מלאגה

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י GentlePunter, ‏15/9/13.

1. GentlePunter Member

צריך לקרות הרבה מאד על מנת שמלאגה לא ינצחו הערב את ראיו ואייקנו. מלאגה אמנם לא ניצחה בשלושת משחקי הפתיחה שלה אבל מבט על היריבות ועל התוצאות (הפסדים מינימליים בבית לבארסה ובמסטאייה ותיקו בסביליה) משדר צפירת ארגעה. גם צירופו של אל-חמדאווי לסנטה קרוז בהתקפה מבשר טובות. מצד שני ראיו חסרה הערב את החלוץ לאס, את פאלק (שהושאל מהתרנגולים), את קסטיו ואת ג'וזה קרלוס.

ראיו עם ההגנה החלשה שלה ועם התקפה מוחלשת, מלאגה עם התקפה מחוזקת והזדמנות ראשונה לממש את הכדורגל הסביר שהציגה עד עכשיו. בקיצור, אני עם מלאגה.

קצבי המועצה כבר הורידו מ-1.65 ל-1.55 (ממוצע בעולם החופשי 1.85). אבל היי, צריכים להגיד להם תודה - בטובם הם נונתנים את המשחק הזה כסינגל :aaaprot:.

נ.ב. אף פעם אל תשימו אצל אף בוקי כסף שיש לו מטרה אחרת חוץ מהאדרנלין של ההימור. זה נכון שבעתיים בווינר שמכריח אתכם לשחק עם כיסוי עיניים ושתי ידים קשורות.

2. BvB Member

לדעתי היחס לא שווה אפילו אם הם ינצחו 4-0
    עדיף לקחת משחק כדורסל ביחס 1.8 שהסיכויים שם גבוהים יותר.

3. GentlePunter Member

האמת שכשהתחלתי לכתוב זה היה 1.65, בסוף שמתי לב שהם חתכו גם את כבשת הרש הזו.

לא התעמקתי בקטטה בין הטוטו ולוזון, אבל ממה שהבנתי הטוטו נחשבים בסיפור לטובים. אפ הבנתי נכון, איזו בדיחה עלובה ועצובה זו. כרגיל אצלנו, ברוב הסיפורים יש רק רעים.

לא יודע מה עדיף, עדיף לא להפסיד.

4. GentlePunter Member

אין הרבה קלים כאלה. במיוחד בשביל אליאב הם נתנו את החמישי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx 0:5 למלאגה.

שלושער של אל-חמדאווי, סנטה קרוז כלל לא שיחק.

5. BvB Member

חח הייתי קרוב אבל עדיין הקבוצות האלה לא נותנת לך להאמין בהם איזה 2 מחזורים ברציפות.
    בכל מקרה אל חמדאווי אני זוכר אותו עוד מאייאקס חלוץ מצוין למלאגה,אליסאו חזר להרכב שזה משמעותי מאוד.
    בכל מקרה מוריד את הכובע בפניך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx