מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. k_700 Member

כל מי שהרוויח 200+ בליגה הזאת הוא כוכב?

אוקי, נחמד לדעת את זה.
    ובכן, ראשפורד קיבל הארכת חוזה כשנתן לך עונה של מעורבות ב36 שערים בגיל 22-23.

הוא לא נכנס לרוטציה של טוטנהאם?
    יעני, מאחורי לוקאס מורה ברוטציה?
    לא יכול להיות שחקן רוטציה בארסנל? כאילו פפה יקח לו דקות? באתלטיקו מדריד, כאילו אנחל קוריאה נותן לו שם את הנוק אאוט או קארסקו או מתיאוס קונייה מהספסל? במילאן הוא לא יכול להיות שחקן רוטציה? מי המחליף של רפאאל לאאו שם? סלמיקרס, אנטו ראביץ׳ או רגע.....דיבוק אוריגי, מאוריגי התותח על חלל שמקבל 300 דקות ליגה בממוצע בשנתיים ומשהו האחרונות, ממנו הוא בטח לא יכול להוריד דקות.

מוזר, איך מכל העולם הלא ברור הזה, הgm התותח של פאריז דווקא הוא מעוניין בשחקן שלא יכול להיות מחליף שמיני בטוטנהאם ואולי יום אחד יוכל להיות מחליף לעת צרה בברייטון כשדני וולבק יצטרך קצת מנוחה בגביעים.

אתם בדיחה.

גיל כותב לי שיש קונצנזוס שזה לא שחקן לאברטון.
    לא, אין קונצנזוס. בדיונים של יונייטד ברשת זה שחקן לצ׳מפיונשיפ, מנציח כל הבעיות של יונייטד בעשור האחרון וצריך למכור אותו אפילו בחינם כדי ״לנקות את השורות״/״להעביר מסר״.

שים לב לצרצרים באוויר כשצריך גם לבקר את סאנצ׳ו, מתישהו, איפשהו.
    על סאנצ׳ו לא יכתבו אחרי עונה עלובה של מחצית וחצי טובות עם 4 ו4 שהוא לא יכול להיות מחליף עשירי באתלטיקו מדריד.

Jese אוהב/ת את זה.
  2. Bruno Fernandes Member

אמרתי חלק מהקבוצות לא יכול להיות ברוטציה.
    לא בכל אחת מהן. עשית סתם סלט ממה שכתבתי קיי ,אני לא הפכתי אותו לדני אינגס .
    אני חושב שבפסז הוא לא ישרוד הרבה זמן,הוא יותר טוב מאיזה סראביה או איקרדי?
    איקרדי שטחן את הליגה האיטלקית כמו שטוחנים יצאנית בסופש ,יעני 10 שעות בחמישי 10 בשישי ו12 בשבת ?
    או סראביה שנתן עונה בסביליה טרם המעבר לפריז? עם מספרים בצבע
    22 ו15 ב52,ועדיין שיחק בקופ דה לה ליג .

אני אומר לך בוודאות אף אוהד יונייטד לא יתגעגע שהוא הלך .
    הוא לא יתקרב לקריירה שעשו לוקאקו\די מריה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/22
  3. k_700 Member

זו תהיה הפארודיה הכי אקסטרימית שאי פעם ראינו בספורט על כל ענפיו אם תמכור את ראשפורד בקיץ הזה ותביא במקום את איקרדי.
    הסיכויים לכך נמוכים כי אין מהלך שמבטא יותר התאבדות מקצועית מזה, אבל רק בשביל הסיכוי הקטנטן הזה שנחזור להודעה הזאת יום אחד אני מתחיל להתפלל שזה יקרה.

איקרדי ווונדה שבוגדים, נהנים ומתפרפרים 12 פעמים ביום כמו ארנבים במנצ׳סטר יונייטד, אף אוהד לא יתגעגע.
    נרשם.

פאבלו סארביה....הבנתי.
    אתה מודע לזה שבגיל 29 פאבלו סארביה הושאל לספורטינג? כן? לא.

4. קשר שמאלי Member

עזבו את היכולת המקצועית הבינונית שלו
    שימו לב לשפת גוף שלו במגרש, לחוסר אנרגיות שלו, לפרצוף תחת שלו. זה שחקן שמשדר לוזריות. הוא ומרסיאל הם שני הראשונים שכל מאמן נורמלי היה מעיף מיונייטד איך שהוא היה מגיע

AE94 ו-Bruno Fernandes אוהבים את זה.
  5. k_700 Member

הינה ברדוגו הגיע כדי להיות המפענח שפת גוף הרשמי של הפורום.
    מה עם קצת פייק ניוז של אלי ציפורי לפני השבת? לא תפנק אותנו?

6. Bruno Fernandes Member

איקרדי לא יחתום ,כי חבריך לאהדת הקבוצה לא רוצים אותו.
    בגלל אשתו הכחבה. אי אפשר להתעלם מעובדה שראשפורד לא מדגדג לו את הביצה מקצועית איקרדי בן ה21-25 היה חלוץ קטלני . היום איקרדי זה איסטנבול \אלאניה\אנטליה\טרבזון
    סראביה בן 29 וראשפורד צעיר יותר ,אני בכלל דיברתי שסראביה עבר לפסז אחרי עונה אדירה באמתחתו ועדיין קיבל פיסורה וטחורים עקב ישיבה על הספסל .

רוצה לומר -טובים מראשפורד או כאלו שהגיעו לשם אחרי פיק בקריירה לא הצליחו להשתלב.
    האם מרקוס אאורליוס המצביא אחרי שנתיים שנראה כמו פח יצליח שם?
    אנלייקלי מיי פרשס אנד דיר יאנקי פרינד .

