נבחרת ישראל 2022/2023 - עוד חלום עלייה לטורניר גדול מתרסק לאחר תבוסה לאיסלנד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏28/11/20.

1. Telkiyski Member

אפרופו כספית, נתת פה נאום של יאיר נתניהו.
    שאפו.

2. oranfu Member

מבחינת הימור התכוונתי למועדונים הגדולים יותר.

7 מיליון זה לא סכום כזה זניח עבור פולהאם\סוטון וכאלה.
    זה שחקן שהם מצפים ממנו לתרומה משמעותית.
    בטח מועדונים שיהיו מועמדים לירידה כמו פולהאם.

אני מניח שהוא שווה הרכב בפולהאם\בורנמות'\נוטינגהאם אבל לא יודע לגבי השאר.
    לדעתי האישית יש לו מקום בברטנפורד אבל היא משחקת בסגנון שלא יתאים לו לדעתי.
    אני בכלל לא בטוח אם הוא שווה הרכב בשאר המועדונים בליגה נכון להיום.
    לסוטון יש את דג'נפו ואליונוסי על אגף שמאל וגם את רדמונד (במידת הצורך). אם ברויה חוזר לשם הוא גם שחקן שיכול לשחק בשמאל.
    לברנטפורד יש את וויסה באגף שמאל שקנו ב-10 מיליון לפני שנה. היו לו 7 שערים בליגה העונה.
    לברייטון יש את טרוסארד, מארש (שאני אישית לא מחזיק ממנו). טרוסארד טוב ממנור, עם כל הכבוד.
    ללידס יש את ג'יימס והאריסון. קנו את ג'יימס באיזה 30 מיליון לפני שנה. הוא פח, אבל אני לא רואה אותם מביאים לו עודאחד עכשיו על הראש והאריסון שחקן טוב שרכשו אותו לפני שנה ב-15 מיליון.
    הם גם הביאו עכשיו עוד קשר שיכול לשחק בשמאל מזלצבורג ב-30 מיליון.
    לאברטון יש את גריי והילד החדש שלהם גורדון בשמאל.

ברצינות, אני בכלל לא בטוח שהוא שווה הרכב באף קבוצה בליגה למעט אלה שעלו עכשיו.
    אולי ישתפר ויוכיח ששווה יותר, אבל אני מבין למה המועדונים האלה מעדיפים להוציא כסף במקומות אחרים.

אני מסתכל על בורנמות' - אחד השחקנים הכי טובים שלהם זה ג'יידון אנטוני, שחקן בית אנגלי בן 22.
    אפילו לנוטינגהאם יש את ג'ונסון הוולשי שמשחק הרבה על שמאל והוא ה-כוכב שלהם (אבל ראיתי אותו משחק גם בימין, אז נגיד).

הוא כישרון מצוין ואני מעריך שיהיה שווה הרכב בליגה אם יתפתח טוב, אבל אני לא רואה אף קבוצה בליגה (למעט אלה שעולות עכשיו) וחושב איך הם לא הולכים עליו??

אגב, לגבי מועדונים גדולים שיהמרו עליו - לדעתי גם עדיף לו שזה לא יקרה. שיבנה את עצמו הדרגתית כמו שהתחיל עם שחטאר.

prica9 ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנור צריך ללכת לאיטליה. הרבה יותר מתאים לו מאנגליה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  4. Telkiyski Member

יש לו התעניינות רצינית בעוד מועדונים חוץ מפולהאם?

5. matanbl22 Member

טורינו

6. Telkiyski Member

על הנייר עדיף טורינו לדעתי אבל אי אפשר באמת לדעת. פרמייר ליג נשמע יותר קשוח מבחינת תחרות אבל זה לא שבליגה איטלקית חסר.
    אם הוא טוב אז הוא יצליח פה ופה.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שטורינו תחמיא לו, קבוצה עם סגנון הגנתי מדי, לא רואה אותו נותן שם מספרים מרשימים. קבוצות כמו אטאלנטה וססואולו שהוא קושר אליהן בעבר יכולות להיות מדהימות בשבילו.

8. Telkiyski Member

באטלנטה בטח הייתה לו תחרות מטורפת וקשה הרבה יותר לקבל דקות.
    האמת פסוו יכולה להתאים לו.

9. עידן444 Member

לא כי אתה רמה גבוהה.
    כבר חצי שנה מתעסק באיך בעלים מתלבש.
    עם חולצה של המועדון, ברמודה וכפכפים- הבעלים היחיד שמתלבש ככה- בואו נתעסק במה הוא לובש כדי להקניט אותו כאילו זה מה שחשוב.

