,בולדווין.
    שהחיינו.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ניבו אמור להיות מוכרז היום.

כולם מדברים על היורוליג ובצדק, אף אחד לא מביא את בראון ובולדווין רק בשביל הליגה. אבל תחשבו על החוזה של קטש: עונה אחת ומידה ומעפילים לפלייאוף של היורוליג או לחלופין זוכים באליפות החוזה מוערך אוטמטית. מסלול הליגה יכול להיות הרבה יותר פשוט לחידוש חוזה...

למה אני אומר שמסתכלים על הליגה? כי בשנתיים האחרונות (מכבי אמנם זכתה לפני שנתיים אבל גם זה היה בקושי רב) מכבי ניסית לשחק עם שחקנים שונים מאוד באותה עמדה, כביכול שהשני ישלים את הראשון. דבר שני, היא נשענה על 2 השחקנים היקרים שלה סקוטי וזיזיץ. ברגע שאחד מהם לא היה או נח המשחק השתנה לגמרי. שסקוטי הוא הגורם הדומיננטי בכל משחק יורוליג אז פתאום שהוא לא נרשם לליגה יש בעיה כי הקבוצה בנויה עליו כמה שגם אוונס ונאנלי אמורים להספיק לליגה...זה פשוט סגנון אחר.
    זיזיץ היה בלתי עציר בליגה - מרגע הפציעה המחרידה שלו (שלא חזר ממנה כמו שצריך) למכבי אין משחק פנים עם ריינולדס העבמ. אז תסתכלו על הסידרה נגד הפועל כדוגמא - מעיפים שלשות בלי הכרה אפילו יותר מהרגיל.
    אתה רוצה אתלטיות וקליעה ב-4? אתה רושם את וויליאמס. הוא פצוע או צריך לנוח? רושמים את קלויארו ואין לך שום קליעה ושום כלום. הקבוצה ממש משתנה - לא רק באיכות, אלה גם שטף המשחק. זה גמר את מכבי.

עכשיו הקבוצה הרבה יותר מאוזנת. גם בליגה במחיר הרוטציות בגלל המגבלות. פויתרס לא ירשם? יש את החסימה והאתלטיות והסיומת גם של ניבו. בראון ינוח? בולדווין יקח את עמדה 1 ויקלע יותר. הולינס/הילארד מביאים דברים דומים גם (הגנה, קליעה משלוש) ואם אחד מהם בחוץ המשחק לא אמור להשתנות.

זה לא רק עניין של איכות שאמור להתאזן אלה גם עניין של סגנון. מכבי אמורה להראות אחיד בכל המסגרות גם במגבלה של רישום הזרים וזה אמור להיות לטובתה. אתה רואה שנה שעברה שסקוטי לא נרשם הקבוצה אבודה לגמרי בקליעה (גם כי חלק מהשחקנים מאבדים ביטחון שמשחקים שלמים הם לא באים לידי ביטוי) ובצבע אין כלום ברגע שאין זיזיץ. זה כבר לא אמור לקרות. יש גיבויים לכמעט כל סט של תכונות. חלק יגידו שהשחקנים ״דומים מדי״ (פויתרס וניבו) אני לא חושב שזה נכון כל כך וב. גם האנטר ובלאק היו דומים יחסית וזה היה לא רע. לא תמיד חייבים ללכת למשלים הקיצוני לצד השני. זה הגנה וזה התקפה, ההוא קולע ל-3 ההוא מטביע מבפנים. לא צריך ואני בסדר עם זה.