7. קשר שמאלי Member

הוא לא ישרוד בפריז יותר מחצי עונה. הוא המצאה של יונייטד ושל התקשורת האנגלית חסרת המושג
    הוא לא יעזוב את יונייטד מרצונו, הוא יודע שבכל מקום אחר הבלוף שלו יתגלה, לא יעשו לו הנחות. ביונייטד יש לו תירוצים

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/22
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי זה לא רלוונטי לכך שטן האח מתנהל בצורה רעה עד כה. די עם העיוור אחריי שחקני אייאקס "הגדולה", די עם השטויות סביב שחקני סגל קיימים.

ראביו ואיקארדי/אראנטוביץ' יהיה סיום צורם מאוד למרקאטו קטסטרופלי של יונייטד.

9. alexshw Member

אין ואקום. אם מנהל מקצועי חלש ופאסיבי אז המשקל של המאמן בשוק העברות עולה.
    כשזה מאמן שאימן רק בליגה בינונית אחת(יסלחו לי מילואי באיירן ששם המטרה זה לפתח שחקנים), זו בעיה.
    אבל הבעיה במערכת ובבעלים.

לא רואה איך עם מאמן אחר החלון היה נראה אחרת.
    יונייטד עובדת רע כמו בעבר. לא השתנה כלום בשיטות שלה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

10. Raulito Madridista

למה לא? אם היה מאמן אסרטיבי וחזק כמו אנטוניו קונטה לדוגמא, שדוחף לקבל 200 מיליון יורו, וזה לא נראה לי בשמיים, ואומר שטשואמני על הכוונת שלו ואם לא אז דה יונג, חלוץ מחליף כמו דז'קו שיוכל לתרום כמה שערים מהספסל וכן הלאה. יש תוכנית ב' לטן האח? אפילו אי אפשר להפיל את התיק הפעם על כריסטיאנו רונאלדו, כמה מפתיע, כי יש כל כך הרבה בורות לסגור מעבר לחלוץ בכיר; חוץ מלנגלה העגלה, שחקני הרכש של טוטנהאם בהכרח לא היו מתאימים למנצ'סטר יונייטד?

איקרדי של פעם אולי היה שווה את הבלאגן מסביב. אני לא יודע עד כמה הוא מתעסק בכדורגל כבר, מיעט לשחק בפריז סן ז'רמן וכן הלאה. ואם אף קבוצה אחרת לא נוגעת בו זה מחשיד. יונייטד צריכה לחשוב גם על חדר ההלבשה קצת. בטח כשאין מאמן שיכול להחזיק את כולם קצר.

11. AE94 Member

ראשפורד זה שחקן לאברטון מסיבה מאוד ברורה, סט היכולות שלו וסגנון המשחק שלו ואינטיליגנציית המשחק שלו זהה באופן מדהים למספר שחקנים שנרכשו על ידי אברטון בשנים האחרונות: גריי, מקניל, טאונסנד ואם נלך טיפה יותר רחוק ארון לנון אפילו. ווינגר שיש לו דריבל טוב ברמת השכונה, שלרוב לא מועיל בכדורגל של הרמות הגבוהות באמת, פעולה אחרונה, קבלת החלטות והבנת משחק חלשות, מהירות ואתלטיות.

12. alexshw Member

הסברתי כבר. קונטה נטש/הסתכסך ברגע עם מערכות מסודרות הרבה יותר מיונייטד, רק כי משהו לא נראה לו בשוק העברות באותו רגע.
    קונטה גם הוא צריך מערכת אסרטיבית ואפקטיבית לידו. ביונייטד אין דבר כזה.

הבעיה העמוקה באנשים שבמיאמי.

13. Raulito Madridista

אני ממש לא חושב ככה, הוא שחקן מהיר עם פיניש בסדר גמור ודריבל לא רע. אני רואה את זה יותר כמו שחקן שלא הצליח לעמוד בציפיות וכשל משמעותית במשבר הראשון הגדול שלו כשחקן בוגרים. לא נכנס להתעסקויות שלו מחוץ למגרש כי אני לא בקיא בזה כמוכם. כמו שכתבתי לא אחת - העונה האחרונה שלו הייתה פח אשפה, אפס 'מלחמה' ברמת הניסיון לשנות את מצבו, אבל הוא ומרסיאל לא באותה הקטגוריה. לחלוטין צריך להישאר כשחקן ספסל אבל לא מעבר.

אלכס, אוהדי הכדורגל אוהבים הרבה מאוד דברים אצל אנטוניו קונטה אבל האופי שלו הוא גם לרעתו. זה לא שהוא האפיפיור ומאה אחוז צודק. גם לשבור את הכלים כל הזמן זו לא מעלה גדולה. ביונייטד לא ממש יודעים לאן לכוון. קונטה גם מאמן שהיה כן יכול אולי לעזור למשוך שחקנים.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם שוכחים שהבחור הזה שיחק כל חייו הבוגרים במערכת רקובה ותחת יותר מדי מאמנים כושלים.

הכל זה שיח היפותטי ולכן אני לא נכנס להאשמות או טוען שאם היה נכנס למערכת בריאה הוא היה שחקן טוב יותר היום, אבל פשוט צריך לקחת את הנקודה הזו בחשבון.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

יכול להיות, אבל כבר מאוחר מדי לדעתי וחוץ מזה הוא בחר גם עיסוק אחר משמעותי בחייו.