מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. k_700 Member

די נו.
    מדהים שזה אפילו מתגלגל לך על הלשון. אני מקבל ביקורת על הכשירות של מאונט והטלת ספק אם הוא בכלל יכול להשאר קשר לתקופה משמעותית.
    אבל התקפית מקגין עדיף עליו? אתה נורמלי?

נכון, קשה לראות את מאונט נכנס עכשיו לאחד מבין ה-10, קיצוני בימין או בשמאל או מזיז את מאיינו מה-8. כי כרגע כל אחד מהם נכנס לפורמה טובה.
    אבל אני אזכיר לך שלפני כחודש סיימנו תקופה שיצרת מצב פעם בשלושה משחקים.
    בעונה של מנצ׳סטר יונייטד יש תנודות והכל דינמי חוץ מהמקום של מקטומיני ברוטציה.

2. k_700 Member

ועכשיו נסביר לקהל הרחב מה נחשבת לתקופה הכי חלשה במנצ׳סטר יונייטד בסטנדרט של ברונו פרננדס(כשחלקים גדולים ממנה הוא משחק בקישור בשביל מקטומיני ב-10, כן?).

https://twitter.com/TheDevilsDNA/status/1756023920006938962

בתאבון.

3. MaxAaRons Member

בזה אתה צודק, טן האח המטומטם שיחק עם סקוט 10 הרבה משחקים מפתיחת המשחק מה שהרס את איכות הכדורגל הירוד גם ככה.
    אני מחבב את סקוט על יכולות המיקום שלו +סיומת ברחבה אבל עם כל הכבוד השחקן לא לרמות האלו חוץ מהאספקטים האלו.

הוא יכול לעלות מחליף דקה 75 שצריך לתת גול או לשמור על תוצאה (שגם בזה הוא לפעמים טועה ).
    או להיות חלוץ 9 מחליף בעונה הבאה אם לא יסגרו מחליף ראוי להוילנד.
    שזה מקסימום 15 משחקים לעונה אחת לא יותר מזה.
    כל גביעי הליגה והאירופית\קונפרנס למיניהן.

4. WhitRM Member

פז'יסטרי אתמול כבש ובישל במדי גראנדה מול ברצלונה.

DaveTheSave, Sir Alex Ferguson ו-alexshw אוהבים את זה.
  5. MaxAaRons Member

מקטומיני שחקן העונה עד כה.
    אין ספק נקווה שישאר כאן לעוד 8-10 שנים ויפרוש.

6. alexshw Member

גם ריאל ספגה העונה משחקן של יונייטד, אבל שחקן עבר באקדמיה. לרגי רמזני.

7. k_700 Member

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/24
  8. MaxAaRons Member

פאליסטרי הושאל בעבר לאלאבס וחימם את הספסל שם.
    בדקות המועטות שקיבל ביונייטד הוא נראה בדיוק באותו רמה של אנטוני הפח.
    השחקן בסך הכולל הוא עגלה עם הרבה יח"צ :
    1) הוא הוחתם עבור למעלה מ10 מיליון יורו על ידי מנצסטר יונייטד אז אנשים חושבים שהוא שחקן.
    2) הוא שחקן סגל נבחרת אורגוואי שיש בה 3 מיליון תושבים בלבד אז אנשים חושבים שהוא שחקן.
    3) כתבי החצר של יונייטד הפכו אותו ללואיס פיגו פוטנציאלי שהוא הוחתם אז אנשים חושבים שהוא שחקן.

אני לא צופה לשחקן קריירה מזהירה , אם הוא יוכל להגיד בסיום הקריירה "עשיתי קריירה כמו של עדנאן" הוא צריך להיות מבסוט.
    רכש תעמולה יונייטדי קלאסי.
    בדיוק כמו האפס הערבי שהושאל לסביליה שמכרו לנו סיפורים ש"נבחרת צרפת תתחרט שהוא בחר בטוניסיה!!!!"
    אחוז פגיעה בכשרונות ביונייטד הוא אפסי.
    יש להם מזל שגנבו לאתלטיקו את גארנצו אחרת אין טעם לשלם משכורת לאנשים שאמונים על גילוי כשכונות בגיל צעיר ומועסקים על ידי המועדון.
    אגב-חייב להגיד שאת קאייסדו גילו הסקאוטרים של יונייטד לפני ברייטון.
    אבל מאחר והוא לא הוחתם אז אי אפשר לתת יותר מידי מחמאות על זה.