אוהד הפועל שמאשים מועדונים אחרים שיש להם שופרות בתקשורת ויחסי ציבור.

אין יותר צבוע ומנותק מהמציאות מזה.

קשר שמאלי, EsheD ו-Roma אוהבים את זה.
  10. Telkiyski Member

אני לא צריך להתעסק באלכסון של סגל כדי להבהיר את הנקודה שברורה לכולם שמדובר בחולה צומי שלא יוותר גם על ראיון בסלון של האווירון אם רק יוכל לארגן לעצמו הזמנה לשם.

11. EuropeGuy Member

יופי של הודעה אורן. כזו בדיוק חיפשתי, אינפורמטיבית ממישהו שמכיר מקרוב את הליגה.

עברתי מתוך סקרנות על הסרטונים של השמות שציינת, אני הולך להישמע כמו ילד מתלהב אבל היחידים שמבחינת -כישרון נטו- נראו לי ברמה שלו הם האריסון של לידס וטרוסארד (טכני מאוד אבל מרגיש לי איטי משהו). ויש להם יתרון גיל עליו. אני כותב את זה כשאני לוקח בחשבון שהסרטונים שלהם מול שחקני פריימרליג בעוד שמנור לרוב עשה את הדברים שעשה מול הגנות פחות טובות.

הסיבה שאני כל כך מחזיק מהכישרון של מנור זה כי יש לו כוח מתפרץ וזריזות שהם באמת מהטופ של הטופ. אולי הוא לא הספרינטר הכי מהיר ל100 מטר (עדיין מהיר מאוד), אבל היכולת שלו להתקרב למגן ואז לטוס ולברוח ממנו על שטח קטן זה משהו שבלט לי לעין אפילו כשהוא שיחק מול ההגנות של ליגת האלופות. לא זוכר פעם אחת שהוא היה באחד על אחד מול מגן כלשהו והרגשתי שהיתרון הוא למגן.

מצד שני יהיה חייב לעשות קפיצת מדרגה ולגבות את הכישרון הזה במספרים. על זה אין ספק.

בקיצור, מסכים עם השורה התחתונה שעדיף לו להתחיל מקטן, מקבוצה בסדר גודל של עולה חדשה כמו פולהאם, ולהוכיח את עצמו קודם שם.

אישית ממש רוצה לראות אותו בפריימרליג, דווקא בגלל הקצב והאתלטיות שיש שם רואה אותו משתלב מצויין.

oranfu, hbs7 ו-zivmay אוהבים את זה.
  12. עידן444 Member

מעניין אם זה הפריע לך כשמושיק תאומים התראיין פעמיים בשבוע על הניהול המופלא של הפועל(שכמובן התרסק כשכבר לא היה הכסף הגדול של סמי סגול).

Roma אוהב/ת את זה.
  13. Telkiyski Member

תקופות אחרות.
    לא היו אז 19 פלטפורמות שונות להתראיין בהן כמו שסגל עושה.

אבל אולי גם מושיק היה צועק אדום עולה בכל ערוץ אפשרי כמו מר אלכסון, לא פוסל.

מה שבטוח זה שכרגע יש לנו את מר צומי שקופץ להתראיין בכל חור אפילו כשבבני סכנין מבטלים משחק נגד מכבי חיפה בגלל ענייני אבטחה.

14. עידן444 Member

ומה היה רע בזה?
    אני הסתכלתי על זה בכבוד ולא כדי לרדת עליו. עשו עבודה יפה בהפועל עם הגב הכלכלי של סגול(לפי הסיפורים הוא עצמו בקושי ידע באיזה צבע הפועל משחקת).

זה גם לא נכון לגבי סגל. יש תקופות של חודשים שלא תשמע אותו בכלל(בגלל שהוא אוהד יותר מאשר הוא בעלים בהחלט יש קורלציה בין הצלחה\כשלון של הקבוצה באותה תקופה לבין הפעמים ששומעים אותו- ואולי זה לא צריך להיות ככה).
    אצל אופירה הוא עולה פעמים ספורות בשנה(לדעתי הבעלים שעולה שם הכי מעט).
    בספורט 5 עולה יותר. סומך עליך שתספור ותעדכן אותנו.
    בתור מעריץ גדול תתחיל לשמוע גם רדיו 90- שם הוא עולה הכי הרבה- לפעמים לחצי שעה- ארבעים דקות ברצף. זה באמת למטיבי לכת כמוך.

15. Telkiyski Member

שמעתי שהוא חזק גם ב"חמש באוויר".