9. k_700 Member

קודם כל הוא רק חגג 22.
    דבר שני, בהשאלה הראשונה שלו לאלבס הוא שיחק לא מעט והיה משחקניה הטובים ביותר, בגיל 18.
    אני חושב שהכדורגל הספרדי מתאים לו הרבה יותר. יש לו דריבל טוב, יש לו מוסר עבודה, הוא מוסר יותר טוב מאנטוני.
    לא רואה כמעט שום קשר בינו לבין אנטוני.
    אין לו בעיטה והוא צריך לשפר את הכדור האחרון. אבל ברור שיש שם חומר לעבוד איתו.
    הוא מרגיש לי הרבה יותר כwide playmaker מווינגר, זה יתאים לכדורגל בספרד יותר מלרמות הגבוהות באנגליה.

הוא הוחתם מפאנרול בעסקה של 8+1 מליון פאונד.

אף אחד מעולם לא הפך אותו ללואיס פיגו, אתה הפכת אותו לאפס בגיל 18 לפני שראית אותו פעם אחת משחק כי אתה משפשף על כל הודעה של אלכס.
    מספיק שנמכור אותו ב-15-20 מליון ועשית פה רווח. לדעתי זה שחקן שיעשה קריירה ארוכה באחת הליגות הבכירות.

אחוז הפגיעות של יונייטד תחת ניק קוקס והצוות שהביא מסביבו מדהימה.
    מאמאס, דרך אניס, ביאנקרי, האחים איברגימוב, האחים פלטשר, אלבארו, חוראדו, גארנצ׳ו ב300 אלף, מאיינו.
    אם ליד היה מנהל רציני שיודע לתכנן אסטרטגיות פיתוח בהשאלות/למכור כמו שצריך אז היו מדברים על זה יותר.
    ספק אם אפילו האקדמיה של סיטי הוציאה כאלה פגיעות לאקדמיה ב-3 שנים האחרונות.

אגב, אלבארו פתח מדהים בבנפיקה.

DaveTheSave אוהב/ת את זה.
  10. avdz7 Member

פליסטרי שחקן חמוד לאללה, אבל אני לא חושב שיש לו מספיק פוטנציאל כדי לשחק ברמות הגבוהות.

הליגה הספרדית יכולה מאוד להחמיא לו. אני מאמין שאם ימשיך בכושר הזה נוכל להחזיר עליו את ההשקעה ולהרוויח עוד כמה מליונים בודדים.

11. one united Member

כל פעם שאתה מביא ידיעה על מייסון זה כמו דקירה בלב.......אם גארנצ'ו כשרון על, אז גרינווד לדעתי עוד רמה אחת מעליו. לחשוב על שניהם יחד עם חלוץ מצויין באמצע , וואי וואי

12. k_700 Member

יש לך חלוץ מצוין שנותן מספרים מצוינים לשחקן שהתחיל את העונה בן 20.

אכן, אם גרינווד מוציא מבורחה אמויאל עונת קריירה הוא היה יכול לתרום גם להויילן.

13. one united Member

לא אמרתי לא הוילן, אני חושב שעם שניים כאלה רב החלוצים (חוץ ממרסיאל חח) היו מצליחים

14. WhitRM Member

הוא וראשפורד יושבים בערך על אותם מספרים בליגה, רק שאחד משחק בקבוצה הכי גרועה בליגה, בפרט התקפתית.
    https://he.wikipedia.org/wiki/פקונדו_פז'יסטרי
    כעיקרון מבטאים את השם ככה בספרדית.

15. k_700 Member

גם ראשפורד משחק באחת מהקבוצות התקפה הגרועות באנגליה עד לפני שבועיים(גם היום עדיין בתחתית הליגה).
    ובראיה היסטורית שיחק בהמון קבוצות של יונייטד שמבחינה התקפית פיארו את תחתית האיכות והיעילות ההתקפית בליגה.

ראיתי את ראמזני באקדמיה, לא היה שם שום דבר מיוחד הוא גם תמיד הרגיש קטן מדי בכל קבוצת גיל ששיחק.
    שמח שהולך לו באלמריה, לאלמריה יש קטע כזה של לנסות לדוג כל מיני כשרונות שנפלטו מאקדמיות/היו מרחק מפרישה.
    כשרון ברמה נמוכה לקבוצות קטנות, לא מעבר.

אם כבר קיצוניים בספרד שמרגשים אותי אז ביחד עם אנדר, ניקו וויליאמס. בניגוד לאח הלא מוצלח, שם נראה שההייפ קרוב למציאות.
    במימדים שלו הוא ירגיש נוח מאוד באנגליה. לי הוא נראה בערך כמו מה שהיה יכול להיות ווילפריד זאהה עם איכות מול השער שזה צריך להיות wow באנגליה.
    הסעיף שחרור הנמוך שלו הוא ממתק גדול מאוד לאנגליות ואני לא אתפלא אם יקלט אצל אחת הגדולות בקיץ במקום ללכת לאיזו פאריז או לאחת הגדולות בספרד.

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/24